Boku no Hero Academia (My Hero Academia - Akademia Bohaterów)

Seriale animowane z całego świata :)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 26 paź 2018, 22:56

Trailer "MY HERO ONE'S JUSTICE" - gra ma dzisiaj zachodnią premierę na PC (steam), Xbox One, Play Station 4 i Nintendo Switch.

Cena: 249,90 na steamie :rolleyes:
https://store.steampowered.com/app/7483 ... S_JUSTICE/

Za tyle to ja mogę kupić grę AAA z serii GTA. Poczekam sobie 2-3 lata na odpowiednią zniżkę :lol:.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 18 lis 2018, 20:02

Jedna z japońskich edycji wydania Blu-ray/DVD film kinowego "My Hero Academia: Two Heroes" będzie zawierała bonusowe anime - "All Might: Rising The Animation". Ma ono być adaptacją 10-stronniczowej mangi, która była rozdawana pierwszemu milionowi osób, które obejrzeli film w japońskich kinach. Trzeba więc spodziewać się raczej krótkometrażówki niż normalnego odcinka ;).

Ilustracje znajdujące się na pudełku wydania "BD/DVD Plus Ultra Edition" (13 lutego), do którego konkretnie będzie dodawane nowe anime:
My Hero Academia Two Heroes.jpg
My Hero Academia Two Heroes 2.jpg
Przy okazji - zauważyłem po czasie, że Polsat Games jednak nadaje drugi sezon serialu TV. Brawo! Nie dość, że archaiczny sposób dystrybucji to jeszcze typowe starodawne problemy z jasnym informowaniem widzów :(.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

Postautor: AtoMan » 18 lis 2018, 22:25

Tak, nikomu na FB o tym nie napisali, parę osób zauważyło i tyle. Assassination Classroom też idzie z drugim sezonem i też nikt o tym nie wie xD Co prawda żadna strata dla widza, ale jak widać jedyne kompetentne osoby w tej stacji to ci od pisania śmiesznych tekstów na fanpage :P
Dopóki nie podłączyli mi neostrady nie wiedziałem, że ktokolwiek popiera PiS - Józef Piłsudski na swoim blogu
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 19 lis 2018, 0:46

Osoby od FB właśnie nie zapowiadali podziałów na sezony, za to ci od ramówek skompromitowali się po całości. Mówimy tu o stacji, gdzie anime latają po różnych porach, są premiery, maratony czy opóźnienia, więc wypadałoby, aby dział kontaktu z prasą nie komplikował tego jeszcze bardziej ;).

A wystarczyło, że daliby w "Programie TV" zwykłe typowe wskazówki jak "Akademia Bohaterów I" i "Akademia Bohaterów II" - wszystko byłoby wtedy jasne. Ewentualnie w ogóle nie bawili się w resetowanie numerów odcinków co sezon, jak to robi Crunchyroll. Przy okazji potem będzie widać takie niuansiki jak finał walki "One For All" i "All For One" w rocznicowym 50. epizodzie serii, o czym widz oglądający na Polsacie Games nie będzie świadomy.

Patrze teraz po ramówce i właśnie brakuje tej informacji o numerze sezonu. W środę będzie 14 odcinek, którego nie było w pierwszej serii (debiut drugiej czołówki 2. sezonu :afro:):
https://www.teleman.pl/program-tv/stacj ... 2018-11-21
HENSHIN!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

Postautor: AtoMan » 19 lis 2018, 12:30

Tylko nie pomyl odcinków, bo według Polsatu pierwszym odcinkiem drugiego sezonu był jego odcinek "zerowy" :P
Dopóki nie podłączyli mi neostrady nie wiedziałem, że ktokolwiek popiera PiS - Józef Piłsudski na swoim blogu
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 19 lis 2018, 13:27

Nie pomylę, bo dwa dni temu skończył mi się abonament na ipla :lol:.

Doszedłem do wniosku, że nie chce mi się płacić za kilka anime ze świadomością, że musiałbym siadać grzecznie na określoną porę, aby mieć do nich dostęp - choćby po to, aby dowiedzieć się, który sezon emitują ;). Tym bardziej, że większość tu dawanych serii obejrzałem już wcześniej w bardziej wygodnych warunkach. Streaming Crunchyroll nigdy tak mnie zdenerwował jak ten od Ipla - gratulacje za duży wyczyn dla Polsatu.

Poczekam na kolejne licencje i wtedy może znowu spróbuje ;).
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 06 gru 2018, 17:32

Rysunek z bohaterami Boku no Hero Academia od Kohei-a Horikoshi - autora mangi - z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia :)
https://twitter.com/horikoshiko/status/ ... 5471523840
Boku no Hero Academia Boże Narodzenie.jpg
HENSHIN!

Wróć do „Animacje”