Pokemon

Seriale animowane z całego świata :)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Pokemon

Post autor: Tomek » 10 sty 2020, 13:29

Pojawił się pierwszy trailer nowego filmu kinowego - Pokémon the Movie: Coco (powracający do tradycyjnej, rysowanej animacji). Premiera: 10 lipca w japońskich kinach.
Chłopak poruszający na pnączach i drzewach, dzidziuś w puszczy... jakaś wariacja na temat historii Tarzana wychowanego w tej wersji przez Pokemonów? :lol:

Plakat:
Pokemon The Movie Coco.jpg
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Pokemon

Post autor: Tomek » 15 sty 2020, 20:20

Pojawił się pierwszy odcinek zapowiadanego, pobocznego serialu anime - Pokemon Twilight Wings (wersja japońska):

Wersja z angielskim dubbingiem:

Może kogoś zainteresuje, ja dam sobie spokój, choćby z prostego względu - brak wersji z napisami. :D
HENSHIN!
Awatar użytkownika
AtoMan
VIP Expert
Kontakt:

Pokemon

Post autor: AtoMan » 15 sty 2020, 21:35

Ja obejrzałem po angielsku, tym bardziej, że amerykanie chwalą, że przy S&M to naprawde niezły dubbing... ale nie jest :P Większość kwestii ślamazarna i drętwa, dzieciaki grane przez stare baby... u nas to w obecnych czasach nie do pomyślenia :P
dość
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Pokemon

Post autor: Tomek » 28 lut 2020, 11:43

Wyszedł nowy trailer filmu "Pokemon 23... Zrzynami z Tarzana" ;)

Przy okazji na facebooku można znaleźć porównanie filmu "Pokemon - Film Pierwszy" (1999) z jego remake'iem* - "Pokémon: Mewtwo Strikes Back - Evolution" (premiera w USA - 27 lutego).

* - jeśli można w ogóle traktować amerykańską wersję za oryginał
HENSHIN!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Animacje”