[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Parowka09
VIP Expert

Post autor: Parowka09 » 22 mar 2020, 16:44

Co ciekawe na YT TTBZ nie ma dwóch występów z poprzedniej edycji - Strycharczuka jako Johnsona i Komarnickiej-Klynstry jako Jacksona. Miały zostać wstawione po XII edycji, ale tego nie zrobiono.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert

Post autor: Lupus28 » 22 mar 2020, 17:06

To samo z Timberlake'iem Jeremiego, jest cały występ na yt, ale nie na oficjalnym kanale.

A ja nie wstawiłem jeszcze ocen za ostatni odcinek:
10 - Marta
7 - Filip
6 - Maurycy
5 - Kamila
4 - Natalia
3 - Czadoman
2 - Gosia
1 - Karol

Po 2 odcinkach:
17 - Filip
14 - Marta
11 - Natalia (wyżej, bo ma jedną 7)
11 - Maurycy
8 - Gosia (wyżej, bo ma jedną 6)
8 - Kamila
4 - Czadoman
3 - Karol
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist

Post autor: sebastiannn » 22 mar 2020, 18:12

Parowka09 pisze:
22 mar 2020, 16:44
Co ciekawe na YT TTBZ nie ma dwóch występów z poprzedniej edycji - Strycharczuka jako Johnsona i Komarnickiej-Klynstry jako Jacksona. Miały zostać wstawione po XII edycji, ale tego nie zrobiono.
Do tej pory nie potrafię zrozumieć dlaczego nie dodali Jacksona Komarnickiej-Klynstry. Tak dobry występ i do tego mógłby przekroczyć dużą liczbę wyświetleń na YouTube. Ciekawe, bo na Ipli dodali jej występ jak i kilka pozostałych.

Moje oceny z 2 odcinka 13 edycji.

1p - Karol Dziuba
2p - Maurycy Popiel
3p - Gosia Andrzejewicz
4p - Marta Gałuszewska
5p - Natalia Avelon
6p - Kamila Boruta
7p - Czadoman
10p - Filip Gurłacz

Zastanawia mnie czy jesienią zwiększą liczbę odcinków do 12, jeśli nie to zobaczymy tylko 8 odcinków. Ale to dopiero za pół roku, do zobaczenia. :)
2 lata na forum :)
Bukajowaty
Obserwator

Post autor: Bukajowaty » 23 mar 2020, 20:23

1 pkt. Gosia Andrzejewicz jako OneRepublic - Rozumiem, że to trudna rola dla kobiety, ale nie wyszło jej. Ryan nie śpiewa tak nisko.
2 pkt. Maurycy Popiel jako Tercet Egzotyczny - Występ komiczny. Niby zrobił co mógł, ale ciężko mi dać mu więcej punktów.
3 pkt. Natalia Avelon jako Pink - Słychać, że się męczyła z tą rolą. Pink ma za mocny głos na nią.
4 pkt. Karol Dziuba jako Joe Dassin - Nie był jakoś super podobny do oryginału, ale mi się nawet podobało. Przyjemne do posłuchania.
5 pkt. Czadoman jako Grzegorz Markowski - Głosu Markowskiego nie podrobił, ale słychać, że się starał i momentami mu to nawet wychodziło. Dla mnie to lepszy Markowski, niż ten w wykonaniu Mateusza Ziółko, którego fenomenu dalej nie rozumiem (występu, nie uczestnika).
6 pkt. Marta Gałuszewska jako Ariana Grande - Brzmiała bardzo podobnie, ale ma naturalnie dość podobny głos do niej, więc nie musiała się jakoś bardzo wysilić.
7 pkt. Filip Gurłacz jako Eminem - Raczej najlepszy Eminem w programie. Cieszy mnie jego zwycięstwo.
10 pkt. Kamila Boruta jako Cher - W przeciwieństwie do przerysowanego Axla, świetnie jej poszło. Żałuję tylko, że jury nie podziela mojego zdania.

Generalka:
1) Marta Gałuszewska 16
2) Kamila Boruta 14
3) Filip Gurłacz 12
4) Maurycy Popiel 9
5) Czadoman 8
6) Gosia Andrzejewicz 7
7) Karol Dziuba 6
8 ) Natalia Avelon 4
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert

Post autor: Lupus28 » 27 mar 2020, 22:24

TTBZ kontynuuje uzupełnianie kanału, jak również wrzucanie kompilacji występów z poszczególnych odcinków 1. edycji. Ostatnio przyszedł czas na 4. odcinek, i tu mamy ciekawą rzecz, mianowicie pominięty został występ Artura Chamskiego jako Justin Timberlake, nie ma go ani osobno, ani w kompilacji. Warto zauważyć, że w 12 edycji również nie został wrzucony występ Timberlake'a. Czyżby jakieś problemy z tym wykonawcą?
Parowka09
VIP Expert

Post autor: Parowka09 » 27 mar 2020, 22:42

Z drugiej strony występ Chamskiego jest na YT Polsatu, ponad to na YT TTBZ jest występ Bijosia jako Timberlake'a. Sytuacja rzeczywiście jest zagadkowa.
Bukajowaty
Obserwator

Post autor: Bukajowaty » 01 kwie 2020, 12:53

I sytuacja się powtarza. Tym razem Axla Rose w wykonaniu Agnieszki Włodarczyk nie dodali. Dziwne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”