Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
Adix2004
Junior

Post autor: Adix2004 » 25 mar 2020, 20:39

vicos pisze:
25 mar 2020, 17:09
Natomiast jeżeli później zdecydują się na lżejszy temat to wspominane już tutaj "Dolunay" z Özge Gürel - Do której mam słabość od czasu ''Sezonu na miłość'' :-* :DD
Też mam słabość do Ozge Gurel :D Szkoda, że Dwójka nie zdecydowała się na emisję "Dolunay" np. zamiast "Wymarzonej miłości", która okazała się klapą :P
vlv pisze:
25 mar 2020, 17:11
Ja bym chciał Sen anlat karadeniz lub Hercai.
Osobiście bardzo wątpię w te tytuły. Poniżanie kobiet itp. to chyba nie do końca klimat Polaków.
vlv pisze:
25 mar 2020, 17:11
Rozumiem, że w związku z wirusem nie ma co liczyć na start TDC w najbliższym czasie?
Tutaj trudno powiedzieć :redface: Nawet nie ma skąd dowiedzieć się co i jak, nawet na e-maila nie odpisują :rolleyes:
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: [email protected] » 25 mar 2020, 20:48

Jeszcze Wam mało? Co my fani produkcji latynoamerykańskich mamy powiedzieć?

Rozumiem, że poziom aktualnie emitowanych przez TVP "turkiszy", może być dla niektórych nie do przyjęcia, ale zawsze możecie liczyć jeszcze na Zoom TV. Tymczasem dla fanów produkcji latino nie ma absolutnie nic, nawet tak wyszydzanych tutaj produkcji Nathalie Lartilleux (nomen omen nie wiele różniących się od takiej "Przysięgi" czy "Więżnia miłości").
Adix2004
Junior

Post autor: Adix2004 » 26 mar 2020, 0:44

[email protected] pisze:
25 mar 2020, 20:48
Uwierz mi, że ja też nad tym ubolewam. Co by nie było dla mnie latynoamerykańskie produkcje są zawsze o oczko wyżej niż turkisze. Szkoda, że Eva Channel nie stratuje w Polsce :P Jednak mimo wszystko czekam na TDC bo jest tam kilka interesujących produkcji.
vicos
Użytkownik

Post autor: vicos » 26 mar 2020, 9:43

[email protected] pisze:
25 mar 2020, 20:48

Rozumiem, że poziom aktualnie emitowanych przez TVP "turkiszy", może być dla niektórych nie do przyjęcia, ale zawsze możecie liczyć jeszcze na Zoom TV. Tymczasem dla fanów produkcji latino nie ma absolutnie nic, nawet tak wyszydzanych tutaj produkcji Nathalie Lartilleux (nomen omen nie wiele różniących się od takiej "Przysięgi" czy "Więżnia miłości").
Również nad tym mocno ubolewam :redface: jestem z rocznika 95 i wychowałem się na fali popularności ''Zbuntowanego anioła'' i to pomimo tego że fanem klasyczny telenoweli nie jestem. Bardziej przemawiają do mniej telenowele kryminalno-romantyczne jednak sentyment do tej produkcji pozostanie, dlatego też nie szydzę z telenoweli klasycznych bo się sam na takiej wychowałem ^-^
Atahan
Obserwator

Post autor: Atahan » 26 mar 2020, 13:21

Też chciałbym zobaczyć chociaż jedną telenowelę latynoską, ale na razie się na to nie zapowiada. Chyba, że znowu zrobią nam niespodziankę, jak z "Przeklętą", ale jeśli niespodzianka 'wypali' tak samo, jak "Przeklęta", to później już całkiem trudno będzie o jakąś telkę.

Minus w obecnie emitowanych turkiszach to ich długość. "Elif" ciągnie się od trzech lat, a końca nadal nie widać. Gdzie tam do 1100 odcinków. "Więzień miłości" jest krótszy, ale to nadal tasiemiec, który ma 500 odcinków, "Przysięga" też pewnie najkrótsza nie będzie. Chciałoby się obejrzeć turkisza z prawdziwego zdarzenia, jak w Zoom TV jest "Narzeczona ze Stambułu" i mam nadzieję, że stacja wkrótce zacznie poważnie myśleć nad nowym serialem do ramówki. "Fazilet Hanim ve Kizlari" czeka. O:-)
Przysięga - TVP 1 [16:05]
Narzeczona ze Stambułu - ZOOM TV [20:00]
Atahan
Obserwator

Post autor: Atahan » 29 mar 2020, 16:04

"Zraniona miłość" o 10:00 i "Meandry uczuć" o 15:05 wylatują z ramówki na rzecz "Szkoła z TVP". "Meandry uczuć" będą kontynuowane o 1:50.
Przysięga - TVP 1 [16:05]
Narzeczona ze Stambułu - ZOOM TV [20:00]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”