Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
vlv
Obserwator
x 4
x 6

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Z jednej strony było to do przewidzenia i cieszę się ze słabych wyników. Może Zoom w końcu weźmie pod uwagę zdanie widzów, którzy są swego rodzaju "ekspertami" i też mają pojęcie co by się u nas dobrze oglądało. Zresztą to żadna czarna magia. Każdy wie, że proste, klasyczne historie.
Ale z drugiej strony słaby wynik "Maleńkich morderstw" może zaważyć na przyszłości pasma tureckiego...
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Adix2004
Poster
x 59
x 66

Post autor: Adix2004 »

I raczej zaważy. Jeśli Zoom TV zdecyduje się na bawienie w zmiany emisji to stracimy pasmo turkiszy o 19.00 i zostanie tylko "Narzeczona ze Stambułu" i coś po niej. Oby teraz dobrze wybrali.
xime
Użytkownik
x 3
x 1

Post autor: xime »

Myślę, że Zoom wybrał "Maleńkie morderstwa", bo przypominają trochę hitowe "Gotowe na wszystko", może też nawiązują do "Wielkich kłamstewek", ale chyba "Gotowe..." to u nas jednak był większy hit. Gdyby zamiast tureckiego serialu, puściliby powtórkę "Gotowych na wszystko" zebraliby pewnie większą widownie ;)
Oglądalność "Narzeczonej..." robi wrażenie. O takiej godzinie i na mniejszej stacji, a zbiera pokaźną widownie i to przy 200 odcinkach, a niby to tylko taka rodzinna obyczajówka, a jednak odcinki oglądają się bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 206
x 366
Kontakt:

Post autor: [email protected] »

W takim razie muszą się zdecydować, czy adresują daną produkcję do widzów amerykańskich seriali, czy widzów telenowel.

A taką kampanię reklamową zakroili...

Gdy produkcja jest nieodpowiednio dobrana, to żadna reklama tutaj nic nie zdziała. Jak tym specom z Zoom TV przyszło do głowy, że ten serial chwyci wśród "konserwatywnych" widzów telenowel?

Ani tutaj kopciuszka, ani mówienia do siebie. Patetycznej muzyki chyba też nie zawiele.
vlv
Obserwator
x 4
x 6

Przecież my tutaj to wszystko wiedzieliśmy, gdy tylko zdradzono tytuł serialu. Żaden szok. Ciekawe czym tak naprawdę się kierowali. Raz chyba napisali na fb, że serial bardzo dobrze się oglądał w Europie. No nie wiem...
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik
x 4
x 2

Post autor: AgnieszkaWawa »

Mi serial przypadł do gustu i jestem ciekawa jak to się potoczy. Widać, już początki wątku miłosnego. Pewnie zaraz zaczną przenosić a w końcu całkiem zabiorą :/
Palomita
Użytkownik
x 1

Post autor: Palomita »

"Maleńkie morderstwa" mnie wciągnęły i czekam, co będzie dalej.
Przed tym serialem nie było o tej porze żadnych kopciuszków z patetyczną muzyką tylko duńskie komedie kryminalne z serii gang Olsena, więc nie ma co płakać nad ewentualną utratą i widza, i pasma telenowelowego.
Mnie bardziej interesuje, czy Olsen-banda miała większą oglądalność od obecnego serialu.
Adix2004
Poster
x 59
x 66

@Palomita "Gang Olsena" miał większą oglądalność od "Maleńkich morderstw". Nawet teraz gdy po raz kolejny filmową serię "Gang Olsena" powtarza Zoom tym razem w niedziele przed południem wyniki są bardzo dobre i film znowu łapie się do topki najchętniej oglądanych pozycji tygodnia stacji.
Palomita
Użytkownik
x 1

Post autor: Palomita »

Gang zaczynał się o 18.00, gdy nie było silnej konkurencji na innych kanałach i zajmował 2 godziny. Akcja wciągała widzów na tyle, że nie myśleli o przeskoczeniu o 19.00 na programy informacyjne. Teraz mamy w ciągu tych 2 godzin 2 różne produkcje. Jaką oglądalność ma "Z archiwum X"? Może szkopuł tkwi właśnie w godzinie emisji MM?
Osobiście postrzegam ZOOM TV jako stację trzymającą się europejskiej produkcji, z naciskiem na komedie.
Choć ma też swoje pasmo lifestylowe.
Tylko te szeptunki i wiedźmy to jakoś tak nie bardzo... Po co w oświeconym cywilizowanym kraju takie rzeczy propagować?
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 206
x 366
Kontakt:

Post autor: [email protected] »

Tutaj żadna godzina emisji nie pomoże.

Serial jest po prostu źle dobrany, tyle.
Adix2004
Poster
x 59
x 66

Dokładnie. Nie jest to serial skierowany dla Polaków. Po za tym TVN czy inne większe stacje to nie jest żadna konkurencja ZOOM TV. UTC przegrywa nawet z setną powtórką "Detektyw Monk" na Metro, który jest właśnie jego konkurentem. Żadna inna godzina by tu nie pomogła, jeśli chodzi o oglądalność.
vicos
Użytkownik
x 6
x 2

Post autor: vicos »

Żeby serial wyprzedziły nawet ''Wiedzmy'' to rzeczywiście oglądalność jest musi być zastraszająco niska :o Chociaż po ''Wiecznej miłości'' żaden serial turecki emitowany u nas nie przypadł w moje gusta, to nie chciałbym żeby Zoom TV całkowicie zrezygnowało z kolejnych premier :-\ .
vlv
Obserwator
x 4
x 6

Dostałem odpowiedź z TVP, że puszczą wszystkie odcinki "Wymarzonej miłości", która leci obecnie na TVP 3. Aż się zdziwiłem. Zobaczymy, czy to prawda.
Adix2004
Poster
x 59
x 66

Poprzednio pisali tak samo, że wyemitują wszystkie odcinki. Wyszło jak wyszło. Zobaczymy czy teraz dokupili ostatnie odcinki.
vlv
Obserwator
x 4
x 6

Pewnie wszystkie jakie mają, czyli 139 :-P a nie 161.

edit

Jednak dopytałem ich i napisali, że będzie 161, czyli całość. Pożyjemy, zobaczymy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”