Zombie Land Saga (Zombieland Saga)

Seriale animowane z całego świata :)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Zombie Land Saga (Zombieland Saga)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Pełna 4-minutowa wersja animowanego teledysku do piosenki "Saga Jihen". :)
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Zombie Land Saga (Zombieland Saga)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Miejskie Muzeum Historii i Folkloru w Karatsu (w anime Zombie Land Saga opuszczone domostwo zamieszkiwane przez główne bohaterki) ucierpiało na skutek działania tajfunu Haishen. W wyniku wichury doszło do uszkodzenia dachu i wybicia szeregu okien w zabytkowym budynku.

Poniżej materiał z telewizji Saga TV. Kobieta na końcu to osoba, która ma zajmować się muzeum - smuci ją fakt, że "tak piękny budunek odrestaurowany dzięki obywatelom i turystom został uszkodzony". Rada Edukacji miasta Kuratsu planuje jak najszybciej rozpocząć prace naprawcze,
[ Spoiler ]

Do uderzenia tajfunu Haishen w Japonii doszło w poniedziałek - w rezultacie zginęły 2 osoby, oraz ponad 100 zostało rannych.
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Zombie Land Saga (Zombieland Saga)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Trailer drugiego sezonu Zombie Land Saga opublikowany w nowy rok - premiera serialu w kwietniu 8)
Plakat:
Zombie Land Saga R.jpg
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Zombie Land Saga (Zombieland Saga)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Trailer z angielskimi napisami:
I przetłumaczony plakat:
Zombie Land Saga Revenge.jpg
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Zombie Land Saga (Zombieland Saga)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Opening drugiego sezonu :)
Ending:
Na razie wyemitowano trzy odcinki nowej serii.

Pierwszy dotyczył wychodzenia z kryzysu, który spotkał zespół pomiędzy sezonami. Moim zdaniem trochę rozczarowujący epizod - nie lubię, jak ważne wydarzenia wkłada się pomiędzy sezony w formie retrospekcji tylko po to, aby pierwszy odcinek nowej serii polegał na odkręcaniu tego nowego statusu quo. Niby wątek porażki idolek jest wspominany do teraz, ale mam wrażenie, że równie dobrze mogłoby go nie być. Na plus występ idolek z ekscesami ;)

Drugi epizod dotyczył dawnej, platonicznej miłości Saki. Zakochanie ukazane jak w przypadku wszystkiego w tym serialu na pół-serio, pół-nie. Powiedzmy, że trudno traktować poważnie obiekt zadurzenia bohaterki, jego styl jest charakterystyczny ;) Także komicznie został przedstawiony moment "empatii" Sakury do koleżanki :lol:

Trzeci odcinek to wątki kręcące się wokół Ai (idolki z lat 2000) i Junko (80s). Tak jak w przypadku pierwszego sezonu są to wątpliwości co do dalszego charakteru zespołu, ale tym razem bohaterki nie są skłócone ze sobą, tylko mają osobne zagwozdki do przemyśleń / odpowiedzialności leżące na ich barkach. Uwielbiam zwłaszcza scenę a la lata 80, gdy Junko siedzi sobie na dachu i gra na gitarze, a także jej rozmowę z próbującą "dojść do składu" Sakurą :D

PS Rozłożyło mnie też te nawiązanie :lol:
:D
[ Spoiler ]
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Zombie Land Saga (Zombieland Saga)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

"Mam talent" w 5. odcinku drugiego sezonu anime "Zombieland Saga" :lol:
Zombie Land Saga Mam Talent.jpg
Zombie Land Saga Mam Talent 2.jpg
Zombie Land Saga Mam Talent 3.jpg
Zombie Land Saga Mam Talent 4.jpg
Zombie Land Saga Mam Talent 5.jpg
Zombie Land Saga Mam Talent 6.jpg

Epizod naprawdę fajny i można nawet go w zasadzie obejrzeć bez znajomości wcześniejszej historii, choć wiele straci się (dla niektórych będzie bardzo wzruszający jeśli oglądał wcześniej 8. odcinek pierwszego sezonu).
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Zombie Land Saga (Zombieland Saga)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Zombieland Saga Revenge odcinki 8-9
Zaleta tworzenia anime o idolkach, będących zombiakami - możesz cofnąć się fabularnie o ponad 100 lat i zrobić w ramach serialu dwu-odcinkową dość poważną historyczną dramę :lol:
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Zombie Land Saga (Zombieland Saga)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Podczas wczorajszego eventu koncertowego zapowiedziano film kinowy (anime) Zombie Land Saga :)

"Żywy" trailer z Hakuryu i Kunio Murai-em, aktorami pochodzącymi z prefektury Saga.
Plakat :D
Zombie Land Saga film.jpg

Fantastyczna wiadomość, biorąc pod uwagę jak zaskakujący i otwarty finał miał drugi sezon. Konkluzja wyglądała tak, jakby całe anime było
[ Spoiler ]

Najlepszy odcinkiem drugiego sezonu jednak nie okazał się ostatni, ale przedostatni epizod. Dochodzi w nim do pewnej rzeczy na którą widzowie czekali od początku serii i ta scena jest prosta i bardzo ujmująca. Pod koniec odcinka jest też bardzo wzruszający moment między Koutaro i Sakurą, zwłaszcza jest to mocny moment dla menadżera :D
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Expert
Posty: 8082
Rejestracja: 24 maja 2006, 22:01
x 139
x 950
Kontakt:

Zombie Land Saga (Zombieland Saga)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomek »

Avex wrzucił fragmenty koncertu "Zombie Land Saga LIVE - FranChouChou Saga yo tomoni waite kure".
---
Peggyov movrovbivuubavuv vuv!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Animacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości