Telenowele

Forum fanów telenowel :)
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

Po Esmeraldzie pasmo telenowel dobiła nie Paulina a Światło twoich oczu które było nowa wersją Esmeraldy. Esmeralda w pierwszej emisji poradziła sobie znakomicie, póżniej było NIZA a póżniej przez wakacje znów Esmeralda po trzy odcinki i po wakacjach nowa wersja Esmeraldy czyli Światło twoich oczu. Ile razy można oglądać to samo?
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Może to być irytujące ale "Nie igraj z aniołem" czy "Esmeralda" to kultowe telenowele więc nic dziwnego, że kilkakrotnie były powtarzane. Na Novelas+ bardziej można się spodziewać premier. Z TV4 jest różnie, czasami cisza a potem nagle informacja że o tej i o tej godzinie nowy serial/telenowela z Meksyku. ;)
Maria123
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 05 cze 2021, 15:56
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maria123 »

BasiaBasia12 pisze: 25 lip 2021, 10:47 Po Esmeraldzie pasmo telenowel dobiła nie Paulina a Światło twoich oczu które było nowa wersją Esmeraldy. Esmeralda w pierwszej emisji poradziła sobie znakomicie, póżniej było NIZA a póżniej przez wakacje znów Esmeralda po trzy odcinki i po wakacjach nowa wersja Esmeraldy czyli Światło twoich oczu. Ile razy można oglądać to samo?
No tak ile można oglądać to samo ale w cenniku dla reklam " Światło ....." kosztowało od 1300 tyś do 1600 tyś ostatecznie a przy " Paulinie " i " Marii z Przedmieścia " już tylko 800 zł wychodzi na to że " Światło ....." oglądało się i tak lepiej :)
Atahan pisze: 25 lip 2021, 10:08 Ale to też nie ich wina. Mieli pasmo o tej 16:00 to w pewnym momencie oglądalność spadła, z tego co pamiętam zakup "Mojej nadziei" to zapoczątkował, a później już było tylko gorzej. "Trzy razy Ana" to dobiła i pasmo wyleciało. Zaczęli eksperymentować ze starszymi telenowelami i jak szybko zaczęli, tak szybko skończyli, bo tylko "Esmeralda" wyszła bardzo dobrze. "Paulina" znowu dobiła pasmo i telenowele wyleciały. Kupili "Przeklętą", która o 17:00 nie wytrwała nawet do końca wakacji, a od września spadła na 11:00.
Gdyby Polsat miał stabilną oglądalność TV4, która w zestawieniach nie byłaby ciągle na dużych minusach to myślę, że nie doczekalibyśmy się tej wiosny telenowel na TV4, ale oglądalność leciała w dół, więc trzeba było się szybko czegoś łapać. Nie minęły nawet dwa tygodnie emisji, jak dowiedzieliśmy się, że "Z miłości do dziecka" spada z 16:00 na 14:55, a jej miejsce zajmują z tego co pamiętam "Policjantki i policjanci"
Dokładnie " Moja nadzieja " mimo ze mi się podobała to ona zepsuła pasmo a wystarczyło żeby następcą hitowej " Kotki " było " Lo Imperdonable" wtedy sytuacja by wyglądała całkiem inaczej a tak to " Moja ...." weszła w pasmo o 17.00 i widownia z " Włoszki ..." poszła na turki do TVP2
Mimo że " Z miłości ...." weszło w pasmo 14.55 i leciało do ostatniego odcinka o tej godzinie to też o tym świadczy że musiało sobie nieźle radzić mało tego miało przez bodajże dwa miesiące powtórki o 9.25 więc to też musiało o czymś świadczyć a w cenniku dla reklam kosztowały reklamy od 1300 tyś do 1800 tyś i nawet chyba więcej ;)
Liam
Junior
Posty: 1426
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Finał „Prześladowanej” powinien wypaść 12 października, a „W obronie honoru” 28 grudnia.

Więc jest szansa, że w tym roku ujrzymy jeszcze minimum dwie premiery latynoskie :)
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

Obstawiała bym jedna premierę i jedna powtórkę. Teraz tez tak jest. Na razie na Novelas+ premierowo były dwie Miłość po grób i Prześladowana. Powtórki które już można było zobaczyć w Polsce to Miłość i przeznaczenie oraz W Obronie honoru. Nowość może być w paśmie po Prześladowanej a powtórka w paśmie W obronie honoru.
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

"W obronie honoru" nie była emitowana w żadnej nadawanej w Polsce stacji TV. Tylko do obejrzenia w vod Player.pl. Przypominam że telenovela leciała na zagranicznym kanale iTVN skierowanym do Polonii zagranicą (kanał nie dostępny w dystrybucji w Polsce!). Chcesz czy nie to była premiera w polskiej TV. :-)
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

A czy widzisz ze gdzieś napisałam ze W obronie honoru leciało w telewizji? Napisałam ze w Polsce można było zobaczyć. Przypomnę ze wtedy Player był za darmo i pewnie więcej ludzi mogło zobaczyć to tam niż teraz tą „premierę” w Novelas+.
Maria123
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 05 cze 2021, 15:56
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maria123 »

Skoro teraz jest układ Telemundo&Telemundo to póżniej pewnie będzie Televisa&Televisa lub Televisa&Telemundo :)
AnaPaula
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 16 sty 2013, 19:23
x 9
x 22

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AnaPaula »

pablo21 pisze: 26 lip 2021, 20:56Chcesz czy nie to była premiera w polskiej TV. :-)
Według mnie W obronie honoru to taka pół-premiera ;) Nie była wcześniej emitowana w polskiej telewizji, ale została zapożyczona "na gotowo" od innej stacji i w ten sposób zaoszczędzono na opracowaniu tłumaczenia i wersji lektorskiej :twisted: Swoją drogą szkoda, że Novelas+ oszczędza tylko na telenowelach latino...

BasiaBasia12 pisze: 26 lip 2021, 20:38Obstawiała bym jedna premierę i jedna powtórkę. Teraz tez tak jest.
Mi też wydaje się, że utrzymają system premiera+powtórka. Mam nadzieję, że teraz przyjdzie pora na Televisę :)
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

Tez mi się wydaje ze będzie Televisa bo pierwsze dwie były z Televisy teraz dwie z Telemundo.
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Albo dadzą coś z azteca tv, skoro na tamtym kanale były emitowane np. Kiedy będziesz moja :)
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Serial "Królowa i konkwistador" śledzi 1,38 mln widzów.

Na ile w tym 'prawdy' nie wiem, bo TVP lubuje się w podawaniu wyników MOR, a nie Nielsena.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Bzdury z MOR-a podał oczywiście. Największa widownia pojedynczego epa to 1.08mln.

Zazwyczaj serial kręci się między 0.85, a 1.00.
Maria123
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 05 cze 2021, 15:56
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maria123 »

Mi to tam nie zależy ile widzów ale cieszę się ze ma dużą oglądalność :)
karolina1995 pisze: 28 lip 2021, 7:35 Albo dadzą coś z azteca tv, skoro na tamtym kanale były emitowane np. Kiedy będziesz moja :)
Wątpię w to na samym początku pewno będą sięgać po Televisę i Telemundo niż Aztecę :)
Celina
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 01 kwie 2021, 17:39
x 11
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Celina »

Wie ktoś gdzie znajdę odcinki telenoweli vivir a destiempo oprócz chomikuj?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości