Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 656
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 137
x 86
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Wersja z Novelas TV liczy 97 odcinków po 45 min
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
pablo21
Junior
Posty: 1206
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 110
x 177

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Serial turecki "Przysięga" emitowany na TVP1 to już takie flaki z olejem się zrobiły że szkoda gadać. Zniszczyli dobry serial. W 4 sezonie znowu zmiana głównej bohaterki. Tego już się nie da oglądać. Normalnie zrobili z tego serialu "Modę na sukces". :-(
Na śmierci Reyhan serial powinien się zakończyć już dawno. :-(
Patrzę że jeszcze nie emitowane u nas "Dziedzictwo" tak samo zamienili w długiego tasiemca niestety. :-( Ale przynajmniej nie pozmieniali głównych bohaterów. :-)
Chyba po "Promyku nadziei" na TVP2 poleci tym razem już "Dziedzictwo". :-)
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Już co raz bliżej finału "Promyku nadziei" Pod koniec listopada powinien być ostatni odcinek jak przerw nie będzie. Serial mi się podoba szczególnie od połowy serialu. Są nawet głosy, że lepszy serial od "Więźnia miłości" też zacząłem oglądać na TVP 3, ale ma troche dużo odcinków więc nie wiem jak długo wytrzymam. Wkurza troche, że TVP 3 i TVP Kobieta dają te same seriale tureckie po co na dwóch stacjach dawać te same seriale.
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

"Dziedzictwo" marzeniem jest by poleciało chętnie obejrzę oglądałam w TV Tureckiej :)
Przysięga już nie oglądam jak dla mnie serial zakończył się po zakończeniu gry Reyhan ;)
Promyk Nadziei jest całkiem całkiem początek był nudny teraz akcja znacznie przyśpieszyła :)
vlv
Junior
Posty: 824
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 121
x 114

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Przysięga faktycznie dno i wodorosty.
Główna aktorka nie trafiona. Wiadomo, kto ją zastąpi w nowym sezonie i jak fabularne zakończy się jej historia?
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
pablo21
Junior
Posty: 1206
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 110
x 177

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

"Promyk nadziei" słaby i najgorszy wybór TVP do pasma w TVP2. Tak jakby nie mieli co innego kupić z Turcji. :-(
Najlepszym wyborem był serial "Łzy Cennet" :-) Na TVP1 najlepszy zakupem była "Wieczna miłość". :-)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

vlv pisze: 28 sie 2021, 14:06 Przysięga faktycznie dno i wodorosty.
Główna aktorka nie trafiona. Wiadomo, kto ją zastąpi w nowym sezonie i jak fabularne zakończy się jej historia?
Nową protagonistką została Setenay Suer, którą polscy widzowie jako tako znają, bo miała występ gościnny w serialu "Maleńkie morderstwa". Jej postać będzie mieć na imię Gulperi, a wydarzenia w IV sezonie będą po kilkuletnim przeskoku czasowym. Nie wiem jednak jak kończy się historia Feride, bo przestałem się interesować "Przysięgą" pod koniec II sezonu.
Dominik19891 pisze: 28 sie 2021, 13:41 Wkurza troche, że TVP 3 i TVP Kobieta dają te same seriale tureckie po co na dwóch stacjach dawać te same seriale.
Jak im licencje zostały już tylko na te seriale, to tylko te będą wałkować. I musi to być nadal opłacalne, skoro pomimo trzech pasm na TVP3 dorzucili jeszcze trzy na TVP Kobieta.
pablo21 pisze: 28 sie 2021, 14:07 Tak jakby nie mieli co innego kupić z Turcji.
Na ich szczęście Turcy co jakiś czas wyskakują z nowymi tasiemcami. W poniedziałek ruszył nowy serial twórców "Promyka nadziei" pt.: "Kirik Hayatlar", kolejny tytuł dla TVP. Wiem, że miałeś na myśli dramaty z primetime, ale skoro obecny zarząd dojrzał, że na najtańszych tasiemcach da się zbudować sporą oglądalność to z tego nie zrezygnują.
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Promyk nadziei oglądam nie dlatego że wciągnął tylko że chce drażni mnie ta cała aktorka ELIF :-[
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Chodzi ci o Isabelle Damla Güvenilir ja ją lubie według mnie jedna z lepszych postaci. Jak dla mnie ten serial jest spoko podobają mi się postacie i serial w jaki sposób jest prowadzony. Taki rodzinny klimat chyba wcześniej nie było takiego serialu. Jest inny od tych co wcześniej nam fundowała TVP. Co prawda nie spodoba się tym co lubią szybką akcje strzelanine wyścigi samochodem to tutaj tego się nie dostrzeże.
Widać, że ten serial jest mocno ocenzurowany.
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Z tym rodzinnym klimatem się zgodzę jest ładny i taki delikatny plus to też mała liczba odcinków czyli 164 dobrze że nie ciągnięty przez 500 - 1000. Narazie oglądam bo są wakacje ino chcę ale nie wiem jak sytuacja będzie wyglądać po powrocie do szkoły. Myślę ze po Promyku będzie nam dane zobaczyć "Dziedzictwo" chętnie obejrzałabym jeszcze raz "Łzy Cennet" :)
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 317
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 346
x 30

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

To całe UPC to jest jednak dziadostwo.Dodają program DIZI z tymi nudnymi Tureckimi telkami,które są i tak całymi dniami puszczane na TVPIS.Zamiast dodać program,Novelas+ na który tyle osób czeka.

Na tym forum nie używamy zwrotów typu "TVPiS". Następnym razem dostaniesz ostrzeżenie. (pulkownik)
gonzo
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 26 sty 2021, 18:02
x 6
x 1

Telenowele i seriale tureckie dizi myślę całkiem spoko kanał.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gonzo »

Myślę iż dizi jak trafił do UPC to dobre posunięcie zwłaszcza iż jest już w operatorach kablowych: Tel-Kab Pruszków, Elsat Sileman, kablówka Hajnówka. Te trzy kablówki wiadomo mniejsze, ale jeszcze Vectra, Multimedia i teraz UPC to w ciągu pół roku chyba dobre posunięcie zwłaszcza iż też online jest na CDA. Fakt widać iż na dizi jest też sporo seriali co już było w innych stacjach, ale chyba każdy odgrzewany kotlet Turecki będzie lepszy od Meksykańskiego, chyba iż nowsze roczniki są dobre seriale, narazie coś nie mam przekonania do Meksykańskich, pierwszy raz Brazylijski oglądam ten Paloma i taki spoko klimat, bo i komedii, akcji coś zawsze się dzieje. Novelas + widzę też fajne dają Tureckie, ale czy jest większa szansa, że jednak do większych kablówek też trafi?.
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

pablo21 pisze: 28 sie 2021, 14:07 "Promyk nadziei" słaby i najgorszy wybór TVP do pasma w TVP2. Tak jakby nie mieli co innego kupić z Turcji. :-(
Nie zgądzam serial jest bardzo dobry tylko powoli się rozkręcał ma poprostu inny klimat. Ocena na filmwebie poszła mocno w góre 6.8 a poprzednik ma zaledwie 5.6 .
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Wystartowała nowa platforma VOD od Dizi.
https://dizi.com/pl/home?locale=pl-PL

Seriale z kanału Dizi dostępne za 4,99 zł miesięcznie.
Bloo411
Obserwator
Posty: 468
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Raczej długo ta platforma VOD nie przetrwa na naszym rynku. Co innego gdyby te seriale tureckie dać do FilmBox+.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości