Captain Tsubasa - klasyczna wersja oraz nowe anime z 2018 roku

Seriale animowane z całego świata :)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 25 cze 2018, 18:38

"Miło" z ich strony. Dwa odcinki codziennie to zbyt wiele dla osoby dorosłej - raz, że człowiek ma mało czasu, a drugie - Kapitan Tsubasa w dużej dawce może męczyć swoją prostotą I naiwnością.

Sam skończyłem oglądać na około 28 odcinku przez tą ostatnie kwestię. Mecz Meiwy z Furano przelał czarę goryczy - pierwsza z drużyn powinna dostać dwie czerwone kartki w trakcie spotkanie, niestety Kojiro jako ważna postać ma przywilej bezpardonowego faulowania, a twórca nie zdążył jeszcze(?) zaprezentować młodym widzom, jak kończą się brutalne przewinienia w piłce nożnej. Skutek jest taki, że jeden z piłkarzy przeciwnej drużyny lata przez większość meczu po murawie kuśtykający, a sędzia nie wyciąga z tego powodu żadnych, poważnych konsekwencji :lol:.

Z powodu tej naiwności musiałem też odpocząć od nowego Tsubasy, ale do niego za niedługo powrócę :).

Ze starą chyba dam sobie spokój, bo nieszczęsne TVP Sport chyba nie kupiło normalnej licencji na streaming - z tego, co widzę tylko 20 ostatnich epizodów jest dostępnych (spróbujcie sobie wejść na linki, które dawałem na poprzedniej stronie). Brawo! Jak ktoś chciałby sobie teraz zacząć oglądać to może zapomnieć o początku. Ależ to żałosne :(
HENSHIN!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

Postautor: AtoMan » 25 cze 2018, 23:49

Na sport.tvp.pl widzę odcinki od 36... i 18 ;) Na vod.tvp.pl z kolei jest równe 20. Na szczęście niektórzy składowali odcinki na bieżąco ;)
Dopóki nie podłączyli mi neostrady nie wiedziałem, że ktokolwiek popiera PiS - Józef Piłsudski na swoim blogu
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 23 lip 2018, 10:31

TV Tokyo ogłosiło, że od października Kapitan Tsubasa pójdzie do "gimnazjum" (nowa saga). Zaprezentowano nawet grafikę i przyznam, że bałbym się chodzić do gimby z takimi osiłkami, zwłaszcza z wybuchowym Kojiro ;)
Captain Tsubasa nowe anime.jpg
Rysunek tak bardzo w stylu Yoichi Takahashiego :lol:

Info stąd.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontaktowanie:

Postautor: Tomek » 24 wrz 2018, 21:10

Projekty postaci i obsada, która zadebiutuje w Boys' Fight - sadze gimnazjalnej nowego Kapitana Tsubasy. Ta zacznie się w 29 odcinku, który zostanie wyemitowany 15 października.
Kapitan Tsubasa 2018.jpg

Yūto Uemura jako Shun Nitta
Shun Nitta.jpg
Yūsuke Kobayashi jako Makoto Soda
Makoto Soda.jpg
Daisuke Hirakawa jako Hiroshi Jito
Hiroshi Jito.jpg
Hiroyuki Yoshino jako Mitsuru Sano
Mitsuru Sano.jpg
Kazuhiko Inoue jako Makoto Kitazume
Makoto Kitazume.jpg
Daisuke Namikawa jako Munemasa Katagiri
Munemasa Katagiri.jpg

A ja pochwalę się, że trochę nadrobiłem nową serię - zamiast na siódmym odcinku, jestem teraz na 11 :lol:.
HENSHIN!

Wróć do „Animacje”