[POLSAT] Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2463

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Wow suknia od Edyty? Szok.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 864
x 1014

Post autor: N-O-R-O-N »

A wg mnie dobry i uroczy występ Lisowskiej, ale tylko niezły duet, jednak Antkowiak to taki bardziej dodatek w tej aranżacji ;) Ta pani prezeska od fundacji w porządku jest.

Dąbrowska zaśpiewa ostatnia jako Krajewski.
#MEDIABEZWYBORU

#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2463

Wszyscy dziś byli fajni, ale mnie najbardziej podobał się Kaliszuk i Dąbrowska :)
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 864
x 1014

Post autor: N-O-R-O-N »

Jak dla mnie Dąbrowska pół na pół, prześwitywał jej głosik. Ale na plus akurat, że pominęli w ogóle zdjęcia z przygotowań uczestników do występu, tutaj to się lepiej zgrało. Zaraz punktacja, sto tysięcy na fundację, zabawki itd ;)

Można wysyłać SMS-y o treści POMOC w trakcie odcinka.

Trochę głupio to wyszło z 4 zwycięzcami, (widocznie inaczej sobie nie mogli tego rozegrać :P) ale najważniejsze, że cel charytatywny będzie zrealizowany :)
Ostatnio zmieniony 18 gru 2020, 22:06 przez N-O-R-O-N, łącznie zmieniany 1 raz.
#MEDIABEZWYBORU

#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2463

E mogli już dziś punktów nie przyznawać :)
Osiula
Junior
x 247
x 405

Post autor: Osiula »

Jednak dobrze, że Gąs jest tym prowadzącym, a nie jurorem.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2463

No i dobrze wyszło 4 zwycięzców jak przypada na odcinek specjalny.
liriel
Użytkownik
x 8

Post autor: liriel »

Mogli dac inne piosenki, nisko Kaliszczuk i Gas dal punkty fatalnie. Katastrofalnie!
zaqwsx1
Użytkownik
x 10

Post autor: zaqwsx1 »

Odcinek świąteczny to w większości covery znanych piosenek, jednak bardzo klimatyczne i była w nich ta magia świąt, a o to chodziło głównie w tym odcinku. Zdecydowanie na minus oceniam znikomą ilość polskich piosenek – czy na prawdę nie mamy dobrych świątecznych kawałków, że trzeba wykonywać, obok oryginalnej wersji, jednocześnie polski przekład „Jingle Bells”? Oto moja punktacja za ten odcinek, w związku z tym, że większość osób coverowała i tak swoje występy, często punkty wynikają z mojego subiektywnego odbioru poszczególnych wykonań:

10 p. – Adam jako Louis Armstrong (jedyny idealnie oddany wokal w tym odcinku oraz występ, który wbił mnie w fotel, dowód na to, że Adam zajmuje zasłużone miejsce w jury)
8 p – Kasia Skrzynecka jako Ella Fitzgerald (świetnie, Kasia skryła się całkowicie postaciowo i wokalnie pod postacią Elli, mimo, że miejscami nie był to ten wokal, to i tak występ uważam za udany, Kasia zdecydowanie lepiej sprawdza się w roli uczestniczki niż jurorki)
7 p. - Gosia jako Mariah Carey (przyzwoity występ, choć czterech liter mi nie urwało, poza tym nie zgrała się z melodią w niektórych momentach, no i fatalna charakteryzacja)
6 p. - Marek jako George Michael (do oryginału trochę zabrakło, ale po kolejnych odsłuchaniach stwierdzam, że zrobił serio wszystko, co dało się zrobić i zabrzmiało to bardzo wiarygodnie, nie rozumiem dość niskich ocen za ten wykon)
5 p. - Kasia Dąbrowska jako Seweryn Krajewski (Seweryna było tutaj głosowo jak kot napłakał, ale mimo tego występ miał ten właściwy urok i magię, doceniam ponadto, że jako jedyna zdecydowała się na zmianę płci w tym odcinku, choć mogła wybrać postać o niższym głosie)
4 p. - Stefano jako Frank Sinatra (za wysoko zaśpiewany ten Sinatra, ale postaciowo ok, dobrze oddał amerykański akcent oraz klimat piosenki, daję więcej punktów, bo to i tak suma sumarum jeden z jego lepszych występów)
3 p. - Czadoman jako Rod Stewart (coś tam z tego Stewarta było, ale jednak barwa Czadomana prześwitywała prawie cały występ, to miejsce w zwycięskiej czwórce mocno na wyrost)
2 p. - Ewelina jako Edyta Górniak (wokal Eweliny połączony z manierami Edyty, czyli mocno średniawo, poza tym mam wrażenie, że Krzysztof zdominował ten duet, szkoda, że nie zwerbowali Pauli do tego konkretnego numeru xd)
1 p. - Filip jako Shakin Stevens (100% głosu Filipa w Stevensie, jako James Blunt pokazał, że umie zaśpiewać wysokim głosem, więc nie wiem czemu tutaj, mam wrażenie, że sobie kompletnie odpuścił)
Nils-Erik
Użytkownik
x 65
x 12

Post autor: Nils-Erik »

Katarzyna Skrzynecka wrzuciła na Instagrama krótki filmik z planu, na którym słychać
[ Spoiler ]
, więc ktoś pewnie wcieli się w
[ Spoiler ]
.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1204
x 4272

Post autor: pulkownik »

Piękna i młoda oficjalnie potwierdzona, komentarze na Facebooku druzgocące, na trzeźwo nie do przełknięcia dla bohaterki tychże ;)
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 435
x 310

Post autor: sebastiannn »

Nils-Erik pisze: 29 gru 2020, 16:07 Katarzyna Skrzynecka wrzuciła na Instagrama krótki filmik z planu, na którym słychać
[ Spoiler ]
, więc ktoś pewnie wcieli się w
[ Spoiler ]
.
[ Spoiler ]
3 lata na forum :)
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
x 150
x 654

Post autor: Rektor »

To będzie interesujące rozczarowanie, bo nie wierzę, ze powyższa osoba przebije jednego z lepszych uczestników, a w szczególności tę jedną kreację.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 87
x 2463

Małgorzata Walewska i Czadoman o północy przywitali nowy rok. A film na YT jest już na 10 miejscu na karcie czasu, innych występów z sylwestra nawet nie ma na liście.

Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1204
x 4272

Post autor: pulkownik »

Po wysłuchaniu wczorajszej „Brown girl in the ring” w wykonaniu Narożnej drżę o jej angielski w TTBZ. Tyle dobrego, że nie fałszuje na żywo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”