[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Takich ludzi, którzy są aż tak zdesperowani i natarczywi to bym chyba nie brał pod uwagę :P Robią to po to, żeby był wokół nich szum i niestety jałowa dyskusja, a produkcja może mieć inne plany i to normalne.

Czekam na oficjalny skład i liczę na to, że będzie zróżnicowany i że nie będzie takiej sytuacji, że będzie zbyt wielu mało znanych mimo wszystko. Kilka mniej znanych, utalentowanych, kilka bardziej i by się to jakoś układało ;)
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:51
x 496
x 140

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giga.talent120 »

Ciekawe ogólnie, czy będą brać osoby z tych propozycji widzów bo dawali takie posty chyba ze 4 (3 na ig widziałem, 1 na fb) może nie nadarmo. Opłacałoby im się to bardziej, bo ludzie też proponowali tych bardziej znanych, a ten nasz potencjalny no to jednak taki mocno średni pod względem rozpoznawalności.
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1875
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

Nagrała nawet TikToka z prośbą xD https://vm.tiktok.com/ZMdFt1aJk/

Dziewczyna chyba nie wie, że spam pod postem nic jej nie da i należałoby się najpierw zgłosić na casting :)
DarkArbiter
Użytkownik
Posty: 138
Rejestracja: 16 wrz 2018, 0:14
x 119
x 71

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DarkArbiter »

Ciekawostka jeżeli chodzi o Małgorzatę Nakonieczną, wspominała kiedyś w odcinku Dzikiego Ucha, że była kiedyś na castingu do ttbz, ale się nie dostała. Mnie by jej udział bardzo ucieszył, po cichu liczę, że może coś się wydarzy w tym kierunku ;D .
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:51
x 496
x 140

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giga.talent120 »

Właśnie też miałem pisać o tym jak o niej wspominałem, w tym odcinku dzikiego ucha też nie wypadła źle, może ponownie ją zaproszą na casting.
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:51
x 496
x 140

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giga.talent120 »

Przepraszam za post pod postem.

Ciekawe czemu taką ciszę robią, mówili że jak będą wiedzieć o edycji to odrazu dadzą znać, z pewnego artykułu o TzG wiemy, że edycja będzie jesienią a oni nic.Chyba, że chcą być jak TzG i ogłosić jednocześnie edycję i pierwszego uczestnika, a o nich wygląda na to, że w dalszym ciągu nie mają oficjalnych informacji.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Jak będą wiedzieć, to napiszą. :) Ale fakt, dziwne, że nadal oficjalnie nie potwierdzili kolejnej edycji.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Przepraszam za post pod postem.

Kinga Taront i jej fani zostali poproszeni o przestanie spamowania. :lol: Może się zlitowali i wzięli ją na casting, ale myślę, że już mają skład.
Screenshot_20210616_135415.jpg
W spoilerze jeszcze screeny, na których wyżej wspomniana bohaterka nie ukrywa zadowolenia ze zrobionego spamu.
[ Spoiler ]
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:51
x 496
x 140

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giga.talent120 »

Czy mają skład to nie wiadomo, jeszcze w piątek pisali że czekają na informacje oficjalne co do składu, może i by się to zmieniło tak szybko ale wątpie. Ale skoro jest prośba o zaprzestanie spamu i Kinga narazie nie może mówić nic więcej to może i ją zaprosili na casting, mnie by jej udział ucieszył aktorką w tym swoim teatrze złą raczej nie jest i widziałem jak śpiewa na tiktoku więc w mojej opinii talent jest.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Nawet jeśli radziłaby sobie dobrze, to ciężko by mi się to oglądało, pamiętając z jaką desperacją walczyła o udział.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:51
x 496
x 140

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giga.talent120 »

Nie no u Kingii to fani zrobili robotę, większą desperację to według mnie robiła Laura (która też jest realna), gdzie w większości sytuacji gdzie tylko mogła podsycała info że pragnie uczestniczyć. No ale dobra o tym to już może nie dyskutujmy haha bo są różne gusta i tu, w przeciwieństwie do TzG, liczą się głównie występy.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Tak, tak, tak Laura doceniona!
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:51
x 496
x 140

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giga.talent120 »

Sandra Rugała zaobserwowała TTBZ. Była chyba w Voicie czy Idolu, ma kilka autorskich piosenek i robi też chyba na tiktoku i właśnie mam nadzieję, że zaobserwowała z tego że widziała na TT film Kingii Taront o TTBZ i może też wspomniała o niej w komentarzu ale tego nie widziałem.A co do tego to widziałem jak w komentarzu pod postem kogo chcemy zobaczyć napisała ,,siebie" i to już raczej było jakiś czas temu i produkcja mogła zauważyć.Chociaż patrząc na skład TzG co jest ogłoszony i wygląda na to, że nie będzie już jakiś bardziej znanych nazwisk od tych 2 to niestety wydaje mi się realny ten po obserwacjach skład i też właśnie te mało znane osoby, ale proszę oby nie, TTBZ zawsze miało lepsze składy niż TzG i oby to się nie zmieniło.

A kimentarz o sobie pisała dokładnie 4 dni temu, może wtedy jak pisała to była już po castingu, a dziś jak zaobserwowała to dostała informację, że się dostała?
20210616_175047.jpg
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1690
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1895

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Też zaobserwowałem niedawno profil programu. Mogę jednak zapewnić, że nie wybieram się do niego. :)

Bez urazy, o ile zawsze ciekawiły mnie te forumowe dyskusje i polowanie na nazwiska w programach rozrywkowych, tak teraz zakrawa to już o absurd. Wystarczy, że jakaś czwartorzędna celebrytka zaobserwuje profil i już zaczyna się cała litania spekulacji popartych byle jakimi argumentami.
Fame Is The Name of the Game :D
telemaniak92
Obserwator
Posty: 291
Rejestracja: 07 maja 2016, 0:23
Lokalizacja: Majków
x 597
x 12

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: telemaniak92 »

Bożeee, Rugała (1997)... dla mnie istny antytalent wokalny jak AMa Sieklucka czy Czartoryska! :P, :rolleyes: Przy niej nawet Narożna (1988?) wydaje się świetna... a z tych wokalnych youtuberów już chyba wolałbym Beredę (1996) albo Ciawłowskiego (2000). ;/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości