[TVP2] The Voice Kids

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2909
x 1237

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Trzeciak » 10 sie 2019, 19:22

retis432 pisze:
10 sie 2019, 17:17
Taka Roksana poza tym, że dobrze śpiewa i ma świetny głos, to do show biznesu w ogóle nie pasuje. Minęło tyle czasu, a nadal ogromną trudność sprawiają jej wypowiedzi publiczne, bo nie ma wiedzy na prawie żaden temat i to nawet odnośnie wydarzeń, w których sama bierze udział :D Dla mnie wstyd ją słuchać gdy wypowiada się publicznie i widzę to jej skrajnie ubogie dziecięce słownictwo, brak wiedzy i umiejętności w układaniu zdań.
Obejrzyj sobie konferencję prasową z jej udziałem w Tel Awiwie o JESC 2019 w Gliwicach oraz wywiad podczas pierwszego półfinału tegorocznego ESC i porównaj z jej wypowiedziami zaraz po wygraniu JESC 2018 w Mińsku, to zobaczysz, że jest kolosalny postęp.

Poza tym nie pasuje do show biznesu? Jakoś Natalia Szroeder nie słynie z bardzo mocnych wypowiedzi, a jednak udało się jej podbić rynek muzyczny i nawet wygrać "Taniec z Gwiazdami". ;)
6 x
Pozdrawiam, Trzeciak
wislok
Junior
x 24
x 128

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: wislok » 10 sie 2019, 19:31

O sukcesie w show-biznesie nie decydują mocne wypowiedzi . Natalia ma talent, prezencję, brakuje jej trochę dobrych piosenek :) To moje zdanie. Jeśli się kogoś dyskwalifikuje ze względu na wiarę to jest to skandal, jak ktoś wierzy i ma potrzebę o tym powiedzieć ma do tego prawo. Naprawdę mam wrażenie,że niektórzy dość osobliwie rozumieją pojęcie wolności słowa, swobody wyrażania swoich poglądów.
1 x
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 728
x 2143

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: pulkownik » 10 sie 2019, 19:32

A gdzież ta biedna Roksana tak się "obnosi" z wiarą, bo szczerze mówiąc, to nie słyszałem takich jej wypowiedzi. Poza tym, pamiętajmy, że rozmawiamy o dziecku. Ma dorosły wizerunek, ale to wciąż dziecko.
0 x
"Zagadka. Co to za system, w którym bliskie władzy media atakują wściekle partię opozycyjną za bycie w opozycji?"
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2909
x 1237

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Trzeciak » 10 sie 2019, 20:01

Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej Dwójka emitowała wczoraj. Starczy. ;)

Jak widać - bez zmian partnerem programu będzie PZU: http://voicekids.tvp.pl/43788374/przed-kolejna-edycja
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
havanew
VIP Expert
x 446
x 669

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: havanew » 11 sie 2019, 15:58

DaMiAn1998 pisze:
10 sie 2019, 18:46
retis432 pisze:
10 sie 2019, 17:17
A mnie ciekawi czy III edycję wygra wreszcie jakaś ciekawa, pewna siebie osobowość, a nie tylko talent muzyczny. Najlepiej jakby osoba, która wygra posiadała obydwie cechy. Chociaż zapewne znowu się rozczaruję i wygra jakieś bardzo skromne (wierzące w Boga jak na program TVP przystało), przeciętne intelektualnie dziecko.
Taka Roksana poza tym, że dobrze śpiewa i ma świetny głos, to do show biznesu w ogóle nie pasuje. Minęło tyle czasu, a nadal ogromną trudność sprawiają jej wypowiedzi publiczne, bo nie ma wiedzy na prawie żaden temat i to nawet odnośnie wydarzeń, w których sama bierze udział :D Dla mnie wstyd ją słuchać gdy wypowiada się publicznie i widzę to jej skrajnie ubogie dziecięce słownictwo, brak wiedzy i umiejętności w układaniu zdań.
AniKa Dąbrowska mimo, że o wiele bardziej inteligentna od Roxie, to ma już znacznie bardziej pod górkę, a Kurski zakazując jej występu w Eurowizji Junior podciął jej skrzydła i nie pozwolił wyróżnić się od innych nastoletnich gwiazdek, jak to umożliwił Roksanie.
Chyba się troszkę zagalopowałeś. To, że ktoś wierzy w Boga i jest skromny jest gorszy? Gdzie tolerancja, której się pewnie domagasz wobec LGBT.
Nie popieram w ani 1% tego, co napisał tu @retis432, ale gdzie w jego poście jest jakakolwiek wzmianka o LGBT? Na głupotę odpowiedziałeś głupotą.
0 x
Strefa wolna od głupoty
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 13
x 152
Kontakt:

