South Park z dubbingiem Wizji Jeden - poszukiwane brakujące odcinki

Seriale animowane z całego świata :)
MrPepka
Użytkownik

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MrPepka »

Siema wszystkim
Otóż w 2001 roku stacja Wizja Jeden wyreżyserowała i wyemitowała 1 sezon serialu South Park z dubbingiem stworzonym przez Synthesis media. Stacja zleciła do reżyserii tylko 1 sezon gdyż miała zostać zlikwidowana w tym 2001 roku. Część z tych odcinków można znaleźć na tej stronie - https://freedisc.pl/phenix71,d-2418847, ... -lektor-pl
Brakuje więc odcinków:
S01E03
S01E04
S01E07
S01E09
S01E11
S01E12
Gorąca prośba ode mnie. Jeśli ktoś by miał te brakujące odcinki to bardzo prosiłbym o ich przesłanie. Z góry dziękuję
lukis90el
Użytkownik
x 24
x 3

Post autor: lukis90el »

Chyba najlepsza odpowiedź na to pytanie zaczyna się około ok. 26:50 minuty tego filmiku:
https://www.youtube.com/watch?v=bsCXeK4O1Qc

Na razie nic lepszego nie znajdziesz :-[
MrPepka
Użytkownik

Post autor: MrPepka »

Ten filmik znam bo... sam w nim wystąpiłem :)
No cóż, to będę szukał dalej. Dzięki za pomoc :)
lukis90el
Użytkownik
x 24
x 3

Post autor: lukis90el »

To zostaje mi życzyć powodzenia - chociaż dam jeszcze parę informacji, które mogą być przydatne (częściowo uzupełnione informacjami z innego forum - w okolicach 2001 miałem tylko Polsat 2 Cyfrowy, Cyfra+ u mnie była dopiero po fuzji z Wizją TV):
* Wizja TV już wtedy (wiosna 2001) miała mniej popularną satelitę (Astra 19.2 E) - co prawda była liderem (414 tys.), ale i tak to mniej niż platformy z HotBirda (Cyfra+ - 330 tys., Polsat 2 Cyfrowy - 200 tys.; łacznie wyjdzie 530 tys.);
* była droższą platformą - Polsat 2 Cyfrowy do pewnego czasu nie miał miesięcznych opłat (później było bardzo tanio jak na te czasy), Cyfra+ była tańsza
ODPOWIEDZ

Wróć do „Animacje”