[TVP2] The Voice Kids

Programy prezentujące talenty zwykłych Polaków oraz celebrytów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1432

[TVP2] The Voice Kids

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

W jutrzejszym wydaniu
[ Spoiler ]
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1432

[TVP2] The Voice Kids

W dzisiejszym odcinku w lewym dolnym rogu pojawiły się gratulacje dla Jana Dąbrowskiego, ponieważ w minionych ostatnich dniach został rodzicem. :)
matik pisze: 04 sty 2020, 22:15 Tak jak wspomniał Dawid Kwiatkowski - może za wcześnie na tego typu słowa, ale jak ten chłopak tego nie wygra to będę bardzo zdziwiony!
A przed chwilą trzy fotele odwrócił - moim zdaniem - jego bardzo duży konkurent do wygrania programu. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
berbla
Obserwator
x 271
x 178

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: berbla »

Kids i Ida z cyckami na wierzchu :(
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 970
x 2794

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: pulkownik »

No, ten rozgogolony dekolt gryzie mi się z dzieciakami od 1 odcinka.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1432

[TVP2] The Voice Kids

A - podobno - tak narzekano w TVP na stroje Kurdej-Szatan, kiedy ona prowadziła programy. ;)

Chociaż chyba Idzie ktoś zwrócił uwagę, bo przy niektórych dzieciakach ma już założoną marynarkę.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Expert
x 970
x 2794

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: pulkownik »

To chyba po prostu inna stylizacja, w każdym razie w programie gdzie główną rolę grają dzieci a prowadząca tuli się z uczestnikami co kilka minut, no nie wypada tak eksponować kobiecych walorów, jak ładne by one nie były. Basia, Edyta i Cleo zawsze były/są ubrane stosownie.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1432

[TVP2] The Voice Kids

Tak stylizacja inna, ale w niektórych momentach nie miała marynarki na sobie.
Pozdrawiam, Trzeciak
berbla
Obserwator
x 271
x 178

[TVP2] The Voice Kids

Przytulanie każdego bez wyjatku, chyba nie chciałabym żeby jakaś obca kobitka mnie przytulała, bo i po co?. Szczególnie dzieci nie za bardzo to lubia. Jakaś maniera ostatnich lat, za chwile brak przytulenia bedzie odbierany jako nietakt :O
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 18
x 191
Kontakt:

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: Poland »

A już za tydzień chyba największy występ tego sezonu bo zapowiedziany już na Eurowizji Junior. Zresztą już w tym odcinku Eurowizja wkradła się do programu - w tle dopatrzyłem się "A Milion Voices" Poliny Gagariny czyli drugiego miejsca dla Rosji w 2015 roku.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1432

[TVP2] The Voice Kids

@Poland - dla Ciebie może, ale ja nie przesadzałbym z tym największym występem sezonu.
berbla pisze: 18 sty 2020, 22:00 Przytulanie każdego bez wyjatku, chyba nie chciałabym żeby jakaś obca kobitka mnie przytulała, bo i po co?. Szczególnie dzieci nie za bardzo to lubia. Jakaś maniera ostatnich lat, za chwile brak przytulenia bedzie odbierany jako nietakt :O
Akurat przytulanie - choć różnie się może kojarzyć - samo w sobie nie jest czymś złym. Przytoczę sytuację z innego programu - z "Koła Fortuny" - gdzie w ostatnim odcinku przed podwyższeniem nagrody głównej do 100 000 zł - uczestniczka nie odgadła hasła (zabrakło jednego słowa) i nie wygrała najwyższej wówczas stawki w wysokości 50 000 zł. Prowadzący - widać, że było uczestniczce bardzo przykro - spontanicznie ją przytulili, mimo, że też grająca Izę Krzan i Norbiego "znała od kilku minut".

Fakt, że rzeczywiście Nowakowska - mimo mojej sympatii - zachowuje się jak... duża dziewczynka, co zresztą pokazała prowadząc minioną Eurowizję Junior, czy robiąc zdjęcia ze swoimi fankami i fanami, którzy niekiedy mają... tylko kilka lat. Niby można podobną infantylność zarzucić Kurdej-Szatan, ale gdzieś jej pomagało coś takiego, co zwie się instynktem macierzyńskim, i jakiś subtelny dystans w relacji z dziećmi zachowała.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: wislok »

Trzeciak pisze: 16 sty 2020, 12:07 I jak dotąd - jest to najchętniej oglądana edycja w polskiej historii tego formatu. :)

Finał 22 lutego jak zwykle w dwóch częściach - o 20:05 i 22:05.
Czyli brak Kurdej-Szatan nie zaszkodził programowi. Zawsze mówiłem,żeby jej nie przeceniać, a wlaściwie jej wpływu na oglądalność danych programów.

Natomiast podzielam obiekcje co do ubiorów Idy Nowakowskiej.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1432

[TVP2] The Voice Kids

Akurat na oglądalność tej edycji programu niekoniecznie wpływ ma postać prowadzącej. Prędzej to efekt ostatniej Eurowizji Junior i debiutu "The Voice Senior".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
wislok
Junior
x 34
x 166

[TVP2] The Voice Kids

Post autor: wislok »

Po prostu format jest dobry , przychodzą dobrze śpiewające dzieci i to czy byłaby tak Kurdej, Nowakowska czy Myszka Miki nie ma znaczenia.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3225
x 1432

[TVP2] The Voice Kids

Tego nie neguję, zresztą nie tylko polscy widzowie, ale w innych krajach potwierdzili, ze to najpopularniejszy programu łowiący dziecięce talenty na świecie.
Pozdrawiam, Trzeciak
berbla
Obserwator
x 271
x 178

[TVP2] The Voice Kids

Też się przytulam, ale z osobami które darze wyjatkową sympatią, i jest to gest wzajemny.
Dzieciaki w programie nie bardzo maja wybór, bo co maja zrobić jak prowadząca łapki wyciaga myślac, że to takie fajne i pomocne. I zauważ, ze niektóre dzieci z checia odwzajemniaja uścisk a niektóre stoją jak kłody z rekami wzdłuz ciała, ewidentnie czuja sie nieswojo.
Przytulanie nie jest złe jak piszesz, ale narzucanie komus przytulenia, fajne nie jest. Przytulanie jako zjawisko, bez umiaru.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Talent show”