[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert

Post autor: pulkownik » 12 lis 2019, 19:31

X odcinek:
10 - Jeremi
7 - Adam
6 - Ewelina L.
5 - Robert
4 - Łukasz
3 - Emilia
2 - Ewelina R.
1 - Kasia

Ogólna:
Emilia - 65
Ewelina L - 59
Kasia - 50
Adam - 47
Jeremi - 45
Łukasz - 41
Ewelina R- 37
Robert - 36
Osiula
Junior

Post autor: Osiula » 12 lis 2019, 20:36

Właśnie przeczytałam informację o jurorowaniu Mazura i powiem tylko, że jestem zszokowana, jak bardzo zdesperowana jest produkcja próbując zrobić z niego gwiazdę :lol: Pozostaje tylko czekać na wazelinowanie w jego kierunku przez cały odcinek - "mistrz metamorfoz poprzedniej edycji" ;D
Bukajowaty
Obserwator

Post autor: Bukajowaty » 12 lis 2019, 22:41

Szkoda, że w zwiastunie nie pokazano Adama i Eweliny Ruckgaber, bo to oni walczą o finał. Sytuacja pozostałych raczej się już nie zmieni i, co za tym idzie, na ich występy nie czekam jakoś szczególnie.
Awatar użytkownika
sebastiannn
Poster

Post autor: sebastiannn » 13 lis 2019, 15:48

Fragment występu Jeremiego jako Katy Perry.
https://www.telemagazyn.pl/artykuly/two ... 77089.html
2 lata na forum :)
Christianus
Junior

Post autor: Christianus » 13 lis 2019, 17:22

WYNIKI 9 ODCINKA 12. EDYCJI:

Zagłosowało 25 osób:

223 pkt. - Ewelina Lisowska (Justyna Steczkowska)
131 pkt. - Adam Strycharczuk (Franky Gee)
122 pkt. - Katarzyna Ptasińska (Tones and I)
117 pkt. - Łukasz Zagrobelny (Shirley Bassey)
112 pkt. - Jeremi Sikorski (Ronnie Ferrari)
111 pkt. - Emilia Komarnicka-Klynstra (Dolly Parton)
80 pkt. - Ewelina Ruckgaber (Maciej Maleńczuk)
54 pkt. - Robert Koszucki (John Lennon)

Najwięcej "10" - Ewelina Lisowska (20 na 25 - 80 % wszystkich "10")
Najwięcej "1" - Robert Koszucki (13 na 25 - 52 % wszystkich "1")

1. Ewelina Lisowska - 1426 pkt.
2. Emilia Komarnicka-Klynstra - 1264 pkt.
3. Adam Strycharczuk - 1192 pkt.
4. Katarzyna Ptasińska - 1140 pkt.
5. Łukasz Zagrobelny - 996 pkt.
6. Ewelina Ruckgaber - 909 pkt.
7. Robert Koszucki - 886 pkt.
8. Jeremi Sikorski - 851 pkt.

W dziewiątym odcinku Ewelina Lisowska zdeklasowała konkurencję, tym samym powiększając przewagę nad Emilią, która po bardzo udanych wcieleniach w Michaela Jacksona i Nettę traciła już do niej niespełna 50 punktów. Po tak wysokich ocenach i aż dwudziestu najwyższych ocenach można jednak śmiało przypuszczać, że wyłoniliśmy zwyciężczynię tej edycji :)

Różnice między uczestnikami z miejsc 2-6 są naprawdę minimalne. Prawie każdy dodany ranking zmieniał kolejność, przez co do ostatniej chwili nie wiedziałem kogo zobaczę tuż za Eweliną Lisowską.

Biorąc pod uwagę te wyniki, jak również poziom odcinka na 30-lecie RMF FM, można być niemal pewnym, że najlepsza czwórka pozostanie w tym samym składzie, ewentualnie ze zmienioną kolejnością. Po tym odcinku Ewelina Ruckgaber delikatnie przegoniła Roberta. Za tydzień możemy być świadkami historycznej zamiany na ostatnim miejscu, ale nie uprzedzajmy faktów.

Po raz pierwszy w historii głosowań w tym sezonie wszyscy uczestnicy otrzymali jedynkę :lol: Zdecydowanie przodował w tym Robert, a druga w kolejności Ewelina Ruckgaber dostała ich 5. Poza Eweliną Lisowską dziesiątki otrzymali Jeremi i Adam (po dwie) oraz Łukasz.

Oczywiście te dwie punktacje za ósmy odcinek dodane już po opublikowaniu wyników także wliczyłem do ogólnej klasyfikacji. Bardzo jednak proszę o niezmienianie rankingów po ich wcześniejszym umieszczeniu, nie ułatwia mi to zliczania. Kolejne wyniki opublikuję w poniedziałek.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

Post autor: N-O-R-O-N » 13 lis 2019, 18:01

Mazur to obok Kasprzykowskiego największa pomyłka zwycięska w TTBZ, a tutaj jeszcze będzie jako juror w przyszłym odcinku... jest multum innych, lepszych uczestników, z których można byłoby wybierać. Ciekawe, kiedy kolejne zmiany w jury swoją drogą - może się do tego przymierzają ;) A pamiętajmy, że program ma dalej dobre wyniki.
#TVPZaMurem :twisted:

2020.
milka89
Obserwator

Post autor: milka89 » 13 lis 2019, 18:32

Królikowski pierwszy do wyrzucenia ;) chociaz gdyby go Mazurem zastąpili to w zasadzie zamiana siekierki na kijek...
Parowka09
VIP Expert

Post autor: Parowka09 » 13 lis 2019, 19:38

Ogólnie pomysł, że w jury jest 3 aktorów i śpiewaczka operowa, jest chybiony. Zamiast Królikowskiego powinien być jakiś dziennikarz muzyczny, tancerz, ale nie aktor.
Bukajowaty
Obserwator

Post autor: Bukajowaty » 13 lis 2019, 21:21

Punktacja:
1 pkt. Ewelina Ruckgaber
2 pkt. Robert Koszucki
3 pkt. Ewelina Lisowska - Mam widzę inne zdanie, niż większość. O ile zwrotki były całkiem ok, to refreny mi momentami podchodziły pod parodię.
4 pkt. Kasia Ptasińska - Szkoda, że była chora, to trochę zepsuło efekt, chociaż i tak to jedna z lepszych Bryt w programie. Niestety charakteryzatorzy się nie popisali.
5 pkt. Emilia Komarnicka-Klynstra - Kobieta nie ma szans podrobić Bon Joviego, ale wydaje mi się, że Emilia zrobiła wszystko, co się dało. O ile początek był słaby, to pod koniec już było całkiem ok.
6 pkt. Łukasz Zagrobelny - Oryginału nie odtworzył, ale w tym słabym (wg.mnie) odcinku, starczyło na tyle punktów.
7 pkt. Adam Strycharczuk - Bardzo kobiecy głos,dobrze, że wygrał. Mam nadzieję, że za tydzień awansuje do finału.
10 pkt. Jeremi Sikorski - Bednarek odtworzony w 100%. Jedna z lepszych kopii głosu w programie, wg. mnie.

Klasyfikacja ogólna:
1. Ewelina Lisowska 60
2. Adam Strycharczuk 57
3. Łukasz Zagrobelny 55
4. Emilia Komarnicka-Klynstra 52
5. Ewelina Ruckgaber 44
6. Jeremi Sikorski 43
7. Robert Koszucki 37
8. Kasia Ptasińska 32

Ja już swoją czwórkę finałową mam od dawna i na szczęście, zgadza się ona z tą rzeczywistą. Mam tylko głęboką nadzieję, że Adam awansuje do finału, wbrew przeciwnościom. W przeciwnym razie będzie to kompromitacja na miarę braku Grobelnego/Jasionowskiego/Sabata, jeśli nie większa.
Awatar użytkownika
bigotka
Użytkownik

Post autor: bigotka » 14 lis 2019, 15:01

Fragment Lisowskiej, jako Edzia z "To nie ja".
https://www.youtube.com/watch?v=CIbndb5SwUI
Niestety, arcytrudne zadanie i mocno przebija się barwa Eweliny
BB fav: Wiktor
programytv
Użytkownik

Post autor: programytv » 16 lis 2019, 14:28

10 odcinek

1 pkt - Ewelina Ruckgaber
2 pkt - Katarzyna Ptasińska
3 pkt - Łukasz Zagrobelny
4 pkt - Emilia Komarnicka
5 pkt - Robert Koszucki
6 pkt - Adam Strycharczuk
7 pkt - Ewelina Lisowska
10 pkt - Jeremi Sikorski
Christianus
Junior

Post autor: Christianus » 16 lis 2019, 17:06

Kacper za ostatni odcinek chciał przyznać sześć najwyższych ocen. Ja oceniłbym uczestników co najwyżej na dwie "dziesiątki", pięć "trójek" i w pełni zasłużoną "jedynkę":

