Miłość to Wojna / Kaguya-sama wa Kokurasetai (Kaguya-sama: Love is War)

Seriale animowane z całego świata :)
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 313
Kontakt:

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AtoMan »

To serduszko to chyba jako część loga, a nie grafiki, dlatego nie było z tym pewnie większego problemu.

A animu nie obniża tonu, jeszcze go podkręca xD Hayasaka jako fanka kanału Hydraulic Press Channel to coś, o czym nie wiedziałem, że potrzebowałem; gagi wizualne nabierają drugiej świeżości (a przecież już w formie rysowanej były nie w kij dmuchał), a dobre rady zawsze w cenie:
Obrazek

No i nadchodzące wybory xD
dość
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 62
x 288
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Character song Kagujki z singla wydanego 25 marca*.

Shinomiya Kaguya (Aoi Koga) - KOTAEAWASE

Nadrobiłem zaległości. Piąty odcinek rzeczywiście Fantastisch, od początku do końca. Te groteskowy gęby z różnych historyjek, matczyna duma Fujiwary, odkryty fetysz Kaguyi - ładnie wszystko zaanimowane. W ogóle cała seria ma ogromny jakiś priorytet u producentów. Wszystko wokół odwoływane, włącznie z potencjalnymi hitami, a tutaj zero jakiś informacji o problemach realizacyjnych. Musieli bardzo wcześnie zacząć pracować nad drugim sezonem. Kasa też musi się zgadzać, bo planowane są jeszcze dwa, inne single od bohaterek.

* nie wiem, co ogryzło Sony / Aniplex / A-1 Pictures etc. Rozumiem, że anime nie jest dostępne w naszym kraju (w Japonii i południowej Azji jest na Netflixie :rolleyes:), ale oni nawet wprowadzają blokady regionalne na trailery i reklamy np. omawianych singlów. :lol: To już bardziej sensowniejsza jest polityka wytwórni Avex, który pilnuje, aby żadna nowa płyta z anime nie wydostała się z Japonii przez tamtejsze sklepy. ;)
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 62
x 288
Kontakt:

Post autor: Tomek »

Sony Music Entertainment Japan zamieścił wykonanie openingu z pierwszego sezonu na żywo z poprzedniego roku :)

Nadrobiłem ostatnie epizody i niektóre momenty to po prostu złoto! :D Jak ta scena z tańcem Kaguyki z 9 odcinka, kompletnie mnie wzięła z znienacka :lol:

Jeśli ktoś nie skojarzył :D
[ Spoiler ]

Zresztą w 10 epizodzie też jest równie udany taniec, tym razem w wykonaniu przewodniczącego. ;)

Skoro mowa o gibaniu się cieszę, że Aniplex / A-1 Pictures nie poszło na łatwiznę i próbowało na siłę zrobić jeszcze raz endingu z Chicą.

---

W ostatnim wyemitowanym 11 odcinku fabuła nieco zgęstniała. Wreszcie zdradzono, o co chodzi z tym społeczno-szkolnym wykluczeniem Ishigamiego. Może drama nie była szczególnie oryginalna, ale potrafiła mnie zaangażować więc, gdy chłopak odpowiednio "przeprosił" pewne głupie, puste dziewczę to odczuwałem soczystą satysfakcję. ;D

Czytałem trochę postów na forum MAL-u i wychodzi, że trochę elementów z mangi ominięto. Jeśli dobrze zrozumiałem nie wyjaśniono, kto naprawdę pomógł bohaterowi powrócić do szkoły (a trochę tych ludzi było), a także, że poszły szepty i główny antagonista wcale tak lekko nie wywinął się z kary za swoje zbrodnie jak sugerowałby odcinek. ;)
HENSHIN!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
x 36
x 313
Kontakt:

Post autor: AtoMan »

Końcówka tego odcinka jednak pewne rzeczy sugeruje między wierszami, bez przesady :P Większość tego wątku poznawaliśmy z perspektywy Ishigamiego, który nie miał prawa o tym wiedzieć, a izolując się od szkoły jeszcze bardziej sobie pewne rzeczy mógł dopowiadać.
dość
ODPOWIEDZ

Wróć do „Animacje”