[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Taki wybór, to mógłby być sztos :)
Bukajowaty
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:04
x 15
x 61

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bukajowaty »

wiatriwoda pisze:Taki wybór, to mógłby być sztos :)
Dokładnie to koleś zasugerował, by Mateusz zaśpiewał "Whiskey", ale nie może tego wybrać, bo śpiewał to Kawalec w II edycji.

Ale faktycznie, jeśli Mateusz wybierze sobie coś w stylu Perfectu czy Dżem (czyli polską klasykę) , to raczej na pewno wygra. Jury lubi takie piosenki. Już 2 razy mu dali zwycięstwo za polską klasykę.
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator
Posty: 633
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:55
x 57
x 127

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liberat »

Wróciłem właśnie z nagrań półfinału. Info dla ciekawych w spojlerze.
[ Spoiler ]
Finał nagrywany będzie 28 października. Prawdopodobnie również zjawię się wtedy na nagraniach.
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
Bukajowaty
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:04
x 15
x 61

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bukajowaty »

Liberat pisze:
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 14 paź 2018, 21:16 przez Trzeciak, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wprowadziłem spoilery.
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator
Posty: 633
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:55
x 57
x 127

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liberat »

Może tak, może nie. :rolleyes: Tak czy siak, był to jeden z tych 2-3 występów, które bardzo mi się podobały.
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
Bukajowaty
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:04
x 15
x 61

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bukajowaty »

Liberat pisze:Może tak, może nie. :rolleyes: Tak czy siak, był to jeden z tych 2-3 występów, które bardzo mi się podobały.
Mam nadzieję, że jeśli ta postać się kiedyś pojawi, to producenci nie wpadną na genialny pomysł, by dać ją facetowi (tego już bym chyba nie wybaczył).
Bukajowaty
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:04
x 15
x 61

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bukajowaty »

Jeśli poziom 9 odcinka był taki, jaki mówisz to szkoda. Prawie zawsze 9 odcinki miały bardzo wysoki poziom (chyba tylko V edycja była wyjątkiem)
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator
Posty: 633
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:55
x 57
x 127

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liberat »

Zapomniałem jeszcze dodać, iż pojawił się gość specjalny (oczywiście osoba, którą odtwarzano).
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
Bukajowaty
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:04
x 15
x 61

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bukajowaty »

Liberat pisze:
[ Spoiler ]

Spodziewam się 3 zwycięstwa Kalskiej za bardzo słaby występ, albo 3 zwycięstwa Mateusza za bardzo słaby występ.

Ps. Ciekawi są ludzie na YT i Facebooku. Twierdzą, że Adriana jest faworytem tej edycji (sic!) a Honorata cały czas śpiewa swoim głosem (sic!). Interesujących rzeczy się dowiaduję.
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator
Posty: 633
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:55
x 57
x 127

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liberat »

Nadrobiłem zaległy odcinek, zatem nadciągam z punktacją.

10 pkt - Michalina Sosna (najpierw Ada, a teraz Michalina mega mnie zaskoczyła; wszystko uchwycone w punkt, nie spodziewałem się tego po niej)
7 pkt - Kasia Maciąg (cholernie niedoceniona przez jury, ale to już standard; zrobiła tyle, ile mogła - dla mnie wyszło naprawdę dobrze i przykro mi z jej powodu; przynajmniej uczestnicy ją docenili)
6 pkt - Honorata Skarbek (powrót do "starej" dobrej Honki z pierwszych odcinków; gratuluję przede wszystkim odwagi robienia skomplikowanych akrobacji w powietrzu bez żadnej asekuracji; głosowo i postaciowo również świetnie, jedynie charakteryzacja wg mnie nieudana)
5 pkt - Rafał Szatan (Zosi Nowakowskiej wg mnie nie przebił, ale był blisko i, jak na mężczyznę, wykonał to świetnie i bardzo kobieco)
4 pkt - Mateusz Ziółko (momentami rzeczywiście starał się uchwycić barwę p. Markowskiego, lecz przez większość występu było tu dla mnie mimo wszystko za dużo Ziółka; trochę na wyrost te zwycięstwo, lecz z perspektywy stałego bywalca nagrań programu wierzę, że odbiór tego występu na żywo mógł być znacznie inny, niż w telewizji)
3 pkt - Marek Molak (w refrenie wg mnie najlepiej wychodził w popkową barwę; mam jednak jakiś niedosyt związany z tym wykonaniem, bardziej wyszedł tu taki Popek Junior, lecz nadal gratuluję Markowi podjęcia się tak trudnego zadania)
2 pkt - Boogie (trudne dla niego zadanie, które udało mu się udźwignąć; przy standardowym, średnim poziomie odcinka, jaki widujemy w tej edycji zapewne byłby kilka miejsc wyżej, lecz tym razem po prostu miał pecha i trafił na naprawdę dobrą epkę)
1 pkt - Ada (fałszu na początku ostatniego refrenu już chyba nie odsłyszę; na dodatek, tak jak wspomniało jury, w środku występu nagle straciła całą energię, reszta wykonania wyszła bardzo "od niechcenia", co zepsuło dla mnie całą jego wizję)


Punktacja ogólna:
1. Rafał - 40 pkt (4 + 10 + 7 + 7 + 7 + 5)
2. Honka - 39 pkt (10 + 6 + 10 + 4 + 3 + 6)
3. Mateusz - 37 pkt (6 + 7 + 5 + 10 + 5 + 4)
4. Marek - 30 pkt (7 + 5 + 6 + 3 + 6 + 3)
5. Kasia - 25 pkt (3 + 2 + 4 + 5 + 4 + 7)
6. Michalina - 20 pkt (2 + 3 + 2 + 2 + 1 + 10)
7. Boogie - 20 pkt (5 + 4 + 1 + 6 + 2 + 2)
8. Ada - 17 pkt (1 + 1 + 3 + 1 + 10 + 1)
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
Bukajowaty
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:04
x 15
x 61

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bukajowaty »

Ostatni odcinek był jednym z najlepszych (jeśli nie najlepszym) w historii programu. Z bólem przyznawałem oceny 1-3.

1 pkt. Adriana Kalska jako Rita Ora - Występ ok, ale komuś musiałem dać 1.
2 pkt. Boogie jako Chris Martin, Coldplay - Dość mocno prześwitywał jego głos, ale ogólnie bardzo mi się podobało. Widać, że się starał, udało mu się uchwycić sposób śpiewania Martina. Bardzo ładne falsety.
3 pkt. Mateusz Ziółko jako Grzegorz Markowski, Perfect - Co prawda wygrał, ale dla mnie w tym megamocnym odcinku był jednym ze słabszych (co nie znaczy, że był słaby ). Emocjonalnie, klimatycznie super, ale za bardzo słyszałem głos Mateusza. Wg. mnie zwycięstwo trochę na wyrost, ale jednak ten klimat na jurorów podziałał.
4 pkt. Marek Molak jako Popek - Słychać, że Marek ma  problemy ze zmianą swojego charakterystycznego głosu i trochę się męczył, śpiewając takim głosem przez 3 minuty. W zwrotkach słychać  głos Marka (chociaż się starał) , ale już w samych refrenach naprawdę można go było pomylić z oryginałem. Jak na tak trudne zadanie, bardzo dobrze sobie poradził.
5 pkt. Rafał Szatan jako Sade - Kolejny świetny występ Rafała. Nie spodziewałem się, że tak dobrze poradzi sobie z rolą kobiecą. Było przepięknie i subtelnie.
6 pkt.  Kasia Maciąg jako Wanda Kwietniewska, Wanda i Banda - Panią Wandę bardzo cenię i uważam, że jej głosu  nie da się odtworzyć 1:1. Kasia wycisnęła maxa z tej roli. Nie było idealnie, ale głos przez większość czasu przypominał oryginał. Cieszy mnie to, że  dała radę postaci, która ma kompletnie inny głos od niej. Po pierwszym czy drugim odcinku nie spodziewałbym się, że poradzi sobie z takim trudnym zadaniem.
7 pkt. Michalina Sosna jako Donna Summer - Pierwszy raz daję Michalinie coś więcej niż 3 punkty, bo jest to również pierwszy raz, kiedy nie słyszę jej głosu, podczas występu. Było tu coś hipnotyzującego. Szkoda, że nie wygrała, jednego punktu zabrakło.
10 pkt. Honorata Skarbek jako Pink - Z przyjemnością pierwszy raz daję moją '10' Honoracie. Jakoś nie mogłem się przekonać, aby dać jej tę najwyższą notę, zawsze czegoś brakowało, a uważam, że w tym bardzo mocnym odcinku najbardziej zasłużyła na zwycięstwo. Ciężko mi się tu do czegoś przyczepić.

Tabela:
1. Mateusz Ziółko 41 (6+10+5+10+7+3)
2. Rafał Szatan 40 (5+7+10+7+6+5)
3. Honorata Skarbek 37 (7+6+6+3+5+10)
4. Marek Molak 28 (10+4+7+2+1+4)
5. Kasia Maciąg 26 (1+3+3+5+10+6)
6. Boogie 22 (2+5+4+6+3+2)
7. Michalina Sosna 17 (3+2+2+1+2+7)
8. Adriana Kalska 15 (4+1+1+4+4+1)
Polter22
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 15 paź 2018, 13:51

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Polter22 »

Liberat pisze:Wróciłem właśnie z nagrań półfinału. Info dla ciekawych w spojlerze.
[ Spoiler ]
Finał nagrywany będzie 28 października. Prawdopodobnie również zjawię się wtedy na nagraniach.
Liberat jak można się z tobą skontaktować? nie mogę nigdzie znaleźć możliwości napisania wiadomości prywatnej - proszę o wyrozumiałość bo jestem tu nowy :D
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator
Posty: 633
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:55
x 57
x 127

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liberat »

Wchodzisz w kopertę obok znaczku wylogowywania i tworzysz nową wiadomość. ;)
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
Polter22
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 15 paź 2018, 13:51

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Polter22 »

Liberat pisze:Wchodzisz w kopertę obok znaczku wylogowywania i tworzysz nową wiadomość. ;)
Właśnie nie mam tej koperty :lol:
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Ciemnoskórzy ponownie wkraczają i robią z siebie ofiary rasizmu. Tym razem obrywa się Michalinie, Adzie, Andrzejowi Młynarczykowi, Natalii Krakowiak i Jankowi Traczykowi.
Totalnie nie rozumiem tego dlaczego takie osoby nie zapoznają się z formułą, a mają najwięcej do powiedzenia. Do tego robią z siebie takie ofiary, a nikt nikogo nie obraża. Po prostu bez komentarza..
[ Spoiler ]
Załączniki
Screenshot_20181015-182641.png
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dumar, kubaj0, Ronaldova i 26 gości