[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Tomxd71
Obserwator
Posty: 470
Rejestracja: 18 wrz 2021, 13:59
x 21
x 148

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomxd71 »

Mógłby ktoś podać punktację w odcinku bo dziś nie mogłem oglądać niestety wiem tylko że Adam dostał 59 pkt co jest małośmiesznym żartem
ewela2000
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 01 paź 2021, 18:00
x 1

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ewela2000 »

Punktacja:
- 1 pkt - Paulina Sykut Jeżyna
- 2 pkt - Tomek Ciachorowski
- 3 pkt - Robert Janowski
- 4 pkt - Adam Zdrójkowski
- 5 pkt - Kasia Łaska
- 6 pkt - Klara Williams
- 7 pkt - Chris Cugowski
- 10 pkt - Basia Kurdej Szatan
Quminek
Obserwator
Posty: 682
Rejestracja: 09 mar 2021, 13:15
x 85
x 90

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Quminek »

Punktacja 7 odcinka:
1. Adam Zdrójkowski - 59
2. Barbara Kurdej Szatan - 30
3. Robert Janowksi - 24
4. Katarzyna Łaska - 19

5. Paulina Sykut Jeżyna - 17
6. Chris Cugowski - 16
7. Klara Williams - 15
8. Tomek Ciachorowski - 12
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1873
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

Oglądanie tej edycji staje się powoli męczące (podobnie miałem przy 13). Z każdym odcinkiem łudzę się, że będzie lepiej, a jest gorzej :lol:
Dziś JEDEN dobry występ.

Punktacja za 7 odcinek:
1 pkt. - Klara
2 pkt. - Kasia
3 pkt. - Tomek
4 pkt. - Chris
5 pkt. - Paulina (miałem spore oczekiwania, co do wykonania tej piosenki i niestety Paula zawiodła)
6 pkt. - Robert
7 pkt. - Adam
10 pkt. - Basia


Punktacja ogólna:
Basia Kurdej-Szatan - 48 pkt.
Kasia Łaska - 40 pkt.
Paulina Sykut-Jeżyna - 36 pkt.
Chris Cugowski - 36 pkt.

Adam Zdrójkowski - 34 pkt.
Robert Janowski - 28 pkt.
Klara Williams - 25 pkt.
Tomek Ciachorowski - 19 pkt.
programytv
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 13 paź 2018, 20:35
x 1
x 2

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: programytv »

Bardzo słaby odcinek. Oprócz Basi jako Cleo nie było nic wartego włączenia dzisiaj Słoneczka. Ojj ta edycja naprawdę nie powala...

10 pkt - Barbara Kurdej-Szatan (wybitna Cleo)

(OGROMNA PRZEPAŚĆ)

7 pkt - Adam Zdrójkowski
6 pkt - Robert Janowski (no coś się ruszyło, czekam na więcej)
5 pkt - Tomasz Ciachorowski (przyzwoita Nosowska)
4 pkt - Chris Cugowski
3 pkt - Klara Williams (do przeżycia, ale i tak było słabiutko)
2 pkt - Paulina Sykut-Jeżyna (moje serce krwawi, to miał być występ na zwycięstwo, a wyszła masakra)
1 pkt - Kasia Łaska (okropna parodia)

Klasyfikacja generalna:
60 pkt - Barbara Kurdej-Szatan (6+10+10+10+7+7+10)

(OGROMNA PRZEPAŚĆ)

35 pkt - Katarzyna Łaska (7+4+2+7+4+10+1)
33 pkt - Adam Zdrójkowski (2+6+6+6+5+1+7)
32 pkt - Paulina Sykut-Jeżyna (1+7+5+5+10+2+2)
31 pkt - Chris Cugowski (5+2+7+4+6+3+4)
27 pkt - Tomasz Ciachorowski (4+3+4+3+2+6+5)
26 pkt - Robert Janowski (3+5+3+2+3+4+6)
22 pkt - Klara Williams (10+1+1+1+1+5+3)
Quminek
Obserwator
Posty: 682
Rejestracja: 09 mar 2021, 13:15
x 85
x 90

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Quminek »

Moja punktacja za 7 odcinek:
10 - Barbara Kurdej Szatan jako Cleo (Zdecydowanie najlepszy występ odcinka! Według mnie była w wielu momentach wręcz 1:1. Jest to na pewno jedna z najlepszych Cleo w tym programie. Dziwię się czemu ona dzisiaj nie wygrała. Tak czy siak mam nadzieję, że wygra za tydzień!)
7 - Paulina Sykut Jeżyna jako Toni Braxton (Mimo, że faktycznie głosowo była trochę daleko od oryginału występ mi się bardzo podobał. Była w tym wykonaniu jakaś taka magia, która mnie urzekła. Za tydzień może pozytywnie zaskoczyć!)
6 - Adam Zdrójkowski jako Vanilla Ice (Był to występ okej, ale jak dla mnie nie na zwycięstwo. Jak dla mnie to najsłabszy występ Adama.)
5 - Robert Janowski jako Telly Savalas (Był to najlepszy jak dotąd występ Roberta. Najbardziej podobał mi się refren, który jak dla mnie był wręcz 1:1. Niestety ponownie w zwrotkach się przebijał...)
4 - Chris Cugowski jako Harry Styles (Kolejny pozytywny występ Chrisa.)
3 - Tomek Ciachorowski jako Katarzyna Nosowska (Byłem pewny, że wyjdzie katastrofa, a było dość znośnie.)
2 - Klara Williams jako Defis (Niestety słabo to wyszlo :(( )
1 - Katarzyna Łaska jako Brian Johnson (Parodia)

Ranking:
1. Barbara Kurdej-Szatan - 43 (4+10+7+5+6+1+10)
2. Adam Zdrójkowski - 41 (7+5+6+6+5+6+6)
3. Paulina Sykut Jeżyna - 37 (2+7+5+4+10+2+7)
4. Katarzyna Łaska - 34 (6+6+1+7+3+10+1)

5. Chris Cugowski - 32 (3+2+10+3+7+3+4)
6. Robert Janowski - 31 (1+4+3+10+4+4+5)
7. Klara Williams - 28 (10+3+4+1+1+7+2)
8. Tomek Ciachorowski - 20 (5+1+2+2+2+5+3)

PS. Za tydzień zapowiada się świetny odcinek! Każdy otrzymał wyzwania, które da radę wykonać! Za tydzień przeczuwam petardę u Basi, Kasi, Pauliny i Tomka. Największe wyzwanie dostała Klara i to ona niestety ma za tydzień największą szanse na zajęcie ostatniego miejsca.
Awatar użytkownika
Sanchez
Obserwator
Posty: 426
Rejestracja: 29 sty 2021, 17:06
x 340
x 372

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sanchez »

Mizerny odcinek, podobnie jak i cała edycja. Niestety ta edycja chyba chce dorównać poziomem 13 sezonowi. Postacie na kolejny odcinek też nudne, powtarzane po 500 razy. Przy okazji bawi mnie podpisywanie postaci Ray'a Dorset'a nazwą zespołu Mungo Jerry, ale już na przykład Grzegorz Markowski jest Grzegorzem Markowskim, nie jest podpisywany tylko jako Perfect. Wiem, że się czepiam, niemniej jednak chyba są na planie ludzie od jakiegoś researchu informacji, zajmuje to minutę, ale jak widać lepiej odstawiać fuszerkę.

Punktacja 7 odcinka:

10 - Kurdej-Szatan, nie miała jakiegoś karkołomnego zadania, ale oczywiście najlepsza dziś, wiernie oddana barwa głosu Cleo.
7- Zdrójkowski, barwowo to może nie było do końca idealne, ale samo wcielenie się w postać, świetne flow i do tego fantastyczny ruch sceniczny, to aspekty warte docenienia.
6- Janowski, o dziwo chyba najlepszy jego występ moim zdaniem, świetne schowany za charakteryzacją, bardzo dobrze aktorsko, głosowo też całkiem sprawnie.
5- Sykut-Jeżyna, przyzwoity występ, ale zabrakło mi tego poweru w głosie, który ma Braxton, trochę z zaciągniętym hamulcem zaśpiewane.
4- Cugowski, bezbarwny występ, ani to dobre, ani to słabe, typowy występ do zapomnienia.
3- Williams, świetnie wyglądała w charakteryzacji, a występ to typowo przegięte disco polo, którego stężenie w tej edycji przekracza wszelkie normy.
2- Łaska, raczej jasne było, że polegnie, pokrzyczane i tyle.
1- Ciachorowski, bardzo zły występ, nudny, drętwy, Nosowskiej w tym było całe 0 %, z twarzy podobny zupełnie do nikogo. Wiśniewski go trochę przewalcował z tą krytyką, w przypadku tego występu słusznie.

Ogólna klasyfikacja:

39p.- Kurdej-Szatan
39p.- Łaska
39p.- Zdrójkowski
37p.- Cugowski
34p.- Sykut-Jeżyna
30p.- Williams
25p.- Janowski
23p.- Ciachorowski
piotrm1999
Użytkownik
Posty: 68
Rejestracja: 24 cze 2021, 17:11
x 4
x 10

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrm1999 »

Moja ocena za 7 odcinek:
10 - Kurdej-Szatan
7 - Zdrójkowski
6 - Williams
5 - Janowski
4 - Sykut-Jeżyna
3 - Cugowski
2 - Łaska
1 - Ciachorowski
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4464
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 796
x 253

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Klasyfikacja za siódmy odcinek:
10 p. - Kurdej-Szatan
7 p. - Sykut-Jeżyna
6 p. - Łaska
5 p. - Cugowski
4 p. - Williams
3 p. - Zdrójkowski
2 p. - Janowski
1 p. - Ciachorowski

Klasyfikacja po siedmiu odcinkach:
42 p. - Sykut-Jeżyna
41 p. - Kurdej-Szatan
39 p. - Zdrójkowski
37 p. - Williams
34 p. - Łaska
29 p. - Cugowski
25 p. - Ciachorowski
19 p. - Janowski
Eduardo
Obserwator
Posty: 509
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

Punktacja siódmego odcinka:
10 - Basia Kurdej Szatan
7 - Adam Zdrojkowski
6 - Robert Janowski
5 - Klara Williams
4 - Chris Cugowski
3 - Paulina Sykut - Jerzyna
2 - Kasia Łaska
1 - Tomasz Ciachorowski


44 - Adam (7,5,6,7,6,6,7)
42 - Kasia (10,4,2,10,4,10,2)
40 - Basia (2,10,7,4,5,2,10)
36 - Chris (1,3,10,5,10,3,4)
32 - Paulina (4,7,4,3,7,4,3)
27 - Klara (6,2,5,1,1,7,5)
25 - Robert (3,6,1,6,2,1,6)
20 - Tomasz (5,1,3,2,3,5,1)
salva
Użytkownik
Posty: 174
Rejestracja: 18 wrz 2021, 22:23
x 8
x 61

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: salva »

Odcinek tragiczny, jeden udany występ na osiem niestety nie stawia tej edycji w dobrym świetle.

Punktacja:
10 p. - Basia Kurdej-Szatan

(OGROMNA PRZEPAŚĆ)

7 p. - Adam Zdrójkowski
6 p. - Robert Janowski (nawet nieźle mu to wyszło, choć i tak w dużej mierze przebijał jego głos)
5 p. - Chris Cugowski (ze Stylesem nie miało to nic wspólnego, a występ sam w sobie był strasznie sztywny i nudny; od niższego miejsca Chrisa uratował jedynie fatalny poziom)
4 p. - Kasia Łaska (głównie za wybrnięcie z awykonalnego zadania)
3 p. - Tomek Ciachorowski
2 p. - Klara Williams
1 p. - Paulina Sykut-Jeżyna (kompletnie poległa w tym utworze; Toni zrobiona jeszcze gorzej od Zielińskiej, która również była słaba)

Ranking:
46 p. - Basia Kurdej-Szatan (6 + 10 + 7 + 2 + 6 + 5 + 10) - wyżej, bo ma dwie 10
46 p. - Adam Zdrójkowski (5 + 5 + 6 + 10 + 7 + 6 + 7)
41 p. - Kasia Łaska (7 + 7 + 3 + 7 + 3 + 10 + 4)
40 p. - Chris Cugowski (4 + 4 + 10 + 3 + 10 + 4 + 5)
25 p. - Paulina Sykut-Jeżyna (1 + 6 + 5 + 4 + 5 + 3 + 1)
24 p. - Klara Williams (10 + 1 + 2 + 1 + 1 + 7 + 2)
23 p. - Robert Janowski (2 + 3 + 1 + 6 + 4 + 1 + 6)
21 p. - Tomek Ciachorowski (3 + 2 + 4 + 5 + 2 + 2 + 3)

Moja finałowa czwórka dość wyraźnie się już zarysowała. Niestety wiem, że co najmniej jednej z tych osób w walce o złotą twarz nie ujrzę, bo ktoś będzie musiał odstąpić swoje miejsce Robertowi.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Wczorajszy odcinek nie był najgorszy, ale nie był też najlepszy :rolleyes:

Oto moja punktacja :
1 punkt - Kasia Łaska, wydaje mi się, że to jej najgorszy występ w tej edycji :(
2 punkty - Tomek Ciachorowski, to też nie był dobry występ :huh:
3 punkty - Klara Williams, troszeczkę mnie porwała do śpiewu, ale wokalnie słabo :(
4 punkty - Chris Cugowski, nie był dobry, ale nieco lepszy niż Kasia, Klara i Tomek ;)
5 punktów - Robert Janowski, było słychać jego głos, ale no lepszy niż reszta ;)
6 punktów - Paulina Sykut Jeżyna, całkiem dobry występ, ale zabrakło powera :) :huh:
7 punktów - Adam Zdrójkowski, też porwał trochę , naprawdę rozkwita w tej edycji :)
10 punktów - Basia Kurdej-Szatan, wokalnie czasem myślałem, że śpiewa Cleo, to zdecydowanie najlepsze wcielenie w Cleo w historii programu :) :) :)
Osiula
Poster
Posty: 1510
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 449
x 905

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Kolejny fatalny odcinek. Z każdym tygodniem łudzę się, że będzie lepiej, że uczestnicy wreszcie się przebudzą ze snu letniego, i za każdym razem te nadzieje spełzają na niczym. Chwała Basi Kurdej-Szatan, bo gdyby nie ona to już w ogóle wczorajszy epizod pozostawiłabym bez komentarza. Moje oceny:
10p. - Basia Kurdej-Szatan (jedyny świetny występ, nie był idealny, ale w porównaniu z resztą to można by go uznać wręcz za znakomity)

(kolosalnych rozmiarów przepaść)

7p. - Adam Zdrójkowski (zmieniałam swoją punktację parę razy, co nie zdarza mi się często, i raz Dzban był na samym dnie, a raz w czubie :lol: Kompletnie nie wiem, co sądzić o tym występie, ale po ponownym obejrzeniu mam chyba nieco pozytywniejsze wrażenia niż wczoraj)
6p. - Paulina Sykut-Jeżyna (z dużej chmury mały deszcz, poziom Zielińskiej z troszkę poprawionym angielskim, ale starczyło aż na tyle)
5p. - Robert Janowski (uwaga, uważam, że był to jeden z najlepszych występów naszego kochanego Rogera LeClerca)
4p. - Chris Cugowski (jako fanka księcia Harry'ego uważam, że nie da się go podrobić, Chris zaśpiewał po prostu swoim głosem, no nie pomógł mu też dobór piosenki. Ileż można czekać na "Sign of the Times", chociaż ten utwór musiałby zaśpiewać ktoś kto naprawdę ma kawał wokalu)
3p. - Klara Williams (fantastyczne odtworzenie manieryzmów pana Piotra Mroza aka Nadymacza)
2p. - Kasia Łaska (podziwiam ją za starania, no ale niestety nie miało to prawa się udać)
1p. - Tomek Ciachorowski (jak wyżej, ale bez fragmentu o staraniach, bo jakoś szczególnie ich nie było)

Generalna:
42p. - Adam Zdrójkowski
41p. - Paulina Sykut-Jeżyna
40p. - Basia Kurdej-Szatan
35p. - Chris Cugowski

32p. - Kasia Łaska
27p. - Klara Williams (wyżej, bo ma 10)
27p. - Tomek Ciachorowski
22p. - Robert Janowski

Nie wiem, czy powinnam mówić o jakichś oczekiwaniach i nadziejach na następny tydzień, bo pewnie zakończy się to tak jak wczoraj :lol: Cieszy Montserrat dla Kasi, fajnie bawi się programem, tyle że te postacie dostaje takie ni w d*pę ni w oko i skutek jest jaki jest :P Liczę, że będzie miała okazję powtórzyć swój sukces z Arethy. Najbardziej ukontentowana jestem obecnością Elvisa - całe szczęście nie dostał go Janowski - do tej pory Król w programie pojawił się zawrotną liczbą (uwaga, trzymajcie się krzeseł) trzech razy, i były to wykonania raczej, powiedziałabym, wątpliwej jakości. Tyle jest pięknych utworów Presleya, z przyjemnością usłyszałabym jakąś balladę, z naciskiem na "Can't Help Falling In Love" i "Always On My Mind" (moim prywatnym marzeniem jest również "Suspicious Minds", w hiszpańskiej wersji było kiedyś wyborne wykonanie tego utworu), mam nadzieję że Chris tego nie spieprzy bo się pogniewamy :lol: Obawiam się profanacji "In My Secret Life" przez Ciachorowskiego, no mam nadzieję że będzie miał na tyle oleju w głowie żeby włożyć jakieś starania w to wykonanie, albo produkcja będzie miała na tyle litości żeby dać mu inny utwór :P Markowskiego dla LeClerca pozostawiam bez komentarza.
Ukoronowaniem obrazu nędzy i rozpaczy tej edycji jest zblazowany i znudzony Michałek W., kompletna pomyłka obsadowa, jak widać decyzja o jego angażu odwróciła się przeciwko produkcji w najbardziej parszywy sposób. Obawiam się tylko, że jak już sobie pójdzie, co jest raczej więcej niż pewne, to na jego miejsce wskoczy Robercik. Ten program naprawdę powinien udać się na przerwę, wiosenna edycja to była chyba tylko ta przysłowiowa jedna jaskółka.
Ostatnio zmieniony 23 paź 2021, 14:03 przez Osiula, łącznie zmieniany 1 raz.
donixxx
Obserwator
Posty: 547
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

10p - Basia Kurdej - Szatan - Cleo
7p - Paulina Sykut - Jeżyna - Toni Braxton
6p - Adam Zdrójkowski - Vanilla Ice
5p - Robert Janowski - Telly Savallas
4p - Chris Cugowski - Harry Styles
3p - Klara Williams - Defis
2p - Kasia Łaska - AC/DC
1p - Tomek Ciachorowski - Kasia Nosowska

43p - Basia Kurdej - Szatan
42p - Adam Zdrójkowski
39p - Paulina Sykut - Jeżyna
36p - Kasia Łaska

36p - Chris Cugowski
30p - Klara Williams
20p - Robert Janowski
20p - Tomek Ciachorowski
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5513
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Całkiem niezły odcinek, dwa występy odstawały.

1p - Tomek
2p - Kasia
3p - Adam
4p - Chris
5p - Robert
6p - Klara
7p - Paulina
10p - Basia

Za tydzień fajny kołowrotek, NARESZCIE Elvis, obym doczekał się "Can't Help Falling In Love", na które czekam już kilka lat. Cieszę się z Markowskiego, ale nie cieszę, że dostał to Robert. Fajnie, że w kołowrotku pojawiła się Montserrat Caballe (w końcu wyzwanie na miarę głosu Kasi) i Mungo Jerry. Może wolałbym kogoś innego niż Organek czy Whitney, ale nie jest źle.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości