[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
liriel
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 21 mar 2017, 23:17
x 8

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: liriel »

Filip ma teraz pod gorke - teraz Avril, troche nie pozwalaja mu sie rozwijac!
Czadomen bardzo zaskakuje.
Najlepsza szansa Karola, by wygrac i ja wykorzystal.
Calkiem dobry odcinek, ale czesc wokalistow - jak Marta - rady nie daje.
Aneta1
Użytkownik
Posty: 40
Rejestracja: 09 mar 2020, 22:59
x 9
x 5

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Aneta1 »

  • 5 ODCINEK
Moja ocena
1 punkt - Maurycy Popiel jako LP
2 punkty - Kamila Boruta jako No Mercy
3 punkty - Karol Dziuba jako Tymek
4 punkty - Gosia Andrzejewicz jako Maryla Rodowicz
5 punktów - Filip Gurłacz jako Agnieszka Chylińska
6 punktów - Czadoman jako Ozzy Osbourne
7 punktów - Marta Gałuszewska jako Whitney Houston
10 punktów - Natalia Avelon jako Dolores O'Riordan

Punktacja generalna
33 punkty - Gosia Andrzejewicz (7 + 5 + 10 + 7 + 4)
33 punkty - Marta Gałuszewska (10 + 10 + 2 + 4 + 7)
28 punktów - Natalia Avelon (5 + 2 + 1 + 10 + 10)
26 punktów - Filip Gurłacz (6 + 7 + 6 + 2 + 5)
20 punktów - Karol Dziuba (4 + 6 + 4 + 3 + 3)
20 punktów - Czadoman (2 + 3 + 3 + 6 + 6)
19 punktów - Kamila Boruta (1 + 4 + 7 + 5 + 2)
11 punktów - Maurycy Popiel (3 + 1 + 5 + 1 + 1)
Curvy Model
Junior
Posty: 960
Rejestracja: 21 lis 2015, 13:38
x 203
x 144

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Curvy Model »

5. ODCINEK
1 pkt - Marta Gałuszewska
2 pkt - Filip Gurłacz
3 pkt - Kamila Boruta
4 pkt - Maurycy Popiel
5 pkt - Gosia Andrzejewicz
6 pkt - Karol Dziuba
7 pkt - Natalia Avelon
10 pkt - Czadoman

RAZEM
37 pkt - Gosia Andrzejewicz
33 pkt - Czadoman
29 pkt - Natalia Avelon
24 pkt - Filip Gurłacz
22 pkt - Karol Dziuba
17 pkt - Kamila Boruta
15 pkt - Maurycy Popiel
13 pkt - Marta Gałuszewska
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4476
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 798
x 256

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Klasyfikacja za 5 odcinek:
10 p. - Avelon
7 p. - Dziuba
6 p. - Dudek
5 p. - Gałuszewska
4 p. - Andrzejewicz
3 p. - Gurłacz
2 p. - Popiel
1 p. - Boruta

Klasyfikacja po 5 odcinków:
35 p. - Dudek
33 p. - Avelon
28 p. - Gałuszewska
25 p. - Andrzejewicz
23 p. - Dziuba
20 p. - Gurłacz
14 p. - Popiel
12 p. - Boruta
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1875
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

Tymczasem wczorajsze występy, na YouTube zostały oznaczone jako premiery. Wszystkie o 17:45, czyli po zakończeniu powtórki w TV. :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38170
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3642

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

I chyba ta powinno być, dawniej też tak było, a tak ludzie nie oglądali w TV, tylko na YT.
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1875
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

@wiatriwoda. Dokładnie. Wstawiali występy od razu po jego zakończeniu w TV... Tylko na co ta premiera. :lol: Choć i tak widać mniejsze zainteresowanie tymi występami na YT. Napewno zależy od postaci liczba wyświetleń, ale spadek jest widoczny.

Występ Karola jest chyba najkrótszym w historii programu trwał około 2:18. :o
ttbzfani123
Obserwator
Posty: 491
Rejestracja: 24 lut 2018, 13:30
x 22
x 15

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ttbzfani123 »

Olga Borys jako Stanisław Celińska występ najkrótszy chyba miał 1.54 min.
Roksanaaa85
Użytkownik
Posty: 211
Rejestracja: 14 lut 2020, 22:59
x 3
x 40

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Roksanaaa85 »

1 pkt- Maurycy Popiel
2 pkt- Kamila Boruta
3 pkt- Marta Gałuszewska
4 pkt- Filip Gurłacz
5 pkt- Karol Dziuba
6 pkt- Gosia Andrzejewicz
7 pkt- Natalia Avelon
10 PKT- PAWEŁ "CZADOMAN" DUDEK

Po 5 odcinkach:
8. Maurycy Popiel- 15 p. (1+1+2+10+1)
7. Karol Dziuba- 19 p. (3+2+6+3+5)
6. Kamila Boruta- 21 p. (5+10+3+1+2)
5. Paweł "Czadoman" Dudek- 23 p. (2+3+1+7+10)
4. Filip Gurłacz- 25 p. (6+6+7+2+4)
4. Marta Gałuszewska- 25 p. (7+7+4+4+3)
2. Natalia Avelon- 26 p. (4+5+5+5+7)
1. Gosia Andrzejewicz- 36 p. (10+4+10+6+6)
zaqwsx1
Użytkownik
Posty: 225
Rejestracja: 11 sie 2020, 1:57
x 6
x 75

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zaqwsx1 »

Chyba najmocniejszy odcinek tej edycji:
1 p. – Filip Gurłacz jako Chylińska (no niestety dzisiaj kompletna porażka, trochę popracował i szacun, że udało mu się to wszystko wykrzyczeć i dośpiewać do końca, szkoda, że Chylińskiej to w tym nie było za grosz, pierwsza poważna jego wpadka, ale w moim rankingu trzyma się wysoko, więc jedynka nie zaszkodzi)
2 p. – Kamila Boruta jako Marty Cintron (kolejne zadanie z gatunku niewykonalnych w jej dorobku, ale tym razem zaśpiewała zdecydowanie za nisko, może niech mają dla nas litość i już jej nie dają żadnych facetów)
3 p. – Maurycy Popiel jako LP (kompletnie przerysował, ale daję trójkę w ramach „rekompensaty” za poprzednie trzy jedynki, zdecydowanie najsłabszy uczestnik na ten moment)
4 p. – Gosia Andrzejewicz jako Maryla (występ z gatunku jako takich, trochę tam Maryli było szczególnie w refrenach, trochę Gosi, a trochę Majki Jeżowskiej xd, na więcej dziś poziom odcinka nie pozwala)
5 p. – Marta Gałuszewska jako Whitney Houston (całkiem przyzwoicie wypadła, może miejscami zbyt sztywna, dałbym więcej, ale dwie osoby w tym programie lepiej zrobiły Whitney i ten występ się do nich niestety nie umywa)
6 p. – Karol Dziuba jako Tymek (odtąd cała trójka wg mnie zasłużyła na zwycięstwo, dla Karola tylko szóstka, gdyż z mojej czołówki miał zdecydowanie najłatwiejsze zadanie)
7 p. – Czadoman jako Ozzy (kolejny świetny występ w jego wykonaniu, dziś siódemka dla zrównoważenia wyniku sprzed tygodnia)
10 p. - Natalia Avelon jako Dolores (piękny hołd dla Dolores, wypadła bardzo przekonywująco postaciowo i wokalnie, po dwóch porażkach w pierwszych odcinkach zdecydowanie wychodzi na pozycję lidera)

Dzisiaj najlepiej z jury ocenił Adam, pozostali zdecydowanie przesadzili z wysokimi notami dla Filipa, a Walewską i 1 pkt. dla Natalii, a 7 dla Filipa i 6 dla Kamili to już w ogóle tragedia (mam wrażenie, że Walewska za bardzo kieruje się w notach techniką wokalną, też bym fałszu na fałszu za wysoko nie ocenił, ale dla przykładu - dziś na więcej punktów zasłużyła zdecydowanie bliska oryginałowi Natalia z jednym drobnym fałszem niż może nawet lepsi jej zdaniem wokalnie Filip i Kamila, ale z oryginałami nie mający zbyt wiele wspólnego; Skrzynka zwracająca uwagę Walewskiej na punktację Natalii - bezcenne, cieszę się, że tego nie wycięli XD)

Ogólna klasyfikacja:
Natalia - 1+2+10+7+10 = 30 p.
Czadoman - 3+5+3+10+7 = 28 p.
Kamila - 7+10+4+3+2 = 26 p.
Gosia - 10+4+6+2+4 = 26 p.
Filip - 4+6+7+6+1= 24 p.
Marta - 5+7+2+4+5 = 23 p.
Karol - 2+3+5+5+6 = 21 p.
Maurycy - 6+1+1+1+3 = 12 p.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2020, 1:07 przez zaqwsx1, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1691
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1897

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Nadrabiam punkty z czwartego odcinka:

10 pkt. - Czadoman (w tym odcinku zwycięzca mógł być tylko jeden, mam tylko nadzieję, że przyjdzie mu też mierzyć się z utworami, które będą poza strefą jego komfortu)
7 pkt. - Natalia Avelon (wdzięcznie, dobrze aktorsko, z zachowanym klimatem i ukazaniem infantylności Marilyn w tym kawałku, kolejny odcinek, w którym można zaobserwować wyraźny progres Natalii)
6 pkt. - Gosia Andrzejewicz (jedna z bardziej oczekiwanych postaci w tym programie, Gosia poradziła sobie sprawnie z Belindą, występ bez fajerwerków, ale na plus)
5 pkt. - Maurycy Popiel (zaskoczyła mnie ta przemiana, mieliśmy już lepszych Hetfieldów, ten faktycznie był zbyt przecharczany, Maurycy zbyt ostro potraktował wylosowanego artystę, ale całkowicie ukrył się za postacią, poza tym odbiór tego występu był dla mnie pozytywny)
4 pkt. - Filip Gurłacz (z choreografią poradził sobie, ale wokalnie już słabiej, pod tym względem bliżej Justina był Kamil Bijoś w szóstej edycji)
3 pkt. - Marta Gałuszewska (było to dosyć odległe od charakterystycznej barwy głosu Ani, im dalej tym lepiej, ale wciąż przebijał się jej własny, dziewczęco brzmiący głos)
2 pkt. - Karol Dziuba (męskie Bonnie Tyler raczej nie mają prawa się udać, choć i tak nie było to na tak dramatycznym poziomie jak "Total Eclipse Of The Heart" w wersji Zagrobelnego)
1 pkt. - Kamila Boruta (to nie miało prawa się udać, wolałbym żeby Zalewski wciąż pozostawał niewylosowanym artystą niż słyszeć tak katastroficzne wykonanie, które jedynie obnażyło brzydką barwę głosu Kamili, obrazu klęski dopełniła fatalna charakteryzacja)

Punktacja po czterech odcinkach:

1. Czadoman - 23 pkt. (6 + 5 + 2 + 10)
1. Filip Gurłacz - 23 pkt. (5 + 7 + 7 + 4)
3. Marta Gałuszewska - 20 pkt. (3 + 10 + 4 + 3)
3. Gosia Andrzejewicz - 20 pkt. (7 + 1 + 6 + 6)
5. Maurycy Popiel - 19 pkt. (10 + 3 + 1 + 5)
6. Karol Dziuba - 18 pkt. (4 + 2 + 10 + 2)
6. Natalia Avelon - 18 pkt. (2 + 4 + 5 + 7)
8. Kamila Boruta - 11 pkt. (1 + 6 + 3 + 1)
Fame Is The Name of the Game :D
zaqwsx1
Użytkownik
Posty: 225
Rejestracja: 11 sie 2020, 1:57
x 6
x 75

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zaqwsx1 »

W związku z tym, że jesteśmy prawie na półmetku edycji pokuszę się o krótką charakterystykę poszczególnych uczestników na podstawie dotychczasowych występów:
1. Natalia Avelon - 1+2+10+7+10 = 30 p.
Największe popandemiczne zaskoczenie. Po dwóch pierwszych odcinkach myślałem, że będzie najsłabszą uczestniczką tej edycji, a tymczasem w trzecim odcinku wskoczyła do rozpędzonego ekspresu jadącego w kierunku finału i póki co nie zwalnia. Niestety, jej piętą achillesową są pojawiające się nadal sporadyczne fałsze (ucho Walewskiej czuwa i obawiam się, że jeśli się nie poprawi pod tym kątem, to Pani profesor może jej jedynkami zamknąć drogę do finału, bonusów od uczestników dostaje też zdecydowanie za mało).

2. Czadoman - 3+5+3+10+7 = 28 p.
Kolejne niespodziewane objawienie. Wykonawcy disco polo udowadniają w tym programie swoje nieodkryte dotąd talenty wokalne, Czadoman nie należy do wyjątków i jeśli utrzyma ten poziom, to chętnie widziałbym go w finale. Natomiast należy pamiętać, że póki co, poza Danutą, wszystkie losowane postacie są raczej pod niego (podobny przypadek co Ziółki w 10 edycji), chętny jestem na jakieś większe zróżnicowanie repertuaru, to zobaczymy, czy nadal będzie tak zachwycał.

3. Kamila Boruta - 7+10+4+3+2 = 26 p.
Na razie dzięki dwóm pierwszym świetnym występom utrzymuje trzecie miejsce w mojej klasyfikacji, jednak po powrocie programu na antenę nie ukrywam, że to Kamila jest moim największym zawodem. Początkowo najlepsza postać kobieca, od 3 odcinka zamieniła się miejscami z Natalią. Przyzwoity Axl, świetna Cher, a od J. Lo zaczyna się już równia pochyła, przypięczętowana dodatkowo dwoma niewykonalnymi męskimi rolami (jakby to nie zabrzmiało, ale faceci nie są jej mocną stroną), obawiam się, że Lady Gadze też może nie podołać, ale to zależy już od repertuaru. Nie chcę zapeszać, ale jeśli utrzyma ten poziom, to może okazać się Olgą Borys tej edycji.

3. Gosia Andrzejewicz- 10+4+6+2+4 = 26 p.
Chyba najbardziej przeceniana uczestniczka tej edycji. Śpiewać umie bardzo dobrze, gorzej już z podrabianiem cudzych głosów. Tak naprawdę najbliżej oryginału była jedynie w Selenie, potem okropnie przeceniona m. in. za Ryana i Mariah. Umie dobrze obniżyć głos do ról męskich, ale barwowo nie wychodzi jej to wybitnie. Obawiam się jednak, że dzięki stałemu dopływowi punktów od jury, finał bez niej jest raczej niemożliwy.


5. Filip Gurłacz - 4+6+7+6+1= 24 p.
Obok Czadomena drugi dobrze prezentujący sie facet w programie. Co prawda wg mnie tylko za wybitnego Donarskiego zasłużył na dziesiątkę, a ostatnią Chylińską to chciałbym jak najszybciej zapomnieć, to jednak widać, że Filip chyba najbardziej profesjonalnie i poważnie podchodzi do powierzonych mu zadań, które w większości łatwe nie są i zależy mu na przekonaniu do siebie publiczności. Widzę w nim duży potencjał i może nas jeszcze niejednym zaskoczyć. Nie obrażę się, jeśli znajdzie się dla niego miejsce w finale

6. Marta Gałuszewska - 5+7+2+4+5 = 23 p.
Przed programem widziałem w niej czarnego konia, ale na razie poza Arianą prezentuje się dość przeciętnie. Należy jednak pamiętać, że łatwych zadań nie dostaje i udaje jej się jako tako z nich wybrnąć. Mam do niej żal jedynie za skopanie Michaela. Natomiast jeśli chce postarać się o miejsce w finale, musi zdecydowanie zrobić coś więcej.

7. Karol Dziuba - 2+3+5+5+6 = 21 p.
Chyba najbardziej tajemniczy uczestnik tej edycji, w zasadzie ciężko powiedzieć, co w nim drzemie i czym może jeszcze zaskoczyć. Dwa pierwsze nijakie występy do odpamiętania, od trzeciego odcinka nieco się rozkręcił. Chyba z wszystkich męskich uczestników tej edycji robienie kobiet wychodzi mu na razie najlepiej, ponadto dość dobrze umie wybrnąć z ról niewykonalnych – Bonnie się kłania. Tymek świetny, choć bardzo pod niego. Na razie w finale go nie widzę, ale może nas jeszcze czymś zaskoczy i będzie niespodzianka.

8.Maurycy Popiel- 6+1+1+1+3 = 12 p.
Zdecydowanie najsłabszy uczestnik tej edycji, poza Adamiakiem nie pokazał w zasadzie niczego wartego uwagi. Ok w drugi odcinku za wiele zrobić nie mógł, ale jako Martin mógł się znacznie bardziej postarać, do tego jeszcze okropne karykatury Hetfielda i LP. Szanse na finał widzę na razie marne, wyczuwam w nim Koszuckiego tej edycji, nawet zwycięstwo w 1 odcinku się zgadza xd.
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator
Posty: 633
Rejestracja: 26 lut 2018, 16:55
x 57
x 127

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liberat »

Nie przesadzałbym z zachwytami na temat poziomu odcinka, choć, z ostatnich trzech po półrocznej przerwie, ten rzeczywiście był najlepszy.

10 - Dziuba (nie jestem fanem tego typu muzyki, piosenki nie znałem i musiałem odsłuchać oryginału, żeby jakkolwiek go ocenić; dla mnie wyszło 1:1)
7 - Czadoman
6 - Avelon (z początku nie podobało mi się - uważam, że trochę przerysowała postać Dolores; jednakże z każdym kolejnym odsłuchaniem wracałem po więcej i tym sposobem wskoczyła u mnie na podium)

5 - Gałuszewska
4 - Andrzejewicz

(duża przepaść)

3 - Boruta (słabo, choć nie rozumiem stawiania jej wykonania przez sporą część osób w gorszym świetle od pozostałych dwóch występów; oby odkuła się Gagą, bo zepsucia jednej z ostatnio moich ulubionych artystek nie wybaczę :P )
2 - Gurłacz (trochę jak Boruta jako Zalewski - tragedia, ale nie miał jak tego zrobić; może z popową piosenką, jak Matti w 3 edycji, coś by z tego wyszło; jestem za to pod dużym wrażeniem charakteryzacji, bo, poza tymi końskimi zębami, wyglądał łudząco podobnie)
1 - Popiel (nie sądziłem, że przebije zeszłotygodniową profanację Metallici - oj pomyliłem się...)


Ogólny ranking chyba policzę sobie pod koniec edycji, o ile wytrwam.
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1691
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1897

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

WYNIKI 4 ODCINKA 13. EDYCJI:

Zagłosowało 25 osób:

232 pkt. - Czadoman (Felicjan Andrzejczak)
159 pkt. - Natalia Avelon (Marilyn Monroe)
129 pkt. - Gosia Andrzejewicz (Belinda Carlisle)
118 pkt. - Maurycy Popiel (James Hetfield)
93 pkt. - Filip Gurłacz (Justin Bieber)
87 pkt. - Marta Gałuszewska (Ania Dąbrowska)
81 pkt. - Karol Dziuba (Bonnie Tyler)
51 pkt. - Kamila Boruta (Krzysztof Zalewski)

Najwięcej "10" - Czadoman (20 na 25 - 80 % wszystkich "10")
Najwięcej "1" - Kamila Boruta (13 na 25 - 52 % wszystkich "1")

Po raz kolejny topki zamieściło 25 osób. Jednoznacznie wskazaliśmy Czadomana jako zwycięzcę. W ten sposób uzyskał jeden z rekordowych wyników przyznanych dziesiątek za jeden odcinek. Poza Pawłem najwyższe noty uzyskali: Natalia Avelon (2) oraz po jednej: Gosia, Maurycy i Filip. Z kolei ponad połowę jedynek zebrała Kamila. Cztery najniższe oceny otrzymali Karol i Maurycy, a dwie dostały Gosia i Marta.

Spore zmiany zaszły w łącznej klasyfikacji. Gosia i Filip utrzymują dwie najwyższe lokaty, a Maurycy bez zmian obstawia tyły. Wyraźne zwycięstwo pomogło Pawłowi wskoczyć z 6 na 3 miejsce, Marta spada tuż za podium, a znaczący wzrost uzyskała Natalia, która ma coraz większe szanse na zawitanie do Top 4.

1. Gosia Andrzejewicz - 631 pkt.
2. Filip Gurłacz - 557 pkt.
3. Czadoman - 537 pkt.
4. Marta Gałuszewska - 522 pkt.
5. Natalia Avelon - 463 pkt.
6. Karol Dziuba - 413 pkt.
7. Kamila Boruta - 391 pkt.
8. Maurycy Popiel - 362 pkt.
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Fragment występu Kamili Boruty w roli Lady Gagi.
https://www.google.com/amp/s/muzyka.int ... Id,4749022
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: giga.talent120, Kasacz, ninja65 i 31 gości