Ookami Heart (muzyczne krótkometrażówki)

Seriale animowane z całego świata :)
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
x 40
x 176
Kontakt:

Ookami Heart (muzyczne krótkometrażówki)

Post autor: Tomek » 23 wrz 2017, 20:35

Coś miłego na sobotni wieczór dla uszu i oczu (przynajmniej moich :lol:).

Ookami Heart - dwa teledyski zaprojektowane, narysowane i zaanimowane przez japońskiego niezależnego ilustratora i grafika Utomaru dla japońskiego elektropopowego zespołu ORESAMA (o którym wspominałem już tutaj).

ORESAMA - Ookami Heart F.O.ver. (dla singla zespołu, wydanego 3 grudnia 2014 roku)
ORESAMA - Dramatic (dla singla, wydanego 20 maja 2015 roku)
Animacja klipów bardzo prosta, bo robiona przez jedną osobę, ale przez te całe "żonglowanie" spite'ami 2D i elementami 3D oraz ostrą tonacją barw mają jak dla mnie swój klimacik. O ile pierwszy klip trochę mniej mi się podoba, to drugi kojarzy mi się swoją mocno-kującą w oczy, fioletową (purpurową?) kolorystyką z latami 80, do tego muzyka - także nie brzmiąca tak do końca dzisiaj - nie chce mi wypaść z ucha. Doszło do tego, że teledysk służy jako przyjemny punkt startowy każdego początku dnia :).

Dodatkowo pierwsza z piosenek została użyta jako ending dla anime "Ookami Shoujo to Kuro Ouji" - jako, że nie jestem targetem tego typu seriali (shoujo) wiem przynajmniej, dlaczego dotychczas nie miał pojęcia o jej istnieniu :rolleyes:.
0 x
HENSHIN!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Animacje”