10 pkt. - Jeremi Sikorski (po raz pierwszy oceniam Jeremiego tak wysoko, on stał się Bednarkiem nie tylko w głosie, ale również w ruchu i przede wszystkim energii, były momenty, w których brzmiał identycznie z oryginałem, zdecydowanie najlepszy występ, dlatego tym bardziej przykre, że odcinek wygrał w jednej ze swoich najgorszych kreacji)
7 pkt. - Adam Strycharczuk (Paweł Jasionowski dwunastej edycji, z tą różnicą, że ma duże szanse, w pełni zasłużenie, dostać się do ścisłej czwórki, bardzo długo czekałem na "Nine Million Bicycles", przepiękny kobiecy głos, ale przede wszystkim znakomicie uchwycona magia i charakter jednego z najbardziej nastrojowych utworów ostatnich kilkunastu lat)
6 pkt. - Ewelina Lisowska (fatalna charakteryzacja już na samym początku sprawiła, że patrzyłem na występ mniej przychylnym okiem, jednak ocenić należy pracę Eweliny, której naturalna barwa przebijała, na plus taniec, Kryśka na przyzwoitym poziomie - były już lepsze, ale były też dużo gorsze)
5 pkt. - Robert Koszucki (sam jestem zaskoczony tak wysokim miejscem, ale z tych słabszych występów na swój sposób mnie przekonał, było to przedziwne, w zwrotkach próbował śpiewać jak najbardziej poprawnie, w refrenach za bardzo popłynął, jednak całościowo nie było dramatu)
4 pkt. - Łukasz Zagrobelny (troszeczkę zabił ten utwór tymi przesadzonymi rozpoczęciami refrenów, w zwrotkach powtórzył barwę, której użył w roli Krzysztofa Krawczyka, w pozostałej części piosenki, czyli w zasadzie w nielicznych fragmentach było przyzwoicie, ogółem nic wielkiego)
3 pkt. - Katarzyna Ptasińska (choroba nie pokonała jej przy "Dance Monkey", lecz dopiero teraz, wyraźnie było słychać, że bardzo zależało jej na odwzorowaniu maniery Spears, ale poległa jak wszyscy jej poprzednicy, co mocno udowadnia, że nieraz największą trudnością jest wcielenie się w pozornie niewielkie wyzwanie, wciąż czekam na przynajmniej akceptowalną Britney... doceniam świetny komentarz pod występem na YT o podobieństwie do Jęczącej Marty, cały czas zachodziłem w głowę, kogo mi przypomina ;))
2 pkt. - Emilia Komarnicka-Klynstra (kolejny przykład utożsamiania muzyka rockowego z chrypiącą barwą głosu, nie o to chodziło w tej postaci, plus jedynie za energię, ale to zdecydowanie za mało)
1 pkt. - Ewelina Ruckgaber (ależ to było daremne, zaśpiewane brzydko, płasko, bez zrozumienia, z katastroficznym angielskim, które dopiero teraz rzuciło się w uszy któremukolwiek z jurorów (jak można w tak młodym wieku tak kaleczyć najpopularniejszy u nas język obcy?), od pewnego czasu z każdym odcinkiem załamuje mnie coraz bardziej, jej interpretacja "Believer" to dla mnie najgorszy występ tej edycji, przebiła Dua Lipę Jeremiego)

Punktacja po dziesięciu odcinkach:

1. Ewelina Lisowska - 58 pkt. (4 + 10 + 4 + 3 + 3 + 7 + 6 + 5 + 10 + 6)
2. Emilia Komarnicka-Klynstra - 56 pkt. (10 + 7 + 7 + 1 + 4 + 3 + 10 + 7 + 5 + 2)
3. Adam Strycharczuk - 54 pkt. (2 + 3 + 6 + 10 + 1 + 5 + 3 + 10 + 7 + 7)
4. Łukasz Zagrobelny - 51 pkt. (5 + 6 + 2 + 7 + 10 + 6 + 1 + 6 + 4 + 4)
5. Jeremi Sikorski - 47 pkt. (6 + 1 + 5 + 6 + 7 + 2 + 5 + 2 + 3 + 10)
6. Katarzyna Ptasińska - 45 pkt. (3 + 4 + 3 + 4 + 5 + 10 + 4 + 3 + 6 + 3)
7. Robert Koszucki - 38 pkt. (7 + 5 + 1 + 2 + 2 + 4 + 7 + 4 + 1 + 5)
8. Ewelina Ruckgaber - 31 pkt. (1 + 2 + 10 + 5 + 6 + 1 + 2 + 1 + 2 + 1)
krzysztof2
Użytkownik

Post autor: krzysztof2 » 16 lis 2019, 19:32

10 - Sikorski
7 - Strycharczuk
6 - Lisowska
5 - Zagrobelny
4 - Koszucki
3 - Ptasińska
2 - Komarnicka-Klynstra
1 - Ruckgaber
Awatar użytkownika
sebastiannn
Poster

Post autor: sebastiannn » 16 lis 2019, 19:55

1p - Ewelina R
2p - Łukasz
3p - Robert
4p - Ewelina L
5p - Emilia
6p - Kasia
7p - Jeremi
10p - Adam
2 lata na forum :)
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

Post autor: N-O-R-O-N » 16 lis 2019, 22:17

Ptasińska na początek i eurodance'owa piosenka ,,Chihuahua".

Jak dla mnie sieczka i zbyt kobiece to jest. Spodziewam się, że inni będą lepsi.
#TVPZaMurem :twisted:

2020.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”