[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
zaqwsx1
Użytkownik
Posty: 225
Rejestracja: 11 sie 2020, 1:57
x 6
x 75

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zaqwsx1 »

Dawno tutaj nic nie pisałem, również mam ochotę podzielić się swoimi uwagami na temat ostatnich zmian w programie.

Zmiany w jury i powiew świeżości były potrzebne od dawna. Natomiast kolejność ich dokonania jest dla mnie bezsensowna. Skoro to produkcja zdecydowała o zmianach (co w wypadku Adama na pewno jest prawdą) to zrobiła to kompletnie nie licząc się z głosami widzów, od dawna wiadomo, że to Skrzynka powinna wylecieć jako pierwsza. No chyba, że było tak, że to Kacper odszedł z własnej woli, a Adama wyrzucili, żeby nie był zbyt sztywną przeciwwagą dla Michała. Sam dobór nowych jurorów wśród wokalistów i osób z branży muzycznej jest dla mnie na pewno lepszym pomysłem niż szukanie ich wśród zwycięzców poprzednich edycji, co, jak praktyka pokazała, nie jest najlepszym rozwiązaniem. Co do osoby Gromee nie mogę się za bardzo wypowiedzieć przez szczątkową znajomość jego postaci. Natomiast Michał kompletnie nie pasuje do tego akurat formatu. Ma niewyparzoną gębę i potrafiłby skrytykować, jednak pewnie będzie musiał jakoś dostosować się do słodkiego pierdzenia w wykonaniu reszty jury. Moim zdaniem właśnie taka słodka kameralna atmosfera narzucana z góry nie służy temu formatowi. W TzG każdy może swobodnie skrytykować dany występ, tutaj natomiast zaczynają się schody. Nawet jeśli Małgosia wytknie komuś kilka fałszy to zaraz potem doda "Ale i tak jesteś świetna" lub "Ale i tak jestem pod twoim wrażeniem" etc. A potem robi się zabawnie, jak lecą jedynki same na koniec. Występy, w których dana osoba została bez słodzenia skrytykowana można policzyć na palcach jednej ręki niestety. Już lepiej by wyszło chyba jakby na miejscu Michała znalazł się Piasek (zamiast jurorowania w TzG), jakoś bardziej pasuje mi tutaj do roli słodkiego wujka.

Uczestnicy 15 edycji to z kolei skład bardzo mocny, lecz wstrzymałbym się na razie z komentarzami, że najmocniejszy. Rozpoznawalność nie zawsze jest decydującym atutem. Mam największe wątpliwości co do Adama Zdrójkowskiego - nigdy nie słyszałem jak śpiewa no i w zasadzie na razie nie wiem, co mam myśleć o jego udziale. Wszędzie jest go pełno, po sukcesie Kowalskich liczyłem, że tutaj lub w TzG zobaczymy choć jednego z młodych odtwórców głównych ról. Jakoś wolę zobaczyć mniej rozpoznawalnego, ale skromnego Kubę niż jego brata.

Ciekaw jestem jeszcze tego odcinka pilotowego, który nagrywali w 2013, wspominaliście o nim. Ktoś ma może dostęp, nawet do samych występów bez ocen jury? Ciekawi mnie szczególnie występ A. Włodarczyk w roli Tiny. Na fragmencie występu M. Urbasia widać ją w charakteryzacji do, jak podejrzewam, Private Dancer. Ciekawe dlaczego więc w ostateczności, ta rola i utwór przypadły Kasi, czyżby aż tak źle to wypadło. Ciekawi też Totoszko jako Amy lub Paweł jako Madonna ;D Dodatkowo już wtedy można się było domyśleć, że losowania to ustawka. Dziwnym niby trafem A. Chamski, który występował jako H. Vondrackova w odcinku 0, wylosował ją w jednym z odcinków pierwszej edycji. Ciekaw jestem też występu A. Nizińskiej. Postać Edyty została wylosowana w programie (poza duetem Szroeder-Grobelny) dopiero w 6 edycji, a jej największy hit dopiero w 12, więc dość długo zwlekano z dodaniem jej do kołowrotka. Pytanie, jak poradziła sobie Agata w tej odsłonie ;)
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2351
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2109
x 1049

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Akurat z tego co pamiętam, Włodarczyk śpiewała wtedy "The Best", w internetach było jakieś nagranie z próby, ale nie pamiętam teraz gdzie dokładnie.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Był filmik u Agnieszki na Facebooku ale został skasowany prawdopodobnie - szukałem go niedawno na forum i link był nieaktywny.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Nie jestem w stanie wskazać najlepszej edycji. Zazwyczaj w każdej jeden czy dwójka uczestników górowała nad pozostałymi. Fantastyczne jest jednak to, że w każdym sezonie były występy godne zapamiętania przez co stały się kultowe. :)
krzysztof2
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 06 wrz 2018, 18:50
x 46
x 74

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krzysztof2 »

Ekipa jest świetna, wydaje się, że mogą być również bardzo dobre poziomy odcinków, ale ciężko ocenić przed startem sezonu. Nazwiska mocne, kilka pewniaków wokalnych, zobaczymy czy stres nie zepsuje tych kreacji.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38169
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nagrania z publicznością, ale tylko zaszczepioną i w maseczkach.
Awatar użytkownika
Kamo875
Junior
Posty: 850
Rejestracja: 13 sie 2020, 2:35
Lokalizacja: Polska :)
x 46
x 233

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamo875 »

Na wikipedii pisze, że nowa edycja we wtorki o 20 xd
Ostatnio zmieniony 26 lip 2021, 21:44 przez Kamo875, łącznie zmieniany 1 raz.
Kamo875
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Na Wikipedii może nawet pisać że w czwartki o 2 w nocy. Emisja programu już dawno potwierdzona i pozostaje piątek o 20.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
Kamo875
Junior
Posty: 850
Rejestracja: 13 sie 2020, 2:35
Lokalizacja: Polska :)
x 46
x 233

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamo875 »

No to fakt, ale dalej nie wiem po co ludzie takie bzdury piszą
Kamo875
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

A po co Ty tutaj powtarzasz te bzdury? Jaki to ma sens?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

@Kamo875 - bez urazy, ale większość ostatnich Twoich rewelacji to fake newsy wyssane z palca. A te nie są tutaj mile widziane i mogą skutkować konsekwencjami.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Ja się cały czas zastanawiam co trzeba sobą reprezentować by powoływać się na Wikipedię....
Zwłaszcza na tak branżowym forum, gdzie każdy powinien wiedzieć, że Wikipedia to żadne źródło a zawiera masę błędów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Kończąc już OT - na Polsat Media jest już dostępny program na pierwsze dni jesiennej ramówki Polsatu, która rozpoczyna się 30 sierpnia i wiadomo, że "Ninja Warrior Polska" nadal będzie emitowany we wtorki, a "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" bez zmian w piątki.
Pozdrawiam, Trzeciak
Rafał950707
Użytkownik
Posty: 182
Rejestracja: 24 paź 2020, 23:44
Lokalizacja: Kalisz
x 212
x 81

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rafał950707 »

wiatriwoda pisze: 26 lip 2021, 14:11 Nagrania z publicznością, ale tylko zaszczepioną i w maseczkach.
Na jakiej podstawie? :D
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2351
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2109
x 1049

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Zapewne strona Publico TV na fb :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości