[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 559
x 757

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Krzysztof co nie zmodulował głosem, to znakomicie dograł, a Filip jest raczej miałką postacią. ;)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 83
x 2391

Post autor: wiatriwoda »

Powiem tyle, zapowiada się świetny odcinek, problemy z wyborem najlepszych i punktacją. Filip zapowiada się bardzo dobrze, Janek też, ale pewnie znów nie wygra ;), a Natalia może przegrać tylko przez brak podobieństwa, bo głos też wygląda na prawie identyczny do Sylwii :)
Severussoholiczka
Użytkownik

Post autor: Severussoholiczka »

@sebastiannn
Zgadzam się i co do Krzyśka i co do Filipa :) Filip jak dla mnie zasługuje nie tylko na finał ale nawet na wygraną całej edycji, w czwórce widziałabym też Izę, Janka oraz Anię lub Rudą (szkoda że nie może wejść cała wspomniana piątka ale obstawiam w takim razie Anię troszkę bardziej )... Natomiast zupełnie nie widzę tam miejsca dla Krzyśka i nie rozumiem tych wszystkich zachwytów nad nim ale no cóż, ilu ludzi tyle opinii....
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 559
x 757

Moje zdanie jest takie, że Filip Lato jest idealnym uczestnikiem pod niezbyt wymagającą widownię - tą samą, która przed rokiem piała z zachwytów nad występami Kuby Świderskiego, ale Kuba przynajmniej nie był irytujący i w finałowym odcinku pokazał olbrzymie poczucie humoru. Krzysztof Szczepaniak jest bez dwóch zdań artystą, to kandydat pod dużo bardziej wymagających widzów.
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 419
x 304

Post autor: sebastiannn »

3 lata na forum :)
Severussoholiczka
Użytkownik

@Havana
Ja np nie piałam z zachwytów nad Kubą Świderskim , lubiłam go co prawda ale nie przeczę że niektóre występy miał słabe lub mierne. Co do Filipa to tylko jako Sia wypadł moim zdaniem nieco gorzej ale w reszcie swoich metamorfoz był naprawdę świetny i umiał zmienić głos . Z kolei Krzysiek prawie za każdym razem brzmi jak Krzysiek i jest dla mnie bardziej takim odpowiednikiem Antkowiaka z poprzedniej edycji ;)
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2018, 14:43 przez Severussoholiczka, łącznie zmieniany 2 razy.
R_321
Obserwator
x 9
x 59

Post autor: R_321 »

Moja punktacja za 7 odcinek :

10 - Ania ( mimo , że ten występ nie był idealnym odwzorowaniem oryginału , to za moje zdziwienie , że Banaszak nie była jednorazowym wyskokiem Ani zasłużona 10 i oby tak dalej ! :-) )
7 - Filip ( dawno nie było uczestnika , który tak dzielił forumowiczów :D . Za super odwzorowaną choreografię i dobry głos 2 . miejsce się należy :-)
6 - Andrzej ( z pewnością był to najlepszy występ Andrzeja w tym programie . Szkoda , że jury dało tak mało punktów jak za Wołodyjowskiego . Liczę tak jak wszyscy , że będzie nam dane ujrzeć go w roli kobiety , jak nie w 9 odcinku to w finale w duecie :-) )
5 - Ruda ( kolejne zaskoczenie , najlepsza męska rola Rudej w tym programie )
4 - Natalia ( mi ten występ bardzo się podobał , ale więcej niż 4 dać nie mogę )
3 - Krzysztof ( występ dobry , klimat odwzorowany świetnie , ale czegoś mi zabrakło )
2 - Janek ( refreny super , w zwrotkach jego głos się przebijał , ale całościowo na ,,+'' )
1 - Iza ( niby było poprawnie , ale zabrakło jakiejś magii , którą ma ten utwór )

W mojej generalce ostatnie 2 odcinki dużo zmieniły . Duży postęp Ani i Rudej , a coraz słabsze występy Krzyśka i Izy . Na finał u jurorów szans raczej nie maja Andrzej i Natalia , a pewniakami są Janek i Ania :-)
Jordi
VIP Expert
x 2024
x 1935

Post autor: Jordi »

Severussoholiczka pisze:Co do Filipa to tylko jako Sia wypadł moim zdaniem nieco gorzej ale w reszcie swoich metamorfoz był naprawdę świetny i umiał zmienić głos . Z kolei Krzysiek prawie za każdym razem brzmi jak Krzysiek i jest dla mnie bardziej takim odpowiednikiem Antkowiaka z poprzedniej edycji ;)
Ja mam dokładnie na odwrót - raz wyraźnie słyszałem Krzyśka, a Filip prócz Martina nonstop śpiewa swoim głosem ;)
Osiula
Junior
x 246
x 404

Post autor: Osiula »

BOŻE, CO ONI ZROBILI FILIPKOWI W TYM ZWIASTUNIE, TOŻ TO NIEMOŻLIWE O.o

Jak on wszystko zaśpiewa tak, jak ten fragmencik w zwiastunie, to niech idzie do tego finału. No i - z całym szacunkiem, ale porównywanie Filipa Lato z Kubą Świderskim jest po prostu komizmem :lol: Świderski był spisywany na straty przez większość (o ile nie wszystkich) użytkowników tutaj, bo o pesudoznawcach z Facebooka nie mówię. Lato dla niektórych jest murowanym kandydatem do finału, więc to chyba mówi samo za siebie.
A udowadnianie wyższości Kuby nad Filipem, bo ten pierwszy "nie był irytujący" jest komedią jak dla mnie XD To jeszcze "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", czy już "Czuję do Ciebie Sympatię"? ;)
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 559
x 757

Osiula pisze:A udowadnianie wyższości Kuby nad Filipem, bo ten pierwszy "nie był irytujący" jest komedią jak dla mnie XD To jeszcze "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", czy już "Czuję do Ciebie Sympatię"? ;)
Wyraźnie napisałem, że moim zdaniem kreacje Kuby i Filipa są na tym samym poziomie, pod dosyć podobną publikę, z przewagą tego pierwszego - bo był chociaż sympatyczny i z poczuciem humoru, Filip zaś jest najbardziej irytującym uczestnikiem wszystkich edycji, co jeszcze pogarsza odbiór jego występów. I pohamuj proszę swoje emocje związane z wcieleniem Filipa w Michała Wiśniewskiego, wszyscy zrozumieliśmy za pierwszym razem, że towarzyszy Ci z tego powodu ekscytacja, na cóż pisać to dwudziestokrotnie.
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 419
x 304

Jordi pisze:
Severussoholiczka pisze:Co do Filipa to tylko jako Sia wypadł moim zdaniem nieco gorzej ale w reszcie swoich metamorfoz był naprawdę świetny i umiał zmienić głos . Z kolei Krzysiek prawie za każdym razem brzmi jak Krzysiek i jest dla mnie bardziej takim odpowiednikiem Antkowiaka z poprzedniej edycji ;)
Ja mam dokładnie na odwrót - raz wyraźnie słyszałem Krzyśka, a Filip prócz Martina nonstop śpiewa swoim głosem ;)
W którym występie słyszałeś wyraźnie Krzyśka? Takich występów było conajmniej 4. ;) Ma bardzo charakterystyczną barwę i niestety takie są rezultaty, ale nie ma co się spierać ze sobą, bo to nie prowadzi do niczego. :D

W sobotę bardzo rodzinnie się zrobi w programie. Kacper, Andrzej i Małgosia. ;)
Severussoholiczka
Użytkownik

@Osiula
Trafione w punkt ;) Porównywanie Filipa do Kuby to jak dla mnie równie wielkie nieporozumienie co porównywanie Krzyśka do Kacpra który bije go na głowę pod każdym względem ;)
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 559
x 757

sebastiannn pisze:Ma bardzo charakterystyczną barwę i niestety takie są rezultaty
Rozumiem, że to zdanie tyczy się Filipa? ;)
Osiula
Junior
x 246
x 404

Post autor: Osiula »

Havana, moja "ekscytacja" z powodu tego występu była spowodowana tym, że nie wierzyłam w udany wykon i obstawiałam komedyjkę (tak, uważam, że Filip Lato potrafi spartaczyć występ, szok, co? :)). To były jaja, ironia. Teraz zobaczyłam zwiastun i jestem w leciutkim szoku, że się mu udało, przynajmniej w tym krótkim fragmencie. Tak samo ja mam dość czytania, że z Krzysia genialny aktor, bo to wiem i się zgadzam.
No to skoro są na tym samym poziomie, to niech będą, nic do tego nie mam. Ale dywagowanie nad tym, który lepszy na podstawie skali irytacji, jaką w nas wywołuje, jest niesprawiedliwe.
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 419
x 304

@Havana, nie. Napisałem o Krzysztofie. Fakt, Filip też ma charakterystyczną barwę, ale ją ukrywa gdy śpiewa, za to w większości występów Krzysztofa słyszałem tylko jego również charakterystyczny głos. Jako Shirley, Bajor i Meryl są wyjątkami moim zdaniem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”