Atomówki (The Powerpuff Girls)

Seriale animowane z całego świata :)
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 8
x 102
Kontakt:

Post autor: Poland » 20 wrz 2017, 12:33

Dotychczasowi fani "Atomówek" czyli serialu "The Powerpuff Girls" znanego z anteny Cartoon Network mają powody do nie zadowolenia. Powstała czwarta bohaterka serialu która jest większa i co najważniejsze czarnoskóra: https://noizz.pl/film/wiemy-jak-wyglada ... n=fb_noizz
Osobiście też jestem niezadowolony, gdyż w pierwotnej formie serialu były tylko trzy a nie cztery bohaterki - osoby odpowiedzialne za obecna wersje chyba powoli zaczynają przedobrzać.
0 x
Od 24.05.2006 do 27.08.2014 jako kisiel205 / Od 27.08.2014 jako Poland
Aktywnie najlepszy na forum już od 12 lat! Na moim koncie już ponad 10,000 postów!
Frontowiec
VIP Expert
x 34
x 142
Kontakt:

Post autor: Frontowiec » 20 wrz 2017, 15:55

Ta zmiana jest moim zdaniem dosyć kontrowersyjna - nawet z powodu nowej, czwartej siostry to wylał się hejt w USA. Ja również jestem nieco niezadowolony z tej zmiany, zwłaszcza że remake ''Atomówek'' jest dosyć słaby, głównie z powodu tzw. cukierkowości.

Stare, dobre ''Atomówki'' to wspominam z sentymentu - czasy mojego dzieciństwa, jak jeszcze było pasmo seriali animowanych Cartoon Network na Polsacie, w sobotnie poranki. No i do tego bardzo świetny dubbing Edyty Jungowskiej jako Brawurki, gdzie w remake ''Atomówek'' nie użyczyła jej głosu.
0 x
#StopNienawiści (nawet tutaj!)
Awatar użytkownika
atomówka96
Junior
x 26
x 9

Post autor: atomówka96 » 20 wrz 2017, 17:08

Wypowiem się na ten temat trochę więcej, też należę do osób które wychowało się na "Atomówkach" (miałam gadżety z nimi związane, film pełnometrażowy widziałam kiedyś na HBO), i powiem wam też byłam bardzo zniesmaczona tym rebootem i faktem, że do obsady dołączyła ta czwarta.

Wczoraj obejrzałam ten odcinek z udziałem Blisstiny lub w jak polskim dubbingu ją nazwali Bombką... TAK, Bombka. W starym serialu była postać wiewiórki, którą dziewczynki wyleczyły dzięki związkowi X i ma super moce jak one i nazywała się też Bombka, jakby nie mieli już pomysłów jak dać po polsku imię nowej postaci, która pojawia się tylko raz. :angry:

Do rzeczy, jak się dowiedziałam Blisstina okazuje się być
[ Spoiler ]
Poza tym jej wygląd, jak już czarnoskóra to od razu kontrowersje. To nie pierwszy raz gdy reboot znanej i kochanej kreskówki z lat 90-tych wywołał takie oburzenie, był odcinek w którym Bajka poznaje kucyka który chciał zostać jednorożcem i co się okazało pod koniec odcinka? BYŁ JEDNOROŻCEM PRZEZ CAŁY CZAS! Jeden z amerykańskich magazynów nazwał taką postać "ciekawą metaforą tożsamości transseksualistów" przez co ten odcinek miał wielką falę heju.

Jakby mało takich to dodam scenę z innego odcinka w którym Bajka i Bójka dosłownie twerkują z wielką imprezową pandą, usunięcie pani Sarabelli czy też chłopak w którym Bójka się podkochuje jest wzorowany na jednym ze scenarzystów - to też kontrowersyjne sprawy.

A i jeszcze jedno: wiemy kto użyczy głosu Bombce.

0 x
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Animacje”