[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5512
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Przed udziałem Narożnej też były komentarze typu antytalent, a ostatecznie Magda była ogromnym zaskoczeniem. A poza tym, wątpię jednak, że wystąpi ktoś z tych osób, które zaobserwowały w ostatnim czasie profil programu. Mam nadzieję, że już niedługo stacja oficjalnie zacznie informować o obsadzie kolejnej edycji.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
Posty: 708
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:51
x 476
x 133

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giga.talent120 »

telemaniak92 pisze: 22 cze 2021, 0:30 Bożeee, Rugała (1997)... dla mnie istny antytalent wokalny jak AMa Sieklucka czy Czartoryska! :P, :rolleyes: Przy niej nawet Narożna (1988?) wydaje się świetna... a z tych wokalnych youtuberów już chyba wolałbym Beredę (1996) albo Ciawłowskiego (2000). ;/
Oczywiście są różne gusta, ale myślę, że warto by było zobaczyć film na kanale youtube Sandry 10 głosów 1 Sandra i 5 głosów 1 Sandra. Może i nie wszystkie głosy zrobiła genialnie, ale talent na ogólne podrabianie głosów jest + świetnie zrobiła Shakire i jeśli wystąpi to mam nadzieję, że w którymś z odcinków wypadnie jej ta postać.

A wychodząc za temat Sandry to też chętnie zobaczyłbym Magdę Beredę- sama w niedawnym wywiadzie mówiła, że dopiero jakiś czas po upływie Tańca z Gwiazdami ujrzała w nim świetną przygodę i niepotrzebnie się nim stresowała, więc jakby szła do Twarzy to bardzo możliwe, że z innym nastawieniem niż do Tańca po jej przemyśleniach i może wypadłaby lepiej niż w Tzg. Ewentualnie zamiast niej to z Tańca chciałbym też Sylwię Lipkę- świetna dziewczyna, mega sympatyczna,wokalistka i w dodatku influenserka z tytułem jednej z najbardziej wpływowych,taka mocno typu Honoraty Skarbek, która pozytywnie zaskoczyła i myślę że z Sylwią też by tak było, talent jest.
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
Posty: 708
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:51
x 476
x 133

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giga.talent120 »

Przepraszam za post pod postem.

Kinga Taront dodała tiktoka na którym pisze, że wysłała zgłoszenie do programu TV i będzie zmieniać profilowe w danej sytuacji jak to się potoczy. Nie wiadomo czy to o TTBZ, ale jednak myślę, że można się spodziewać że o to chodzi. Może rzeczywiście zakrawa to już o dużą desperację, ale tak czy inqczej chciałbym Kingę zobaczyć w programie. :lol:

Chociaaaaaż teeż myślę, że już mają skład. Nie ogłaszają jeszcze, ale mają. Czyżby też mogło się nie udać z TTBZ i próbuje do jakiegoś innego show iść? Chociaż też może jeszcze nie mają całego składu i podpisanych umów. W końcu mówili, że odrazu jak będą coś wiedzieć to napiszą a tak wczesne ogłoszenia uczestników byłyby realne, widać po przykładzie TzG.
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1674
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1213
x 1871

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Na litość boską, przestań wypisywać już te pierdoły. Pompujesz temat jej ewentualnego udziału bardziej niż ona sama.
Fame Is The Name of the Game :D
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
Posty: 708
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:51
x 476
x 133

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giga.talent120 »

No cóż, forum ma możliwość pisania na nim i są do tego wątki. Skoro jakaś dana sytuacja może odnosić się bezpośrednio do wątku, to czemu by nie napisać?😉
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19203
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

To że jakaś dziewucha gdzieś tam coś tam napisała czy powiedziała, to nie jest żaden dowód na nic. Jedyna osoba, którą można rozpatrywać pod kątem uczestnictwa w TTBZ na ten moment to Samojłowicz, bo sama powiedziała że idzie na casting. To raz.

Dwa. Nikt nigdzie nie potwierdził, że nowa edycja będzie już jesienią. Był jeden tekst, zdaje się że na Plejadzie, że zmiana pasma nadawania TZG jest związana z TTBZ. Stacja milczy i prawdopodobnie nie jest to przypadkowe milczenie.

