[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1525
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 4
x 614

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

W czwartym sezonie Michał Kwiatkowski rzutem na taśmę wszedł do finału z 214pkt. Za nim Grobelny i Glinka po 212, a byli na przeciwnych biegunach. 🙄
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Nigdy jurorzy nie powinni zaniżać, bo wygrał ostatnio czy coś. To głupie, ale trzeba wrzucić do ogródka uczestników, jak rozdali sobie punkty, a to dużo jest. Jeśli inni niezbyt ciebie lubią, szanse na finał tez maleją.
Awatar użytkownika
soberTOMek
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 07 mar 2017, 17:53
x 14
x 8

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: soberTOMek »

Hm... a czy przypadkiem Kwiatkowski nie dostał w ostatnim odcinku tylko 4pkt? Więc jakim rzutem na taśmę?

Edit; jednak dostał 9, bo Kasprzykowski akurat dal mu wtedy 5pkt
Ostatnio zmieniony 07 maja 2021, 22:23 przez soberTOMek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13294

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Pozdrowienia dla pana Macieja Dowbora, który żenująco się tłumaczył że filmik na słynnym instastory wcale ale to wcale nie był z przygotowań duetu odpadniętych do finałowego występu.
DarkArbiter
Użytkownik
Posty: 131
Rejestracja: 16 wrz 2018, 0:14
x 111
x 64

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DarkArbiter »

No oceny Skrzyneckiej to było jedno wielkie "XD". "Michał nie jesteś zagrożony dam ci 3", kilka sekund później "Maja 5". Wcale Maja nie miała ogromnej przewagi nad wszystkimi, a Michał nie był wcale na jednej zagrożonej pozycji z Tamarą xd.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1525
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 4
x 614

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Jeszcze mnie prosił aby Was uspokoić, że uczestnicy się odwiedzali na próbach itd. On jest sympatyczny ale kłamczuszek z niego straszny...
Awatar użytkownika
soberTOMek
Użytkownik
Posty: 137
Rejestracja: 07 mar 2017, 17:53
x 14
x 8

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: soberTOMek »

I ten tekst Skrzyneckiej, że ocenia dzisiaj przez pryzmat całej edycji... A na początek Tamara 1 pkt :lol:
Osiula
Poster
Posty: 1510
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 449
x 905

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Swoją drogą - kto by pomyślał przed startem tej edycji, że Magda Narożna okaże się bardziej pozytywnym zaskoczeniem niż Tamara, a obie panie koniec końców wystąpią razem w duecie :lol:
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Wg mnie zachowanie Kaprzykowskiego w ogóle nie jest usprawiedliwione, Tamara nie została jakoś szczególnie strasznie potraktowana, że niby dziś była świetna i jej dali same jedynki.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2347
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2103
x 1045

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

pulkownik pisze: 07 maja 2021, 22:22 Pozdrowienia dla pana Macieja Dowbora, który żenująco się tłumaczył że filmik na słynnym instastory wcale ale to wcale nie był z przygotowań duetu odpadniętych do finałowego występu.
Ale w sumie co miał powiedzieć, "Tak, to jest czwórka, która nie dostała się do finału"? :P
DarkArbiter
Użytkownik
Posty: 131
Rejestracja: 16 wrz 2018, 0:14
x 111
x 64

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DarkArbiter »

Mógł, na przykład, nie mówić nic :v
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2347
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2103
x 1045

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Milczenie jest najlepszym potwierdzeniem :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Tak akcja Dowbora żenująca, ale to wtopa całej produkcji, która nie powinna mieć miejsca. Jakieś drobiazgi OK, ale nie kluczowe info dla sezonu.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dzisiejszy odcinek był również na wysokim poziomie i moje oceny są trochę surowe ;)
1 punkt - Piotr Gawron Jedlikowski, jego wykonanie mi się bardzo nie podobało i trochę mnie męczył ten występ
2 punkty - Tamara Arciuch, coś mi nie grało. Charakteryzacja mi się nie podobała, a także wykon
3 punkty - Anna Maria Sieklucka, mogę powiedzieć, że ten występ zaliczę do TOP3 jej występów w tym programie :)
4 punkty - Maja Hyży, występ fatalny, tak jak i charakteryzacja. Ten występ był o wiele gorszy od np. Miley Cyrus czy Amy Winehouse ;)
5 punktów - Magdalena Narożna, super energia i widać, że weszła w tą postać. Głosowo bardzo fajnie :)
6 punktów - Michał Meyer, była wspaniale, fenomenalnie. TOP2 jego występów w tej edycji show :)
7 punktów - Lesław Żurek, wszystko było dobrze, lecz Paweł Góral mnie porwał nieco bardziej. Głosowo prawie 1:1, śmiesznie i oto chodzi :lol: :)
10 punktów - Paweł Góral, nie spodziewałem się, że uda mu się wykonać ten utwór. Autor piosenki ma ciężki głos i trudno go podrobić, a tu było idelanie. :)

Czwórka finalistów czyli Maja Hyży, Lesław Żurek, Paweł Góral i Michał Meyer zasłużenie w finale. Moim zdaniem program powinien na ten moment wygrać Paweł Góral, który jako jedyny dla mnie miał najlepsze występy m.in. fenomenalny występ Violetty Villas, Céline Dion, Jason Derulo, Sade, czy dzisiejszy Rag'n'Bone Man. Lecz kto nie wygra to i tak kawał dobrej roboty :) :) :)

Nie mogę doczekać się finału, jednak jest mi już przykro, że program dobiega końca, bo ta edycja była naprawdę cudowna i pełna emocji.
Ostatnio zmieniony 07 maja 2021, 22:34 przez bucik11, łącznie zmieniany 1 raz.
DarkArbiter
Użytkownik
Posty: 131
Rejestracja: 16 wrz 2018, 0:14
x 111
x 64

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: DarkArbiter »

Lupus28 pisze: 07 maja 2021, 22:31 Milczenie jest najlepszym potwierdzeniem :)
W sumie też racja, koniec końców żadne rozwiązanie najlepsze by nie było. Powinni lepiej kontrolować takie akcje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 11 gości