[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
bucik11
Legendary
Posty: 10534
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Moja punktacja za wczorajszy odcinek :
1 punkt - Piotr Gawron Jedlikowski - coś mu najsłabiej idzie w porównaniu z pozostałymi uczestnikami ;)
2 punkty - Anna - Maria Sieklucka, było źle, ale nie aż tak jak Piotrkowi ;)
3 punkty - Lesław Żurek, nie podobał mi się jego występ :)
4 punkty - Michał Meyer, super metamorfoza i wizerunkowa i głosowa, ale inni uczestnicy poradzili sobie nieco lepiej :)
5 punktów - Maja Hyży, no było dobrze, nie mogę powiedzieć, że nie, ale nie rozumiem czemu jury jej dawało tak wysokie noty ;)
6 punktów - Magda Narożna, ku mojemu zaskoczeniu naprawdę było dobrze i oby kolejny występ był tak dobry jak wczorajszy :)
7 punktów - Paweł Góral, może raz usłyszałem jego głos, a reszta to była bomba. Dwie divy udały mu się genialnie ^-^
10 punktów - Tamara Arciuch, fenomenalne wcielenie i udało jej się ukryć swój specyficzny głos BRAWO :)

Odcinek był na bardzo dobrym poziomie wokalnym, że trudno było mi ocenić uczestników. Kolejny odcinek też zapowiada się fantastycznie Modern Talking, The Weeknd, Katy Perry, Rag'n'Bone Man, Kortez, Justin Bieber - już nie mogę się doczekać tych metamorfoz w kolejnym już niestety półfinałowym odcinku :'( :'( :'(
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

Punktacja ósmego odcinka:
10 - Maja Hyzy
7 - Magda Narożna
6 - Paweł Góral
5 - Michał Meyer
4 - Tamara Arciuch
3 - Lesław Żurek
2 - Anna Maria Sieklucka
1 - Piotr Gawron Jedlikowski

Klasyfikacja generalna:
48 - Maja (4,6,7,4,4,3,10,10)
46 - Michał (5,10,1,10,3,7,5,5)
45 - Paweł (10,5,3,1,7,10,3,6)
44 - Lesław (7,3,10,7,1,6,7,3)
33 - Tamara (6,2,6,6,5,2,2,4)
32 - Magda (3,4,4,3,6,1,4,7)
29 - Piotr (1,7,5,2,2,5,6,1)
27 - Anna Maria (2,1,2,5,10,4,1,2)
zysiex
Użytkownik
Posty: 154
Rejestracja: 20 mar 2021, 0:27
x 5
x 34

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zysiex »

Magda niechybnie zmierza to niezbyt chlubnego grona uczestników, którzy nie dostali ani jednej 10 od jurorów. A akurat za Się mogłaby dostać minimum 1.

PS. Widzę, że TVP ze swoim Dance Dance Dance pozazdrościła TTBZ wypadku w trakcie próby :P nie wspominając o tym, że przeniosła odcinek z piątku na sobotę, chyba z obawy że znowu będą tracić publiczność.
zysiex
Użytkownik
Posty: 154
Rejestracja: 20 mar 2021, 0:27
x 5
x 34

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zysiex »

Moja punktacja tuż przed półfinałem

Meyer 7 10 3 7 6 7 4 4 = 48
Hyży 6 5 4 6 7 5 10 5 = 48
Narożna 2 4 6 4 10 6 6 7 = 45
Góral 5 6 1 5 4 10 3 10 = 44
Arciuch 10 3 7 3 5 2 2 6 = 38
Żurek 3 7 10 2 1 3 7 1 = 34
Sieklucka 4 1 2 10 2 4 1 2 = 26
Gawron 1 2 5 1 3 1 5 3 = 21

O dziwo Magda u mnie jest w czwórce, chociaż nie jestem pewien czy widziałbym ją w finale.
Tak naprawdę u chyba niemal wszystkich w czołowej czwórce jest Meyer, Hyży i Góral, pytanie kto czwarty - Tamara, Lesław czy Magda. Piotrek i Ama niestety w ogóle nie przekonują.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1549
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 627

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

W finale na pewno możemy się spodziewać Michała oraz Mai. :) Dalsza walka będzie pewnie między Pawłem, Lesławem oraz Tamarą. Pozostała trójka nie ma szans jakiś większych.

Ze zwiastuna najbardziej zapamiętałem Lesława.
Fajnie, że wreszcie pojawi się piosenka "Firework". :) To już chyba siódma odsłona tej postaci. Szkoda, że nie przypadła Mai ale Ama może dać radę (aczkolwiek sądzę, że sobie odpuściła z czasem i zawodziła).
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49675
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3242

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

zysiex pisze: 01 maja 2021, 15:22 PS. Widzę, że TVP ze swoim Dance Dance Dance pozazdrościła TTBZ wypadku w trakcie próby :P nie wspominając o tym, że przeniosła odcinek z piątku na sobotę, chyba z obawy że znowu będą tracić publiczność.
Chyba nikt nikomu nie zazdrościł, już w poprzednich dwóch edycjach "DDD" zdarzały się wypadki w trakcie prób i inne dramy, w tym nagle przerwany występ przez jednego z braci Jonkiszów w zeszłorocznej edycji. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
liriel
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 21 mar 2017, 23:17
x 8

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: liriel »

Szczerze mowiac zal Piotrka, bo on sie swietnie rusza i ta kontuzja odebrala mu cenny atut. A trafila mu sie edycja z wysokim poziomem.
Jesli chodzi o Maje to ona na poczatku nie odpalila, teraz odpalila i jest efekt wow, ale nie moge powiedziec, by byla uczestniczka kompletna od poczatku do konca. Pamietam debiut Tyszkiewicz jako Axla..
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Maria Tyszkiewicz debiutowała w programie jako Michał Szpak. Axl był w 2 odcinku.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
zaqwsx1
Użytkownik
Posty: 225
Rejestracja: 11 sie 2020, 1:57
x 6
x 75

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zaqwsx1 »

Ósmy odcinek był nie tylko najmocniejszym w tej edycji, ale także jednym z najlepszych w programie, ciężko było ułożyć punktację, zadecydowały czasem niuanse. Wszystkie osoby, które dostały ode mnie 10- 4 pkt. zasługują tak na prawdę na 10 pkt., pozostałe 3 występy trochę mniej mnie urzekły)

Punkty za 8 odcinek:

10 p – Magda (zdecydowałem się ostatecznie docenić dziś Magdę, dziesiątki ode mnie jeszcze nie dostała, a naprawdę zasłużyła, jest to najlepiej zrobiona Sia w programie, aż dziwne, że jury nie potrafiło tego docenić, ale po co skoro można przyznać wysokie noty kochanemu pupilkowi Lesiowi, o wiele słabsza Szomańska za to wygrała tą postacią odcinek – gdzie tu sens?)
7 p – Maja (znakomita jest, ten występ i poprzedni jako Amy powinny przejść do historii programu, jak tak dalej pójdzie, to nie mam nic przeciwko, żeby cały program wygrała)
6 p – Tamara (może również trochę naciągnięte, ale po raz pierwszy od dawna udało jej się prawie kompletnie ukryć swój charakterystyczny głos, do tego doceniam trudność śpiewania przy tak wymagającej choreografii, cieszę się, że w końcu mogła wygrać akurat za tę rolę)
5 p – Paweł (dla mnie bomba, każda kobieta, może poza trochę słabszą Tiną, w jego wykonaniu to istny majstersztyk, co prawda Twardowskiej w tej roli nie pobił, to jednak jak na faceta zrobił to znakomicie i ogromny plus, że nie jechał na samym falsecie, szkoda, że faceci wychodzą mu słabiej)
4 p – Michał (świetny był, głos kompletnie zmieniony i bliski oryginału, u mnie plasuję się najniżej z moich dziesiątek ze względu na samą piosenkę oraz fakt, że i tak w mojej punktacji znacznie prowadzi)

Słabsze wykony:
3 - Ama (uwielbiam Survivor i ten numer i z mojej perspektywy jako kobieta zrobiła wszystko, co mogła, zadanie było awykonalne, ale trochę nadrobiła aktorsko, szkoda, że nie mogę jej wynagrodzić ostatniej jedynki oceną wyższą niż 3, ale poziom odcinka na to nie pozwala)
2 – Piotr (daleko był od głosu Grechuty, znowu przesadził z śpiewaniem przez nos, ale doceniam fakt, że w ogóle odważył się po tym wszystkim zostać w programie, nie mam sumienia dawać mu 1)
1 p – Lesław (po raz kolejny oceny dla niego to dla mnie kompletnie nieporozumienie, nie dość, że znacznie prześwitywał głosem, to jeszcze część słów zabrzmiała jak niezrozumiały bełkot, oryginał, choć śpiewał szybko, to jednak wyraźnie wypowiadał słowa, czego o tym występie powiedzieć nie można, Leszkowi o wiele lepiej idą postacie, które nie mają narzuconego tak morderczego rytmu do utrzymania, z czym widać, że ma duży problem, poza tym minus, że jednak nie odważył się spróbować z tym szpagatem)

Michał 7+10+3+10+10+7+4+4 = 55
Paweł 10+7+4+4+6+10+3+5=49
Maja 6+2+7+6+5+6+10+7= 49
Tamara 5+5+6+5+7+2+2+6 = 38
Magda 2+4+5+1+4+4+7+10= 37
Lesław 3+3+10+2+1+3+5+1=28
Anna 4+1+1+7+3+5+1+3= 25
Piotr 1+6+2+3+2+1+6+2= 23
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5528
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1187
x 1540

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Ostatni występ Mai trafił na kartę na czasie na YouTube.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

Re: [POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

Moja zaległa ocena za siódmy odcinek XIV edycji:

10 Piotr Gawron-Jedlikowski
7 Maja Hyży
6 Michał Meyer
5 Magdalena Narożna
4 Paweł Góral
3 Lesław Żurek
2 Anna Maria Sieklucka
1 Tamara Arciuch

Moja klasyfikacja po 7. odcinkach:

46 Michał Meyer
41 Paweł Góral
34 Maja Hyży
34 Lesław Żurek
31 Tamara Arciuch
28 Piotr Gawron-Jedlikowski
27 Anna Maria Sieklucka
25 Magdalena Narożna

Ocenę za 8. odcinek podam po dzisiejszej powtórce.

Wysłane z mojego Nokia 4.2 przy użyciu Tapatalka

Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2393
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1560
x 407
Kontakt:

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Po obejrzeniu dziś powtórki, tradycyjnie, wystawianie ocen za 8 odcinek:
Hyży jako Milena Cyrwus - 10
Narożna jako Sia - 7
Arciuch jako Liza Minnelli - 6
Meyer jako Paweł Kucharski z Top One - 5
Gawron jako Marek Grechuta - 4
Żurek jako Chuck Berry - 3
Góral jako Céline Dion - 2
Sieklucka jako David Bickler z Survivor - 1

Generalka ogólna:
Michał Meyer - 49
Maja Hyży - 44
Tamara Arciuch - 40
Paweł Góral/Magda Narożna - 32
Lesław Żurek - 27
Ania-Maria Sieklucka/Piotruś Gawron-Jedlikowski - 21
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
liriel
Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 21 mar 2017, 23:17
x 8

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: liriel »

Tamara musiała wygrać i w sumie ok, ale ewidentnie było tyle świetnych wykonań, lepszych, że aż ciężko wybrać.
Ja tylko nie mam serca dać jedynki kontuzjowanemu, bo przynajmniej zrobił to bardzo urokliwie i wg mnie były gorsze występy.
Nie rozumiem teraz, pod koniec edycji awantury na linii Bartek K. - Tamara - Skrzynka. Opinie pozytywne, punkty tak jak reszta, o co w tym chodzilo?
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1691
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1897

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

WYNIKI 7 ODCINKA 14. EDYCJI:

Zagłosowało 40 osób:

378 pkt. - Maja Hyży (Amy Winehouse)
234 pkt. - Magdalena Narożna (Grażyna Łobaszewska)
218 pkt. - Michał Meyer (David Bowie)
212 pkt. - Piotr Gawron-Jedlikowski (Michael Jackson)
194 pkt. - Lesław Żurek (Andrzej Rosiewicz)
113 pkt. - Paweł Góral (Lenny Kravitz)
98 pkt. - Tamara Arciuch (Maciej Maleńczuk)
73 pkt. - Anna-Maria Sieklucka (Ariana Grande)

Najwięcej "10" - Maja Hyży (34 na 40 - 85 % wszystkich "10")
Najwięcej "1" - Anna-Maria Sieklucka (23 na 40 - 57,5 % wszystkich "1")

Zdecydowane zwycięstwo Mai i przegrana Amy - nasze zestawienia wskazywały na to od samego początku do końca, chociaż nie obyło się bez delikatnych roszad. Piotrek na chwilę przegonił Michała, Lesław był nad Piotrkiem, Michał i Magda remisowali, ale były to jedynie chwilowe zamiany.

Majka pobiła rekord punktowy w jednym odcinku! Otrzymała o 2 punkty więcej od Lesława w roli Aleksandra Żabczyńskiego przy dokładnie tej samej liczbie zebranych rankingów. Jednocześnie wyrównała jego różnicę nad ostatnim miejscem w trzecim odcinku wynoszącą 305 punktów.

Za siódmy odcinek dziesiątkami mogą pochwalić się jeszcze: Magda i Lesław (po dwie) oraz Michał i Piotr (po jednej). Po osiem jedynek dostali Tamara i Góral, który zaczął otrzymywać je praktycznie na sam koniec. Jedna jeszcze przypadła w udziale Lesławowi.

Siódmy odcinek nieco zamieszał w ogólnej klasyfikacji. Majka, której obecność w top4 wisiała na włosku, po brawurowym występie awansowała na drugie miejsce przebijając Górala o czternaście punktów. Walcząca z nią Ama nie tylko pozostała w tyle, ale jeszcze prześcignął ją Lesław. Nasz skład finałowy raczej już się ukształtował, chociaż zobaczymy czy przyszłotygodniowy odcinek przyniesie jakieś zaskoczenia. Tylko cud musiałby sprawić, żeby Piotrek nie utrzymał ostatniej lokaty.

1. Michał Meyer - 1752 pkt.
2. Maja Hyży - 1495 pkt.
3. Paweł Góral - 1481 pkt.
4. Tamara Arciuch - 1354 pkt.
5. Lesław Żurek - 1203 pkt.
6. Anna-Maria Sieklucka - 1180 pkt.
7. Magdalena Narożna - 1065 pkt.
8. Piotr Gawron-Jedlikowski - 882 pkt.

Do całościowej punktacji zliczyłem oceny za siedem podliczonych odcinków od użytkownika @zysiex, z pominięciem trzeciego, za który użytkownik opublikował wcześniej osobne zestawienie.
Fame Is The Name of the Game :D
kaśka098
Użytkownik
Posty: 28
Rejestracja: 19 mar 2021, 11:48
x 2

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kaśka098 »

10: Hyży
7: Sieklucka
6: Meyer
5: Arciuch
4: Narożna
3: Góral
2: Gawron-Jedlikowski
1: Żurek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości