[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Jeżeli faktycznie Piotr Gąsowski odchodzi z programu to strasznie smutna wiadomość. Jednak on tworzył program od pierwszego odcinka. W jego miejsce mało kogo widzę. Mogłaby być Katarzyna Skrzynecka, ale kto w takim razie zasiadłby w jury programu ?
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2351
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2109
x 1049

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Ktokolwiek. Każdy będzie lepszy :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38169
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Dziś na Insta live po finale był Czadoman. Myślę że mógłby wejść do jury. Ale tylko Walewska jako kobieta to chyba mało, chyba że Kuszewski też aut i za niego jakąś kobieta. Takie rozkminy. Wg mnie Walewska i Adam są pewni.
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1875
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

wiatriwoda pisze: 14 maja 2021, 23:26 Ale jesli tak to Skrzynka na prowadzącą i już by było inaczej.
Z deszczu pod rynnę ;)

Skrzynecka powinna odejść z tego formatu raz na zawsze i tak za długo związała się z programem, ale nie można jej odmówić, że była dobrą uczestniczką.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2351
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2109
x 1049

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Lupus28 pisze: 14 maja 2021, 23:59 Ktokolwiek. Każdy będzie lepszy :)
Widząc propozycję Czadomana do jury w poście wyżej, poprawiam się: każdy z wyjątkiem byłych uczestników będzie lepszy :lol:
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Dajta spokój, to będzie znakomita wiadomość, a nie żadna smutna. Gąsu z wozu, Twojej twarzy lżej :lol: On przecież się wydzierał w tym programie, jakby orgazmu dostał. Irytujące krzyki, żałosne suchary, już chyba Dowbora bardziej wolę, chociaż on to jest monentami taki bucowaty. Skrzyneckiej też bym podziękował, albo najwyżej przerzucił do prowadzenia TzG, gdzie dawniej była i się spisywała.

Tak samo jak niektórzy jestem też kategorycznie przeciwko temu, by kolejni uczestnicy byli w żyri, widać na kilku przykładach że to wyszło z negatywnym skutkiem. Powinien być ktoś nowy, ktoś spoza programu.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2021, 0:07 przez N-O-R-O-N, łącznie zmieniany 1 raz.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38169
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Wg mnie Skrzynka musiała by jak Gąs dostać cos w zamian, Nina nie wywala tak starych znajomych. No chyba że za aferę z Kasprzykiwskim.
bucik11
Legendary
Posty: 10531
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Nie, nie, nie tylko nie Czadoman. Małgorzata Walewska, Maciej Kurzajewski i Adam Strycharczuk powinni zostać w kolejnej edycji i tylko jeden nowy fotel w programie.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Pan Gąsowski nie był tragicznym prowadzącym ale te jego piski i krzyki mogły doprowadzać do szału. W ogóle zmiana prowadzących (obydwojga) byłoby prawdziwym odrodzeniem tego programu.
krzysztof2
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 06 wrz 2018, 18:50
x 46
x 74

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krzysztof2 »

No cóż, edycja się skończyła i już wiem, że będę tęsknić za tą ekipą. Jedna z lepszych w historii programu. Liczę na 15.edycję jesienią lub wiosną 2022. Macie jakieś propozycje co do uczestników?
donixxx
Obserwator
Posty: 548
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

bucik11 pisze: 15 maja 2021, 0:07 Nie, nie, nie tylko nie Czadoman. Małgorzata Walewska, Maciej Kurzajewski i Adam Strycharczuk powinni zostać w kolejnej edycji i tylko jeden nowy fotel w programie.
A do Kurzajewskiego nie powinna dołączyć Cichopek. Widać znasz jurorów tak jak znasz się na tym kto umie śpiewać.
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1875
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

Już sobie wyobrażam jak Skrzynka jako prowadząca, mówi uczestnikom po występie: "Było świetnie! 300% barwy głosu postaci, a jak uważają jurorzy?" :lol:

Zachowanie jej w obu rolach wyglądałoby bardzo podobnie. Odejście Gąsa na plus. W jego miejsce najlepiej widziałbym Aleksandrę Szwed. :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38169
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Gąs enigmatycznie podpisywał na komentarze. Wg można na 90 procent spodziewać się, że Gąsa nie będzie przynajmniej w następnej edycji. Też nie wiemy czy jako zapalony podróżnik nie chciał polecieć na długie wakacje i tak się posklejało, że teraz nagra FFF i mógłby jechać. A do nagrań nawet na jesień twarzy jeszcze trochę.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Gąsowski uwielbia dawać takie barwne, emocjonalne wpisy na Instagramie, w jego przypadku, moim zdaniem, jest sytuacja "na dwoje babka wróżyła". Nie chcę mi się wierzyć, że dla niepewnego Family Food Fight by zrezygnował z Twarzy, argument o podróżowaniu też jest dla mnie trochę na siłę.

Być może ekipa nie ma potwierdzenia konkretnej daty powrotu programu - czy jesienią czy wiosną - i stąd te żarliwe podziękowania i pożegnania.

Przyszło mi do głowy, ale to już totalna abstrakcja, że może Nina chce sprzątnąć Ibisza z Tańca z Gwiazdami i zrobić mu miejsce w TTBZ :evil:
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

Jeśli chodzi o jury to brakuje mi dziennikarza muzycznego, który jest bardzo osłuchany z muzyką. Dj Adamus pasował tam bardzo dobrze, a że go nie ma, to szczerze nie wiem, kto mógłby zająć teraz taką rolę. Niestety nie znam tego segmentu rynku w radiach komercyjnych.
Mini Offtop - myślę, że Gwiazdy Tańczą na Lodzie może czeka na Krzysia ;)
Wracając - przemyślałem sobie te 14 edycji dość luźno i mimo niechęci do Gąsowskiego, to ciut szkoda, że odchodzi. Ten pogląd zrewiduję w momencie, w którym nowy prowadzący dołączy do obsady. Dowbora przerzuciłbym na górę, a na dół dał Olę Szwed, która była wcześniej wspominana.

Finał: Podziwiam (ironicznie), że wygrała osoba, która podjęła najmniejsze ryzyko i jeszcze nie przeskoczyła tej poprzeczki. Gdybym miał zrobić ranking, który jest sumą: ryzyka i wykonania w finale to:
ogólnie Paweł pierwszy
jeśli chodzi o ryzyko to Maja
wykonanie - Michał (mimo tego, że napisałem o rozczarowaniu) względnie Paweł
całokształt edycji - Michał
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], kubaj0 i 21 gości