[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
West
Użytkownik
x 6
x 17

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: West »

Bez komentarza te oceny. Kalska w finale - niezły żart...

10 - Honorata Skarbek
7 - Marek Melak
6 - Boogie
5 - Michalina Sosna
4 - Rafał Szatan
3 - Adrianna Kalska
2 - Mateusz Ziółko
1 - Katarzyna Maciąg
---
63 - Rafał Szatan (6+6+10+7+6+4+10+10+4)
58 - Honorata Skarbek (10+7+5+4+4+7+5+6+10)
56 - Mateusz Ziółko (5+10+6+10+10+2+7+4+2)
44 - Marek Molak (7+4+6+1+3+6+3+7+7)
35 - Michalina Sosna (2+5+1+3+2+10+2+5+5)
30 - Boogie (3+3+2+5+1+3+4+3+6)
28 - Adrianna Kalska (4+1+3+2+7+1+6+1+3)
27 - Katarzyna Maciąg (1+2+4+6+5+5+1+2+1)
Bukajowaty
Obserwator
x 15
x 62

Post autor: Bukajowaty »

Ada jest chyba finalistą z najmniejszą ilością punktów ( odkąd jest 9 odcinków). Nawet w "ustawionej" IV edycji Kwiatkowski miał 214 pkt.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 715
x 867

Post autor: N-O-R-O-N »

Te jedynki dla Sosny to jakaś paranoja była! :o Jury kolejny raz daje do zrozumienia, że jest do wymiany! Boogie wygrał za zwyczajne przeciętniactwo... prędzej Miśka zasłużyła za znakomitą Sarsę ;)
Ostatnio zmieniony 04 lis 2018, 0:24 przez N-O-R-O-N, łącznie zmieniany 2 razy.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Osiula
Junior
x 227
x 378

Post autor: Osiula »

Rafał prawie wyrównał rekord Kacpra w liczbie zdobytych punktów (zabrakło mu trzech) i oficjalnie stał się pierwszym mężczyzną w historii show, który nigdy nie zarobił jurorskiej jedynki ;)
kubatv10
Obserwator
x 7
x 6

Post autor: kubatv10 »

Na fanpage’u programu natknąłem się na komentarz, swogą drogą już usunięty, sugerujący, że Mateusz Ziółko w finale wcieli się w
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2287

Post autor: wiatriwoda »

To było by spore bum.
Bukajowaty
Obserwator
x 15
x 62

Szczerze, już jak dali Honoracie Evanescense, to wiedziałem, że ona nie awansuje do finału. Producenci specjalnie dali jej taką postać w ostatnim odcinku, żeby zawaliła i nie awansowała (tak samo zrobili z Twardowską, dając jej Niemena w ostatnim odcinku) . To jest ewidentna próba (przepraszam za słowa) udupienia uczestnika. Może byłbym jakiś zszokowany, ale zdążyłem się przez ten tydzień oswoić z myślą, że jej może nie być w finale.
Ostatnio zmieniony 04 lis 2018, 0:29 przez Bukajowaty, łącznie zmieniany 1 raz.
Eduardo
Obserwator
x 28
x 186

Post autor: Eduardo »

Klasyfikacja 9 odcinka:
10 - Michalina Sosna - bardzo pozytywne zaskoczenie. Byłem pewien że nie uda się jej zrobić Sarsy, a tu taki szok.
7 - Marek Molak
6 - Boogie - bardzo przyjemny występ. Chciałem dać trochę mniej punktów, ale wielki szacunek że nie wypadł z roli pomimo problemów technicznych.
5 - Honorata Skarbek - trochę za cieżko zaśpiewała, ale zadanie było mega trudne.
4 - Mateusz Ziółko
3 - Adriana Kalska
2 - Rafał Szatan
1 - Kasia Maciag - chyba nie doczekam sie dobrego występu ModernTalking.

Klasyfikacja generalna:
65 - Rafał
50 - Mateusz
46 - Marek
45 - Michalina
43 - Honorata
43 - Boogie
26 - Kasia
23 - Adriana

Co do dzisiejszego odcinaka. Niezwykle cieszy mnie wygrana Boogiego. Zapracował sobie na to chłopak, przez te wszystkie dziewięć odcinków. Zrobił duży progres i niech ma tą jedną wygraną. Już sie bałem że będzie aż czterech uczestników bez wygranej.
Awans do finału Ady - bez komentarza. Serio nawet w dzisiejszym odcinku musieli na siłę wciskać jej punkty. Jak już nie chcieli Honoraty, to mogli dać wiecej Boogiemu i byłby inny zasłużony finalista.
Bukajowaty
Obserwator
x 15
x 62

Awans Adriany do finału jest chyba nawet bardziej niedorzeczny od awansu Kasprzykowskiego, Nowakowskiej i Dereszowskiej i porównywalny z awansem Antkowiaka. Nie winię o to Ady, tylko jurorów, bo jednak oni zawyżali jej noty.
Ostatnio zmieniony 04 lis 2018, 0:36 przez Bukajowaty, łącznie zmieniany 2 razy.
West
Użytkownik
x 6
x 17

Post autor: West »

Mnie już jury zdążyło przyzwyczaić, że weźmie sobie za faworyta jakiegoś słabego uczestnika, któremu będzie sypać punktami... Kordek, Kasprzykowski, Antkowiak, Kalska. Gdyby nie bonusy to Ada miałaby dużo więcej punktów od Honki, która była od niej o niebo lepsza. Pewnie to było z góry ustawione, że Kalska będzie w finale. Szkoda, że Honka nie wygrała żadnego odcinka. Czasami ten program potrafi być bardzo denerwujący. Chociaż i tak nic nie przebije Oli Gintrowskiej, ok, nie była wybitną uczestniczką, ale to było mega żałosne jak co tydzień dostawała jakiś marny taneczny przebój podczas gdy inni dostawali utwory w których mogli się wykazać i sypali jej same 1. :D Patrząc na dwa poprzednie sezony to składy finałowe i tak mniej mi się podobały. Tutaj tylko Ada mi się nie podoba i wolałbym na jej miejsce Honkę lub Michalinę. To jest takie typowe 4 miejsce w finale typu Paschalska, ale patrząc na tych jurorów kto wie...
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 520
x 718

Post autor: 3rd »

Jury i uczestnicy kolejną edycję w formie. Brak awansu do finału Honoraty - bardzo równej na przestrzeni całej edycji uczestniczki, przy udziale w finałowym pojedynku Adriany z cotygodniową gulą w gardle oraz Marka, który jest bardzo sympatyczny i ciekawy, ale minimum 50% (!) występów zrobił swoim głosem.
kubaj0
Obserwator
x 262
x 9

Post autor: kubaj0 »

Moja punktacja za dziewiąty odcinek:
10p. - Michalina Sosna (jak dla mnie razem z Donną Summer jej najlepszy występ w tym programie - dziwnie dzisiaj oceniona i niezasłużenie nisko :/ );
7p. - Rafał Szatan (jak zawsze super solidny występ);
6p. - Honorata Skarbek (super wyszło jej ;) );
5p. - Marek Molak (porządny występ);
4p. - Adriana Kalska (występ oki, ale przy tle tego odcinka "7-ki" czy "10-tki" niezasłużone);
3p. - Mateusz Ziółko (znowu pod niego totalnie, a nie wyszło nic specjalnie "wow");
2p. - Boogie (naprawdę średniawo - rozumiem, że "kłopoty sceniczne" z jakimi się mierzył mogły podziałać na jego korzyść, ale żeby aż na wygraną);
1p. - Kasia Maciąg (niestety - najsłabsza w tej edycji uczestniczka).

Moja klasyfikacja po 9 odcinkach:
77p. - RAFAŁ SZATAN! (zdeklasował resztę - co mnie bardzo cieszy, bo po ogłoszeniu składu edycji był moim cichym faworytem :D ; wg mnie nie miał żadnego słabego występu - jak już wybierać najsłabszy, to Bruno Mars z 1. odcinka, który i tak wypadł oki)

55p. - Honorata Skarbek (jakiejś większej "wtopy" nie miała, ogólnie dobrze się spisywała :) szkoda że nie zarobiła choćby jednej "10-tki" jurorskiej, a zasłużyła na niejedną nawet);

43p. - Mateusz Ziółko (dobrze się spisywał, ale ostatnie odcinki to role ewidentnie pod niego i to na dodatek zrobione bez jakiegoś specjalnego "wow"; irytowało z lekka robienie z niego momentami "najlepszego uczestnika w historii", którym serio nie jest - liczę, że za tydzień nie wygra, bo dla mnie Rafał jest od niego DUUUŻO lepszy)

a teraz ewenement w mej punktacji...
37p. - Michalina Sosna (ma u mnie jedną "10-tkę" - ogólnie raczej przeciętnie się spisywała, najlepsza jako Donna Summer i Sarsa)
37p. - Boogie (ma dwie "7-ki" i żadnej jedynki - też raczej przeciętny, najlepiej w rolach "discopolowców" i Bobby Vinton)
37p. - Marek Molak (też dwie "7-ki", ale ma jedną jedynkę - też raczej mocno przeciętny i prześwitywał bardzo; najlepszy jako Klenczon, Rafaella i jako dzisiejszy Burdon)

34p. - Adriana Kalska (na finał fakt, nie zasłużyła, a momentami była w tej edycji przesadnie wychwalana i oceniana za wysoko, ale wypisywanie o niej, że jej obecność w finale jest gorsza niż wygrana Kasprzykowskiego ogromnie przesadzone u niektórych... była przeciętna i tyle, ulubienicą jury widać że była, nic nie poradzimy :/ )

22p. - Kasia Maciąg (ewidentnie najsłabsza uczestniczka tej edycji - jak dla mnie jej jedyne dobre występy to Hidalgo, Kwietniewska i może ewentualnie Romina z zeszłego tygodnia - pozostałe średniawe bądź słabe... na pewno nie była lepsza od Ady, tak mocno krytykowanej tutaj na forum, chociaż rozumiem w sumie trochę tę krytykę - dostawała super noty za przeciętniactwo, ale najsłabsza w tej edycji ewidentnie była Kasia niestety :/ )
Ostatnio zmieniony 04 lis 2018, 0:42 przez kubaj0, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 386
x 267

Post autor: sebastiannn »

Na Facebooku najpierw pisali, że Ada powinna wejść do finału za Honoratę, a teraz na odwrót. Niech się zdecydują. :D
3 lata na forum :)
Bukajowaty
Obserwator
x 15
x 62

havanew pisze:Jury i uczestnicy kolejną edycję w formie. Brak awansu do finału Honoraty - bardzo równej na przestrzeni całej edycji uczestniczki, przy udziale w finałowym pojedynku Adriany z cotygodniową gulą w gardle oraz Marka, który jest bardzo sympatyczny i ciekawy, ale minimum 50% (!) występów zrobił swoim głosem.
Zakładając, że Honka za Adę, widzisz kogoś lepszego od Marka? Bo ja nie. Marek wybitny nie jest ale nie ma lepszego materiału na finalistę w tej edycji.
kubatv10
Obserwator
x 7
x 6

Post autor: kubatv10 »

Warto dodać, że jest to pierwszy sezon w historii programu, w którym odcinka nie wygrało aż trzech uczestników, w tym przypadku uczestniczek :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”