Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

"Yemin", czyli "Przysięga" nowym serialem TVP1 od września. Emisja o 16:05.

Jestem wściekły, jak nigdy... Przecież to kolejny serial, co będzie zapychał ramówkę z 5 lat, jak nie więcej...
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Chyba żartujesz? Powiedz, że żartujesz!

Nie wierzę. Mamy teraz tylko jedno pasmo premier tureckich o 13.15, gdzie premiery będą co kilka miesięcy.

Co z "Yasak Elma"? Czyżby od września na AXN White? Chyba, że to była jakaś pomyłka.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Nie żartuję, godzinę temu zaktualizowano ramówkę dla prasy i jest wpisany ten właśnie tytuł. Zanim wszedłem na forum i napisałem o tym, to odświeżyłem jeszcze tą ramówkę kilka razy z nadzieją, że może jednak źle widzę.
Byłem przekonany, że ten moment nastąpi, ale miałem ogromną nadzieję, że pójdzie po "Elif".

Też jestem ciekawy co, z "Yasak Elma". Może trafi do zupełnie innej stacji, bo AXN jakoś nie planuje nic nowego, co widać po "La Fan".
evaluna1999
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 17 lip 2017, 15:38
x 18
x 4

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: evaluna1999 »

Wie ktoś czy ten serial zakończył się już w Turcji?
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

31 maja był finał 1. sezonu, który trwał prawie 2 godziny (odc. 70). Od 9 września rusza u nich 2. sezon. Wyniki oglądalności są bardzo dobre i jeśli się utrzymają to będzie takie drugie "Elif". :o
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Nie. W maju zakończył się 1. sezon (70. odcinków), jesienią emisja 2. sezonu. Serial bardzo dobrze trzyma się w rankingach oglądalności, więc pewnie będzie emitowany przez kilka lat jak "Elif" ("Yemin" jest emitowany na tym samym kanale co "Elif", do tego jest robiony przez twórców "Więźnia miłości", więc gdzieś z 500. odcinków murowane).
Emisja 1. sezonu potrwa do połowy grudnia. Potem zapewnie zakupią drugi.
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Myślę ,że nie będzie tak źle jeśli chodzi o odcinki, podzieliłam na 42 minuty 18 Bolumów i wyszło mi 29 odc polskich ,niektóre Bolumy mają poniżej godziny np. 58:49.,a niektóre 1:10,00
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Pierwszy sezon ma 103 odcinki.
Drugi, jeśli będzie emitowany od tego 9 września do końca maja, albo nawet i połowy czerwca, to może uzbierać nawet 250 odcinków.
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Drugi 200 odc, wg dystrybutora.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Gdyby Polacy nie oglądali "Elif", która potrafi mieć 1,5 mln widzów i "Więźnia miłości" (1,2 mln) to Jedynka i Dwójka pewnie nie poszli by w tureckie tasiemce. Taką to mają oglądalność i zaoszczędzone pieniądze w kieszeni. Kwestią czasu jest pewnie emisja serialu "Yarali Kuslar" (emisja trwa) i "Beni Affet" (1200. odcinków). Do tego w tym pierwszym gra Arzu i Veysel z "Elif".
Chyba, czas przestawić się na tasiemce. Zacznę oglądać "Przysięgę". Może będzie lepsza niż "Elif" i "Więzień miłości".

Jestem ciekawy co z "Yasak Elma"? Przejrzałem wszystkie ramówki stacji na wrzesień i brak serialu. Ciekawe czy ta informacja to pomyłka czy jakaś stacja trzyma ten tytuł na później.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

@vlv Myślę, że Eccho jeszcze nie wie, ile będzie dokładnie odcinków. Zanim zakończył się I sezon "Yemin" to wpisane było 100 odcinków, a teraz jest już 103.

Oglądalność "Elif" spadła i nie wiem, czy to przez wakacje, czy ludziom się już nudzi, ale są dni, gdzie nie zbiera nawet 1 mln widzów.
"Yarali Kuslar" też uważam za pewniak i nie zdziwię się, jak wejdzie za ok. 3 lata za "Elif". W obsadzie jest także Emre Caltili, czyli Umit Koroglu z "Elif". A "Beni Affet ma 1477 odcinków.

Moim zdaniem nie powinni rzucać się na same 'tasiemce', bo ludziom zacznie się w końcu nudzić, oni będą mieć jeszcze z 300 odcinków do wyemitowania, oglądalność zacznie spadać i TVP zacznie rezygnować z tureckich seriali. Poza tym jest tyle ciekawszych tytułów. Seriale, do których scenariusz pisała Sirma Yanik, czy Melis Civelek mają szansę na sprawdzenie, bo owe Panie nie tworzą seriali o porwaniach, przemocy itd. Wystarczy mieć nadzieję, że TVP daruje sobie III sezon "Więźnia miłości" i dadzą nam fajny dramat, jak "Fazilet Hanim ve Kizlari", "Hayat Sarkisi", "Gullerin Savasi", "Kardes Cocuklari", czy podobno kupiony "Yasak Elma". :D
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Atahan pisze: 10 sie 2019, 16:49 Oglądalność "Elif" spadła i nie wiem, czy to przez wakacje, czy ludziom się już nudzi, ale są dni, gdzie nie zbiera nawet 1 mln widzów.
Najbardziej jestem ciekawy jaka będzie oglądalność czwartego sezonu. Wiele się tam zmienia. Z pierwotnej obsady w czwartym sezonie zostaje chyba tylko z pięć bohaterów. Zmienia się rezydencja i rodzina gdzie mieszka Elif.
Atahan pisze: 10 sie 2019, 16:49 "Yarali Kuslar" też uważam za pewniak i nie zdziwię się, jak wejdzie za ok. 3 lata za "Elif". W obsadzie jest także Emre Caltili, czyli Umit Koroglu z "Elif".
"Yarali Kuslar" chyba szybko wyleci z ramówki Kanal D. Serial w wakację ma po 700 tys. widzów a przed wakacjami miał po 800-900 tys. przy czym finałowy sezon "Elif' miał gdzieś 1,5 mln i został zakończony przez słabą oglądalność. Może Kanal D emituje serial przez lato, żeby z końcem sierpnia zakończyć. Dobrze by było. Bo jeśli Jedynka czy Dwójka wykupiła serial to rok i było by po emisji w Polsce :)
W serialu gra jeszcze matka Emira z "Wiecznej miłości" ;)
Atahan pisze: 10 sie 2019, 16:49 Wystarczy mieć nadzieję, że TVP daruje sobie III sezon "Więźnia miłości" i dadzą nam fajny dramat, jak "Fazilet Hanim ve Kizlari", "Hayat Sarkisi", "Gullerin Savasi", "Kardes Cocuklari", czy podobno kupiony "Yasak Elma". :D
"Kardes Cocuklarki" czy "Yasak Elma" to dobre tytuł :) Póki co nie ma wolnego pasma na nowe seriale przez trzy tasiemce. Na szczęście trzeci sezon "Więźnia..." ma tylko z 30. odcinków. Po za tym ani Misco ani Eccho nie dystrubułuje trzeciego sezonu, jest w ogóle w sprzedaży?

W drugim tygodniu września na TVP3 kończy się powtórka "Czarnej perły". Ciekawe co po tym wyemitują. Chciałbym "W sercu miasta".
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

"Istanbullu Gelin", czyli "Narzeczona ze Stambułu" od 30 września o 20:00 w Zoom TV.

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/nar ... 74451.html
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Super! Wreszcie jakiś serial nie tasiemiec :) Nie spodziewałem się na Zoom TV nowego tureckiego serialu. Ciekawe czy wykupili wszystkie 3. sezony i czy serial utrzyma się w paśmie o 20.00 :)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Ja jestem jeszcze ciekawy jakiej długości będą odcinki, skoro emisja o 20:00 i czy będą powtórki, i czy odcinki będą od poniedziałku do piątku, czy tylko w poniedziałki. Ja się bardzo ucieszyłem z tego serialu, może TVP się nauczy kupować 'nietasiemcowate' seriale. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości