Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik
x 4

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AgnieszkaWawa »

Same dobre wiadomości dzisiaj. Tv 4 powraca do telenowel :)
Adix2004
Poster
x 44
x 50

Post autor: Adix2004 »

vlv pisze:
20 cze 2019, 18:17
Będą krótkie odcinki (164) z napisami.
Serial miał pojawić się już jakiś czas temu. Pisałem o tym 18 września ubiegłego roku, ale wypadły pewne problemy techniczne i wszystko się opóźniło.
Skąd wiesz, że odcinki będą podzielone? Zwykle trudno dowiedzieć się jaką wersję udostępni Netfix.
vlv pisze:
20 cze 2019, 20:16
Możliwe, że przez ten czas coś się zmieniło i dograli lektora. Ostatnio jak widziałem, to były odcinki krótkie i wszystkie były robione. Tak że całość na pewno się pojawi, jeśli nie od razu, to po jakimś niedługim czasie.
Myślę, że skoro serial miał pojawić się jesienią, a przełożyli aż do lipca, to jest szansa, że będzie też lektor. Szczególnie, że najpierw udostępniają 1. sezon, a na 2. będziemy musieli poczekać.

Pewnie niedługo u nas na Netflixsie pojawi się też serial "Avlu", który przejął Netfix od stacji Star TV.
Atahan
Obserwator
x 30
x 8

Post autor: Atahan »

Podejrzewam, że na jesień "Avlu" będzie już na Netflixie. Chociaż może nie będą już tworzyć 2 godzinnych odcinków przez cały sezon, tylko 13 po godzinę.
A wiadomo, czy ruszyły już prace nad serialami "Genclik" i "Love 101"?
Elif - TVP1 [14:00]
Przysięga - TVP1 [16:05]
Więzień miłości - TVP2 [17:10]
Narzeczona ze Stambułu - Zoom TV [20:00]
gigiola
Użytkownik

Post autor: gigiola »

Nasi ostatnio robili zakupy na Mistco, więc Tek Yurek jest realny, ale nie tylko on :)
Co to za serial Genclik ?
Zdjęcia do Lovw 101 zaczynają się w środę.
Adix2004
Poster
x 44
x 50

gigiola pisze:
23 cze 2019, 19:10
Nasi ostatnio robili zakupy na Mistco, więc Tek Yurek jest realny, ale nie tylko on :)
TVP nic nie kupowała z Mistco, "Więzień miłości" jest z Eccho Righst.

Telewizja Polska wykupuje seriale z Inter Medya lub Eccho Righst. Ciekawe czemu od innych dystrybutorów rzadko coś kupują.

Chciałbym żeby po "Wiecznej miłości" wyemitowali z zakończonych to "Fatih Hrabiye" lub "Carapisma" a z obecnie emitowanych to "Elimi Birakma" albo "Kadin".
Atahan pisze:
21 cze 2019, 15:39
A wiadomo, czy ruszyły już prace nad serialami "Genclik" i "Love 101"?
Prace na "Love 101" ruszają w środę a o tym pierwszym nigdy nie słyszałem :)
vlv
Obserwator
x 5

Post autor: vlv »

I dobrze, że nic z tego nie kupowali, zerknąłem i żadnego porządnego tytułu nie mają w ofercie. Same odpady.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Atahan
Obserwator
x 30
x 8

"Genclik" - na razie za wiele informacji nie jest zdradzone, ale mają być podobno trzy młode osoby i jakaś historia z nimi związana, a w obsadzie znaleźli się Kubilay Aka i Kaan Urgancioglu.
Dobrze, że "Love 101" startuje z pracami. :D
TVP kupowało kiedyś jeszcze od Global Agency, ale nie wiem czemu zrezygnowali. Są tam naprawdę ciekawe tytuły. Też mam nadzieję, że zobaczymy "Carpisma" w Polsce, ale wątpie, że na TVP. :( A "Fatih Harbiye" to moim zdaniem słaby serial, ale to tylko moja opinia. ;)
Ja na razie czekam na premierę po "Marzę o Tobie". Może "Cilek Kokusu", albo "Dolunay". (Szkoda, że mają mega bezsensowne tytuły u dystrybutorów). Po "Wiecznej Miłości" chciałbym, żeby wykupili coś od zupełnie innej wytwórni. Mam wrażenie, że seriale od Ay Yapim z czasem zmieniają kierunek na taki bardziej kryminalny, a sama "Wieczna miłość" zaczyna mnie już powoli męczyć, a dzisiaj już 200 odcinek.
Bardzo szkoda mi pasma o 17:15 na Dwójce. Przecież tego zostało jeszcze ok. 430 odcinków, a oglądalność dalej dopisuje (1,2 mln wg. MOR, więc z 1 mln w Nielsenie jest). Mam nadzieję, że pomimo dobrych wyników nie pójdą dalej w tasiemce, bo inaczej czeka nas "Yemin" i "Beni Birakma".
gigiola
Użytkownik

Atahan pisze:
24 cze 2019, 18:49
"Genclik" - na razie za wiele informacji nie jest zdradzone, ale mają być podobno trzy młode osoby i jakaś historia z nimi związana, a w obsadzie znaleźli się Kubilay Aka i Kaan Urgancioglu.
To jest chyba to samo co Love 101 :lol: bo ta sama obsada.

