[TVP2] The Voice Kids

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
havanew
VIP Expert
x 338
x 482

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: havanew » 23 lut 2019, 22:59

havanew 19 sty 2019, 20:21 pisze:
19 sty 2019, 20:21
Chyba poznaliśmy zwyciężczynię. ;) Ania Dąbrowska z Wesołej.
Niezmiernie miło mi przypomnieć ten post. Gratulacje Aniu, wznieś się na swoich "małych skrzydłach" i równie pięknie reprezentuj w tym roku Polskę na Junior Eurovision Song Contest. "Hurt" w Twoim wykonaniu złapało mnie za serce po pierwszych sekundach i po wysłuchaniu tylu okropnych wykonań tego utworu nigdy nie spodziewałbym się, że 14-latka z Polski będzie mogła tchnąć w ten tekst nowe życie i pięknie przekazać emocje na swój sposób, nie naśladując Christiny, co niestety próbowała zrobić większość porywających się na cover tego numeru. Jeszcze raz gratuluję, w pełni zasłużone zwycięstwo.
2 x
Strefa wolna od głupoty
adijos98d
Poster
x 12
x 66

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: adijos98d » 23 lut 2019, 23:00

No i chłopakom znowu nie udało się wygrać hahaha xd
Co do edycji to poziom wokalny wysoki i wybór Cleo na trenerkę był strzałem w 10 :D Z chęcią zobaczyłbym ją w kolejnej edycji i lepiej oglądało się ją niż Edytę ;) O dziwo prezes Kurski nie ogłosił kolejnej edycji tak jak rok temu.
2 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2373
x 1022

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Trzeciak » 23 lut 2019, 23:02

Myślę że ogłosi ją w ciągu kilku godzin na Twitterze. Teraz całość sił idzie na "DDD". ;)

Chłopaki z takim wyborem, a już przy niesamowitym talencie Ani nie mieli szans na upragnione zwycięstwo. ;)

@havanew - gratuluję przewidzenia dwóch z trzech finałowych osób. :)

Jutro Ania Dąbrowska z rodziną w "Pytaniu na śniadanie". :)
2 x
Pozdrawiam, Trzeciak
retis432
Użytkownik
x 1

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: retis432 » 24 lut 2019, 10:15

Ania Dąbrowska wygrała, ale pamiętajcie, że ona jest śmiertelnie chora i nigdy się z tego nie wyleczy.
Przez to zapewne poświęci o wiele mniej czasu swoim fanom, niż Roksana Węgiel, a zarazem mniej czasu na karierę muzyczną.

Tak w ogóle żenadą było NIE nominować do ścisłego finału Carli. Te dwie pozostałe osoby w ścisłym finale mało kogo interesowały.
Już na Bitwach odrzucono o wiele bardziej zdolne i świetnie nadające się na scenę wokalistki.
Przynajmniej Adam Kubera wygrał Plebiscyt.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2373
x 1022

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Trzeciak » 24 lut 2019, 12:13

Akurat - i chyba nie tylko ja - jestem zdania, że młodszy Paweł Szymański dużo lepiej śpiewał od Carli.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
havanew
VIP Expert
x 338
x 482

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: havanew » 24 lut 2019, 12:39

retis432 pisze:
24 lut 2019, 10:15
Ania Dąbrowska wygrała, ale pamiętajcie, że ona jest śmiertelnie chora i nigdy się z tego nie wyleczy.
Przez to zapewne poświęci o wiele mniej czasu swoim fanom, niż Roksana Węgiel, a zarazem mniej czasu na karierę muzyczną.
Jak można napisać coś tak obrzydliwego?
1 x
Strefa wolna od głupoty
retis432
Użytkownik
x 1

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: retis432 » 24 lut 2019, 13:01

havanew pisze:
24 lut 2019, 12:39
Jak można napisać coś tak obrzydliwego?
Słucham? To jedynie stwierdzenie faktów.
Ta choroba wymaga ciągłej rehabilitacji, a nawet operacji, więc nie wiem dlaczego mnie atakujesz.
Zapewne wiele czasu Ania będzie musiała temu poświęcić, oprócz śpiewania i kariery piosenkarki.
0 x
Awatar użytkownika
havanew
VIP Expert
x 338
x 482

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: havanew » 24 lut 2019, 13:21

I to jest naprawdę dobry moment, żeby o tej chorobie Ani przypominać? W momencie, w którym spełnia swoje marzenia? Dziwię się ludziom, którzy wyliczają innym "dni do końca", bo życie jest tak kruche, że każdy może stracić je w najmniej oczekiwanym momencie. Nie wiem w ogóle po co dyskusja o tym, dla mnie jest to zwyczajnie bardzo niesmaczne co napisałeś. Ania wygrała w pełni zasłużenie, zdolniejszego uczestnika w tej edycji nie było, a jej zwycięstwo nie oznacza, że musi być kalką Roksany. Nawet nie wydaje mi się, żeby tak się stało, gołym okiem widać że rodzice Roksany to bardzo "obyci" ludzie, chętni do kontaktu z kamerą i na pewno w dużej mierze dzięki nim ostatni rok wyglądał dla Roksany tak jak wyglądał. Rodzina Ani wydaje się dużo skromniejsza, bez medialnego parcia, mam nadzieję że Ania będzie po prostu robiła to, co kocha. I nie psuj jej tego wyjątkowego momentu pisaniem kolejnych nieprzemyślanych rzeczy.
6 x
Strefa wolna od głupoty
retis432
Użytkownik
x 1

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: retis432 » 24 lut 2019, 13:42

havanew pisze:
24 lut 2019, 13:21
Ania wygrała w pełni zasłużenie, zdolniejszego uczestnika w tej edycji nie było
Z tym się mogę zgodzić, ale byli także inni, którzy powinni znaleźć się w finale, a trenerzy ich odrzucili. Chociażby Pola Deptuła, Julia Chmielarska czy Maria Nowak.
Dzięki nim finał byłby dużo lepszy.
Natomiast w ścisłym finale niepotrzebnie znaleźli się Wiktoria i Paweł. Mam wrażenie, że przepchanie ich do finału i to do ścisłego finału, tylko po to żeby "dać szansę" nie jest czymś mądrym. W ścisłym finale powinna być Carla.
Program na takich bezmyślnych wyborach nie zyskuje, ale traci na popularności, bo widzowie nie chcą oglądać uczestników, którzy nie wzbudzają ich zainteresowania. Gdyby nie odrzucano bezmyślnie na Bitwach, to poziom finału byłby wyższy.
havanew pisze:
, a jej zwycięstwo nie oznacza, że musi być kalką Roksany.
Kalką Roksany na pewno nie będzie, bo to są całkiem inne osoby, które nawet inaczej śpiewają. Chociaż obie pochodzą z Podkarpackiego i poznały się osobiście już wcześniej.
havanew pisze:
Nawet nie wydaje mi się, żeby tak się stało, gołym okiem widać że rodzice Roksany to bardzo "obyci" ludzie, chętni do kontaktu z kamerą i na pewno w dużej mierze dzięki nim ostatni rok wyglądał dla Roksany tak jak wyglądał.
Rodzice Roksany dużo lepiej wypowiadają się przed kamerą, niż sama Roksana, a przecież nie mają medialnego obycia. Sprawiają wrażenie ludzi naprawdę inteligentnych.
havanew pisze:
Rodzina Ani wydaje się dużo skromniejsza, bez medialnego parcia, mam nadzieję że Ania będzie po prostu robiła to, co kocha.
Tu nie chodzi o skromność, ale o to że ich obydwoje dzieci (zarówno Ania jak i 5 lat młodsza siostra) cierpią na mukowiscydozę.
Wtedy trudno się jakoś bardzo cieszyć nawet w obliczu największych sukcesów. To tak samo jakbyś wygrał milion w lotka, a kilka dni później dowiedział się, że cierpisz na nieuleczalny nowotwór. Trudno się cieszyć, mimo wygranej.
Ogromne sukcesy Ani i to od wielu lat są zawsze związane z jej walką z chorobą i o tym nie da się zapomnieć.
0 x
Christianus
Obserwator
x 122
x 126

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Christianus » 24 lut 2019, 14:50

Ale przynajmniej cieszy fakt, że całego udziału Ani w programie nie zbudowali na jej chorobie. Właściwie wspomniano o tym jedynie w wizytówce podczas przesłuchań w ciemno. Poza tym przypomnijmy, że Zuza Jabłońska także choruje, a jednak w pierwszej edycji przegrała z lepszą od niej Roksaną. Nie ulega wątpliwości, że Ania zwyciężyła dzięki swojemu, nie podlegającemu żadnym wątpliwościom, talentowi wokalnemu i niezwykle dojrzalej barwie głosu.

Poza tym, że Ania zdecydowanie wyróżniała się na tle całej dziewiątki, tak naprawdę nie miała zbyt silnej konkurencji w ścisłym finale. Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą w kwestii Carli. Unikatowy głos i znakomite wykonanie podczas wczorajszego wieczoru powinno zapewnić jej awans, zwłaszcza, że Paweł nie udźwignął do końca przeboju Aerosmith, nic wielkiego nie pokazał też w swoim repertuarze. Tomson i Baron przy takim doborze uczestników nigdy nie poprowadzą swojego uczestnika do wygranej. Wiktoria powinna zakończyć swój udział na etapie sing off, chłopacy mieli w drużynie zdolniejsze dzieci.
1 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2373
x 1022

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Trzeciak » 24 lut 2019, 17:09

Przed chwilą w "Teleexpressie" potwierdzono trzecią edycję programu za rok. :)

Podczas finału 2 edycji byli obecni także uczestnicy zeszłorocznej i tegorocznej edycji programu w tym Zuzia Janik, która robiła "selfie" z wczorajszą zwyciężczynią. :):
A to fotka z jedynymi dwiema osobami w Polsce, które sięgnęły po ten tytuł. Co nie dziwi - Roksana Węgiel bardzo gorąco powitała nową zwyciężczynię. :):

I na koniec - tak jak w dorosłej wersji programu - to teledyski do premierowych singli wczorjaszych finalistów:
Ania "AniKa" Dąbrowska - "Małe Skrzydła":
[ Spoiler ]
Wiktoria "Viki" Gabor - "Time":
[ Spoiler ]
Paweł Szymański - "10 lat":
[ Spoiler ]
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2373
x 1022

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Trzeciak » 25 lut 2019, 15:29

II edycja ze średnią 2,1 mln widzów. Program stracił ponad 400 tys. widzów:
W sobotę, finał show „The Voice Kids”, w którym zwyciężyła Ania Dąbrowska, obejrzało średnio prawie 2,2 mln widzów (udz. 14,66%), a w kulminacyjnym momencie niemal 4,7mln osób. Średnia widownia całej serii kształtowała się na poziomie 2,1 mln widzów (udz. 13,5%), co zapewniło antenie TVP2 pozycję lidera w paśmie.
źr.: http://centruminformacji.tvp.pl/4147130 ... ka-liderem
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
adijos98d
Poster
x 12
x 66

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: adijos98d » 25 lut 2019, 15:35

Ciekawe czy w kolejnej edycji będzie 4 trenerów czy dalej 3 ;)
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2373
x 1022

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Trzeciak » 25 lut 2019, 20:59

Gratulację dla Dawida Kwiatkowskiego za Telekamerę. :)
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 11
x 129
Kontakt:

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Poland » 25 lut 2019, 21:58

@Trzeciak Był jeszcze w sobotę gratisowy, premierowy czwarty singiel Amelii Andryszczyk znanej podobnie jak Ania Dąbrowska z preselekcji do Junior Eurowizji i to z tego samego; 2016 roku. Do (prawie) debiutanckiej piosenki Amelii jest już teledysk:
W sumie licząc z Amelią przez tą edycje w różnym charakterze pojawiło się 3 uczestników preselekcji z 2016 roku czyli Ania Dąbrowska, Julia Chmielarska i Amelia Andryszczyk. Był teź Staś Kukulski który startował w Junior Krajowych Eliminacjach rok później od dziewczyn.
0 x
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”