[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
DarkArbiter
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: 16 wrz 2018, 0:14
x 119
x 71

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DarkArbiter »

zysiex pisze: 08 maja 2021, 0:13 Ilość "1" od jurorów

Ama 15 (4 KK, 4 KS, 2 AS, 5 MW)
Katarzyna "Staram się dać każdemu tylko raz 1" Skrzynecka :evil:
kaśka098
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 19 mar 2021, 11:48
x 2

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kaśka098 »

9 odcinek jak dla mnie bardzo dobrze wypadł, edycja trzyma poziom :)

10: Sieklucka (pięknie fałszowała, o to chodziło, barwa głosu identyczna)
7: Narożna
6: Meyer
5: Hyży
4: Arciuch
3: Gawron-Jedlikowski
2: Żurek (ładny falsecik, ale do oryginału brakuje sporo)
1: Góral (ała)
donixxx
Obserwator
Posty: 548
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

10p - Magda Narożna - Paradiso
7p - Lesław Żurek - Modern Talking
6p - Michał Meyer - The Weeknd
5p - Anna - Maria Sieklucka - Katy Perry
4p - Maja Hyży - Justin Bieber
3p - Tamara Arciuch - Ewa Demarczyk
2p - Piotr Gawron - Jedlikowski - Kortez
1p - Paweł Góral - Rag'n'bone Man

58p - Maja Hyży
52p - Michał Meyer
45p - Paweł Góral
45p - Magda Narożna

41p - Tamara Arciuch
40p - Lesław Żurek
33p - Anna - Maria Sieklucka
28p - Piotr Gawron - Jedlikowski

W finale jestem za tym by wygrała albo Maja albo Michał, choć bardziej ta pierwsza bo dawno już nie wygrała kobieta. Pewne jest też to że 4 musi być Lesław bo jest wyraźnie słabszy od pozostałej trójki.
Osiula
Poster
Posty: 1516
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 454
x 913

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Punktacja za półfinał - dziś będę brutal :evil:
10p. - Michał Meyer (to nie jest moim zdaniem maksimum możliwości Michała, ale koniec końców podobał mi się chyba najbardziej, mimo że wciąż jestem rozczarowana referencją, której użyto)
7p. - Magda Narożna (największe pozytywne zaskoczenie nie tylko tej edycji, ale ogólnie ostatnich paru sezonów)
6p. - Lesław Żurek (proste zadanie, zresztą jak praktycznie wszystkie, które otrzymywał Leszek)
5p. - Paweł Góral
4p. - Tamara Arciuch (to był autentycznie jeden z jej najlepszych występów w programie, wciąż bez efektu "wow", ale pierwszy raz nie słyszałam Tamary)
3p. - Piotr Gawron-Jedlikowski
2p. - Maja Hyży
1p. - Anna-Maria Sieklucka (uwaga, unpopular opinion: nie rozumiem zachwytów nad tym występem, nie było tam nic z Katy Perry, poza fałszami)

Finalna klasyfikacja generalna:
1. Michał Meyer - 65p. (7+10+3+10+7+7+6+5+10)
2. Paweł Góral - 52p. (10+6+1+1+10+10+3+6+5)
3. Magda Narożna - 45p. (2+4+6+3+4+2+7+10+7) - wyżej, bo ma 2x7
3. Maja Hyży - 45p. (5+3+5+6+1+6+10+7+2)

5. Tamara Arciuch - 43p. (6+5+7+4+6+3+4+4+4)
6. Lesław Żurek - 37p. (3+2+10+5+2+4+2+2+6)
7. Piotr Gawron-Jedlikowski - 29p. (1+7+4+2+3+1+5+3+3)
8. Anna-Maria Sieklucka - 27p. (4+1+2+7+5+5+1+1+1)

Bardzo dobra to była edycja. Aż szkoda, że zrezygnowano z dwunastu odcinków, bo akurat w tym sezonie nie miałabym nic przeciwko dwóm dodatkowym epizodom. Zebrano świetną ekipę i chyba po raz pierwszy od dawna nikt jakoś mocno nie odstawał od reszty - każdy z uczestników miał przynajmniej 1-2 naprawdę dobre występy. Tak jak pisałam, jestem w szoku, że Magda wylądowała u mnie rzutem na taśmę na trzecim miejscu - osobiście nie widziałabym jej w finałowej czwórce, ale jej 3 ostatnie występy były na naprawdę świetnym poziomie. Pozytywnie wypadli również Ama i Piotrek, miałam ogromne obawy przed udziałem Siekluckiej, wydawała mi się strasznie nadęta i napuszona, ale suma sumarum, mimo raczej średniego poziomu występów, bardzo się otworzyła. Największe negatywne zaskoczenie to niestety Tamara - mimo że według mnie powinna być w finale zamiast Leszka to nie pokazała się z jakiejś szczególnie interesującej strony, mam wrażenie że zaczęła tą całkiem dobrą German i nigdy nie wzniosła się ponad ten, całkiem dobry, poziom. Wczoraj było widać, że jurorzy ewidentnie nie chcą jej w finale - ilekolwiek oświadczeń bym nie przeczytała, tak nadal będę uważać, że między Kasprzykowskimi a jurorami, tzn. Skrzynecką, jest jakaś prywatna wojenka która zaważyła na takim a nie innym wizerunku Arciuch w programie.
Finałowa czwórka nie odpowiada mi w pełni, wiadomo że Leszek był ciągnięty ostatkiem sił przez jurorów, którzy zdawali się nie zauważać że chłop praktycznie co tydzień śpiewał swoim głosem (i to nie jest wina samego Leszka, bo chociażby we wczorajszym występie, przy Żabczyńskim czy nawet przy tej nieszczęsnej Zawiałow widać było, że potrafi zmieniać głos; większy wpływ miał na to bardzo zachowawczy i mało porywający dobór postaci), w dodatku tylko raz zmienił płeć, z niezbyt zadowalającym efektem. Mam problem z Pawłem - dam sobie uciąć głowę, że na finał wybierze wysoko śpiewającą babkę, świetnie ją zrobi, a jurorzy będą się zachwycać, że "dokonał niemożliwego". Tyle że właśnie wysoko śpiewające babki to jedyne występy, które zdają się naprawdę dobrze mu wychodzić :P Szczerze mówiąc spodziewałam się o wiele większej petardy po Pawle, a miał bardzo nierówne występy i nie wykazał się jakąś szczególną wszechstronnością. Maja zaliczyła ogromny progres, podobnie jak Magda, i coś mi mówi, że to właśnie ona wygra za tydzień - patrząc na jej finałowy wybór i na to, jak w ostatnich tygodniach piali nad nią jurorzy. Nie muszę chyba ukrywać, że kibicuję Michałowi od pierwszego odcinka i będę kibicować do końca, dla mnie to najbardziej wszechstronny, najrówniejszy i przede wszystkim najmocniejszy wokalnie uczestnik tej edycji - byle tylko nie poszedł w jakieś śmieszki-heheszki przy finałowym wyborze i postawił na coś odpowiadającego jego ogromnym umiejętnościom (osobiście uważam, że jest jednym z niewielu uczestników w historii, którzy poradziliby sobie z głosem Freddiego Mercury'ego, ale to jest stąpanie po bardzo cienkim lodzie).

PS Miałam coś napisać o jurorach, ale myślę że najlepiej ich kompetencje na wczorajszym lajwie opisał Leszek, cytuję: "Im się zawsze wszystko podoba, więc myślałem, że sobie ze mnie jaja robią" :twisted:
Ostatnio zmieniony 08 maja 2021, 16:41 przez Osiula, łącznie zmieniany 1 raz.
Danio100
Użytkownik
Posty: 198
Rejestracja: 29 sty 2021, 13:54
x 1646
x 59

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Danio100 »

Czy to prawda, że Maja Hyży w finale wykona
[ Spoiler ]
Proszę o odpowiedź tak lub nie.
Quminek
Obserwator
Posty: 704
Rejestracja: 09 mar 2021, 13:15
x 93
x 94

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Quminek »

Tak, było to widoczne w jednym z wywiadów
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Ostatni, dziewiąty odcinek trochę mnie rozczarował, ale moje ostatnie punkty przedstawiają się następująco:

Magda 10 pkt (charakteryzacja bardzo dobra, wokalnie zbliżyła się do oryginału)
Michał 7 pkt (charakteryzacja, której nie mogę się przyczepić, wokalnie faktycznie nie było 1:1, ale było bardzo dobrze)
Lesław 6 pkt (charakteryzacja bardzo dobra, choć coś mi nie pasowało w jego minie, wokalnie równie dobrze, ale zabrakło mi trochę ikry w tej statycznej choreografii)
Tamara 5 pkt (charakteryzacja nawet nawet, ale wokalnie świetnie)
Paweł 4 pkt (charakteryzacja bardzo dobra, wokalnie dobrze, ale...)
Piotr 3 pkt (charakteryzacja dobra, wchoć trochę skojarzyła mi się z Eminemem, wokalnie faktycznie troszkę odbiegał od Korteza, ale było coś w jego występie)
Ania 2 pkt (charakteryzacja była dobra, choć trochę można było coś więcej zrobić, wokalnie refreny super, zwrotki jakby za nisko)
Maja 1 pkt (charakteryzacja w moim odczuciu bardzo się gryzła [taki Justin po roku w Rosji], wokalnie było nie do przeskoczenia)

Mój ranking ogólny:

Michał 61 pkt (6+10+4+10+5+10+4+5+7)
Lesław 49 pkt (7+3+10+6+1+5+10+3+6)
Tamara 48 pkt (10+7+7+5+2+3+2+7+5)
Magda 42 pkt (1+5+5+2+6+4+3+6+10)
Maja 37 pkt (3+1+6+3+4+2+7+10+1)
Paweł 36 pkt (4+4+3+4+3+7+5+2+4)
Ania 35 pkt (5+2+1+7+7+6+1+4+2)
Piotrek 32 pkt (2+6+2+1+10+1+6+1+3)

A więc moją finałową czwórką byliby: Michał Meyer, Lesław Żurek, Tamara Arciuch i Magda Narożna, która wyprzedziła u mnie Maję Hyży ;)
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1690
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1895

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Kamil1998 pisze: 07 maja 2021, 22:24 Jeszcze mnie prosił aby Was uspokoić, że uczestnicy się odwiedzali na próbach itd. On jest sympatyczny ale kłamczuszek z niego straszny...
Sęk w tym, że Dowbor nie jest wcale sympatyczny. :)
Fame Is The Name of the Game :D
Osiula
Poster
Posty: 1516
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 454
x 913

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Moje TOP 5 występów, ja jak co edycja ograniczam się tylko do finalistów ;)

Michał Meyer:
[ Spoiler ]

Maja Hyży:
[ Spoiler ]

Paweł Góral:
[ Spoiler ]

Lesław Żurek:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1875
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

Moje TOP 5 występów wszystkich uczestników:

Maja Hyży:
[ Spoiler ]

Michał Meyer:
[ Spoiler ]

Lesław Żurek:
[ Spoiler ]

Paweł Góral:
[ Spoiler ]

Tamara Arciuch:
[ Spoiler ]

Magdalena Narożna:
[ Spoiler ]

Anna-Maria Sieklucka:
[ Spoiler ]

Piotr Gawron-Jedlikowski:
[ Spoiler ]
zaqwsx1
Użytkownik
Posty: 225
Rejestracja: 11 sie 2020, 1:57
x 6
x 75

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zaqwsx1 »

Odsluchalem sobie kilka razy, gdy emocje już opadły po wczoraj, występ Tamary i uważam, że została bardzo niesprawiedliwie oceniona. Co prawda nie był to występ dający pewny awans do finału, nie zrobiła takiego wrażenia jak Beata Olga Kowalska w tej roli i jej barwa trochę prześwitywała, to jednak stanęła na wysokości zadania i zmierzyła się z legendą. Miała wczoraj zdecydowanie najtrudniejszą technicznie piosenkę i jestem pełny podziwu, że nie wypadła z rytmu i wyszła z tego najlepiej, jak potrafiła. Te oceny to dla mnie nieporozumienie, po pierwsze w programie były już dobre covery, które punktowano znacznie wyżej, nawet dziesiątkami, po drugie technika wokalna, czego zawsze broniła uparcie Walewska, jest również bardzo istotna. Taki Lesio za Rosiewicza dostawał siódemki, a wypadał z rytmu co drugie zdanie. Suma summarum, chociaż wczorajszy występ Tamary nie był jej najlepszym ani najlepszym w odcinku, chociaż na 4-5 pkt. od każdego jurora zaslugiwala.

PS. Taka drama była z Bartkiem, a wyszło w sumie na to, że to Kasia dała Tamarze jedyną dziesiątkę w programie XD No i raczej całe jury oceniało ją podobnie, bo u każdego zdobyła w sumie ok. 40 pkt. Przed programem myślałem, że jak już to ją będą ogromnie faworyzować, a tutaj zaskoczenie, bo upatrzyli sobie takiego Leszka, który wcale od niej lepszy specjalnie nie był.
Curvy Model
Junior
Posty: 960
Rejestracja: 21 lis 2015, 13:38
x 203
x 144

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Curvy Model »

1 - Paweł Góral
2 - Maja Hyży
3 - Anna-Maria Sieklucka
4 - Tamara Arciuch
5 - Lesław Żurek
6 - Magdalena Narożna
7 - Michał Meyer
10 - Piotr Gawron-Jedlikowski
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Na stronie Polsatu jest zwiastun z finałowymi postaciami finalistów.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

WOW jakie świetne postaci wybrali, Lesław może powalczyć o wygraną, świetny wybór Pawła
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1875
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

Świetne wybory :D Oby Michał zrobił petardę swoją postacią. Zaskoczenie przy wyborze Pawła :lol:

Meyer chyba zaśpiewa:
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 08 maja 2021, 21:54 przez Hot Heart, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: norapik i 16 gości