Więzień miłości jest Mistco
http://mistco.tv/series/203-the-prisoner-of-love

Potwierdzenie, ze nasi zrobili zakupy u tego dystrybutora w tym roku. Strona 18 na poniższym materiale:
https://issuu.com/newslinereport/docs/miptv19.web

Elimi Birkma jest bardzo możliwa. I mogła zostać kupiona z Adini Sen Koy.
Adix2004
Poster
x 44
x 50

Tak, jednak "Adini Sen Koy" kupili z Mistco... Dziwię się, bo na Eccho Rights również jest dostępne "ASK" i do tego dwa sezony, a w Mistco jest tylko jeden.

http://ecchorights.com/series/prisoner-of-love

Może w Mistco był tańszy? Ciekawie czy wykupią od Eccho drugi sezon ale raczej tak skoro serial dobrze się ogląda.
Ciekawe czemu nigdzie nie ma dostępnego 3. sezonu? Wydaje mi się, że kiedyś sprawdziłem i w Eccho był dostępny 3. sezon a teraz są tylko 2.

"Elimi Birakma" bardzo dobrze sprzedaje się zagranicą, więc kto wie :)
Nigdy nie wiadomo co wymyśli Telewizja Polska, przecież mogą dać 2. sezon "Zranionej miłości" z Halitem ;)
Atahan pisze:
Mam wrażenie, że seriale od Ay Yapim z czasem zmieniają kierunek na taki bardziej kryminalny, a sama "Wieczna miłość" zaczyna mnie już powoli męczyć, a dzisiaj już 200 odcinek.
Dla mnie Ay Yapim to jedna z lepszych wytwórni w Turcji, jednak mogą puścić coś z innej wytwórni :)
Co to "Wiecznej miłości", to prawda, zaczyna męczyć, niestety serial zrobił się nudny i powinien już się skończyć.
vlv pisze:
24 cze 2019, 18:41
I dobrze, że nic z tego nie kupowali, zerknąłem i żadnego porządnego tytułu nie mają w ofercie. Same odpady.
Jedyne co moim zdaniem jest w ich ofercie ciekawe to "Halka" i "Elimi Birakma".
Atahan pisze:
Bardzo szkoda mi pasma o 17:15 na Dwójce. Przecież tego zostało jeszcze ok. 430 odcinków, a oglądalność dalej dopisuje (1,2 mln wg. MOR, więc z 1 mln w Nielsenie jest). Mam nadzieję, że pomimo dobrych wyników nie pójdą dalej w tasiemce, bo inaczej czeka nas "Yemin" i "Beni Birakma".
Gdzie można znaleźć wyniki wg. MOR? Coś czuję, że prędzej czy późnej "Yemin" pojawi się w Polsce :(
Atahan
Obserwator
x 30
x 8

@gigiola to musiało mi się pomieszać :lol:
@Adix2004 też uważam że firma Ay Yapım jest jedną z najlepszych tylko ja na razie mam chyba przesyt i może to właśnie przez "Wieczną miłość". Obejrzałbym coś od Medyapım z "Yasak Elma" na czele, bo jest dostępny w sprzedaży na Calinos.
Wyniki z MOR sprawdzam na Twitterze Jacka Kórskiego. Czasami daje wyniki meczów i łapie się na te wyniki jeszcze "Więzień...". :)
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik
x 4

Post autor: AgnieszkaWawa »

Nie było dziś Fatmagul :/ Znowu dali M jak milosc. Chyba że mi sie coś źle nagrało....
MoonSwan
Obserwator
x 4
x 2
Kontakt:

Post autor: MoonSwan »

Wiadomo czy TVP będzie dodawać odcinki "Grzechu Fatmagul" na vod?
gigiola
Użytkownik

Atahan pisze:
25 cze 2019, 6:09
@Adix2004 też uważam że firma Ay Yapım jest jedną z najlepszych tylko ja na razie mam chyba przesyt i może to właśnie przez "Wieczną miłość". Obejrzałbym coś od Medyapım z "Yasak Elma" na czele, bo jest dostępny w sprzedaży na Calinos.
Wyniki z MOR sprawdzam na Twitterze Jacka Kórskiego. Czasami daje wyniki meczów i łapie się na te wyniki jeszcze "Więzień...". :)
Wytwórnia ma już swoje lata świetności za sobą. Obecnie jest u progu bankructwa i żyje jedynie z Cukura. Ostatnie klapy też zrobiły swoje jak i odebranie przez Kanal D praw do zysków ze sprzedaży Grzechu Fatmagul zagranicę (Ay Yapim straciło mnóstwo kasy, bo serial do dnia dzisiejszego broni pozycji nr 1 na liście najlepiej sprzedających się seriali tureckich).
Ostatnio Ay Yapim wszedł w kooperację z Netflixem, więc może podbuduje się finansowo, a Pelin Distas, która od niedawna jest menadżerem Neflixa na Turcję i która wywodzi się z tej Wytwórni przyłoży do tego rękę.
Atahan
Obserwator
x 30
x 8

Ay Yapim u progu bankructwa? Prędzej takie wytwórnie jak Bi, czy TMC mogą mieć się źle finansowo.

Wiecie może kiedy pojawi się ramówka na pierwszy tydzień sierpnia dla TVP3? Pod koniec lipca kończy się emisja serialu "Sekrety ojca". Ciekawe, czy dostaniemy kolejny turecki serial.
Telemann
Junior
x 141
x 63

Post autor: Telemann »

W zeszły poniedziałek 24 czerwca Elif oglądało 995 tysięcy widzów. Elif ma nadal świetne wyniki. Ciekawe jak radzi sobie Wieczna miłość oraz Więzień miłości.
Pozdrawiam, Telemann :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”