[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Patryk M

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Patryk M »

Moje oceny za 9 odcinek :
10 pkt - Katarzyna Dąbrowska
7 pkt - Antoni Smykiewicz
6 pkt - Marta Wiejak
5 pkt - Kazimierz Mazur
4 pkt - Ekskluzywny Menel
3 pkt - Stanisław Karpiel-Bułecka
2 pkt - Iga Krefft
1 pkt - Elżbieta Romanowska

Ranking po 9 odcinkach :
55 pkt - Katarzyna Dąbrowska
51 pkt - Antoni Smykiewicz
51 pkt - Iga Krefft
43 pkt - Kazimierz Mazur
43 pkt - Elżbieta Romanowska
38 pkt - Marta Wiejak
34 pkt - Ekskluzywny Menel
28 pkt - Stanisław Karpiel-Bułecka

Pawelski niżej od Krefft i Romanowskiej to żenada! A tekst z najlepszym odcinkiem w historii już raczej pozostanie żartem dnia.
Fanpolsatfan
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 15 lut 2019, 14:36
x 15
x 5

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fanpolsatfan »

Punkty za 9 odcinek:
1p - Ela
2p - Kazik
3p - Iga
4p - Marta
5p - Kamil
6p - Staszek
7p - Antek
10p - Kasia!
Generalna:
1. Ela - 54p
2. Antek - 53p
3. Kasia - 51p
4. Staszek - 40p
5. Iga - 39p
6. Kazik - 37p
7. Kamil - 35p
8. Marta - 33p
Fanpolsatfan
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 15 lut 2019, 14:36
x 15
x 5

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fanpolsatfan »



Ktoś rozpoznaje co to może być?
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38179
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3644

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Hmm oprawa specjalna na odcinek filmowy? A może jeszcze coś ekstra.
Osiula
Poster
Posty: 1516
Rejestracja: 01 kwie 2018, 9:21
x 454
x 913

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Osiula »

Słowa jurorów o najlepszym odcinku w historii to żart, w dodatku nieśmieszny. Według mnie był to jeden z najsłabszych epizodów tej edycji, a co dopiero mówić o top of the top wszystkich 11 sezonów, o tempora, o mores :lol: Jurorzy tym stwierdzeniem tylko dodatkowo się pogrążyli, wczoraj mojej radości z docenienia Antka towarzyszyło politowanie, szczególnie dla Kuszewskiego i Skrzyneckiej - kiedyś sprawiedliwie wygrali ten program i wywoływali we mnie same pozytywne emocje, niestety muszą się teraz błaźnić za stołem jurorskim, ech... :P Moje oceny:

10p. - Kasia Dąbrowska (bezdyskusyjnie najlepsza, wraca do genialnego poziomu)
7p. - Antek Smykiewicz (fakt, iż schudł, przyćmił trochę jego występ :lol: Po raz kolejny świetnie, tworzy dzieło za dziełem)
6p. - Kamil Pawelski (trzy jedynki i ostatnie miejsce w tabeli to przykra pomyłka)
5p. - Stanisław Karpiel-Bułecka
4p. - Marta Wiejak (mały prezencik ode mnie - ktoś z moich przedmówców bardzo trafnie określił ten występ mianem "groteski" i zgadzam się z tym w pełni, ale jednak jestem zaskoczona, że dało się tego słuchać i nie było jakiejś wielkiej kraksy)
3p. - Kazimierz Mazur (facet śpiewający uroczym falsetem, ale nic więcej chyba nie mógł zrobić)
2p. - Iga Krefft (taniec i koordynacja ruchów na szkolne 6, z głosem miała większy problem)
1p. - Ela Romanowska (po raz kolejny dostała "w prezencie" od produkcji beznadziejną postać i utwór - naprawdę, wciąż nie mogę wyjść z podziwu, jakim cudem nie wpadli jeszcze na pomysł wrzucenia do kołowrotka Kelly Clarkson, a zamęczają nas fałszującą cover Madonny córką Ozzy'ego Osbourne'a, parodia :lol: Co do samego występu Eli - cóż, nie da się tego ocenić w normalnych kategoriach, choć robiła, co mogła)

Klasyfikacja generalna po dziewięciu odcinkach, gdyby sezon skończył się jak poprzednicy po 10 odcinkach, właśnie tak rozłożyłyby się moje punkty i tak wyglądałaby moja finałowa czwórka:
63p. - Antek Smykiewicz (6+4+5++4+10+7+10+10+7) - cóż, mieliśmy Kamila Bijosia, Marcela Sabata, Filipa Lato i Marka Molaka, teraz mamy Antka Smykiewicza. :D Jest dla mnie niepojęte, jak facet o takim głosie marnuje się na popóweczki na trzy takty, podobnie zresztą jak zwyciężczyni 7. edycji, Kasia Popowska. Już nawet pomijając zmianę głosu, to daje najefektowniejsze występy tej edycji, a całego, kompletnego obrazka, który prezentuje na ekranie, na długo nikt nie przebije. Poza tym wygląda fantastycznie, naprawdę chyba nie było jeszcze uczestnika, który straciłby kilogramy przez udział w tym show. :lol: Brawo Antek, byle do finału.
50p. - Kasia Dąbrowska (10+6+6+2+7+2+1+6+10) - przez kilka słabszych wykonań nieco spadła w klasyfikacji nie tylko mojej prywatnej, ale także generalnej jurorów, teraz jestem trochę spokojniejsza, bo jednak skandalem by było, gdyby uczestniczki, która w swoje występy wkłada tyle pracy, zabrakło w finale.
44p. - Kamil Pawelski (1+1+3+10+3+10+3+7+6) - powiem jedynie tyle: szok :o
43p. - Ela Romanowska (3+10+7+5+5+5+5+2+1) - na początku jedna z moich faworytek, potem niestety mocno faworyzowana przez jury za przeciętne występy, no szczytem wszystkiego był wczorajszy tekst Kuszewskiego: "bla, bla, bla, ale nieważne, przecież to Ela Romanowska!". Bardzo lubię Elę, ale nie popadajmy w przesadę. :lol:

41p. - Kazimierz Mazur (7+7+2+6+6+1+6+3+3) - sam urok osobisty na wyższe miejsce w punktacji nie wystarczy, na razie nie wbił mnie w fotel, czego jednak wymagałabym od finalisty; na plus trzy postaci kobiece, na minus - non-stop artyści polscy.
40p. - Stanisław Karpiel-Bułecka (5+5+10+7+1+4+2+1+5) - początkowo rewelacyjny, z każdym kolejnym odcinkiem niestety coraz słabiej, poza tym zero postaci kobiecych - szkoda, naprawdę szkoda.
35p. - Iga Krefft (4+2+4+3+2+6+7+5+2) - mnie nie zachwyca ona tak bardzo, jak niektórych - bywa świetna, głównie w rolach męskich, ale poza tym raczej "meh", przeciętnie lub bez szału.
26p. - Marta Wiejak (2+3+1+1+4+3+4+4+4) - zdecydowanie najsłabsza, co tu dużo mówić, mimo mojej prywatnej sympatii do jej osoby w większości występów po prostu przesadza, przerysowuje, ociera się czasami o pastisz - podobnie jak Ada Kalska, z tą różnicą, że Marty momentami da się słuchać. :lol: Poza tym jest mocno pchana do finału przez jury, to zawsze nieco irytuje i bardziej szkodzi niż pomaga.

Na ten moment do finału zabrałabym po pierwsze Antka i Kasię w towarzystwie Eli oraz chyba Kazika, Menel i tak nie ma już niestety szans na finałową czwórkę - szkoda, bo przełamał wizerunek sztywnego blogera oraz udowodnił, że potrafi. Bardzo cieszy mnie drugi odcinek tematyczny za tydzień, w dodatku filmowy - takowe epizody w sezonach siódmym i dziewiątym były absolutnie genialne. Powiem nawet, iż ten z dziewiątej edycji z fantastycznym i bardzo osobistym dla mnie wykonaniem Filipa Lato natchnął mnie do zarejestrowania się na tym forum i, o ironio, było to właśnie w zeszłoroczną niedzielę wielkanocną. :D
donixxx
Obserwator
Posty: 548
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

10p - Kasia Dąbrowska
7p - Kamil Pawelski
6p - Antek Smykiewicz
5p - Staszek Karpiel - Bułecka
4p - Kazik Mazur
3p - Marta Wiejak
2p - Ela Romanowska
1p - Iga Krefft
szefszefow
Obserwator
Posty: 293
Rejestracja: 27 kwie 2016, 19:33
x 14
x 35

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: szefszefow »

1 pkt - Iga Krefft
2 pkt - Ela Romanowska
3 pkt - Kazik Mazur
4 pkt - Staszek Karpiel-Bułecka
5 pkt - Antek Smykiewicz
6 pkt - Marta Wiejak
7 pkt - Kamil Pawelski
10 pkt - Kasia Dąbrowska

Generalka:
52 pkt - Ela Romanowska (2+10+10+10+5+5+6+2+2)
48 pkt - Kasia Dąbrowska (10+6+6+1+6+1+4+4+10)
47 pkt - Kazik Mazur (6+7+2+5+10+4+7+3+3)
47 pkt - Antek Smykiewicz (5+3+5+3+7+3+10+6+5)
45 pkt - Marta Wiejak (4+5+1+2+4+10+3+10+6)
42 pkt - Iga Krefft (7+4+4+4+3+7+5+7+1)
33 pkt - Kamil Pawelski (1+1+3+7+2+6+1+5+7)
28 pkt - Staszek Karpiel-Bułecka (3+2+7+6+1+2+2+1+4)
Parowka09
VIP Expert
Posty: 4476
Rejestracja: 12 lis 2014, 16:06
x 799
x 258

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Parowka09 »

Klasyfikacja za 9 odcinek:
10 p. - Mazur
7 p. - Dąbrowska
6 p. - Smykiewicz
5 p. - Pawelski
4 p. - Karpiel-Bułecka
3 p. - Romanowska
2 p. - Wiejak
1 p. - Krefft

Klasyfikacja po 9 odcinkach:
54 p. - Dąbrowska
48 p. - Mazur
45 p. - Karpiel-Bułecka
44 p. - Smykiewicz
42 p. - Krefft
38 p. - Romanowska
36 p. - Wiejak
35 p. - Pawelski
lisa
Użytkownik
Posty: 145
Rejestracja: 09 lis 2016, 11:01
x 1

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lisa »

Punkty za 9. odcinek:

10pkt- Kasia Dąbrowska
7pkt- Antek Smykiewicz
6pkt- Kazik Mazur
5pkt- Kamil Pawelski
4pkt- Staszek Karpiel-Bułecka
3pkt- Marta Wiejak
2pkt- Ela Romanowska
1pkt- Iga Krefft
Bukajowaty
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:04
x 15
x 61

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bukajowaty »

1 pkt. Ela
2 pkt. Iga
3 pkt. Kazimierz
4 pkt. Marta
5 pkt.Kamil
6 pkt. Antek
7 pkt. Kasia
10 pkt. Staszek
Fan TTBZ
Obserwator
Posty: 374
Rejestracja: 23 mar 2018, 16:01
x 43
x 49

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fan TTBZ »

Klasyfikacje naszego jury:

Paweł Królikowski:
[ Spoiler ]

Kasia Skrzynecka:
[ Spoiler ]

Kacper Kuszewski:
[ Spoiler ]

Małgorzata Walewska:
[ Spoiler ]

BONUSY:
75 - Staszek Karpiel - Bułecka
65 - Iga Krefft
60 - Antek Smykiewicz
45 - Marta Wiejak

40 - Kazimierz Mazur (30 za Gniatkowskiego)
40 - Kamil Pawelski
30 - Kasia Dąbrowska
25 - Ela Romanowska (wszystkie za Missy Elliot :o)
kubaj0
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 28 paź 2015, 15:53
x 544
x 10

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kubaj0 »

Moja punktacja za dziewiąty odcinek:
10p. - Kasia Dąbrowska (REWELACJA! - co tu można więcej dodać)
7p. - Kamil Pawelski (bardzo dobry występ)
6p. - Marta Wiejak (bardzo trudne zadanie zrobione naprawdę solidnie)
5p. - Antek Smykiewicz (nieźle, ale mogło być lepiej - całe szczęście, że nie wygrał zamiast genialnej Kaśki, bo było blisko...)
4p. - Iga Krefft (wg mnie całkiem niezły występ)
3p. - Kazik Mazur (bez szału, ale też bez tragedii - po prostu poprawnie)
2p. - Staszek Karpiel-Bułecka (nic specjalnego, podobieństwo niemal żadne + w ogóle nie przekonał mnie do siebie tym występem)
1p. - Ela Romanowska (słabo - niestety jej najsłabszy występ w programie).

Po 9 odcinkach u mnie (de facto pogrom Kasi i pościg pozostałych :D )
74p. - KASIA

43p. - Kazik
42p. - Ela
39p. - Antek
39p. - Kamil
38p. - Iga
37p. - Marta
30p. - Staszek

Za tydzień skrycie liczę na to, że Iga wymiecie z którąś z piosenek solowych Gagi z "Narodzin Gwiazdy" - obie je uwielbiam razem z "Shallow" i mam nadzieję, że się nie rozczaruję ;)

Na ten moment niestety dla mnie na finał jedyny nie zasługuje Staszek tak naprawdę - miał naprawdę solidny początek, a ostatnie występy mniej się do nich przykłada i podobieństwo głosowe znikome bądź żadne + na litość boską - ZERO zmian płci... Jeżeli nie zaplanowali mu jedynej zmiany płci na następny odcinek, to taki uczestnik nie zasługuje na pewno na finał. Mam też wrażenie, że on taki jakby przestraszony jest przy tych rozmowach z Dowborem i ogólnie jakiś taki zestresowany. Wielka szkoda, że póki co marne szanse na finał ma Kamil, bo nie zasłużył na takie odstawanie. Chociaż ogólnie zmiany płci panów są rozczarowujące bardzo w tej edycji - Antek z Kamilem raz "odhaczone" na początku i sami faceci, Staszek już bez komentarza, to teraz Kazika eksploatują nimi 2 odcinki z rzędu. W sumie to nie jest do końca sprawiedliwe - każda z pań już zmieniała płeć co najmniej 2 razy..., a u Panów póki co Kazik będzie 3 raz, a pozostali po 1 razie albo wcale. Póki co, cieszę się że Kasia lideruje w generalnej punktacji, bo dla mnie niezmiennie jest w tej edycji po prostu najlepsza, pomimo co najmniej przyzwoitego poziomu prezentowanego przez wszystkich uczestników.
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2019, 22:55 przez kubaj0, łącznie zmieniany 1 raz.
Bukajowaty
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:04
x 15
x 61

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bukajowaty »

@Fan TTBZ Cieszy mnie chociaż, że Walewska zaczęła dobrze oceniać Antka, bo po z tego co pamiętam 6 odcinkach miała go na ostatnim miejscu.
Fan TTBZ
Obserwator
Posty: 374
Rejestracja: 23 mar 2018, 16:01
x 43
x 49

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fan TTBZ »

A ja nie rozumiem zachwytów na Martą...oprócz Skrzyneckiej każdy z jurorów ma ją w finałowej czwórce. Za co? Za słabiutką Goulding, Grzeszczak czy może zafałszowaną Cabello? Serio, jej obecność finale byłaby dla mnie ogromnym nieporozumieniem!!!
Bukajowaty
Obserwator
Posty: 676
Rejestracja: 10 wrz 2018, 21:04
x 15
x 61

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bukajowaty »

Marta niby u wszystkich jurorów wysoko, a w generalnej jest poza finałem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 3rd, Ama18, Bex, Captain_M, Dejmian, giga.talent120, Google Adsense [Bot], Hot Heart, Liam, Nils-Erik, ninja65, patryk.nowak, Quubusiowy, unagi i 43 gości