[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
3rd
VIP Expert
x 520
x 718

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 3rd »

Bukajowaty pisze:Zakładając, że Honka za Adę, widzisz kogoś lepszego od Marka? Bo ja nie. Marek wybitny nie jest ale nie ma lepszego materiału na finalistę w tej edycji.
Finał Rafał-Mateusz-Honorata-Ada by mnie nie gryzł, skład Rafał-Mateusz-Marek-Ada już uwiera tu i ówdzie.
Bukajowaty
Obserwator
x 15
x 62

Post autor: Bukajowaty »

A ktoś mnie zapewniał, że na pewno 1 maksymalnie 2 osoby nie wygrają. Jak widać się sprawdziło (taaaaaa).
West
Użytkownik
x 6
x 17

Post autor: West »

Jak dla mnie finał to powinien być ktoś z piątki Szatan/Honka/Ziółko/Marek/Michalina. Ada, Boogie i Kasia byli bardzo przeciętni i Ada zdecydowanie nie zasłużyła na tyle pochwał... Ludzie hejtowali Dereszowska, ale ona miała kilka naprawdę mocnych występów. Wygląda na to, że znowu wygra facet. Trzymam kciuki za wszystkich panów w sumie, zobaczymy co pokażą na finale.:D
Damianou18
Activist
x 352
x 60

Post autor: Damianou18 »

Damianou18 pisze: Klasyfikacja:

66 - Szatan
61 - Skarbek
48 - Ziółko (wyżej, bo ma dwie 10ki)
48 - Molak
33 - Sosna
32 - Boogie
29 - Maciąg
25 - Kalska
W sumie tej klasyfikacji nie skomentowałem :P

Smutno, że Honka nie jest w finale. W moim rankingu tylko 5 punktów za prowadzącym Szatanem... no aż się prosiło o finał dla niej, utrzymywała w miarę podobny i dość dobry poziom, zazwyczaj w czubie, a tu klops. Weszła Kalska, które u mnie ma aż cztery jedynki XDD no tragedia, ale do przewidzenia u tego jury :)

Moja klasyfikacja pokazuję również, że te zachwyty nad Ziółkiem są ogromną przesadą, 18 punktów straty do Szatana i do tego Molak z nim na równi się zrobił o.O to w ogóle szok, bo w pewnym momencie Molak był nawet troszkę zagrożony w klasyfikacji...

Pozostali uczestnicy:
Szatan musi wygrać ten program i nie ma innej opcji.
Molak mimo, że śpiewał swoim głosem, to coś zmieniał i się starał, chociaż jedynkę i dwójkę zarobił :P
Michalina gdyby tych facetów robiła lepiej albo trafiała na odcinki o gorszym poziomie, to kto wie czy nie byłaby może nawet w czwórce.
Boogie to nawet w ogóle nie zasługiwał na finał, a Maciąg miała dwa świetne występy, a prócz tego niestety cienizna...
Kalska no cóż, jest w finale, u mnie na ostatnim miejscu, ale chociaż się trochę podciągnęła bo nie ma 10 punktowej różnicy :D jak tydzień temu.
Bukajowaty
Obserwator
x 15
x 62

Kacper się staje najgorszym jurorem. Nie wiem jakim cudem, ale wkurza mnie on nawet bardziej, od Królikowskiego (który wiadomo jaki jest) i Skrzyneckiej (która w poprzedniej edycji irytowała mnie bardzo). Może dlatego, że wobec nich nie miałem wielkich wymagań. Jedynie Walewska jest ok. Ma może awers do niektórych gatunków muzycznych (np. do disco polo) ale jako jedyna z jurorów ma jakąś wiedzę.
Ostatnio zmieniony 04 lis 2018, 1:41 przez Bukajowaty, łącznie zmieniany 3 razy.
Patryk M

Post autor: Patryk M »

W dzisiejszym odcinku (a raczej już wczorajszym) najbardziej na plus zaskoczyli mnie najsłabsi (co nie znaczy, że słabi) uczestnicy. Ogólnie naprawdę dobry poziom.

Oceny :

10 pkt - Sosna (Z osób, które nie miały żadnego wygranego odcinka, jej zwycięstwo należało się najbardziej za bardzo dobrą Sarsę. Po raz kolejny pokazała, że w rolach kobiecych jej dobrze).
7 pkt - Kalska (Jak na jej możliwości i bardzo trudną postać wyszło naprawdę dobrze. To jak dla mnie najlepszy jej występ jak dotychczas. Przebiła nim Cockera).
6 pkt - Molak (Mocno się rozkręcił w dwóch ostatnich epach przed finałem. Jednak jak chce, to potrafi zmienić ten głos ;) ).
5 pkt - Szatan (Kolejna, solidna robota w jego wykonaniu. Zadanie wbrew niektórym opiniom nie było takie do końca pod niego).
4 pkt - Boogie (Występ do najlepszych nie należał, ale ogólnie przyjemnie się tego słuchało, a i po raz kolejny ujawniły się jego naprawdę dobre możliwości wokalne. Zapunktował też tym, że miał utrudnienie techniczne).
3 pkt - Skarbek (Udany debiut Evanescence w tym programie. Choć dobre wrażenie nieco zepsuły u mnie refreny).
2 pkt - Ziółko (Zaśpiewane raczej swoim głosem i kolejna postać pod niego. W ogóle całą drugą połowę edycji Mateusz miał postaci po warunkach, co nieco mnie rozczarowało).
1 pkt - Maciąg (No niestety, zdecydowanie najsłabsza w tym odcinku. Choć nie było tragedii ogólnie. Gdyby to był np. piąty ep, to raczej byłaby wyżej).

Ranking po 9 odcinkach :

1. Szatan - 62 pkt (5,6,6,7,6,7,10,10,5)
2. Ziółko - 55 pkt (6,10,7,10,5,5,7,3,2)
3. Skarbek - 53 pkt (10,7,10,3,4,6,6,4,3)
4. Sosna - 44 pkt (4,3,5,2,1,10,3,6,10)
5. Kalska - 37 pkt (3,1,4,5,10,1,4,1,7)
6. Molak - 34 pkt (7,5,2,1,2,3,1,7,6)
7. Boogie - 32 pkt (2,4,1,4,3,4,5,5,4)
8. Maciąg - 26 pkt (1,2,3,6,7,2,2,2,1)

Nikt nie ma u mnie więcej niż trzech "10", za to jedna osoba ma trzy "1" i jest to Ada. Już to pokazuje, że nie bardzo zasłużyła na ten finał. Marek ostatnimi dwoma epami sporo u mnie zyskał, odwrotnie jest w przypadku Mateusza, którego 2 ostatnie występy zrobiły raczej najmniejsze wrażenie ze wszystkich. Rafał nie ma u mnie niższej oceny niż "5", z kolei Boogie nie ma wyższej oceny niż "5".

Uważam, że niektóre osoby przesadzają z tym porównywaniem awansu Ady do finału z wygraną 4 edycji "TTBZ" przez Kasprzykowskiego. Owszem, nie miała żadnego bardzo dobrego występu, w pełni zasługującego na uznanie, ale też daleko jej do bycia tragedią taką jak Rogacewicz czy Młynarczyk. Taka przeciętna uczestniczka. W przeciwieństwie do takiego Antkowiaka, który w 8 edycji zajął drugie (niezasłużenie) miejsce, przynajmniej starała się zmieniać głosy i parę razy uchwyciła barwy wykonywanych przez siebie postaci.
Ostatnio zmieniony 04 lis 2018, 12:18 przez Patryk M, łącznie zmieniany 4 razy.
Bukajowaty
Obserwator
x 15
x 62

West pisze: Ludzie hejtowali Dereszowska, ale ona miała kilka naprawdę mocnych występów.
Ja byłem w tej grupie ( nie był to hejt, ale nie dałem się porwać urokowi tej pani) . Dereszowska miała bardzo dobrą Cher, ok Coopera i ok Korę, ale jej pozostałe 6 występów to była jedna wielka słabizna. Była lepsza od Ady, ale dalej uważam, że była nie licząc Antkowiaka, najgorsza w tamtej edycji i jej obecność w finale była absurdem.
Osiula
Junior
x 227
x 378

Post autor: Osiula »

Moje punkty za wczoraj:
10p. - Marek Molak
7p. - Michalina Sosna (niech ma za 9 tygodni pracy)
6p. - Rafał Szatan
5p. - Adriana Kalska (najlepszy jej występ, stąd też najwyższa ocena)
4p. - Honorata Skarbek (fragment zapowiadał miazgę, wyszło średnio, ale podziwiam za podjęcie się tak trudnego zadania)
3p. - Mateusz Ziółko
2p. - Boogie (mimo że nie był to występ na wygraną to jednak nie boli mnie ona aż tak bardzo, jury dziś chyba oceniało bardziej za całokształt)
1p. - Kasia Maciąg

Finałowa klasyfikacja generalna:
1. Rafał Szatan - 68p. (6+10+7+7+10+5+7+10+6)
2. Marek Molak - 64p. (10+6+10+6+3+7+5+7+10)
3. Mateusz Ziółko - 54p. (5+7+5+10+6+4+10+4+3)
4. Honorata Skarbek - 46p. (7+4+4+4+4+10+4+5+4)

5. Boogie - 34p. (3+5+3+5+5+2+6+3+2)
6. Michalina Sosna - 33p. (4+3+2+2+1+6+2+6+7)
7. Kasia Maciąg - 24p. (1+2+6+1+7+3+1+2+1)
8. Adriana Kalska - 19p. (2+1+1+3+2+1+3+1+5)

Niestety, obecność Adriany Kalskiej w finale to dla mnie porażka porównywalna z obecnością w nim Kasprzykowskiego. Jak widać po mojej punktacji, kompletnie nie uległam czarowi tej dziewczyny i większość jej występów była dla mnie klapą. Jury widocznie bardzo ją polubiło, stąd taki obrót spraw, natomiast mi osobiście na cotygodniowe zachwyty Skrzynki nad boską Adrianą niemiło się patrzyło.
Co do pozostałych trzech panów nie mam zastrzeżeń. Każdy z nich mógłby wygrać, oczywiście wygrana każdego ucieszy mnie w mniejszym lub większym stopniu, ale uważam, że osobą, do której powinna należeć złota twarz, jest Rafał Szatan. NAJRÓWNIEJSZY uczestnik wszystkich 9. edycji, żadnej wpadki, słabego czy bezpłciowego występu. On po prostu na to zasługuje i w mojej opinii znajduje się w TOP 3 najlepszych uczestników tego programu w historii.
Mateusz Ziółko - pod koniec zaczął już dostawać postacie mocno pod siebie i było to dla mnie niewygodne, natomiast takimi występami jak Andrzej Rybiński, Klaus Meine czy przede wszystkim fenomenalny Zbigniew Wodecki udowodnił, że jego obecność w finale to nie przypadek. Z drugiej znowu strony - jego wygrana ucieszy mnie trochę mniej niż triumf Rafała bądź Marka, ponieważ wygrał 3 razy, zapisał się w historii programu i to zdecydowanie wystarczy.
No i Marek Molak - jak dla mnie złoty chłopiec, jasne, miał wzloty i upadki, mieszane występy, ale w każdy jeden wkładał mnóstwo pracy i serducha. Bardzo się cieszę, że jest w finale, poza tym to chyba najciekawszy uczestnik tej edycji, ma w sobie jakiś urok - mam nadzieję, że zajdzie daleko.
Co do pozostałych uczestników - Boogie to największe pozytywne zaskoczenie, już nawet nie chodzi o występy czy wokal, ale samą osobę. Jest w tym chłopaku coś tak sympatycznego i szczerego, że nie mogę go nie lubić (a bałam się, że będzie błaznem!).
Michalina Sosna przez pierwszą część programu była dla mnie ogromnym rozczarowaniem i właściwie to wciąż czuję duży niedosyt, ale Sarsą, Sophią Loren i Donną Summer nieco odpłaciła swoje grzechy. No i to bardzo fajna dziewczyna, widać, że program był dla niej czystą zabawą, osobiście nigdy nie zapomnę foszków Paulli z powodu ciągłego bycia na końcu.
Honorata Skarbek - powinna być w finale, co prawda mnie nie zachwyciła tak jak innych użytkowników, ale bardzo pozytywnie zaskoczyła, choć Ewry Najt z 1. odcinka już nic w jej wykonaniu nie przebiło :lol:
Kasia Maciąg - tu właściwie nie mam zbyt wiele do powiedzenia, liczyłam, że jakoś bardziej się otworzy, ale tak naprawdę miała tylko ze dwa-trzy naprawdę dobre wykony. Choć szczerze mówiąc moim zdaniem prezentowała poziom o wiele wyższy od Ady Kalskiej.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 713
x 867

Post autor: N-O-R-O-N »

10 - Sosna (1:1 praktycznie)
7 - Skarbek (rzutem na taśmę dostaje się do pierwszej czwórki u mnie)
6 - Ziółko (kolejny dobry występ)
5 - Kalska
4 - Szatan (pierwszy raz poniżej "6" u mnie)
3 - Boogie (najsłabsze zwycięstwo sezonu)
2 - Molak (po raz kolejny nie potrafimy zmienić głos :()
1 - Maciąg (fatalnie zrobiony M.Talking i zasłużony wypad z TOP4)

Ogólnie:
Rafał Szatan - 66pkt
Mateusz Ziółko - 52pkt
Michalina Sosna - 49pkt
Honorata Skarbek - 39pkt
----------------------------------------------------------------------
Kasia Maciąg - 38pkt
Marek Molak - 37pkt
Adriana Kalska - 34pkt
Boogie - 27pkt
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 123
x 517

Post autor: Rektor »

W sumie zastanawiam się, czy gdyby Boogie nie dostał więcej zasłużonych punktów za Norbiego, to czy i on by się nie wmieszał w walkę o 4.
ttbzfani123
Obserwator
x 11
x 10

Post autor: ttbzfani123 »

Angielska wikipedia znowu wpisała metamorfozy, ciekawe czy są prawdziwe....
Bukajowaty
Obserwator
x 15
x 62

Punktacja jurorów, uzupełniona o wczorajsze noty:

Paweł Królikowski

1) Mateusz Ziółko 59
2) Rafał Szatan 52
3) Adriana Kalska 48
4) Marek Molak 44
5) Honorata Skarbek 40
6) Boogie 37
7) Kasia Maciąg 34
8 Michalina Sosna 28

Kasia Skrzynecka

1) Rafał Szatan 62
Mateusz Ziółko 62
3) Marek Molak 50
4)Adriana Kalska 49
5) Honorata Skarbek 35
6) Michalina Sosna 31
Boogie 31
8 Kasia Maciąg 22

Kacper Kuszewski

1) Rafał Szatan 61
2) Mateusz Ziółko 56
3) Marek Molak 48
4) Adriana Kalska 45
5) Boogie 40
Michalina Sosna 40
7) Honorata Skarbek 32
8 Kasia Maciąg 24

Małgorzata Walewska

1) Rafał Szatan 62
2) Mateusz Ziółko 56
3) Marek Molak 55
4) Adriana Kalska 41
5)Boogie 37
6) Honorata Skarbek 36
7) Michalina Sosna 34
8 Kasia Maciąg 21
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 386
x 267

Post autor: sebastiannn »

ttbzfani123 pisze:Angielska wikipedia znowu wpisała metamorfozy, ciekawe czy są prawdziwe....
Nie, nie są. Na Wikipedii każdy może wpisać co chce.
3 lata na forum :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2287

Post autor: wiatriwoda »

Co nie zmienia faktu, że propozycje są bardzo fajne, na finał pasujące i duety też :)

Ale jest zamieszanie na FB też piszą, że finał za 2 tygodnie.
ttbzfani123
Obserwator
x 11
x 10

Post autor: ttbzfani123 »

Bo finał jest za 2 tygodnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”