[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Osiula
Poster
Posty: 1510
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 449
x 905

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

A dla mnie wybór Pawła jest fatalny - sorry, very sorry, ale jeżeli występował już jako ta postać w challenge'u na Insta to mógł się wykazać większą kreatywnością :P
zaqwsx1
Użytkownik
Posty: 220
Rejestracja: 11 sie 2020, 1:57
x 6
x 74

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zaqwsx1 »

Jak dla mnie postacie Michała i Pawła nie nadają się do wygrania programu, ale wiele zależy od repertuaru. Natomiast Maja i Lesław będą walczyć o zwycięstwo. Po cichu liczę, że wygra Maja bo po prostu znacznie bardziej na to zasługuje. Znając jury o niższym niż 2 miejscu dla Leszka można sobie pomarzyć.
Danio100
Użytkownik
Posty: 198
Rejestracja: 29 sty 2021, 13:54
x 1634
x 59

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Danio100 »

Dobrze widzę, że Leszek będzie
[ Spoiler ]
? Pewnie zaśpiewa
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1681
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1054
x 763

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2348
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2103
x 1046

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Ale żeby
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1873
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

Raczej będzie to:
[ Spoiler ]
Nils-Erik
Użytkownik
Posty: 178
Rejestracja: 27 mar 2020, 17:20
x 296
x 52

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nils-Erik »

Lupus28 pisze: 09 maja 2021, 10:46 Ale żeby
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3918
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

9 odcinek:
10 - Meyer
7 - Żurek
6 - Arciuch
5 - Góral
4 - Gawron
3 - Sieklucka
2 - Hyży
1 - Narożna


Suma:
Meyer = 65 (6+10+2+10+6+5+10+6+10)
Arciuch = 53 (10+7+6+6+4+4+2+7+6)
Żurek = 48 (7+3+10+7+1+3+7+3+7)
Góral = 45 (4+5+4+4+5+10+3+5+5)
Hyży = 43 (5+1+7+3+3+6+6+10+2)
Sieklucka = 33 (2+2+1+5+10+7+1+2+3)
Gawron = 31 (3+6+3+2+7+1+4+1+4)
Narożna = 25 (1+4+5+1+2+2+5+4+1)

Liczę na wygraną Michała :)
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1674
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1213
x 1871

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Skrzynecka w tej edycji błysnęła nie tylko jedynkami dla Amy, ale dopiero przy powtórce jeszcze jedna rzecz zwróciła moją uwagę. Kasia wychwalała Michała niemal pod niebiosa, stwierdziła, że na jego występy czeka się jak na "najsmaczniejsze ciasteczko", tymczasem według jej klasyfikacji... Meyera nie powinno być w ogóle w finałowej czwórce. Sześć jego kreacji oceniła najniżej z całej czwórki jurorów, łącznie przyznała mu 37 punktów, stawiając go razem z Magdą na przedostatnim miejscu, za to w jej top4 znalazłby się Piotrek.

To chyba najlepiej podsumowuje jej poziom oceniania. Od tych smacznych ciasteczek kobietę chyba zemdliło, bo ewidentnie ma problem z ogarnianiem rzeczywistości i swojego jurorowania. Wynajdywanie przykładów hipokryzji Kaśki staje się powoli moim hobby. :lol:
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6095
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 507
x 1578

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

zysiex pisze: 08 maja 2021, 0:01 Garść statystyk cz.1

Podliczyłem ilość pkt każdego jurora i takie są rezultaty:

KASIA SKRZYNECKA
Pawel 57
Lesław 53
Maja 50
Piotr 43
Tamara 39
Magda 37
Michal 37
Ama 26

Reszta jurorów:
[ Spoiler ]
[/spoiler]

Reszta jurorów mimo wyskoków, tj. Walewska i Lesio, to ma w miarę rozsądne te klasyfikacje, z którymi można polemizować, ale raczej nie tak skrajnie jak Skrzynecka. Nie dziwię się, że na forum/fb tak hejtują KS za Arciuch. Zabawne jest to, że najmniej sponiewierała Amę :lol: Adaś nawet podciągnął Sieklucką to względnej grupy pościgowej. Niestety, ale Polsat jest wyjątkowo głuchy na sugestie widzów. Czekam na podsumowanie sezonu z wynikami oglądalności.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nowa zapowiedź na antenie, pokazano też duety.
ttbzfani123
Obserwator
Posty: 491
Rejestracja: 24 lut 2018, 13:30
x 22
x 15

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ttbzfani123 »

wiatriwoda pisze: 09 maja 2021, 22:15 Nowa zapowiedź na antenie, pokazano też duety.

Udało ci się któryś rozpoznać?
Rafał950707
Użytkownik
Posty: 180
Rejestracja: 24 paź 2020, 23:44
Lokalizacja: Kalisz
x 209
x 80

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rafał950707 »

Moje punkty:
10 - Narożna
7 - Meyer
6 - Żurek
5 - Arciuch
4 - Góral
3 - Gawron-Jedlikowski
2 - Sieklucka
1 - Hyży

Razem:
57 - Meyer
49 - Hyży
44 - Żurek
42 - Arciuch
41 - Góral
38 - Narożna
37 - Gawron-Jedlikowski
34 - Sieklucka
zaqwsx1
Użytkownik
Posty: 220
Rejestracja: 11 sie 2020, 1:57
x 6
x 74

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zaqwsx1 »

Moje oceny za 9 odcinek(Ciężko było rozdzielić, gdyż poziom odcinka był niebywale wysoki):

10 – Magda (jestem w szoku, że tak niebywale rozwinęła się w ciągu ostatnich odcinków, szkoda, że tak późno, dziś i ostatnio była najlepsza moim zdaniem, wykonanie bardzo bliskie oryginału, szkoda, że padło na piosenkę, z którą nie da się wygrać ani wejść do finału)
7 – Lesław (to mu się akurat udało, ale na cztery dziesiątki to ten występ nie zasłużył wg mnie)
6 – Michał (po raz kolejny świetnie mu poszło, jak najbardziej zasłużył na finał)
5 – Ama (jeden z jej lepszych występów i zarazem druga, po Kasi Moś, najlepsza Katy w programie, chcę docenić Amę, ponieważ nie punktowałem jej zwykle wysoko)
4 – Tamara (barwowo była daleko, ale zasłużyła choć na tyle, ponieważ miała wokalnie najtrudniejsze zadanie i szacun, że nie wypadła z rytmu, szkoda, że jury nie potrafiło tego docenić)
3 – Paweł (początek lekko nie wypalił, ale im dalej, tym był bliżej oryginału, a refreny to już w ogóle super, zaśpiewał o wiele lepiej od Antkowiaka, ale to akurat za trudne nie było, daję tylko 3 pkt, ponieważ chciałem docenić Tamarę za zmierzenie się z legendą)
2 – Piotr (nastrojowe, klimatyczne wykonanie, choć głosowo znacznie odbiegał, żałuję, że nie mogę dać więcej)
1 – Maja (zrobiła świetny męski głos, ale jednak to nie był głos Justina, jedynym salomonowym wyjściem w tym mocnym odcinku było danie jej jedynki, choć na finał oczywiście zasługuje)

Klasyfikacja generalna:

Moja czwórka finałowa:
Michał 7+10+3+10+10+7+4+4+6 = 61
Paweł 10+7+4+4+6+10+3+5+3=52
Maja 6+2+7+6+5+6+10+7+1= 50
Magda 2+4+5+1+4+4+7+10+10= 47


Pozostałe miejsca:
Tamara 5+5+6+5+7+2+2+6+4 = 42
Lesław 3+3+10+2+1+3+5+1+7=35
Anna 4+1+1+7+3+5+1+3+5= 30
Piotr 1+6+2+3+2+1+6+2+2= 25

Świetny, zawsze równy poziom prezentowany przez Michała w programie pozwolił mu triumfować w moim rankingu. W zasadzie jego miejsce w topce było pewne już od kilku odcinków i musiałby się zdarzyć chyba cud, żeby nie wszedł do finału. Świetne wykony dały również miejsca w finale Pawłowi i Mai i tutaj ich udział również był pewny już od kliku rankingów. Paweł zasłużył sobie głownie dzięki świetnym damskim wcieleniom, Maja z kolei zyskała dzięki znakomitym Amy oraz Miley, choć poprzednie jej występy (poza Ritą Orą) również mnie urzekły.

Natomiast największym zaskoczeniem tej edycji pozostaje Magda, która w ostatnich odcinkach dzielnie pięła się do góry i dzięki dwóm dziesiątkom za Się i Marisę ostatecznie wyrzuciła Tamarę z finałowej czwórki. Porównując dokonania obu pań, rzeczywiście stwierdzam, że Magda minimalnie bardziej zasłużyła na finał od Tamary. Choć ta druga rozpoczęła mocno swój udział w programie, każdy jej kolejny występ po Urszuli (nie licząc Lizy i może 50 Centa) był bardzo nijaki i nie zasługiwał na specjalną uwagę. Natomiast Magda rozwijała się powoli, żeby ostatecznie zachwycić pod koniec. Pokazała się z zupełnie innej strony, odcinając się od swojej przeszłości i opinii beznadziejnej wokalistki, spełniając, a nawet przewyższając oczekiwania przed nią stawiane, natomiast Tamara tym oczekiwaniom (czyli bycia wg wielu ich faworytką w programie i robienie genialnych wykonów) po prostu nie sprostała.

Lesław ostatecznie kończy u mnie na szóstym miejscu. Jest on dla mnie dobitnym przykładem na to, jak bardzo, wręcz obsesyjnie można kogoś przeceniać. Moim zdaniem na wysokie noty zasłużył jedynie za genialnego Żabczyńskiego, dobrego Andersa i może przyzwoitego Rosiewicza (choć tu technicznie poległ). Pozostałe występy nie były może katastrofalne, ale jak dla mnie były mocno przeciętne i nie zasługiwały na więcej niż 3-4 pkt. Mam nadzieję, że w finale jury nie nadepnie słoń na uszy i dokonają właściwego wyboru zwycięzcy bez faworyzowania nikogo. Ale to już zależy, jak Lesław zaśpiewa.

Z kolei Ama i Piotrek to dla mnie najsłabsi uczestnicy tej edycji i było to widać w poszczególnych rankingach. Ama starała się jak mogła, dostawała trudne wyzwania, nie udało jej się jednak wychodzić z większości (poza Justyną, Christiną i Katy) obronną ręką. Okropnie zmasakrowała Arianę i Gwen, jej męskie wcielenia też specjalnie nie porwały. Jednak uważam, że na 15 jedynek zdecydowanie nie zasłużyła. Natomiast Piotrkowi w zasadzie w pełni nie wyszedł żaden występ. U mnie w jego topce znalazł się Jackson i CC. Catch, ale głównie za dobre wyjścia z ciężkich zadań oraz, w pierwszym przypadku, za walkę mimo kontuzji. Sam jestem ciekaw, jakby potoczył się jego dalszy udział w programie gdyby nie wypadek. Być może ]zachwyciłby Jacksonem i którąś z kolejnych postaci i zebrał wyższe noty. A tak to nisko był punktowany, podejrzewam, że jury nie chciało, żeby ktoś mówił, że go faworyzują nagle z litości. Szkoda mi go, ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś pokaże na co go naprawdę stać, bo jest na pewno sympatycznym i pracowitym chłopakiem (co pokazał np. przy Jacksonie).
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38069
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Trwa głosowanie na FB

Obecnie:

Maja: 732
Michał:710
Lesław:430
Paweł:160
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości