[TVP2] The Voice Kids

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2134
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1754
x 693

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

!a1+1v2nagrania pisze: 01 kwie 2021, 19:38 w piątej edycji The Voice Kids trenerami będą Roxie Węgiel, Viki Gabor, Marcin Maciejczak i AniKa Dąbrowska
Czy to jest serio takie trudne do zrozumienia, żeby nie robić syfu w wątkach i nie podawać tych „żartów”?! 🙄🤬
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
!a1+1v2nagrania
Obserwator
Posty: 435
Rejestracja: 28 lis 2018, 18:33
x 16
x 46

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: !a1+1v2nagrania »

Nie hejtujcie mnie za to. Ja wiem że to żart, ale jak w Dance Dance Dance ktoś mógł informować o żarcie o czwartym jurorze, to ja mogę tutaj o żarcie z nowymi trenerami

Więc jak mi mówisz żebym nie podawał żartów to to samo powiedz bucik11 który w dziale Dance Dance Dance powiela podobne żarty
Awatar użytkownika
Kamo875
Junior
Posty: 850
Rejestracja: 13 sie 2020, 2:35
Lokalizacja: Polska :)
x 46
x 233

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamo875 »

No z tym, że czwarty juror w DDD jest bardziej prawdopodobny niż zmiana składu TVK
Kamo875
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

W wielkim finale gośćmi będą Marina i Ignacy Błażejowski.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Finałowy spot programu: Jak wynika z tego materiału finałową piosenką Sary będzie "Husavik. My Hometown" z filmu "Konkurs Piosenki Eurowizji. Historia zespołu Fire Saga" lecz premierowo w polskiej wersji językowej.
Poland - Aktywnie najlepszy!
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Na szklanym ekranie zobaczymy także Marcina Maciejczaka (zwycięzce poprzedniej edycji). W programie wystąpi również Edyta Górniak i zaśpiewa piosenkę "Kolorowy Wiatr" .

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/the ... 90215.html
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13180
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2256
x 2446

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Dobry odcinek, do ścisłego finału doszli Sara Egwu James ze świetnym głosem (od przesłuchań było w sumie pewne, że to będzie miejsce w finale), a także Aleksander Klembalski i Tatiana Kopala.

Dość fajne nawet występy gościnne, czy też finalistów z trenerami :)
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Po występie Sary myślę że jeżeli TVP po dzisiejszym występie dostrzeże w niej potencjał (który to dodatkowo będzie przypieczętowany zwycięstwem za tydzień) to kwestie Eurowizji Junior mamy wyjaśnioną :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Jestem po obejrzeniu pierwszej części finału i powiem szczerze, że to najgorszy finał ze wszystkich edycji. Odnośnie uczestników to wydaje mi się, że na pewno wygra Sara Egwu James od Tomsona i Barona. Goście specjalni fajnie wypadli, no oczywiście najlepiej diwa Edyta Górniak, a najgorszej Marina :lol: :lol: Występy z trenerami nie były najgorsze, najlepszym występem był moim zdaniem duet Olka i Dawida. Strasznie głupio, że finał jest rozłożony na dwa tygodnie. Powiem szczerze, że ta edycja była najnudniejsza ze wszystkich pozostałych.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Myślę, że finał potwierdził to, że wciąż "The Voice Kids" jest najlepszym "Voice'm" w Polsce. Fajnie, że połączono się z innymi finalistami przez internet i pokazano to na ekranach, do tego świetne oprawy występów (szczególnie Natalki Pawelskiej). Trochę gorzej z występami specjalnymi, lekki zgrzyt z wiadomych względów miałem przy występie Edyty Górniak. ;)

Zgodzę się z tym, że tegoroczna edycja - z ogromnym uznaniem dla talentu dzieciaków - to Sara i długo długo nikt. Niestety swoje zrobiły także eliminacje Cleo. Oczywiście nie mam zamiaru krytykować dzieciaków, ale decyzje trenerki w tym sezonie były mówiąc delikatnie przynajmniej dyskusyjne.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19305
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Edyta wczoraj dała takiego czadu, że na te cztery minuty muzycznej uczty zapomniałem jak bardzo odleciała w ostatnich latach. Wspaniały występ i taką Edytę ludzie pokochali i taką chcą oglądać i słuchać. Szkoda, że ona tego nie kuma.
Awatar użytkownika
KG2
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 13 lis 2017, 17:37
x 1814
x 124

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KG2 »

Będę mega zadowolony z wygranej każdego z finalistów. Wszyscy ze ścisłej 3 mają charyzmę i swoją własną jakość, własny styl. W życiu się nie zgodzę, że jest Sara i długo nikt... ;/ Okej, pewnie wygra, ale to absolutnie nie będzie łatwe zwycięstwo.
Konkursowe występy wizualnie w większości przepiękne, wielkie brawa dla produkcji. Występy gościnne na bardzo wysokim poziomie (oprócz Mariny i jej żenującego playbacku, wstyd).
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19305
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Party informuje, że Ida Nowakowska nie przewiduje długiego urlopu macierzyńskiego i już podpisała umowę na prowadzenie piątego sezonu The Voice Kids. Zdjęcia odbędą się latem.
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2134
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1754
x 693

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Trzeba przyznać, że Pan Producent podnosi bardzo wysoko poprzeczkę mutacją The Voice i innym programom. Występ Foliary trzeba przyznać świetny.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[TVP2] The Voice Kids

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

pulkownik pisze: 12 kwie 2021, 8:12 Party informuje, że Ida Nowakowska nie przewiduje długiego urlopu macierzyńskiego i już podpisała umowę na prowadzenie piątego sezonu The Voice Kids. Zdjęcia odbędą się latem.
W końcu za coś z tym dzieckiem żyć musi. Najwyżej sobie po urlopie macierzyńskim prowadzenie PnŚ sobie odpuści.
Poland - Aktywnie najlepszy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości