Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Po raz kolejny będą emitować Pogotowie miłosne od 7 sierpnia na axn white, że też im się nie znudziło , Nie mogę się już doczekać co w końcu zastąpi Kara Sevda:)
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

EDIT: Jednak 2 sezon Halki będzie w 2020 roku, ma być to nowa historia,z nowymi bohaterami. co o tym myślicie?


PS>Piszę pod nowym postem, bo nie mogę edytować ten poprzedni, próbowałam ale nie wychodzi mi
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Teraz rozumiem, czemu Serkan Cayoglu dostał rolę w nowym serialu. Moim zdaniem powinni zakończyć ten serial na 1. sezonie. Nie sprawdził się (bardzo się nie sprawdził, 1,5% to bardzo mało) w telewizji, a ma się sprawdzić na platformie internetowej... Sam pomysł na serial był dobry i sam zacząłem oglądać, ale 30 minut 1. odcinka to wręcz mordęga i nie dałem rady więcej.

Z tego co wiem, można edytować post 12 godzin po dodaniu, albo 24 godziny, nie jestem pewien. Na pewno nie dłużej. :)

Z tego, co się dowiedziałem Netflix wcale nie miał w planach 1. sezonu serialu "Black Money Love". Informacje pojawiły się na różnych serwisach np. serialowa.pl, ale nie były to oficjalne informacje od Netflixa. Jeżeli chcemy ten serial na Netflixie, to musimy składać prośby na link https://help.netflix.com/pl/titlerequest . Przynajmniej taką odpowiedź, otrzymałem na pytanie na czacie. :)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Jeśli chodzi o "Halkę" to moim zdaniem to dobra produkcja. Jednak powinna być zakończona po jedym sezonie. Z serialu zrezygnował Kaan Yıldırım i kilku innych aktorów. Potem Serkan Cayoglu przeszedł transfer do nowego serialu. Dzisiaj podano informacje, że Hande Ercel również opuszcza serial. Ciekawe czy Hazal Subasi zostanie w serialu mimo 'nowej historii'.

Partnerką Engina Akyurek w nowym serialu "Sefirin Kizi" została Neslihan Atagül.
Osobiście cieszę się z udziału Neslihan, niestety nie przepadam za Enginem.

Trzeci sezon "Avlu", który produkuje Netfix ma składać się z 10. odcinków po 60 min.

Netflix rozpoczął pracę nad nowym serialem historycznym "Rising Ottoman", o którym mówi się od dłuższego czasu. Tuba Büyüküstün ma zagrać główną rolę - Marę Hatun. Wyznała "Po raz pierwszy od dawna byłam pod wrażeniem roli.".
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Adix2004 pisze: 31 lip 2019, 12:46 Partnerką Engina Akyurek w nowym serialu "Sefirin Kizi" została Neslihan Atagül.
Osobiście cieszę się z udziału Neslihan, niestety nie przepadam za Enginem.
Ja do końca miałem jeszcze nadzieję, że rolę dostanie Hazal Filiz Küçükköse, bo były o niej plotki.
Neslihan jest mi obojętna, a Engina też nie lubię i nie wiem, dlaczego jest nad nim taki zachwyt. :huh:
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Jak dla mnie Engin zagrał tragicznie w "Grzech Fatmagul". Jakoś za nim nie przepadam. Jeśli by na Netixsie pojawiło by się "Kara Para Ask" może bym zobaczył choć jeden odcinek, ale zdania bym chyba nie zmienił.

Zastanawiam się nad oglądaniem "Wymarzona miłość". Wiem, że początkowe odcinki są dobre, potem to tragedia, więc nie wiem czy tracić czas. Szkoda, że nie postawili na "Dolunay" lub "Cicek Koksu".
vlv
Junior
Posty: 844
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 123
x 117

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

"Cicek Koksu" jest chyba z tą samą aktorka w roli głównej, więc jest szansa, że kiedyś się doczekasz:)
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

I z tego co pamiętam jest też na Global Agency.

Ja będę oglądał "Rannego Ptaszka" (no nie potrafię tego tytułu od TVP napisać) do końca wakacji. Na jednej z tureckich grup oglądałem ten serial. Dotrwałem do 35. odcinka i sam uznaję to za sukces, bo po 30. epie serial jest serio nudny.

Dzisiaj, przypadkowo, zauważyłem, że na tureckiej wikipedii w tytule "Adini Feriha Koydum" jest zaznaczona Polska, kanał to TV Puls, a data premiery to Marzec/Kwiecień 2017. Wiem, że na pewno nie zobaczymy tego serialu na Pulsie, ale jestem ciekawy, czy w przeszłości Puls brał pod uwagę emisję tego serialu. https://tr.wikipedia.org/wiki/Ad%C4%B1n ... iha_Koydum
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

TVP 2 przed chwilą emitowało zwiastun ostatniego odcinka "Marzę o Tobie" i zwiastun serialu "Wymarzona miłość". Na samym początku serialu mamy już Tugçe Kumral, czyli serialową Deren, którą Polscy widzowie znają z innego serialu Gold'a "Tylko z Tobą", gdzie wcielała się w postać Elmas. Lektorem serialu nie będzie już Marek Lelek, jak było to do tej pory podczas emisji "Miłosnych potyczek" i "Marzę o Tobie". :)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Lektorem "Wymarzonej miłości" jest Marek Ciunel, ten sam co czyta "Wieczną miłość" :)
Awatar użytkownika
Hombre
Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 04 paź 2017, 0:18
x 3
x 28

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hombre »

Jego głos bardzo pasuje do "Wiecznej miłości". W przypadku "Wymarzonej miłości" lepszym wyborem byłby Marek Lelek.
FORUM o telenowelach i serialach ->>> http://www.lastelenovelas.fora.pl/
Jesteśmy także na Facebook'u ->>> @lastelenovelasforum
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

I też mnie to właśnie zastanawia, czemu zrezygnowali z pana Marka, skoro od początku czytał komedie. Może będzie czytał nowy serial za "Wieczną Miłość".
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

"Wieczną Miłość" zastąpi hit... "serial fabularny". :lol:
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Ten hit w Polsce? 😂 Nie spodziewałem się 😜
Przeczuwałem, że będzie napisane "serial fabularny". Teraz tylko czekać aż podadzą... Osobiście myślę i liczę, że będzie to "Yasak Elma" :)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

W zeszłym roku premiera serialu "Łzy Cennet" była 29 sierpnia, a o nowości poinformowali jakoś w okolicach 6 sierpnia, jeśli mnie pamięć nie myli. Jeśli historia się powtórzy to za kilka dni powinniśmy poznać nowość.
Patrząc na to, że po "La Fan" AXN White nie wprowadzi żadnej telenoweli, to też myślę, że serial pojawi się na TVP1. Oby tylko jego emisja była o 16:05, a nie o 15:30. :rolleyes:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości