[TVP2] The Voice Kids

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Mam nadzieję, że piąta edycja, czyli jubileuszowa będzie ciekawsza niż ta co jest emitowana teraz. Bardzo chciałbym, aby w "Kidsie" były cztery fotele jurorskie. Liczę na powrót Edyty Górniak do programu. Ciekawe czy Tomasz Kammel zostanie w programie, czy nie dadzą Roberta El Gendy, chociaż Robert sprawdziłby się w formacie z dziećmi.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49672
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

KG2 pisze: 12 kwie 2021, 0:22 W życiu się nie zgodzę, że jest Sara i długo nikt... ;/
Na "Przesłuchaniach w ciemno" nikt na mnie nie zrobił później tak świetnego wrażenia jak Sara, co innego w trzeciej edycji, gdzie na "Blindach", było już kilka osób, które mogłoby zagrozić Marcinowi Maciejczakowi do wygranej, ale to też kwestia tego, że obecna edycja odbywa się w pandemicznej rzeczywistości. Zgłoszeń online do nowej edycji było ponad 10 tys., a do "Przesłuchań w ciemno" wybrano jedynie 80 dzieciaków (zawsze było ich grubo ponad 100).

Oczywiście nie ujmuję zdolności Tatiany i Olkowi, ale ta pierwsza to jeszcze taki nieokiełznany diamencik, ale ma 10 lat, jest zresztą najmłodszą osobą historii, która jest w Top 3 finału "The Voice". Natomiast finalista Dawida to trochę taki casus Marcina Maciejczaka, a Sara to już dla mnie osobowość, która mam nadzieję podbije scenę Eurowizji Junior w listopadzie, bo jej zwycięstwo w programie będzie oczywistością.
KG2 pisze: 12 kwie 2021, 0:22 Występy gościnne na bardzo wysokim poziomie (oprócz Mariny i jej żenującego playbacku, wstyd).
Marina to zdecydowanie bardziej "błyszczała" strojem, pytanie, czy odpowiednim jak na program z udziałem dzieci.
bucik11 pisze: 12 kwie 2021, 11:20 Mam nadzieję, że piąta edycja, czyli jubileuszowa będzie ciekawsza niż ta co jest emitowana teraz. Bardzo chciałbym, aby w "Kidsie" były cztery fotele jurorskie. Liczę na powrót Edyty Górniak do programu. Ciekawe czy Tomasz Kammel zostanie w programie, czy nie dadzą Roberta El Gendy, chociaż Robert sprawdziłby się w formacie z dziećmi.
Ida zostaje w programie, skoro na lato ma już zaplanowane nagrania do 5 edycji programu, Kammel także biorąc pod uwagę jego lizusostwo w stosunku do obecnego prezesa TVP. ;)
Pozdrawiam, Trzeciak
Karinkabart
Obserwator
Posty: 599
Rejestracja: 03 mar 2018, 12:03
x 699
x 103

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karinkabart »

Gośćmi specjalnymi ścisłego finału będą: Mateusz Golicki, Rafał Brzozowski oraz Sylwia Grzeszczak.
adik1148
Użytkownik
Posty: 105
Rejestracja: 16 lut 2017, 9:56
x 50

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adik1148 »

W jakim studio realizowany będzie finał voice kids ? Bo w budowanie sceny tylko na finał nie uwierzę. Może użyją studia Dance Dance Dance ?
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2134
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1754
x 694

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Tym razem chyba to nie będzie Woronicza, bo aktualnie nagrywane są nowe odcinki JTM.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Finał programu będzie emitowany ze studia "Dance Dance Dance".
Atlas2016
Obserwator
Posty: 344
Rejestracja: 19 sie 2020, 8:08
x 27
x 64

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atlas2016 »

bucik11 pisze: 12 kwie 2021, 11:20 Mam nadzieję, że piąta edycja, czyli jubileuszowa będzie ciekawsza niż ta co jest emitowana teraz. Bardzo chciałbym, aby w "Kidsie" były cztery fotele jurorskie. Liczę na powrót Edyty Górniak do programu. Ciekawe czy Tomasz Kammel zostanie w programie, czy nie dadzą Roberta El Gendy, chociaż Robert sprawdziłby się w formacie z dziećmi.
Mi też się marzy powrót Edyty, najchętniej w zamian za Cleo, która bądźmy szczerzy jako juror moim zdaniem się nie sprawdza.

Przepraszam że za post pod postem, ale :(

Świetny pomysł że postanowili zorganizować finał w studiu DDD bo naprawdę niemal idealnie odwzorowuje prawdziwe studio VOICE KIDS,

Niestety podczas występów zmieniają scenografię i wtedy już na kilometr śmierdzi DDD :( i za to duży minus :( bo gdyby nie to to zwykły widzi nawet bo się nie poznał że zmienili studio
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2021, 20:25 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączyłem posty
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Mnie się kompletnie nie podoba realizacja w studiu DDD, scena jest za duża, te dzieci w niej giną, do tego wizualki na występach nie powalają.
adik1148
Użytkownik
Posty: 105
Rejestracja: 16 lut 2017, 9:56
x 50

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adik1148 »

Słabe jest to, że w tej edycji uczestnicy nie dostali singli i nie mogą ich zaśpiewać na finale...
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13182
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Sara Egwu James zwyciężczynią edycji, wielkie brawa, zasłużone zwycięstwo, świetny głos :)

Matyszkowicz się pojawił na końcu zamiast Kurskiego.

Z pewnych rzeczy na minus, to studio DDD i występ Brzozowskiego :P
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2134
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1754
x 694

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Finał bez publiczności mocno niestety stracił na emocjach. Brak piosenek dla finalistów bardzo słabe. Tak to dzieciaczki miały już coś przynajmniej swojego, a tu klapa.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Po finale mogę śmiało powiedzieć, że ta edycja była najnudniejsza i przewidywalna od początku programu. Wiadomo było, że wygra Sara Egwu James. Studio nie było najgorsze, ale za dużo śmierdziało "Dance Dance Dance". Szkoda, że nie było Jacka Kurskiego, on zawsze powie coś ciekawego :lol: ;) Bardzo mi przykro, że uczestnicy nie mieli swoich debiutanckich singli. Jurorów też było mało. Nic nie powiedziana o kolejnej edycji :o :o :o
Karinkabart
Obserwator
Posty: 599
Rejestracja: 03 mar 2018, 12:03
x 699
x 103

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karinkabart »

Odpowiedź produkcji odnośnie braku singli finalistów ;)
219AC082-4DB7-4558-B0BC-D6FF41B470AC.jpeg
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Mam nadzieje że finaliści z TOP3 (poza Sarą) zachowali prawo do wydania pojedyńczego singla już po programie.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Od mojej wtyki wiem, że Sara zdobyła ponad 60% wszystkich głosów i jest to największa wygrana w historii VoK w Polsce ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości