[TVP2] The Voice Kids

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
retis432
Użytkownik
x 2

[TVP2] The Voice Kids

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: retis432 »

Trzeciak pisze:
14 lut 2019, 22:08
liczy się dzień finału, a nie rok. Tak samo jest w regulaminie dorosłego ESC. Każda osoba, która wystąpi w Tel Awiwie musi być najpóźniej urodzona 18 maja 2003 roku. :)
14 lat ma osoba, która nie ma piętnastych urodzin. Natomiast Ania Dąbrowska ma 13 lat, więc jak może mieć 15 lat podczas finału JESC.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3089
x 1363

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Trzeciak »

W regulaminie jasno jest napisane, że każda osoba występująca na scenie nie może mieć przekroczone - nawet jednym dniem - 14 lat w dniu finału. Stąd Tomasz Barański musiał zmienić część tancerek do występu Węgiel.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3089
x 1363

[TVP2] The Voice Kids

Ostatnią przed Wielkim Finałem sobotę rozpoczyna wykonanie przed drużynę Dawida i jego samego utworu Kwiatkowskiego pt. "Rozpalimy ogień". Trzeba przyznać, że ze wszystkich trzecb otwarć tegorocznych "Bitew" to było najlepsze. :)

Zaczynamy leśną przygodę z kempingiem Drużyny Dawida.

Wiktoria Skowron, Maja Czepczyńska i Piotrek Nowak zmierzą się w pierwszym dzisiejszym pojedynku.

Wiktoria Skowron trafia do "Sing Off". :)

Carla Fernandes, Zuzia Grodzka i Adam Kubera, czyli starszaki w drużynie Dawida zmierzą sie w pojedynku nr 2.

I Carla Fernandes awansowała do "Sing Offu".

A trzecia "Bitwa" to starcie Julii Drożdżyńskiej, Soni Jaremy i Darii Domitrz.

Julia Drożdzyńska awansowała do "Sing Offu".

Aurelia Radecka, Nina Kicińska i Oliwier Szot to czwarty pojedynek.

I zgodnie z przewidywaniami wygrywa Oliwier Szot.

Nikola Smutek, Hania Lasota i Sebastian Walento to pojedynek piąty.

Hania Lasota awansuje do "Sing Offu".

I na koniec trzech chłopaków. Olivier Woźnicki, Paweł Szymański i Tomasz Kolbusz - to skład ostatniej w tej edycji bitwy.

I to Paweł Szymański trafia do "Sing Offu".

A to kolejność występów:
1. Wiktoria Skowron
2. Carla Fernandes
3. Julia Drożdżyńska
4. Hania Lasota
5. Oliwier Szot
6. Paweł Szymański

W finale Paweł Szymański, Oliwier Szot i Carla Fernandes. I tym samym znamy komplet finalistów tegorocznej edycji programu. :)

HRVY gościem specjalnym Wielkiego Finału 2 edycji "The Voice Kids".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
sebastiannn
Activist
x 311
x 190

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: sebastiannn »

Dawid mocno zawiódł wyborem finalistów. Przepraszam, ale w czym Oliwier i Paweł byli lepsi od choćby Julii? Wątpię by na finale zaprezentowali się jakoś ambitnie.
3 lata na forum :)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3089
x 1363

[TVP2] The Voice Kids

Też jestem zaskoczony brakiem Julii w finale (w ogóle mam wrażenie, że Kwiatkowski nieco przestrzelił z wyborami podczas "Bitew"), ale nie zgodzę się z tym, że Oliwer, a tym bardziej Paweł nie zasługiwali na finał. Trzeba mieć kawał głosu, żeby jako chłopak udźwignąć taki hit Whitney Houston.
Pozdrawiam, Trzeciak
R_321
Obserwator
x 5
x 42

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: R_321 »

Zgodzę się z przedmówcą i myślę , że to właśnie Paweł będzie reprezentował drużynę Dawida w ścisłym finale :-) I tak naprawdę oprócz niego nie widzę realnej konkurencji dla Ani Dąbrowskiej ;-)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3089
x 1363

[TVP2] The Voice Kids

Myślę, że Ania Dąbrowska, Lena Marzec i Paweł Szymański stworzą godny skład w ostatecznym starciu o drugi w Polsce tytuł "The Voice Kids". :)
Pozdrawiam, Trzeciak
retis432
Użytkownik
x 2

[TVP2] The Voice Kids

Trzeciak pisze:
16 lut 2019, 8:51
W regulaminie jasno jest napisane, że każda osoba występująca na scenie nie może mieć przekroczone - nawet jednym dniem - 14 lat w dniu finału. Stąd Tomasz Barański musiał zmienić część tancerek do występu Węgiel.
To jaka jest data urodzenia Ani?
Osoba w Eurowizji Junior może mieć maksymalnie 14 lat?
Więc dopóki nie będzie miała 15 urodzin, to może wziąć udział w JESC.
Najpóźniej w dniu finału (listopad 2019) nie może mieć 15 lat, czyli Ania nie będzie miała.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3089
x 1363

[TVP2] The Voice Kids

Z tego co wiem, to Ania Dąbrowska 14 lat przekroczyła w styczniu - tak jak Roksana Węgiel (data urodzenia: styczeń 2005). A w regulaminie zeszłorocznym wyraźnie doprecyzowane, że chodzi o osoby urodzone między 25 listopadem 2004 a 25 listopadem 2009 rokiem (w tym roku jest to już okres listopad 2005 - listopad 2010).
retis432 pisze:
17 lut 2019, 0:28
Więc dopóki nie będzie miała 15 urodzin, to może wziąć udział w JESC.
Najpóźniej w dniu finału (listopad 2019) nie może mieć 15 lat, czyli Ania nie będzie miała.
Nie masz racji. Osoba, która obchodziła 14 urodziny nie może brać udziału w Junior Eurowizji. Jedynie ewentualna korekta regulaminu przez Europejską Unię Nadawców w sprawie wieku może zmienić tą sytuację.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Liberat
Obserwator
x 51
x 113

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Liberat »

@Trzeciak Jak udział Pawła mi tak nie zgrzyta, tak totalnie nie rozumiem hypu na Oliwiera. Już od przesłuchań czuć było totalną faworyzację jego osoby, bo najlepiej mu wychodzi bycie słodkim, a ludzie kochają urocze dzieci (choć dla mnie to on jest bardziej irytujący niż słodki). A głosu, jak dla mnie, nie ma wcale jakiegoś dobrego. Prawda jest taka, że w każdej piosence ledwo wydobywa z siebie dźwięki, po prostu szepcze do mikrofonu. Dlatego uważam, że Julia powinna zdecydowanie przejść za Oliwiera dalej (a już w samej bitwie Oliwier powinien odpaść, a za niego przejść któraś z dziewczynek) i wejść do ścisłego finału na żywo. Moja faworytka tej edycji wraz z Anią Dąbrowską, ale jak tylko wybrała Dawida, już wiedziałem, że ten zaprzepaści jej talent, tak samo jak to było w pierwszej edycji z Zuzią Janik.
Inspiration comes in the middle of the night when you should be doing homework.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 17
x 179
Kontakt:

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Poland »

Tak jak wspomniałem w temacie Junior Eurowizji odpowiedzialny za ten konkurs w Polsce kanał TVP ABC rozpatruje powtórkę z rozrywki sprzed roku:
Screenshot_2019-02-17-17-54-12.png
Oznacza to że można na TVK patrzeć i głosować pod kątem Junior Eurowizji gdyż to stąd weźmie się reprezentant.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3089
x 1363

[TVP2] The Voice Kids

Co nie dziwi - gościem specjalnym sobotniego finału będzie także zwyciężczyni pierwszej edycji programu oraz Junior Eurowizji 2018 - Roksana Węgiel, która pojawi się ze swoim nowym singlem i przekaże nagrodę główną nowemu zwycięzcy bądź nowej zwyciężczyni:
Pozdrawiam, Trzeciak
retis432
Użytkownik
x 2

[TVP2] The Voice Kids

Odnośnie hitu HRVY, czyli "Personal", to ogromna ilość wyświetleń tego teledysku jest głównie spowodowana obecnością Loren Gray, czyli bardzo znanej amerykańskiej 16 letniej gwiazdy :) Ona jest znacznie bardziej popularna, niż on.
https://www.youtube.com/watch?v=2YvG0NbYJpE
Chociaż oczywiście sama piosenka i teledysk są faktycznie świetne.
DaMiAn1998
VIP Expert
x 161
x 93

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: DaMiAn1998 »

Gdzie budują scenografię na finał Woronicza czy ATM?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3089
x 1363

[TVP2] The Voice Kids

A w litewskiej wersji formatu do finału doszła Nikol Aleksejeva, której mama jest Polką. Sama wcześniej brała udział także w rosyjskiej wersji "The Voice Kids":

Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”