[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Brendon312
Użytkownik

Post autor: Brendon312 » 09 wrz 2018, 8:49

10 pkt - Marek Molak (Czerwone Gitary)
7 pkt - Honorata Skarbek (Mandaryna)
6 pkt - Katarzyna Maciąg (Kylie Minogue)
5 pkt - Rafał Szatan (Bruno Mars)
4 pkt - Mateusz Ziółko (Tina Turner)
3 pkt - Boogie (Lady Pank)
2 pkt - Michalina Sosna (Krzysztof Antkowiak)
1 pkt - Adrianna Kalska (Inner Circle)
uros
Użytkownik

Post autor: uros » 09 wrz 2018, 11:12

10 pkt - Honorata Skarbek
7 pkt - Marek Molak
6 pkt - Adriana Kalska
5 pkt - Michalina Sosna
4 pkt - Rafał Szatan
3 pkt - Mateusz Ziółko
2 pkt - Kasia Maciąg
1 pkt - Boogie
Eduardo
Obserwator

Post autor: Eduardo » 09 wrz 2018, 11:16

Pierwszy odcinek dość mocno przeciętny. Oby nie zwiastował poziomu edycji. Na pochwałę zasługuje tylko dwójka uczestników.

10 - Honorata Skarbek
7 - Marek Molak
6 - Michalina Sosna
5 - Boogie
4 - Rafał Szatan
3 - Adriana Kalska
2 - Mateusz Ziółko
1 - Katarzyna Maciag
Osiula
Junior

Post autor: Osiula » 09 wrz 2018, 11:19

Pora na moje ocenki za wczoraj. Wyłamałam się z dziesiątki dla Honoraty, mimo iż uważam, że był to występ historyczny :lol:

Dopiero podczas układania tego rankingu zdałam sobie boleśnie sprawę, jak słaby był to odcinek, szczególnie w porównaniu z otwarciem poprzedniego sezonu.

10p. - Marek Molak
7p. - Honorata Skarbek

(przepaść)

6p. - Rafał Szatan (meh)
5p. - Mateusz Ziółko (pewne charakterystyczności Tiny uchwycone, występ przeciętny, ale, jak się okazało, starczył na 5 punktów)
4p. - Michalina Sosna
3p. - Boogie (czasami się gubił, ale momentami naprawdę mu wychodziło)
2p. - Ada Kalska (śpiewała, jakby się krztusiła wodą, nie mam pojęcia, co w tym występie było godnego wygranej :lol:)
1p. - Kasia Maciąg (miejmy nadzieję, że będzie lepiej)

Słów parę na temat występu otwierającego - strasznie się zawiodłam, szykowała się bomba, wyszło takie nico. Powinni ten utwór wykonywać wszyscy zwycięzcy, a nie randomowi uczestnicy. Parę osób dało radę (Tina Skrzynki nawet po czterech latach skradła show :D), ale nie porwało ogółem. Nawet nie przedstawiono wykonawców, no chociażby Filipa, który powinien występować solo tak w ogóle ;)
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

Post autor: matik » 09 wrz 2018, 11:31

10pkt - Honorata Skarbek
7pkt - Rafał Szatan
6pkt - Marek Molak
5pkt - Mateusz Ziółko
4pkt - Bogumił "Boogie" Romanowski
3pkt - Michalina Sosna
2pkt - Adriana Kalska
1pkt - Katarzyna Maciąg
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator

Post autor: Liberat » 09 wrz 2018, 11:48

No to i ja spróbuję, choć ze względu na baaardzo średni poziom, dość trudno cokolwiek tu ułożyć. Przestudiowałem sobie jeszcze kilka razy wszystkie występy, co poskutkowało tym, że moja opinia dość mocno zmieniła się w porównaniu do wczorajszej.

10 pkt - Honorata Skarbek (iconic... HABA)
7 pkt - Marek Molak (świetne wykonanie)

(przepaść)

6 pkt - Mateusz Ziółko (głosu nie podrobił, ale charakterystyczną manierę uchwycił, i cud, że nie zabił się na tych szpilkach)
5 pkt - Boogie (wprawdzie Panasa było tu bardzo mało, ale momentami udało mu się tę barwę uchwycić, a i sam występ miał swój klimat)
4 pkt - Rafał Szatan (Bruna praktycznie zero, ale przynajmniej wyszło ładnie i estetycznie, więc najwidoczniej starczyło na 4 pkt)

(przepaść)

3 pkt - Kasia Maciąg (no cóż, starała się, barwa uchwycona dobrze, ale występ przepełniony fałszami przez, mam nadzieję, stres; oby nie zrodziła nam się tutaj druga Glinka)
2 pkt - Michalina Sosna (jakoś tak nudnie to wyszło, zbyt dziewczęco w głosie, charakteryzacja też nie pomogła; jedyne, co wg mnie wyszło tu dobrze, to charakterystyczny "chód" Antkowiaka i trzymanie mikrofonu)
1 pkt - Adriana Kalska (wczoraj jeden z moich ulubionych występów, dziś mój najmniej ulubiony; jak wczoraj wydawało mi się, że pójście w parodię było tu dobrym rozwiązaniem, tak teraz w ogóle mnie to nie przekonuje, a refrenowe "alalalala", brzmiące tu jak szczekanie rozwścieczonego psa lub zachłyśnięcie się wodą, zamiast rozśmieszać, teraz mega mnie irytuje, także 1 pkt dla Ady i niezrozumiałe dla mnie zwycięstwo)

Zgadzam się również z opinią na temat wspólnego występu na początku odcinka. Nie ruszyło mnie to jakoś, postaci niektórym osobom zostały słabo dobrane i ogólnie na minus również to, że nawet nie chciało im się przedstawić osób śpiewających ten utwór, tylko zostawili to widzom "do odgadnięcia", no to rzeczywiście fun miałem przed telewizorem.
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
Fan TTBZ
Użytkownik

Post autor: Fan TTBZ » 09 wrz 2018, 12:15

To ja też pozwolę sobie przyznać punkty za 1 odcinek :)

10p- Honorata Skarbek- 1:1 występ;
7p- Adriana Kalska- bardzo dobry wykon, zgadzam się z wygraną;
6p- Marek Molak- świetny występ, energia Klenczona, wszystko się zgadzało;

5p- Rafał Szatan- co prawda momentami było słychać Rafała, to jednak przy tym poziomie starczyło na 5p;
4p- Michalina Sosna- trudne zadanie wykonane nieźle, liczę na więcej za tydzień;
3p- Boogie- początek słaby, później się rozkręcił i było dobrze, co dało mocne 3p;

2p- Mateusz Ziółko- liczyłem na bardzo dobre wykonanie, a tu słabawo to wyszło;
1p- Kasia Maciąg- barwa Kylie była, jednak za dużo fałszów, myślę, że to stres i w kolejnych odcinka będzie super;

Ogólnie odcinek średni, czasami wręcz słabawy, był tylko jeden znakomity występ. Mam nadzieję, że kolejne będą dużo lepsze. ;)

Punktacja ogólna:
1. Honorata Skarbek- (10)
2. Adriana Kalska- (7)
3. Marek Molak- (6)
4. Rafał Szatan- (5)
5. Michalina Sosna- (4)
6. Boogie- (3)
7. Mateusz Ziółko- (2)
8. Kasia Maciąg- (1)
West
Użytkownik

Post autor: West » 09 wrz 2018, 13:13

Niestety, ale to była jedna z gorszych premier jeśli chodzi o występy. Tylko dwa występy naprawdę mi się podobały.

Moje pkt:
10 pkt. - Honorata Skarbek
7 pkt. - Marek Molak
6 pkt. - Rafał Szatan
5 pkt. - Mateusz Ziółko
4 pkt. - Adrianna Kalska
3 pkt. - Boogie
2 pkt. - Michalina Sosna
1 pkt. - Katarzyna Maciąg
Brendon312
Użytkownik

Post autor: Brendon312 » 09 wrz 2018, 14:31

Czy ktoś był na nagraniu drugiego odcinka i może podzielić się wrażeniami? :)
PS. Błagam, powiedzcie, że Ada jako Kim Wilde będzie śpiewała piosenkę "Cambodia" :D
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator

Post autor: Liberat » 09 wrz 2018, 15:22

@Brendon312. Ja byłem, i poziom był taki w miarę dobry, choć nie jakiś mega znakomity.
[ Spoiler ]
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert

Post autor: 3rd » 09 wrz 2018, 15:56

Moje oceny:
10 - Marek Molak
7 - Honorata Skarbek
6 - Adriana Kalska
5 - Mateusz Ziółko

4 - Michalina Sosna
3 - Rafał Szatan
2 - Boogie
1 - Kasia Maciąg
Brendon312
Użytkownik

Post autor: Brendon312 » 09 wrz 2018, 15:56

Liberat pisze:@Brendon312. Ja byłem, i poziom był taki w miarę dobry, choć nie jakiś mega znakomity.
[ Spoiler ]

O, to szkoda :-\ ale i tak dzięki za odpowiedź 8) A coś Cię szczególnie w tym odcinku zaskoczyło? Będą jakieś niespodzianki?
Jordi
VIP Expert

Post autor: Jordi » 09 wrz 2018, 16:22

Kim Wilde to będzie albo Kids in America, albo Keep Me Hangin' On, albo You Came.

Stawiam tak szczerze na numer 2. Chyba jej największy przebój w karierze.

To były ewidentnie jej 3 największe hity. Cambodia też była popularna, ale jednak wyraźnie mniej od tych 3 piosenek.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

Post autor: Rektor » 09 wrz 2018, 16:32

Mam nadzieję, że w tej edycji znajdę ciut czasu na regularną ocenę :)

10 - Honorata Skarbek -> wygrała z Molakiem tylko dlatego, że miała znacznie więcej choreografii
7- Marek Molak -> duży potenchał
6 - Boogie -> pozytywne zaskoczenie na miarę Jasionowskiego. Może w pierwszej zwrotce było mniej postaci, ale w porównaniu do pozostałych i tak dość dużo. Czekam na kawałek wymagający lepszego śpiewu, bo LP tak średnio to robił przez ten ścisk w gardle.
5 - Michalina Sosna -> Było kobieco, ale jednak blisko oczekiwanej chłopięcości
4 - Rafał Szatan -> Nie było najgorzej, ale dziś nie porwało
3 - Adriana Kalska -> Ja 100x bardziej wolę Bohosiewicz jako Wes Madiko, alalala... nie dało się słuchać
2 - Mateusz Ziółko -> nie fałszował
1 - Kasia Maciąg -> fałszowała, choć potencjał jakiś ma, moim zdaniem Michnikowskim może wygrać w następnym odcinku
qba5000
Użytkownik

Post autor: qba5000 » 09 wrz 2018, 17:07

Chyba jeden z gorszych pierwszych odcinków... Szkoda, bo 9 edycja to był szał, tutaj - zapowiada się średnio...

10 - Honorata Skarbek - najlepszy występ, może nie 1:1, ale było naprawdę blisko
7 - Marek Molak - olbrzymi potencjał, ciekawe jak się rozwinie dalej

6 - Ada Kalska - występ naprawdę średni, ale w porównaniu do reszty, wystarczyło na 6 pkt.
5 - Rafał Szatan - śpiewał praktycznie cały czas swoim głosem, ale otoczka zrobiła swoje
4 - Michalina Sosna - starała się bardzo, barwa trochę za bardzo dziewczęca, ale mam nadzieję, że Michalina pokaże co potrafi w kolejnych odcinkach
3 - Mateusz Ziółko - wiadomo, że to nie mogło się udać, ale - jak na faceta - śpiewał przyzwoicie, uchwycił też manierę Tiny

2 - Kasia Maciąg - fałsze przeokropne, mam nadzieję, że to tylko stres, bo inaczej może być ciężko w tym programie

1 - Boogie - to była kompletna porażka, według mnie jeden z gorszych występów ever
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”