Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
gonzo
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 26 sty 2021, 18:02
x 6
x 1

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gonzo »

Super że powstała platforma VOD dizi, myślę iż to dobre posuniecie z ich strony, telewizja telewizją, ale niestety miałem przypadek część seriali przepadła poprzez popsucie dekodera z nagrywaniem, jak to urządzenia niestety psują się, oby platforma przetrwała bo cena nie jest jej kosmiczna 5 zł a w przypadku filmbox prócz filmów seriale marny raczej słabe dwa tylko Tureckie, a cena 3 razy droższa bo 15 zł. Obecnie widzę nie wszystkie odcinki są z lektorem Polskim, ale są już np Imperium miłości, 20 minut serial już parę odcinków z polskim lektorem oraz ten co obecnie jeszcze leci Icerde na nasze dali tytuł Braterska Rozgrywka świetny serial ciągle coś się dzieje.
vlv
Junior
Posty: 824
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 121
x 114

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Oby nie, ale myślę, że cena pewnie pójdzie w górę, bo w wersji international jest 5 EUR, widać że strona jest jeszcze w budowie, brakuje opisów po polsku i przede wszystkim brakuje bardzo dużo odcinków z polskim audio. Mam nadzieję, że wkrótce uzupełnią braki a nowe seriale będą dodawane na bieżąco, żeby można było oglądać bez większych przerw.
Ogólnie jak najbardziej na plus.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Bloo411
Obserwator
Posty: 468
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Ja myślę, że nie ma tylu fanów tureckich seriali, aby się to przełożyło na zainteresowanie tym serwisem VOD od Dizi. Większość widzów tureckich seriali, to jednak emeryci i renciści, którym wystarczy to, co zaserwuje im TV.
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Wieczna miłość chyba pobije rekord emisji, obecnie leci na tvp kobieta ,dizi oraz tvp3 , chyba żaden serial turecki czy latino nie leciał w tym samym czasie, dobrze że na novelas+ nie leci "jeszcze" :)
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
vlv
Junior
Posty: 824
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 121
x 114

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Właśnie zauważyłem, że turecki serial Step, który jest na playerze pojawił się również na VOD TVP.
Swoją drogą bez sensu, żeby dwa razy ten sam serial był kupowany przez dwie stacje z jednego kraju.
Szkoda, że jakiś inny się nie pojawił na TVP, bo tak to mamy dubel.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Bloo411
Obserwator
Posty: 468
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

karolina1995 pisze: 10 wrz 2021, 16:35 Wieczna miłość chyba pobije rekord emisji, obecnie leci na tvp kobieta ,dizi oraz tvp3 , chyba żaden serial turecki czy latino nie leciał w tym samym czasie, dobrze że na novelas+ nie leci "jeszcze" :)
We Francji siostrzany kanał Novelas TV też obecnie emituje tą telenowelę, więc jest szansa, że i na naszym Novelas+ też za jakiś czas może polecieć.
pablo21
Junior
Posty: 1206
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 110
x 177

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Nie ma szans na emisję w Novelas+! Licencja koledzy i koleżanki! Licencję w Polsce od dystrybutora na free TV ma TVP a na pay TV ma Kino Polska SA/SPI Int. dla kanału DiZi. To właśnie emisja w kanale DiZi Polska wyklucza prawo do emisji w pay TV w kanale Novelas+. Raczej póki prawa na pay TV ma nadawca DiZi Polska to tego serialu w Novelas+ nie zobaczymy. Nadawca Novelas+ ma tylko licencję na jego emisję we Francji na Novelas TV. :-)
vlv
Junior
Posty: 824
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 121
x 114

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

No i dobrze, zrobi miejsce na coś innego. Chociaż bardzo lubię ten serial, to trzy wersje to już lekka przesada.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Liam
Junior
Posty: 1410
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 98
x 217

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Od 4 października znika powtórkowe pasmo tureckich seriali o 15.20 w TVP3. Emisja „Wiecznej miłości” będzie kontynuowana o 00:25.
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Szkoda dobrze, że przynajmniej o 00:25 dają a nie o 01:45. A co będzie o 15:20 jakieś pasmo informacyjne ?
Jantar
VIP Expert
Posty: 4425
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 246
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Dominik19891 pisze: 16 wrz 2021, 15:12 A co będzie o 15:20 jakieś pasmo informacyjne ?
Programy religijne.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Celina
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 01 kwie 2021, 17:39
x 11
x 6

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Celina »

Wie ktoś czy będą nowe seriale na Dizi? Jak pobrałam cennik to nic mi się nie wyświetla, a w październiku kończą się np. Miłość i brudne pieniądze, z góry dziękuję za odpowiedź.
vlv
Junior
Posty: 824
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 121
x 114

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Pewnie tak.
Z katalogu Dizi zostało jeszcze: "Heart of the city", "Brave and Beautiful", ale one leciały już w Polsce, więc szału nie ma.

Mam nadzieję, że dojdą jakieś nowe, ciekawe klasyczne seriale do biblioteki Dizi i nie będą w kółko wałkować tego samego do znudzenia.
Chociaż póki co nie zanosi się na to, ostatnia aktualizacja była w kwietniu i od tego momentu nic nowego się nie pojawiło.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 317
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 346
x 30

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

Novelas+ znowu udowadnia że jest najlepszą stacją z nowościami.Od 13.10 o 15 nowa telka z śliczną Boyer pt.IMPERIUM KŁAMSTW
pablo21
Junior
Posty: 1206
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 110
x 177

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Jesteś nie w temacie bo już od kilku dni o tym wiemy że ta telenowela poleci na kanale Novelas+ :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości