Zapomniane kreskówki

Seriale animowane z całego świata :)
Lavos
Użytkownik

Zapomniane kreskówki

Post autor: Lavos » 16 mar 2008, 17:41

Hmm...szukam kreskówki, która leciała kiedyś na RTL & bodaj i opowiadała o Eskimosie, który polował na jakiegoś wielkiego niedźwiedzia. Nazywała się chyba No no nanuk, ale nie mogę tego potwierdzić żadnymi linkami.
Awatar użytkownika
thesaint
Użytkownik

Zapomniane kreskówki

Post autor: thesaint » 30 mar 2008, 0:27

Witam... Szukam kreskówki która leciała kiedyś na tvp polonia na początku lat '90... tytuł był prawdopodobnie "Speed Błyskawica" . Przeszukałem chyba wszystkie możliwe strony tvp ale niestety nie znalazłem...
Draconka
Użytkownik

Zapomniane kreskówki

Post autor: Draconka » 27 kwie 2008, 14:54

Cześć,
szukam tytułu kreskówki którą kiedyś emitowała TVP3 Katowice, jakoś koło 6:30-7:00, opowiadała o stadzie koni, gdzie czarny charakter nazywał się chyba Brolga. Będę bardzo wdzięczna :) Mam sentyment do tej bajki ;]
wievioor
Użytkownik

Zapomniane kreskówki

Post autor: wievioor » 25 maja 2008, 22:21

Witam. Co do tego, że bajki leciały na RTL7 , a na tvn7 zostal tlyko DB, to z tego co pamietam, na TVN7 lecieli jeszcze magiczni wojownicy, bo np tutaj: http://pl.youtube.com/watch?v=OXqraR44crU widac wyraznie znaczek tvn7. Czy ma ktos moze link, na youtuba z jakas kreskowka ktora leciala na rtl7(chodzi mi o znaczek stacji), zebym sobie skojarzyl? I pytanie: Była kiedyś taka kreskówka, dość dawno, bo niewiele z niej pamietam. Pamietam tylko, że mieszkalii oni (przemeiszczali sie?) w czyms latajacym, czy to byl statek czy doek, nie wiem. Byłą postać która nazywała się chyba "Żabonek" i była taka scena gdzie ktoś zły zamieniał wszystkich dobrych w kamień, tak ze zjezdzali po zjezdzalni do takiego basenu gdzei bylo cos co ich przemienialo. Czy pamieta ktos moze tytul polski/angielski tej bajki? Z góry dzięki.
pati.86
Użytkownik

Zapomniane kreskówki

Post autor: pati.86 » 19 lip 2008, 18:13

Hej :)

Na tvp3 [chyba] leciała kiedyś bajka o myszkach. Przy ubrankach miały duże guziki, na końcu każdego odcinka pokazywali jak dzieci mogą same zrobić sobie zabawkę, np. "telefon" z dwóch kubeczków i sznurka.. nie mogę sobie przypomnieć tytułu.. Coś mi się kojarzy, że Liliputy.. albo jakoś tak, ale jak wpisuję w google, to nic nie mogę znaleźć.. Będę wdzięczna za pomoc.. Może ktoś pamięta tytuł..? ;)
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Zapomniane kreskówki

Post autor: Tomala » 26 lip 2008, 22:04

Dla mnie najlepszym filmem animowanym był Capitan Hawk... To była chyba jedyna bajka, której nigdy nie powtórzyła Polonia 1. Pamiętam też że ostatni odcinek serialu puścili w dzień zakończenia roku szkolnego i prawie nikt nie mógł go obejrzeć...;) Niektóre sezony serialu powtórzył chyba w 2000 roku Polsat 2
CZYNY NIE CUDA... ;)
Awatar użytkownika
Kielek
Użytkownik

Zapomniane kreskówki

Post autor: Kielek » 02 sie 2008, 20:11

szlugisuli pisze:sluchajcie a pmietacie moze tytul takiej bajki leciala w latach 90tych na cartoon network o takich stworach ze skrzydlami ktore w nocy zyly a w dzien zamienialy sie w pomniki gorgons czy jakos tak
odpiszcie bo nie moge sobie przypomniec
Gargoyles? Pewności nie mam :p
@Co do tematu, to nie ma to jak pasmo Walt Disney przedstawia <3 no i Dragon Ball na RTL7
kaszmi
Użytkownik

Zapomniane kreskówki

Post autor: kaszmi » 07 wrz 2008, 22:10

od penego czsu szukam pewnej bajki ale nie wiele z niej pamietam . Chyba leciała na TVN była o takim zółtym ludziku jak sie zaczynała to tak jakby normalny film a potem zamieniała sie w kreskówke
kaszmi
Użytkownik

Zapomniane kreskówki

Post autor: kaszmi » 07 wrz 2008, 22:15

pati.86 pisze:Hej :)

Na tvp3 [chyba] leciała kiedyś bajka o myszkach. Przy ubrankach miały duże guziki, na końcu każdego odcinka pokazywali jak dzieci mogą same zrobić sobie zabawkę, np. "telefon" z dwóch kubeczków i sznurka.. nie mogę sobie przypomnieć tytułu.. Coś mi się kojarzy, że Liliputy.. albo jakoś tak, ale jak wpisuję w google, to nic nie mogę znaleźć.. Będę wdzięczna za pomoc.. Może ktoś pamięta tytuł..? ;)
To nie były myszki hehe tylko takie małe stworzonka a bajka nazywała się Malusińscy http://pl.youtube.com/watch?v=6HAn4fByV ... re=related
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert

Zapomniane kreskówki

Post autor: TiM » 07 wrz 2008, 22:25

Jeżeli się nie mylę to Malusińscy lecą nadal na Jetix Play. Chyba że wyleciały z ramówki :P
gawex
Użytkownik

Zapomniane kreskówki

Post autor: gawex » 28 wrz 2008, 12:31

Sympatyków klasycznych seriali legendarnego studia Hanna-Barbera zapraszam od adres:

{{{Usunięte przez modera. Prosimy o niespamowanie forum, inaczej będę musiał wyciągnąć konsekwencje. Pozdrawiam - Tomek}}}
mis3u
Użytkownik

Zapomniane kreskówki

Post autor: mis3u » 08 paź 2008, 21:40

KASZMI
Wydaje mi się, że bajka o żółtym ludziku to BOGUS albo PAN BOGUS.

{{{Prosimy o sprawdzanie postów przed wysłaniem. - Tomek}}}
dagasiaa
Użytkownik

Zapomniane kreskówki

Post autor: dagasiaa » 09 paź 2008, 18:07

Hej:) Możecie mi pomóc. Szukam bajki a właściwie wydaje mi sie, że tytuł dobrze pamiętam. Panna Switch. Chyba, że się myle. Była to bajka animowana o naczuczycielce która okazała się czarownica i ona miała 2 uczniów którzy odkryli jej tajemnice. Jeśli wiecie czekam na odp:)
karol13
Użytkownik

Zapomniane kreskówki

Post autor: karol13 » 09 paź 2008, 22:37

przedewszystkim he-man,ale nie rozumie czemu teraz tv nie wspomina tak doskonalych bajek jak kiedyś min:dr.qest,walorianie i dinozaury, denver,speed błyskawica, iron man,motomyszy z marsa,ulises,conan???moje pokolenie sie na nich wychowało i sądze że są lepsze niż obecnie nadawane--czy ktos się ze mna zgadza?????????
Danton
Użytkownik

Zapomniane kreskówki

Post autor: Danton » 10 paź 2008, 17:03

A mi brakuje psia Reksia i Krecika:(

Co ten sentyment robi z człowieka.

{{{Sentyment nie sentyment, proszę o interpunkcje i duże litery. - Tomek}}}
ODPOWIEDZ

Wróć do „Animacje”