Niedługo tiktokerka z 200 obserwującymi albo jakaś uczennica Agi Hekiert zaobserwuje profil programu i będziecie tu podnosić larum, że bierze udział. Telewizja to jest biznes i muszą być w programie osoby które się sprzedają (zapewniają oglądalność) a nie jakieś Kingi czy inne Sandry. Nikt poważny nie będzie wypisywał komentarze w social mediach WEŹCIE MNIE, WEŹCIE MNIE. Im ktoś robi większy szum wokół jakiejś sprawy tym mniejsze prawdopodobieństwo że weźmie udział w projekcie.
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
Posty: 708
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:51
x 476
x 133

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giga.talent120 »

Może i boją się wirusa, ale myślę, że castingów raczej nie przeprowadzaliby tak wcześnie jakby edycja miała być wiosną. Czy cisza przypadkowa nie wiem, do samej edycji może i tak, ale czy do uczestników- uczestników do jesiennych edycji poznawaliśmy w lipcu, wyjątkiem byli Skarbek i Banasiuk którzy w mediach zostali ogłoszeni 26 i 3 czerwca. Nie pamiętam jak było w edycjach 2 i 4, ale zapewne też był to czas czerwca/lipca. Więc w mojej opinii myślę, że jako w ostatnich edycjach (12 i 8) ogłaszanie było w lipcu, to teraz może być podobnie.

Coś mi tu zmieniło i nie da się poprawić, *12 i 8
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Stawiam, że program wróci jesienią w piątki tylko ukryli przygotowania, a jeśli nie wróci, to Polsat musiałby szykować na piątki bombę, ale nie Sylwię, rezygnując z TTBZ i TzG
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5512
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

Stacja zazwyczaj właśnie w lipcu ujawnia uczestników, więc wszystko może być jeszcze przed nami, choć to faktycznie dziwne, że oficjalnie nie potwierdzili edycji na jesień.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
Awatar użytkownika
Darilla
Poster
Posty: 1681
Rejestracja: 22 lip 2020, 10:20
x 1054
x 763

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Darilla »

Ja tam powątpiewam w to, że program wróci jesienią. Taniec z gwiazdami potwierdzili na początku czerwca, więc dlaczego tak długo zwlekaliby z ogłoszeniem o nowej edycji ttbz? Dodam tylko, że w dniu informacji o tzg, rzekomo umowę z produkcją podpisało 7 gwiazd, a oni mimo wszystko zaczęli odkrywać karty, gdyby program miał wrócić na jesień to myślę, że zaczęliby pompowanie balonika w podobnym czasie co do wspomnianego wcześniej programu. Twoja twarz to nie jest jakiś totalny hit ramówki żeby do ostatniej chwili trzymać nas w niepewności. Odlewy już dawno powinny być zrobione, a tu ani widu ani słuchu, w dodatku niewiadomo jak rozwinie się sytuacja z koronawirusem, więc w tym miesiącu powinni już zacząć nagrania, a wygląda na to, że póki co produkcja jest w proszku.
Awatar użytkownika
giga.talent120
Obserwator
Posty: 708
Rejestracja: 02 cze 2021, 18:51
x 476
x 133

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: giga.talent120 »

Z tym, że do TzG przygotowania, próby oficjalne do 1 odcinka (gdzie zazwyczaj na insta lub fb dają w tym czasie tych prób jakieś małe smaczki z przygotowań gwiazd, więc do tego czasu musimy znać wszystkie nazwiska) są w sierpniu, więc racjonalnie odkryli nam pierwsze nazwiska 2 miesiące przed. TTBZ startuje (ewentualnie) we wrześniu więc te nazwiska też mogą nam dać te 2 miesiące przed czyli w lipcu tak jak zazwyczaj to było. Przypomnę też, że np. w 6 edycji jak był nagrywany pierwszy odcinek, to nie znaliśmy 3 nazwisk do całego składu, także doczynienia z późnym ogłaszaniem składu też już mieliśmy.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

A tu nomen omen surprise, surprise i jesienią za 15 edycję "TTBZ" Polsat pokaże polską wersję "The Masked Singer". :P
Pozdrawiam, Trzeciak
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

Darilla pisze: 22 cze 2021, 22:25 w dodatku niewiadomo jak rozwinie się sytuacja z koronawirusem, więc w tym miesiącu powinni już zacząć nagrania, a wygląda na to, że póki co produkcja jest w proszku.
Jak by mieli patrzeć na koronawirusa i sytuacje jaka będzie na jesień to w gorszej sytuacji jest TZG który jest na żywo i trza by było znowu edycje przerywać. Wiec to samo by spotkało TTBZ. Przerwanie nagrywanie sezonu jak było wiosna zeszłego roku. Choć nie wierze ze by przerwali i jeden i drugi program. Było by pewnie znowu bez publiczności a odcinki by były normalnie nagrywane
adijos98d
Activist
Posty: 2517
Rejestracja: 04 kwie 2016, 15:28
x 539
x 170

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adijos98d »

Maciek Dowbor zdradził że niedługo wchodzi na plan "Twojej twarzy".
Awatar użytkownika
sebastiannn
User of the Year 2023!
Posty: 5512
Rejestracja: 12 kwie 2017, 18:38
x 1173
x 1531

[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: sebastiannn »

O, proszę. Czyli edycja jednak jesienią?

Zdradził dodatkowo, że na plan wchodzi z Gąsem, więc Gąs nie odchodzi.
Już od 6 lat na forum.media2.pl :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości