Dragon Ball Z/Dragon Ball GT/Dragon Ball Kai/Dragon Ball Super

Seriale animowane z całego świata :)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Post autor: Tomek » 07 gru 2019, 7:10

“Bokura wa Minna, Son Goku da" (Wszyscy jesteśmy, Son Goku) - sympatyczna reklama najnowszej gry "Dragon Ball Z: Kakarot"... niby Japonia, niby spot po japońsku, możliwe, że nawet inne czasy, a nietrudno poczuć klimat realiów pierwszych lat XXI wieku :D
Choć ja miałem wtedy już 12 lat, więc byłem za stary na pewne rzeczy. Niemniej potrafię zrozumieć ten szał, przede wszystkim widziałem, co działo się za oknem ;)
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Post autor: Tomek » 18 gru 2019, 19:35

Intro gry "Dragon Ball Z: Kakarot", czyli jazda Bandai Namco na nostalgii fanów cz. 2. :rolleyes:
Moim zdaniem bardzo leniwa, z tą kanciastą grafiką I słabo dobranymi cutscenkami powyższy opening wygląda jak fanowski filmik, który ktoś wrzucił na youtube'a, a oficjalny materiał promocyjny czy z samej gry.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Post autor: Tomek » 23 sty 2020, 19:02

Recenzja "Dragon Ball Z: Kakarot" od arhn.eu.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Post autor: Tomek » 13 lut 2020, 14:39

Reklama "Odjazdowych Kreskówek", konkretnie anime na RTL7 z trzeciego tomu mangi Akira (styczeń 2000) - natrafiłem przy okazji szukania czegoś innego ;)
Odjazdowe Kreskówki RTL7 Anime Akira tom 3.jpg
Pierwsze logo, układ ramówki pewnie znany @Karol - rozmawialiśmy o nim jedną stronę temu :D

Z innych ogłoszeń parafialnych - natrafiłem około 3 tygodnie na "Taiyōkei◉Wonder Last" - jakiś niezbyt wyróżniający się utwór/teledysk japońskiego girlsbandu Kirameki☆Anforento. Nie wiem "czemu", ale nawiązuje do Dragon Balla. Tak więc jak ktoś lubi przesadnie cutie-cutey-cute śpiewające dziewczyny i mangę Akiry Toriyami to polecam zapoznać się z dziełem. ;)
Z tego, co kojarzę to gościu występujący w nagraniu to R Fujimoto - komediant/cosplayowiec ubierający się od lat w strój Vegety i parodiujący różne rzeczy (teledyski). Humor raczej nie zrozumiały dla przeciętnego mieszkańca zachodniego globu.
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

Post autor: Tomek » 26 mar 2020, 23:06

W dniu 21 marca zmarł Hiroshi Masuoka - aktor, który podkładał pod Genialnego Żółwia w końcowym odcinkach Dragon Ball Z i całym Dragon Ball GT (oryginalnym seiyuu był Kōhei Miyauchi, który zmarł w 1995 roku, od 2009 roku głosem Kame-Sennina jest z kolei Masaharu Satō).
Hiroshi Masuoka.jpg
Hiroshi Masuoka.jpg (31.85 KiB) Przejrzano 208 razy
Powodem śmierci był rak odbytnicy.
HENSHIN!
Krzysztofek1995
Użytkownik

Post autor: Krzysztofek1995 » 27 mar 2020, 22:29

Wyrazy współczucia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Animacje”