[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
R_321
Obserwator
x 1
x 6

Post autor: R_321 » 19 maja 2019, 1:32

Królikowski mógł wcześniej poinformować o swoim odejściu , a ,, niespodziewana'' wygrana Kazika akurat wpasowała się w tą sytuację ;-)
0 x
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 296
x 875

Post autor: pulkownik » 19 maja 2019, 1:36

Królika nie było ze względów zdrowotnych i nie doszukiwałbym się tutaj podwójnego dna.
2 x
Fanpolsatfan
Użytkownik
x 15
x 5

Post autor: Fanpolsatfan » 19 maja 2019, 8:10

Dodam że nawet uczestnicy byli zdziwieni że 4 miejsce otrzymał Antek :(
0 x
tv_fan
Obserwator
x 16
x 33

Post autor: tv_fan » 19 maja 2019, 9:31

Jak ogłosili, że 3. miejsce ma Ela, to byłem przekonany, że nie ma ludzkiej siły, żeby Kaśka tego nie wygrała. A jednak jury nawet po 11 edycjach potrafi zaskoczyć.

Zgodzę się, że brak Królika mógł mieć spory wpływ na ostateczne wyniki (i pomyśleć, że wszyscy tak na niego narzekają:))
1 x
Fanpolsatfan
Użytkownik
x 15
x 5

Post autor: Fanpolsatfan » 19 maja 2019, 14:24

Według mnie tak to powino wyglądać:

4 Miejsce - Kazik Mazur (jego wygraną przemilcze)
3 Miejsce - Antek Smykiewicz (Napewno nie zasługiwał na 4 miejsce, lecz u mnie starczyło tylko na 3.
2 Miejsce - Ela Romanowska (nie rozumiem osób, którzy piszą, że nie jest to piosenka na finał kto powiedział, że mają być same ballady miłosne, Elka dorzuciła sobie wyzwanie z choreografią i do tego świetnie zaśpiewanie)
1 Miejsce - Katarzyna Dąbrowska (pierwszy raz wzruszyłem się podczas gdy ktoś śpiewał i to zadecydowało o daniu jej 1 miejsca:)

Co do uczestników 12 edycji chętnie bym zobaczył:
• Olge Łasak
• Agnieszke Więdłoche
• Pauline Gałązke
• Marie Sadowską
• Macieja Zakościelnego
• Mateusza Damięckiego
• Krzysztof Zalewski
• Dawid Podsiadło
0 x
Awatar użytkownika
sebastiannn
Poster
x 214
x 91

Post autor: sebastiannn » 19 maja 2019, 14:58

Co do Twoich typów na 12 edycję, a dokładniej chodzi mi o Marię Sadowską to jestem na tak - sama nawet w wywiadzie mówiła, że jest fanką programów rozrywkowych, byłaby ciekawą uczestniczką. ;) Krzysztof Zalewski to też świetna kandydatura choć wątpię,żeby się zgodził.
0 x
2 lata na forum :)
Osiula
Junior
x 131
x 168

Post autor: Osiula » 19 maja 2019, 16:26

Moje podsumowanie 11. edycji, w klimacie żałobnym, wiadomo dlaczego. Tego, jak
[ Spoiler ]
jestem na wyniki wczorajszego finału nie da się wyrazić słowami. Zamieszczam w spoilerze, dla lubujących się w takich lekturach, aby nie rozciągać strony ;):

[ Spoiler ]
0 x
kubaj0
Obserwator
x 65
x 5

Post autor: kubaj0 » 19 maja 2019, 22:09

Cóż, obejrzałem Eurowizję wczoraj. Widząc po końcowym wyniku obu emitowanych transmisji, wybrałem chyba lepszą opcję. Ocenię tylko na podstawie występów zobaczonych na Youtubie, bo wynik końcowy jaki będzie sam sobie niestety "zdradziłem" i przypadkowo rozwaliłem niespodziankę, bo zobaczyłem zupełnie niecelowo zdjęcie ze złotą twarzą Monroe na kilka tygodni przed finałem. Po pierwszym zwiastunie myślałem, że to Kasia wygra, bo jest nią, a tu potem okazuje się, że to Kazik :O Dobra, ale po kolei:

1. Kasia - WYMIOTŁA na wstępie! powinna wygrać bez dwóch zdań...
2. Kazik - trudna rola, zrobiona poprawnie: leciutko pośpiewane falsecikiem i to wystarczy do wygrania programu :O nie no nie, jestem w szoku, że mógł wygrać za taki występ
3. Ela - wybrała sobie choreograficzne zadanie, głosowo tak sobie, ale ogólnie przyzwoicie
4. Antek - poprawnie, i tyle. Ludzie tutaj dający go na zwycięzcę po tym występie przesadzają troszkę wg mnie...

Moja klasyfikacja:
1. KASIA
2. Ela
3. Antek
4. Kazik

Jestem naprawdę niemiło zaskoczony tym nijakim werdyktem. Kazik w trakcie edycji był dobrym uczestnikiem, na top4 może być. Jednakże ta wygrana to porażka :( I to przykre, że taki Kazio sobie w nijaki sposób wygrywa edycję, gdzie byli od niego lepsi, a jego serialowa siostra Joasia Jabłczyńska ma od niego gorszy rezultat w tym programie, mimo że radziła sobie od niego lepiej. Oczywiście żenady z Kasprzykowskim zwycięzcą nie przebił, jednakże będzie w gronie słabszych zwycięzców w moim rankingu.

Za to duety jak widzę wypadły naprawdę fajnie :) taka osłoda na żenujący werdykt, który zapadł na koniec tej edycji.
0 x
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator
x 34
x 58

Post autor: Liberat » 20 maja 2019, 19:53

Finał TTBZ pokonał Eurowizję pod kątem oglądalności. :)
https://tvdzis.pl/twoja-twarz-brzmi-zna ... 11-edycja/
0 x
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 45
x 1277

Post autor: wiatriwoda » 20 maja 2019, 21:24

Cały sezon oglądało 1,6 mln, w porównaniu z ostatnimi sezonami, jest to stała widownia, hitowy odcinek miał 1,8 mln, udziały: 16,5 i 14,5%.

https://media2.pl/media/156609-Prawie-1 ... derem.html

Fajny wynik kontynuacja słuszna, aczkolwiek juror się jakiś powinien zmienić, najpewniej Królik.
0 x
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert
x 45
x 139

Post autor: Nina » 20 maja 2019, 21:50

sebastiannn pisze:
18 maja 2019, 23:57
Boże, to jakiś kabaret. Kazik jeśli wygra to będzie zwycięzca na poziomie Kasprzykowskiego.
To oczywiście jeden z całej plejady podobnych, często bardzo "dramatycznych", komentarzy na temat wygranej Mazura. Trzeba tylko przyznać, że Kasprzykowski nie wzbudzał takiej sympatii z jaką jednak spotkał się tu Kazik. Ja tez uważam, że to sympatyczny aktor, ale ta wygrana... :rolleyes: Prawie wszystkie prezentacje Mazura były dla mnie parodią oryginałów, często bardzo komiczną, czego np nie mogę powiedzieć o prezentacjach Smykiewicza.
pulkownik pisze:
19 maja 2019, 0:04
I cóż mu z tej wygranej, nadal się będzie kisił w tasiemcu TVN.
Może właśnie po to wygrał, żeby się nie kisić :P
pulkownik pisze:
18 maja 2019, 23:59
Ale żenada. :) Ale widać wystarczy mieć wysoko postawionego w branży tatusia :)
No właśnie, nic się nie ukryje i chyba można powiedzieć, że ten fakt nie był bez znaczenia, jednak :-\ Chociaż z drugiej strony ojca Kazika oraz związaną z Nim, ongiś bardzo piękną i zdolną kompozytorkę, Katarzynę Gaertner spotkało tak duże nieszczęście (głośno o tym było, spalił im się dom wypełniony cennymi sprzętami i pamiątkami, w zasadzie dorobek całego życia, do tego Katarzyna przeszła chyba dwa udary), że jak im ta nagroda Kazika ma przynieść jakąś radość to nie mam złości :) Niestety telewizja takimi "numerami", z różnych powodów, często stoi, i jeśli tę niesprawiedliwość widać gołym okiem, bo zdolniejszy, ładniejszy itp przegrywa to jednak trochę boli :angry: Zawsze z zainteresowaniem słucham jurorów jak się wiją i kombinują, żeby uzasadnić swoje racje i przekonać, że białe jest czarne, a czarne jest białe, komedia ;D
0 x
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 7
x 68

Post autor: CaptainMorgan » 20 maja 2019, 21:54

Mnie z kolei chyba jako jednego z nielicznych cieszy zwycięstwo Kazika, chociaż gdyby Kasia wygrała również byłbym zadowolony :)

Jako nowego jurora Kazika jednak sobie nie wyobrażam. Prędzej chciałbym tam zobaczyć Stefano lub Kaliszuka.
1 x
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 31
x 172

Post autor: Rektor » 21 maja 2019, 16:58

Ja uważam Stefano za jednego z najbardziej przereklamowanych zwycięzców, prędzej Kaliszuk lub nawet Przybylski, który też był bardzo dobry.
2 x
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 45
x 1277

Post autor: wiatriwoda » 22 maja 2019, 10:05

Jak widać ostatnie dodatkowe odcinki nieco obniżyły średnią, więc krótszy sezon się bardziej opłacał, może warto zacząć tydzień wcześniej jeszcze, ale tak fajnych wyników do maja się nawet nie spodziewałem.

Obrazek

Powtórki niedzielne z widownią na poziomie 1,3 mln.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/o ... at-liderem
0 x
Awatar użytkownika
sebastiannn
Poster
x 214
x 91

Post autor: sebastiannn » 24 maja 2019, 14:21

Kris Adamski po 11 edycjach żegna się z programem.
Wielka szkoda, on i Aga Hekiert tworzyli niezły duet. Mam tylko nadzieję, że w jego miejsce nie dadzą Karola Niecikowskiego..
1 x
2 lata na forum :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”