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Poland » 11 sie 2019, 19:37

Jeżeli TVP miałoby się czepiać to tego że wokalistka jest niepełnosprawna (co można by w połączeniu z odpowiednią piosenką przekuć w coś pozytywnego jak to miało miejsce na Eurowizji 2015 u Moniki Kuszyńskiej) a więc nie taka idealna jak Roksana. TVP jednak to i ją szanuje ale kolega @retis432 ma trochę racji bo TVP za bardzo podlizuje się w stosunku do Roksany czego dowodem było na przykład nazwijmy to "słodzenie" w jej stronę przez Prezesa Kurskiego w trakcie finału The Voice Kids 2 (chodzi mi tu o zacytowanie fragmentu pewnej piosenki grupy Feel) przez co by zapobiec kolejnemu talentowi (i możliwej także drugiej wygranej na Juniorze) na miarę Roksany, do którego też trzeba by się mizdrzyć wymyślono tą farsę z brakiem automatyczności a następnie na jej bazie drugą z Szansą na Sukces.
0 x
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
retis432
Użytkownik
x 2

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: retis432 » 12 sie 2019, 10:05

Trzeciak pisze:
10 sie 2019, 19:22
Obejrzyj sobie konferencję prasową z jej udziałem w Tel Awiwie o JESC 2019 w Gliwicach oraz wywiad podczas pierwszego półfinału tegorocznego ESC i porównaj z jej wypowiedziami zaraz po wygraniu JESC 2018 w Mińsku, to zobaczysz, że jest kolosalny postęp.
Oceniam na podstawie jej wszystkich wypowiedzi publicznych, a mówiąc szczerze to słuchanie tego co ona wygaduje (i w jaki sposób), jest drażniące. Zadają jej proste pytania odnośnie wydarzeń, w których sama bierze udział (wcześniej dyktando, a ostatnio wywiad w Dzień Dobry TVN na temat festiwalu), a ona nic nie wie. A jak już coś wie, to wysławia się na poziomie 10 letniego dziecka.
Można śmiało powiedzieć, że Roksana Węgiel to najmniej inteligentna nastoletnia gwiazda jaka kiedykolwiek wybiła się w Polsce (a raczej to ją wybito).
Trzeciak pisze:
10 sie 2019, 19:22
Poza tym nie pasuje do show biznesu? Jakoś Natalia Szroeder nie słynie z bardzo mocnych wypowiedzi
Mocne wypowiedzi? Ja oczekuję od niej minimum inteligencji, a ona nawet tego nie prezentuje. Nie musi być błyskotliwa czy wygadana, ale z nią nie można porozmawiać normalnie na żaden temat, a jak już się wypowiada to w tak okropny sposób jak małe dziecko.
pulkownik pisze:
10 sie 2019, 19:32
A gdzież ta biedna Roksana tak się "obnosi" z wiarą, bo szczerze mówiąc, to nie słyszałem takich jej wypowiedzi.
W ciągu ostatnich kilku miesięcy robiła to wielokrotnie (wywiady mówione i pisane). Nawet jeden portal sobie z niej zakpił odnośnie wiary i miał gdzieś, że to tylko głupiutkie i sterowane dziecko, które gada tak jak ją nauczono.
Poniżej link:
https://www.planeta.pl/Rozrywka/roksi-w ... bia-krocie
pulkownik pisze:
10 sie 2019, 19:32
Poza tym, pamiętajmy, że rozmawiamy o dziecku. Ma dorosły wizerunek, ale to wciąż dziecko.
Dzieckiem już nie jest. Od pewnego czasu jest w wieku nastoletnim, czyli młodzież.
Z drugiej strony to co ma w głowie nie pozwala uznać ją za osobę bardziej dojrzałą.
Poland pisze:
11 sie 2019, 19:37
TVP za bardzo podlizuje się w stosunku do Roksany czego dowodem było na przykład nazwijmy to "słodzenie" w jej stronę przez Prezesa Kurskiego w trakcie finału The Voice Kids 2 (chodzi mi tu o zacytowanie fragmentu pewnej piosenki grupy Feel) przez co by zapobiec kolejnemu talentowi (i możliwej także drugiej wygranej na Juniorze) na miarę Roksany, do którego też trzeba by się mizdrzyć wymyślono tą farsę z brakiem automatyczności a następnie na jej bazie drugą z Szansą na Sukces.
Jeszcze kilka miesięcy temu nawet w najgorszych snach bym nie przypuszczał, że dla TVP (czyli Kurskiego) może nie zależeć na ponownej wygranej w Eurowizji Junior. Jednak stało się to faktem, skoro nie chcą wystawić najpopularniejszej polskiej nastoletniej piosenkarki, nie licząc Roksany. TVP nie chce zrobić gwiazdy z kolejnej zwyciężczyni The Voice Kids. Nawet jakby AniKa nie wygrała, to miejsce na podium miałaby raczej pewne.
0 x
Awatar użytkownika
Tele Rozrywka
VIP Expert
x 55
x 175
Kontakt:

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Tele Rozrywka » 23 sie 2019, 23:05

Nowa edycja prawdopodobnie nie rozpocznie się w Nowy Rok. Premiera 3. sezonu odbędzie się 4 stycznia o 20:05, a finał 29.02.2020 r. :)
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2909
x 1237

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Trzeciak » 23 sie 2019, 23:32

Będzie. Finał jest wpisany w regulaminie na 22 lutego 2020 roku, a tydzień później rusza "DDD 2". To Biuro Reklamy trochę się pomyliło i wpisało datę startu sobotnich odcinków.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Michał56
Junior
x 259
x 43

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Michał56 » 16 wrz 2019, 20:49

https://tv.pudelek.pl/video/Edyta-Gorni ... ala-23567/
Edyta twierdzi, że Cleo jej nie podziękowała za załatwienie posady jurora w TVK, i na te zarzuty odpowiedziała sama Cleo, na swoim profilu FB. :evil:
Załączniki
cleos.png
0 x
^-^
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2909
x 1237

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Trzeciak » 16 wrz 2019, 20:56

Już pomijając tą powyższą, zupełnie niepotrzebną drakę - szkoda, że Górniak jednak nie zasiada w fotelu trenerskim "TVK". Przynajmniej tutaj - w przeciwieństwie do jej występów w programach reality-show TVN-u - bez wątpliwości sprawdziła się świetnie, nawet wypromowała - jak się później okazało - zwyciężczynię JESC. :) Cóż, może za ponad rok zobaczymy jednak cztery czerwone fotele w "TVK".
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
sebastiannn
Poster
x 297
x 175

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: sebastiannn » 16 wrz 2019, 21:00

Michał56 pisze:
16 wrz 2019, 20:49
https://tv.pudelek.pl/video/Edyta-Gorni ... ala-23567/
Edyta twierdzi, że Cleo jej nie podziękowała za załatwienie posady jurora w TVK, i na te zarzuty odpowiedziała sama Cleo, na swoim profilu FB. :evil:
Na Instagramie Edyta jej odpisała na to.
Screenshot_20190916-201531.png
0 x
2 lata na forum :)
Awatar użytkownika
Ogorek
Użytkownik
x 111
x 27

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Ogorek » 16 wrz 2019, 21:02

TzG ma Żorę a TVK ma Edytę :P
0 x
Awatar użytkownika
havanew
VIP Expert
x 446
x 669

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: havanew » 16 wrz 2019, 21:04

Trzeciak pisze:
16 wrz 2019, 20:56
Cóż, może za ponad rok zobaczymy jednak cztery czerwone fotele w "TVK".
Ale Cleo i Górniak to obok siebie już raczej nie zobaczymy. :) W Voice of Poland może i taka kontrowersja by przeszła, ale w Voice Kids nie sądzę. Choć Cleo radzi sobie nieporównywalnie lepiej od Margaret, to mimo wszystko czekam na powrót Edyty, która podobnie jak Basia Kurdej-Szatan wydawała się być stworzona do tego programu.
0 x
Strefa wolna od głupoty
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 2909
x 1237

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Trzeciak » 16 wrz 2019, 21:18

@havanew - w Holandii akurat w jednym składzie trenerskim "The Voice Kids" zasiadły akurat Anouk i Ilse DeLange, które podobno były dość skonfliktowane ze sobą i to także poprzez media społecznościowe - jak obecnie Górniak i Cleo. Mam nadzieję, że obie panie będą mogły wyjaśnić niesnaski w cztery oczy - niekoniecznie z obecnością kamer. ;)

Co do czterech foteli - myślę, że Natalia Szroeder też byłaby niezłą jurorką w "The Voice Kids". :)
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”