Zapomniane kreskówki

Seriale animowane z całego świata :)
cfcpoland
Poster

Zapomniane kreskówki

Postautor: cfcpoland » 09 sie 2014, 23:42

"Łatek" to była ładna bajka, szkoda że już nigdzie nie powtarzana.. zapadła mi w pamięć
a tak poza tym uwielbiałem "Gumisie", "Kaczora Donalda" i wiele innych :D
Awatar użytkownika
Marecki384
Obserwator

Zapomniane kreskówki

Postautor: Marecki384 » 25 sty 2015, 22:31

Mam pytanie poproszę tytul bajki o trollach
Chyba norweski serial animowany
piotrekwnitro
Użytkownik

Zapomniane kreskówki

Postautor: piotrekwnitro » 29 sty 2015, 17:49

Witam, i proszę o pomoc, szukam bajki w której bohater był chory w sensie miał czarną plamę na ręce, która się coraz bardziej rozwijała aż zawładnęła całą ręką ale też dawała mu wielką siłę. pamiętam że jak jechał na koniu i zaatakowali go wojownicy wyciągną łuk napiął go i w tym momencie była ukazana ręka zawładnięta chorobą (bardzo umięśniona), gdy wystrzelił strzałę wpiła przeciwnika w drzewo tyle pamiętam szukam tej bajki od bardzo dawna. Proszę o szybką odpowiedź
Awatar użytkownika
dana1993
Obserwator
Kontaktowanie:

Zapomniane kreskówki

Postautor: dana1993 » 04 lut 2015, 18:29

cfcpoland pisze:"Łatek" to była ładna bajka, szkoda że już nigdzie nie powtarzana.. zapadła mi w pamięć

mój brat ma niektóre odcinki łatka na kasetach video nagrywane z jedynki
DANA TO NIE IMIĘ
DANA TO KREJZOL
regalymetalowe
Użytkownik
Kontaktowanie:

Zapomniane kreskówki

Postautor: regalymetalowe » 26 cze 2015, 8:16

A wiecie że w Rzeszowie jest muzeum dobranocek ? Fajna rzecz dla osób w moim wieku czyli tak 27 -28 latków bo można zobaczyć w nim postaci które w tamtych latach były puszczane na dobranocke. Swoją drogą szkoda że telewizja publiczna zrezygnowała z puszczania bajek. Dzieci nie będą miały co wspominać bo ja np z sentymentem wracam do lat kiedy byłem małym dzieckiem i czekało się zawsze do tej 19 żeby pooglądać bajki
Zapraszam wszystkich Państwa do mojego sklepu z regałami metalowymi do magazynu i piwnicy. http://polskieregaly.pl
Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod

Zapomniane kreskówki

Postautor: Direct » 27 cze 2015, 10:14

Teraz niewiele się zmieniło. Jedynie to, że dzieci zamiast czekać do 19:00 na 20 minut bajki mogą je od ponad roku oglądać o dowolnej porze w ogólnodostępnym TVP ABC.
joonek9
Użytkownik
Kontaktowanie:

Zapomniane kreskówki

Postautor: joonek9 » 06 lip 2015, 20:44

cfcpoland pisze:"Łatek" to była ładna bajka, szkoda że już nigdzie nie powtarzana.. zapadła mi w pamięć

"Gumisie" i "Kaczor Donald" to były dla mnie jedne z ulubionych, no i jeszcze muszę dodać "Królika Bugsa",
Zapraszam na moją stronę www
tvferdex97
Junior

Zapomniane kreskówki

Postautor: tvferdex97 » 06 lip 2015, 20:50

Mam nadzieję niebawem któraś polska stacja odnowi prawa emisyjne do nadawania całej serii Dragon Balla, z tego co wiadomo planują kontynuować produkcję serialu anime już w nowej serii.
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert

Zapomniane kreskówki

Postautor: AtoMan » 06 lip 2015, 21:09

Nie zapowiada się na to. Już sama emisja pierwszej części DB Kai na AXN Spin dziwi, bo wyniki nie były jakieś specjalnie wybitne.
Dopóki nie podłączyli mi neostrady nie wiedziałem, że ktokolwiek popiera PiS - Józef Piłsudski na swoim blogu
wypowiad123
Użytkownik
Kontaktowanie:

Zapomniane kreskówki

Postautor: wypowiad123 » 13 sie 2015, 12:58

ja tam czekam na pinky'iego i mózga :)
Awatar użytkownika
Pilch
Użytkownik

Zapomniane kreskówki

Postautor: Pilch » 15 gru 2015, 11:54

piotrekwnitro pisze:Witam, i proszę o pomoc, szukam bajki w której bohater był chory w sensie miał czarną plamę na ręce, która się coraz bardziej rozwijała aż zawładnęła całą ręką ale też dawała mu wielką siłę. pamiętam że jak jechał na koniu i zaatakowali go wojownicy wyciągną łuk napiął go i w tym momencie była ukazana ręka zawładnięta chorobą (bardzo umięśniona), gdy wystrzelił strzałę wpiła przeciwnika w drzewo tyle pamiętam szukam tej bajki od bardzo dawna. Proszę o szybką odpowiedź

A to nie była przypadkiem bajka ze Studia Ghilbi "Księżniczka Mononoke"? :)
Polecam ich bajki, są świetne :)
Kto jak nie ja...
Johny Begood
Poster

Zapomniane kreskówki

Postautor: Johny Begood » 15 gru 2015, 15:15

Power Stone?
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
kolos
Obserwator

Zapomniane kreskówki

Postautor: kolos » 08 kwie 2016, 13:30

A ja bym bardzo chciał obejrzeć serial animowany "omer i syn gwiazdy" nigdzie w internecie nie ma tego serialu po polsku... obejrzałbym też bajkę "Conan łowca przygód"
Fanboy C:-)
Bibibo
Użytkownik
Kontaktowanie:

Zapomniane kreskówki

Postautor: Bibibo » 15 kwie 2016, 11:29

Chcialabym znowu zobaczyć Fantometkę - któś oglądał? Albo Bobry w akcji i Kotopies. Kto pamięta ZigZap? :D
Awatar użytkownika
atomówka96
Obserwator

Zapomniane kreskówki

Postautor: atomówka96 » 26 maja 2016, 19:27

Bibibo pisze:Chciałabym znowu zobaczyć Fantometkę - któś oglądał? Albo Bobry w akcji i Kotopies. Kto pamięta ZigZap? :D

Nie miałam ZigZapa w analogowej, ale w sentymentalnie wspominam tamten okres, gdzie ten kanał był jeszcze świetny, potem zrobiło się tak że już tylko było głośno o Winx, Kodzie Lyoko, Szóstce w pracy, bo hej, to były najpopularniejsze seriale w ramówce. Kotopsa i Arnolda pamiętam do dziś, Bobrów ciężko znaleźć w youtubie, były odcinki po polsku ale były one zablokowane przez Viacom. Co do Fantomenki to ją pamiętam :) BTW, nie ma odcinków z polskim dubbingiem (są z francuskim) więc na pocieszenie ktoś nagrał zapowiedź:

Z góry dołączam się do grona nostalgików.
Obrazek

Wróć do „Animacje”