Zapomniane kreskówki

Seriale animowane z całego świata :)
wositelec
Użytkownik
x 1

Zapomniane kreskówki

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wositelec »

W pierwszej dekadzie XXI widziałem w telewizji odcinek (bo za krótkie na film i była czołówka) kreskówki, gdzie głównymi bohaterami był pewien duet - wysoki, gruby koleś i jego mały chudy kolega, zupełnie w Asteriksie lub innym Kajku i Kokoszu. Ten duży chyba miał brązowe wąsy i spodnie kroju Obeliksa (ale tylko kroju, bo kolor się nie zgadzał i chyba nie było tych pasów). Akcja działa się w jakimś brukowanym mieście (nie wiem czy cała akcja działa się tu, w końcu widziałam tylko odcinek), a sam odcinek kręcił się wokół problemów z kanalizacją. Były tam krokodyle. Chyba były też tam jakieś służby mundurowe. Pamiętam, że ten gruby, przynajmniej w czołówce, skakał jak sprężyna. Chyba przed tym odcinkiem była reklama jakiś orzeszków. Czołówka była śpiewana, chyba w obcym języku, i raczej to nie była polska produkcja.
wositelec
Użytkownik
x 1

Zapomniane kreskówki

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wositelec »

maciek04 pisze: 13 cze 2009, 3:11 Witam.
Poszukuje dwóch kreskówek
Pierwszy to kreskówka ,,edukacyjna"
Z tego co pamiętam, głównym bochaterem byla jakaś dżdżownica/glizda z jednym butem na nodze i w charakterystycznej czapce jaką nosil ,,robin hood" oczywiście z piórkiem. Jego pojazdem bylo czerwone jabłko. Pomagal on róznym ludziom i przemieszczal sie swoim pojazdem.
To kreskówka zatytułowana "Wesoły Świat Richarda Scarry'ego" czy jakoś podobnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Animacje”