[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

Oceny pierwszego odcinka:
10 - Kasia Łaska
7 - Adam Zdrójkowski
6 - Klara Williams
5 - Tomasz Ciachorowski
4 - Paulina Sykut - Jeżyna
3 - Robert Janowski
2 - Barbara Kurdej Szatan
1 - Chris Cugowski

Odcinek bardzo dobry jeśli chodzi o wystepy. Niestety jestem zawiedziony nowymi jurorami. Jak narazie uważam ze to zadna zmiana, a nawet momentami miałem wrażenie ze Wiśnia i Groome są znudzeni i siedzą tam za karę. Oby to się zmieniło w następnych odcinkach.
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4473
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 798
x 256

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Klasyfikacja za pierwszy odcinek:
10 p. - Williams
7 p. - Ciachorowski
6 p. - Kurdej-Szatan
5 p. - Łaska
4 p. - Cugowski
3 p. - Sykut-Jeżyna
2 p. - Zdrójkowski
1 p. - Janowski
programytv
Użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 13 paź 2018, 20:35
x 1
x 2

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: programytv »

Świetny poziom pierwszego odcinka, dlatego też oceny bardzo trudne. Co co nowych jurorów - obaj słabo się spisali, dziwne, jakby od niechcenia opinie... Kuszewski był dużo lepszym jurorem, Strycharczuk też był bardziej zaangażowanym, pomimo tego, że raczej szło to w gorszą stronę i zaczynał przypominać Skrzynecką, o której nie będę się wypowidać. :lol:

10 pkt - Klara Williams
7 pkt - Katarzyna Łaska
6 pkt - Barbara Kurdej-Szatan
5 pkt - Chris Cugowski
4 pkt - Tomasz Ciachorowski
3 pkt - Robert Janowski
2 pkt - Adam Zdrójkowski
1 pkt - Paulina Sykut-Jeżyna

W kolejnym odcinku liczę na odbicie się Pauliny w roli Kory, liczę też na Basię i Klarę. Za wszystkich trzymam mocno kciuki.
Danio100
Użytkownik
Posty: 198
Rejestracja: 29 sty 2021, 13:54
x 1646
x 59

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Danio100 »

Pachnie powtórką piosenki przy Bobie Marleyu.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19304
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13417

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Dziwna sprawa z tą zmianą postaci dla Roberta, wszyscy wiemy że winda to pic na wodę fotomontaż, ale takich fikołków sobie nie przypominam. Jeśli Janowski wykona wylosowaną (nie pokazaną w tv, wylosowaną w studio) postać w 3 odcinku to okej, jestem w stanie zrozumieć takie kombinatorstwo, bo odcinek 2 i 3 kręcono dzień po dniu. Być może, zaznaczam być może, produkcji zależało by Czadoman pojawił się na scenie jak Liszewski we wczorajszym odcinku i nagle się okazało, że nie może stawić się w studiu na nagraniu 3 odcinka?
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
Posty: 3852
Rejestracja: 03 lut 2012, 22:41
x 252
x 412

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Nina »

Osiula pisze: 11 wrz 2021, 9:39 1p. - Robert Janowski (sprawdziło się to, o czym mówiliśmy już parę miesięcy temu - kolejny facet w średnim wieku, stary znajomy jurorów, który prawdopodobnie nijakimi wystąpkami i faworyzowaniem żiri wejdzie do finału. :evil:)
(...)
Największym rozczarowaniem jest dla mnie niestety Wiśniewski, nie wiem czy to tylko ja, ale odniosłam wrażenie, że był tam wręcz na siłę i że to jurorowanie go za bardzo nie obchodzi (...)
O ile Wiśniewski może się jeszcze rozkręcić, to raczej nie spodziewam się tego po panu w kapeluszu, a to stwarza nowe możliwości ;) Kto wie, być może Janowski będzie casusem Kasprzkowskiego ;D Wygląda na to, że talent ten sam i droga do finału może być podobna, a potem fotel jurora. Ponieważ nie ma nic "za darmo" więc najpierw trzeba przełknąć tę żabę w postaci udziału w TTBZ. Janowski bardzo odchorował odejście z JTM, P. Janowska jeszcze bardziej (żenujące wpisy w mediach społecznościowych), fotel jurora pozwoliłby wrócić na ekran, bo wiadomo, nie ma cię w telewizji, to znaczy, że cię nie ma w ogóle, gorzka pigułka dla celebrytów przyzwyczajonych przez lata do telewizyjnej popularności.
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

10 - Łaska
7 - Williams
6 - Janowski
5 - Kurdej-Szatan
4 - Zdrójkowski
3 - Ciachorowski
2 - Sykut
1 - Cugowski
Mateusz98
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 11 mar 2021, 23:49
x 4

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mateusz98 »

Bardzo dobry start 15 edycji :) Ciężko było z punktami, ale udało się je jakoś rozłożyć. Będą niektóre z nich dość kontrowersyjne ;)

10 - Barbara Kurdej Szatan
7 - Chris Cugowski
6 - Katarzyna Łaska
5 - Adam Zdrójkowski
4 - Robert Janowski
3 - Paulina Sykut Jeżyna
2 - Tomasz Ciachorowski
1 - Klara Williams
zaqwsx1
Użytkownik
Posty: 225
Rejestracja: 11 sie 2020, 1:57
x 6
x 75

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zaqwsx1 »

pulkownik pisze: 11 wrz 2021, 11:11 Dziwna sprawa z tą zmianą postaci dla Roberta, wszyscy wiemy że winda to pic na wodę fotomontaż, ale takich fikołków sobie nie przypominam. Jeśli Janowski wykona wylosowaną (nie pokazaną w tv, wylosowaną w studio) postać w 3 odcinku to okej, jestem w stanie zrozumieć takie kombinatorstwo, bo odcinek 2 i 3 kręcono dzień po dniu. Być może, zaznaczam być może, produkcji zależało by Czadoman pojawił się na scenie jak Liszewski we wczorajszym odcinku i nagle się okazało, że nie może stawić się w studiu na nagraniu 3 odcinka?
No ja mam nadzieję też, że ta zmiana wynika tylko z kwestii organizacyjnych. Inaczej widzę tu dość brzydko pachnącą ustawkę. Potwierdzę, jak zobaczę losowanie na 3 odcinek, czy rzeczywiście wylosuje postać pierwotnie przeznaczoną na odc.2
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

A o to moje punkty. Mnie też nie oczarował Robert Janowski
10 - Katarzyna Łaska
7 - Tomasz Ciachorowski
6 - Klara Williams
5 - Adam Zdrójkowski
4 - Chris Cugowski
3 - Barbara Kurdej - Szatan
2 - Paulina Sykut - Jeżyna
1 - Robert Janowski
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
Posty: 735
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:51
x 495
x 140

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giga.talent120 »

Ogółem fajny wydaje się kołowrotek za tydzień. Wyzwania mają Chris (myślę, że znów może skończyć ostatni) i Tomek, czekam na Adama, Kasię, Paulinę i Basię.
a Kinga nie daje o sobie zapomnieć. :twisted:
Załączniki
20210911_125107.jpg
20210911_125057.jpg
Awatar użytkownika
Sanchez
Obserwator
Posty: 431
Rejestracja: 29 sty 2021, 17:06
x 352
x 375

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sanchez »

Rozpoczęcie Lesława całkiem przyjemne. To niezasłużony wygrany, ale jako Karel Gott na początek- niezły występ.

Pierwszy odcinek jak na razie przecięty. Nie było tragedii, ale szału też nie ma. Liczę, że uczestnicy dopiero się rozkręcająca i pokażą nam więcej.
Co do jury- nadal podtrzymuje zdanie, że została zmieniona nie ta część jury co trzeba. Kacper i Adam zdecydowanie lepsi. Nowym jurorom daję jeszcze szansę, ale w 1 odcinku wyglądali jakby ktoś wrzucił ich tam przez przypadek. Serwują ogólną gadkę szmatkę, Gromee przy występie Chrisa pokusił się o jakiś konkretniejszy krytyczny komentarz. Skrzynecka klasycznie z durnymi piskami i tymi samymi schematycznymi tekstami, chyba trzeba będzie zacząć wyciszać dźwięk na jej wypowiedziach. Walewska klasycznie odrealniona przy punktacji, zresztą tak samo jak reszta składu. Cały czas liczę na to, że panie zostaną wymienione na następną edycję.

Jeśli chodzi o losowanie to plus za The Cardigans i The Pretenders. Minus za wszelkiej maści powtórki.

Oceny 1 odcinka:

10p.- Williams, nie miała wybitnie trudnego zadania, natomiast najwierniej odtworzyła swoją postać. Najlepsza w odcinku.
7p.- Łaska, bardzo dobry występ, na momenty uciekała głosowo.
6p.- Ciachorowski, nie był to idealny Anthony Kiedis, ale widać i słychać było, że bardzo się stara. Nie spodziewałem się po nim cudów w programie, ale przy pierwszym występie rzetelnie podszedł do odgrywanej postaci.
5p.- Sykut-Jeżyna, chwilami brzmiała jak Nykiel, a chwilami zupełnie nie. Liczę na więcej. Charakteryzacja w tym odcinku mocno skrzywdziła Paulinę, nie wyglądała dobrze.
4p.- Janowski, nie było w tym za dużo Kunickiej, ale trzeba przyznać, że nie miała łatwego zadania. Starał się, nie zrobił z tego parodii. Natomiast na wygraną zupełnie nie zasłużył.
3p.- Kurdej-Szatan, za nisko śpiewała, nie było w jej głosie słychać Ed'a.
2p.- Zdrójkowski, nie rozumiem zachwytów nad tym występem, głosowo zupełnie nie to, ruch sceniczny też mocno kanciasty.
1p.- Cugowski, nie słyszałem tam kompletnie Bednarka, występ do zapomnienia.
Marysia018
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 29 lip 2021, 10:40
x 2
x 3

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marysia018 »

Pierwszy raz pozwolę sobie przyznać oceny. To był całkiem przyjemny epizod, kilka osób zaskoczyło na plus.

10 - Łaska

7 - Kurdej-Szatan
6 - Zdrójkowski
5 - Cugowski
4 - Williams

3 - Janowski
2 - Sykut-Jeżyna
1 - Ciachorowski

Nie było ani jednego jakiegoś bardzo słabego występu, wszyscy raczej dali w miarę radę jak na pierwszy odcinek.
Rafał950707
Użytkownik
Posty: 182
Rejestracja: 24 paź 2020, 23:44
Lokalizacja: Kalisz
x 212
x 81

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rafał950707 »

zaqwsx1 pisze: 11 wrz 2021, 2:06 Ciekawostka - byłem na nagraniu pierwszego odcinka, który dziś był w emisji. Nie wiem, czy zdarza się to pierwszy raz, ale Robert wylosował początkowo na drugi odcinek zupełnie inną postać niż Czadoman. Z jakiś nieznanych bliżej przyczyn musiało się to zmienić. Zwróćcie uwagę, jak przy wylosowaniu Czadomana jest zbliżenie na miniaturę artysty, a kamera nie pokazuje wtedy w ogóle Roberta. Najwidoczniej dograli to później. Ciekawi mnie, czy postać pierwotnie wylosowana jeszcze przypadnie Robertowi w udziale i czy to była na pewno jedynie jednorazowa akcja
Losowanie? Raczej dobieranie przez produkcję :D

10 - Williams
7 - Ciachorowski
6 - Zdrójkowski
5 - Sykut-Jeżyna
4 - Łaska
3 - Kurdej-Szatan
2 - Janowski
1 - Cugowski
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2021, 15:19 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączyłem posty, proszę korzystać z funkcji edycji, pisanie dwóch i więcej postów pod rząd jest zabronione.
donixxx
Obserwator
Posty: 548
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

10p - Klara Williams jako Suzanne Vega
7p - Kasia Łaska jako Diana King
6p - Basia Kurdej - Szatan jako Ed Sheeran
5p - Tomasz Ciachorowski jako Anthony Komedia
4p - Paulina Sykut - Jeżyna jako Natalia Nykiel
3p - Adam Zdrójkowski jako Radek Kiszewskie
2p - Chris Cugowski jako Kamil Bednarek
1p - Robert Janowski jako Halina Kunicka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], SzymonNP i 14 gości