Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
AnaBr
Użytkownik

Post autor: AnaBr » 06 lut 2019, 20:38

Atahan pisze:
06 lut 2019, 15:32
W sumie może to i dobrze, jak wyemitują wszystkie tasiemce to zostanie w końcu miejsce na krótsze seriale.
W międzyczasie nakręcą kolejne tasiemce. ;)
0 x
Jantar
VIP Expert
x 8
x 37
Kontakt:

Post autor: Jantar » 07 lut 2019, 10:46

Moja mama uwielbia tasiemce. Co prawda najpierw jęczy, ile to jest odcinków, a potem ogląda maratonami. Im dłuższy serial, tym lepiej jej się ogląda. A że ogląda, jak cały serial jest nagrany, to próbuje ciągnąć mnie za język, co będzie się dalej działo. Oglądanie z dnia na dzień u niej nie wchodzi w rachubę - maraton zwykle obejmuje przynajmniej 3 odcinki dziennie, a bywa że po 5-6, w weekendy jeszcze więcej.
0 x
vlv
Użytkownik
x 3

Post autor: vlv » 07 lut 2019, 11:58

Moja mama tak samo. Tylko Elif ogląda na bieżąco, każdy inny serial tylko binge watching.
0 x
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Jantar
VIP Expert
x 8
x 37
Kontakt:

Post autor: Jantar » 07 lut 2019, 12:40

No, moja aktualnie wisi na Tylko z tobą i ciągnie mnie za język, co dalej. A ja uparcie nic nie mówię :) W miesiąc obejrzała już 70 odcinków. Gdyby nie codzienne wyjścia na rehabilitacje na pół dnia, pewnie w ten weekend oglądałaby już końcówkę.
0 x
AnaBr
Użytkownik

Post autor: AnaBr » 07 lut 2019, 13:29

Moja mama ma dokładnie to samo. Tyle, że ona ogląda na bieżąco i też ciągnie mnie za język odnośnie 'Wiecznej milości' i 'Łzach Cennet'.
I teraz zarzeka się , że Adini Sen Koy nie będzie oglądać , bo ma za dużo odcinków , a mogę się założyć, że i tak będzie. Tyle, że tutaj jej spoilerów nie zrobię bo nie oglądałam tego. Jedynie wiem jak się zakończy 2 sezon.
I ona tak jak i ja, nie przepadamy za tasiemcami bo wtedy wątki są zbyt rozwleczone i już chwilami staje się męczące to co scenarzyści wymyślają. A nie raz to są już totalne głupoty i absurdy.
0 x
Jantar
VIP Expert
x 8
x 37
Kontakt:

Post autor: Jantar » 07 lut 2019, 14:17

Moja ponarzeka na ilość odcinków, ale łyknie. Swego czasu obejrzała całe Sunset Beach, które miało 755 odc. to co to dla niej "tylko" 500 z haczykiem... Co do spoilerów to zawsze coś można znaleźć w necie w razie potrzeby, choć moja ode mnie nic nie wyciągnie :)
0 x
Awatar użytkownika
karolina1995
Użytkownik
x 1

Post autor: karolina1995 » 09 lut 2019, 9:36

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale znikają powtórki "Wieczna miłość" (kara sevda), 22 lutego ostatni powtórkowy odcinek, natomiast Elif jest nadal.
0 x
Obecnie oglądam:Leke/Siyah beyaz ask/Me declaro culpable/Fanka/Gdzie jet Elisa/A que no me dejas /przeznaczenie Evy/Maria z przedmieścia/La Malquerida/Despertar contigo/Przeklęta/La mujer del Vendaval/Ukryta miłość/Miłosny więzień
pablo21
Obserwator
x 1

Post autor: pablo21 » 09 lut 2019, 14:11

Ciekawe co wyemituje TV Puls po zakończeniu powtórki "Niewolnicy Wiktorii" w porannym pasmie telenovel o 6 rano? chciałbym żeby powtórzyli "Sezon na miłość" turecki. :-) wiadomo już coś co poleci po "Niewolnicy Wiktorii"?
0 x
Jantar
VIP Expert
x 8
x 37
Kontakt:

Post autor: Jantar » 09 lut 2019, 14:23

Nie spodziewajmy się żadnej telenoweli. Obstawiam, że w najlepszym układzie wrzucą po 2 odcinki Zbuntowanego, ale prędzej zobaczymy Lombardy, Niesamowite, albo inne tego typu bzdury.

