[TVP2] The Voice Kids

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
vissi

[TVP2] The Voice Kids

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vissi »

Pamiętajcie że Kwiatkowski w jury m przyciągnąć młodą bardzo młodą widownię. Szczerze nie kojarzę ani jednej jego piosenki -ale słyszałam wywiad kiedyś z nim-kolega mimo młodego wieku już pozjadał wszystkie rozumy. Do tego panowie z Afro, dla mnie to już ciężkostrawne, a jeśli faktycznie jeszcze Górniaczka na dokładkę, to ja dziękuję
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3342
x 1485

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Trzeciak »

vissi pisze:Pamiętajcie że Kwiatkowski w jury m przyciągnąć młodą bardzo młodą widownię.
Kwiatkowski już był w jury "Super Dzieciaka" i młodej widowni jednak nie przyciągnął, mimo tego, że o dziwo okazał się najlepszym jurorem tego programu (nie licząc 100-osobowej loży ekspertów).
Pozdrawiam, Trzeciak
vissi

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: vissi »

Akurat nie widziałam tego programu-więc ciężko mi się wypowiadać jakim był jurorem, ale wiem ze jest idolem dziewczynek z podstawówek-więc chyba ktoś kto jego wybrał - tym się kierował-bo raczej nie dokonaniami muzycznymi...
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2332

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: wiatriwoda »

Jak donosi Fakt, kandydatkami na prowadzące zostały Ewelina Lisowska i Marcelina Zawadzka, Lisowska miała być zaskoczona, że propozycja dotyczy prowadzenia, a nie jurorowania, ale nie powiedziała nie i rozstrzygnięcie niedługo.

http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/kto-p ... ka/btswqe8

W sumie nie miałbym nic przeciwko zatrudnieniu Eweliny, to mógłby być ciekawy eksperyment.
adijos98d
Poster
x 89
x 94

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: adijos98d »

Ooo Ewelina Lisowska? W sumie fajny pomysł ;) Natalia Szroeder jako prowadząca koncerty się sprawdziła więc może i Ewelina by dała radę? :D Duet kobiecy super sprawa ;)
Awatar użytkownika
Christianus
Junior
x 305
x 382

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Christianus »

A kto tu mówi o kobiecym duecie prowadzących? "Fakt" spekuluje, że tylko jedna z pań poprowadzi program.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3342
x 1485

[TVP2] The Voice Kids

Program będzie prowadził - jak to bywa w w większości produkcji Talpy - duet damsko-męski. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
adijos98d
Poster
x 89
x 94

[TVP2] The Voice Kids

Mi chodziło że fajna sprawa jakby był kobiecy duet xD
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3342
x 1485

[TVP2] The Voice Kids

Przecież nie ma takich duetów w zagranicznych edycjach formatu.
Pozdrawiam, Trzeciak
adijos98d
Poster
x 89
x 94

[TVP2] The Voice Kids

No i co że nie ma w zagranicznych edycjach? Mówię że fajnie by było a to nie znaczy że tak będzie.. to jest jedynie moje zdanie..
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 528
x 1299

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Medyk24 »

W sumie to czemu polska edycja nie miałaby wyznaczyć nowy trend, już nie mówię tutaj o duecie jednopłciowym, nie we wszystkim trzeba wzorować się na zagranicy, gdyby tak było to pewnie dalej program miałby pierwotną formułę, ktoś musi zacząć modyfikacje, oczywiście też w granicach rozsądku i dobrego smaku :)
POZDRAWIAM > Medyk24
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3342
x 1485

[TVP2] The Voice Kids

adijos98d pisze:No i co że nie ma w zagranicznych edycjach? Mówię że fajnie by było a to nie znaczy że tak będzie.. to jest jedynie moje zdanie..
Talpa na to jednak nie pozwoli, szczególnie, przy tak szczegółowo przygotowanej księdze formatu.

Tymczasem jak pisze WP w swoich doniesieniach - Zawadzka ma zostać prowadzącą, a Lisowska trenerką.
Pozdrawiam, Trzeciak
Patread
Użytkownik

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Patread »

The Voice Australia dla przykładu prowadzi Sonia Kruger, samodzielnie, ale nie widzę powodu dla którego Talpa miałaby nie zgodzić się na duet prowadzących pań. Nie wszędzie są męsko-damskie duety. Wyłamanie się ze sztywnych schematów sprawiłoby, że program mógłby być tym ciekawszy do oglądania.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3342
x 1485

[TVP2] The Voice Kids

O tym, że od samego początku "The Voice" w USA prowadzi samodzielnie Carson Daly to akurat wiem. Ale "The Voice Kids" jest oddzielnym formatem i zwykle jest współprowadząca, która wspiera uczestników przed kulisami, chociażby przeprowadzając z uczestnikami krótką rozmowę przed wejściem na scenę "Przesłuchań w ciemno". :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 528
x 1299

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Medyk24 »

Trzeciak pisze: Tymczasem jak pisze WP w swoich doniesieniach - Zawadzka ma zostać prowadzącą, a Lisowska trenerką.
To by mogło oznaczać, że w "Bake off" i pod względem prowadzących dojdzie do zmian, choć z drugiej strony TVK będzie dopiero zima po zakończeniu programi kulinarnego więc wszystko możliwe.

Swoją drogą po objęciu prezesury przez Kurskiego prognozowano epokę pani Popek a tymczasem widzę, że na "prowadzenie" wysuwaja się Kurdej-Szatan i Zawadzka. :)
POZDRAWIAM > Medyk24
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”