Strona 1 z 67

[TVP2] The Voice Kids

: 06 cze 2017, 1:03
autor: wiatriwoda
Telewizja Polska zamówiła realizację pierwszej edycji muzycznego talent-show z udziałem dzieci „The Voice Kids”. Program będzie nagrywany równolegle z „The Voice of Poland”, ale jeszcze nie zdecydowano, czy trafi do jesiennej ramówki - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Program ma być realizowany równolegle do „The Voice of Poland 8”, który na pewno trafi do jesiennej ramówki TVP2.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/th ... ska-edycja

[TVP2] The Voice Kids

: 06 cze 2017, 6:58
autor: Trzeciak
Trzeba przyznać, że to jednak mimo wszystko zaskoczenie. Rozumiem jednocześnie, że mimo zapowiedzi pana prezesa Kurskiego druga edycja "Hit Hit Hurra" jednak nie dojdzie do skutku? ;)

Cztery formaty Talpy w jednym roku w polskich telewizjach - tego jeszcze nie było, ale cóż. ;) Rinke od ponad czterech lat uparcie walczył o "The Voice Kids" w TVP2, i w końcu mu się udało. :) Przy okazji dobrze, że program zadebiutuje jeszcze w "starej" formule, bo sam format czekają zmiany, ale o tym w swoim czasie. :)

[TVP2] The Voice Kids

: 06 cze 2017, 8:20
autor: Dominik
Lepiej późno niż wcale, pytanie jednak, czy nie za późno. 'The Voice Kids' to świetny format, ale warto go było pokazać 3 lata temu, kiedy był świeży. Teraz może już nie osiągnąć tak dużego sukcesu.

[TVP2] The Voice Kids

: 06 cze 2017, 8:22
autor: pulkownik
Z pewnością VoK będzie się lepiej oglądało od HHH, ciekawi tylko pora emisji - fajnie byłoby, gdyby program wskoczył od razu w miejsce dorosłego Voice po zakończeniu ósmej edycji, obawiam się natomiast, że dzieci będą wiosną, kosztem KCP...

[TVP2] The Voice Kids

: 06 cze 2017, 8:25
autor: Trzeciak
Z tego co wiem, to Rinke lobbował właśnie za emisją zimą 2017/2018. :)
Dominik pisze:Lepiej późno niż wcale, pytanie jednak, czy nie za późno. 'The Voice Kids' to świetny format, ale warto go było pokazać 3 lata temu, kiedy był świeży. Teraz może już nie osiągnąć tak dużego sukcesu.
Jeśli program będzie świetnie realizowany, to spokojnie się obroni. Wystarczy wspomnieć po jakim okresie w Polsce wreszcie zadebiutował "MasterChef Junior". :)

Re: [TVP2] The Voice Kids

: 06 cze 2017, 9:56
autor: wiatriwoda
Ciekawe co wg Kurskiego z sukcesem HHH, miały być polskie formaty robione przez samą TVP :P plany co raz bardziej się rozkręcają :)

[TVP2] The Voice Kids

: 06 cze 2017, 10:53
autor: Kamilo
Będzie na Woronicza żałoba, gdy wyczerpie się wreszcie ta szuflada z odrzuconymi przez poprzedników projektami. Desperacja już jest, i to wyczuwalna na wiele kilometrów.

Czy ten format jest w stanie czymś zaskoczyć? No nie jest. Nie po siedmiu czy ośmiu edycjach Voice'a i nie po tym zalewie programów dziecięcych, z którym w ostatnich latach mieliśmy do czynienia (HHH, AA, MG...).

[TVP2] The Voice Kids

: 06 cze 2017, 11:44
autor: Jordi
Wątpię, żeby format był jesienią. Desperacja Kurskiego jest przeogromna (jak nic nie wymyśli do jesieni, to TV4 dogoni TVP1 w 16-49), ale VOPK i VOP w jednej ramówce to chyba by było trochę za wiele... Wiosna byłaby dobra, a KCP wtedy niech w niedzielę dadzą.

Poza tym jakoś powątpiewam w ewentualny spory sukces formatu - może zainteresować widza, ale wyników MCJ to to na bank nie osiągnie - milion mniej będzie dobrze.

[TVP2] The Voice Kids

: 06 cze 2017, 12:15
autor: Patryk M
Ja także spisuję format na straty. Szał na programy rozrywkowe z udziałem dzieci już wystarczająco osłabł a i same programy muzyczne to póki co oklepany temat. Nie sądze żeby program czymś zaskoczył. Jeśli osiągnie wyższą widownię od "HHH" to już będzie sukces. Zwykłego "The Voice" nie przebije pod tym względem.

Re: [TVP2] The Voice Kids

: 06 cze 2017, 12:35
autor: wiatriwoda
Jak TVN żałuję, że ponowił MG to TVP zaczyna to od nowa, logika Kurskiego :)

[TVP2] The Voice Kids

: 06 cze 2017, 12:39
autor: adijos98d
Format może się przyjąć ale czy na długo to nie wiadomo.. lecz niestety teraz program "KCP" jest zagrożone :( No chyba że TVP pójdzie w ślady TVN i dadzą program w zimie ;) Ale jeśli program miałby być na wiosnę to proponuję sobotę o 20 a "KCP" poszedłby na piątek też na 20.W programie w fotelu widziałbym Natalie Szroeder,Dawida Podsiadło,Ewe Farną :)

[TVP2] The Voice Kids

: 06 cze 2017, 12:50
autor: pulkownik
Z wymienionej trójki jedynie Natalia ze swoją subtelnością nadawałaby się do tego show, Podsiadło zawiesił karierę muzyczną i nie w głowie mu chałturzenie w programach rozrywkowych ;)

Uważam, że nie ma co porównywać VoK do MG, ten pierwszy program ma klasę, jest robiony na poziomie, natomiast MG to wyłącznie popis minoderyjnych dzieciaków, szczególnie w tej kategorii (pseudo)showmani.

[TVP2] The Voice Kids

: 06 cze 2017, 12:58
autor: wiatriwoda
Zgadzam się, że nie oglądając Voice Kids, że to na pewno lepsze niż MG, ale chodzi generalnie o dzieci w programach talent itp. i innych .I modę na nie, która była krótka i nieintensywna.

[TVP2] The Voice Kids

: 06 cze 2017, 13:04
autor: adijos98d
Jeśli na jesień byłby program to kto byłby prowadzącym? XD Bo Kammel już dla dorosłych :P Obawiam się że mogli by gdzieś Królika wcisnąć a to mogłoby pogrążyć ten program :/ Mogliby wykorzystać na ten program studio w Łęgu w Krakowie ;)

[TVP2] The Voice Kids

: 06 cze 2017, 13:21
autor: Trzeciak
Przecież większość edycji "The Voice Kids", by nie powiedzieć niemal wszystkie ma tych samych prowadzących, co dorosły "The Voice". Kammel jest tu absolutnym pewniakiem, szczególnie, że niedługo jedzie do Konina poprowadzić tamtejszy Festiwal Dziecięcy. :)

Studio w Łęgu mimo wszystko ma zbyt mało zaawansowane zaplecze techniczne, by mógłby być realizowany tak zaawansowany technologicznie talent-show. Nagrania niemal z pewnością będą w ATM Studio. Zresztą w większości edycji korzysta się z tych samych hal i z tych samych scenografii, co dorosły "The Voice". :)
wiatriwoda pisze:Ciekawe co wg Kurskiego z sukcesem HHH, miały być polskie formaty robione przez samą TVP :P plany co raz bardziej się rozkręcają :)
Można nazwać po prostu rządy Kurskiego jednym słowem - niekonsekwencja. :)