@karolina1995 zauważyłam to i nieźle się wkurzyłam, bo znów zostanie emisja z propagandą na napisach końcowych!
0 x
pablo21
Obserwator
x 1

Post autor: pablo21 » 09 lut 2019, 21:44

AXN Polska kupiło nowe seriale tureckie do emisji. Niestety nie chcą powiedzieć jakie tytuły a jedynie że premiera na wiosnę na ich kanałach. Prawdopodobnie emisja na AXN White i AXN Spin HD. ;-) W marcu powtórka tureckiej "Zemsty" na AXN Spin HD.
Czy "Pogotowie Miłośne" AXN kupiło całość i wyemitowało u nas?
0 x
Atahan
Obserwator
x 21
x 2

Post autor: Atahan » 09 lut 2019, 22:19

Wspaniała wiadomość, oby tylko ciekawe tytuły. (Jak bym się cieszył, gdyby to było "Ufak Tefek Cinayetler", albo "Icerde")
"Pogotowie miłosne" miało w Turcji 24. odcinki, więc chyba wykupili całość, bo u nas było coś ponad 60.
Ostatnio zmieniony 09 lut 2019, 22:26 przez Atahan, łącznie zmieniany 1 raz.
0 x
Wieczna Miłość - TVP 1 [16:05]
Elif - TVP 1 [14:00]
Marzę o Tobie - TVP 2 [13:15]
Jantar
VIP Expert
x 8
x 37
Kontakt:

Post autor: Jantar » 09 lut 2019, 22:25

Tak, Pogotowie miłosne było całe. To krótki serialik - tylko 24 odc tureckie. Całość ma 64 odcinki u nas. No to super wiadomość, że kupili kolejne tureckie seriale! Chciałabym bardzo, żeby wśród nich znalazły się dalsze sezony Rozdartych serc, bo TVP chyba jednak nie dokupi.
1 x
ewunia13410029
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: ewunia13410029 » 10 lut 2019, 8:59

Jeśli o tasiemcach mowa, to Kanal 7 (Ci od Elif) właśnie rozpoczęli pracę nad nowym tasiemcem pt. "Yemin", który wejdzie do tv wiosną. Także za nim się Elif skończy, to już mamy ewentualnego kandydata w jego miejsce.
0 x
Tureckie seriale z napisami pl -> Grupa na fb "Czar Tureckich Seriali" -> Sahin Tepesi / Wzgórze Sokoła, Paramparca /Rozdarte serca - odcinki nieemitowane w telewizji oraz Kacak Gelinler 8)
vlv
Użytkownik
x 3

Post autor: vlv » 10 lut 2019, 10:29

Świetna wiadomość z AXN. Chociaż do tej pory mieli kiepski wybór seriali tureckich. "Pogotowie miłosne" było raczej dość przeciętne. Może tym razem wezmą coś z większych wytwórni typu Ay Yapim.
Skoro było "Pogotowie", to jest szansa na jakąś komedie. "Kiralik Ask" lub "Guzel Koylu" byłyby świetne. Z normalnych chętnie obejrzał bym "Medcezir", który właśnie rozpoczął się w Hiszpanii.

Co by to nie było, i tak jest super, bo potencjalnie będziemy mieć kolejną stację poza TVP, która emituje tureckie seriale. Zanim nie ruszy ten dedykowany kanał o tureckich serialach, musi wystarczyć to co dają, chociaż ze strony AXN spodziewam się raczej niszowego serialu, który będzie wałkowany pierdyliard razy na wszystkich kanałach AXN.
0 x
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Jantar
VIP Expert
x 8
x 37
Kontakt:

Post autor: Jantar » 10 lut 2019, 10:40

Wiesz, to "wałkowanie" też ma swoje zalety, bo ramówki jednak się zmieniają i czasem bywa tak, że nie jesteś w stanie obejrzeć serialu w godz. emisji, ani też go nagrać, bo nakłada się na inne, które nagrywasz i oglądasz. Korzystasz wtedy właśnie z powtórek. Dzięki nim możesz sobie ustawić seriale do oglądania i nagrywania. U mnie zawsze na pierwszym miejscu do nagrywania są seriale bez powtórek i do tych emisji ustawiam timer na pozostałe tytuły. Często seriale nagrywam z emisji nocnych lub porannych, jeśli takie są. Dla mnie takie emisje powtórkowe są cenne. Nowy kanał z serialami tureckimi, jeśli będzie uruchomiony, to także będzie miał część seriali powtarzanych w swojej ramówce. I idę o zakład, że jako pierwsza powtórka będzie w ramówce Ezel.
0 x
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”